121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #30863
    Mármint miben? Az armor már fullos most is.
  • TDC Geronimo
    #30862
    jó tanács, batmobilt fejlesszed fel szinte teljesen, végére nagy szükséged lesz rá és nagyon megkönnyíti a dolgokat ott.
  • Moby
    #30861
    Nem láttam, de maximum twitchen streamelek neked. Ha tetszik vedd meg. Láttál eleget belőle a döntéshez.
  • Kongy
    #30860
    Köszi, örülök, hogy tetszik. :) Igazából 2-3 napja van újra, régebben PC Gurura írogattam.
  • Ra1n
    #30859
    Jaaaa....
    Csak annyit láttam hogy valami witcheres szövegre reagált és kérdezte hogy eladások,most nézem hogy ott az Arkham a lényeg.

    A Batman pc eladásai monnyuk nemértem miért mérvadó egy hulladék szar port esetében amit ráadásul a játékröténelemben talán előszőr (avagy hosszú hosszú idők óta,de nekem nem jut eszembe példa) visszavontak annyira tréfásan sikerült.:)
  • darkSectorxxx #30858
    Már W3.
  • Ragnar360
    #30857
    Tegnap estefelé írtam egy pm-t neked.:)
    (Azóta be se kapcsoltam a ps-t btw:(:d)
  • Moby
    #30856
    ???
  • Kandurex
    #30855
    Lófasz jön itt, nem SW single játék csikánó.....
  • Ragnar360
    #30854
    Amúgy köszi a válasz:d:/:( :D
  • Ragnar360
    #30853
    Kár hogy elment, vmi rémlik már így. Valszeg vmi balhé volt, viszont egy jó single SW játék lehet akkor készülőben - reméljük.
  • TDC Geronimo
    #30852
    1 hete van kint a játék, mégis miről beszélsz?
  • Moby
    #30851
    Batman eladásokat kérdezte dark, nem a witcherét. Gondolom megint be szeretné bizonyítani melyik az ultimateplatform :D
  • SlickAdam
    #30850
  • Ra1n
    #30849
    Nekem 8 ahogy gondolod.

    //
    Most keresgéltem picit. A 4 millás összeladásból 1.3 milla pc Júni 11-i adat szerint. 693ezer Gog-os és 613ezer egyéb (nyilván steam vagy ráktudja).

    Pceladások
  • TDC Geronimo
    #30848
    figyelembe véve, hogy open world, nincs töltés, minimális, szinte láthatatlan popin, tökéletes lod, majdnem tökéletes teljesítmény. Ezek alapján igen.
  • Ra1n
    #30847
    Nem csak egyszerűen vicc mire képes egyeseknél a hype.
    Nem írtam sehol hogy ne lenne szép...De hogy a legszebb cím...Lol....
  • Ra1n
    #30846
    Elírtam telefonon...:D
    4% :)
    Igaz ezt valamikor még májusban néztem.
    De nemhiszem hogy hatalmasat ugrott volna.

    Szerk.: Júni 9-i hír szerint 15% 4 millából.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.29. 20:04:36
  • darkSectorxxx #30845
    Az elég durva érték a szokásoshoz képest.
  • TDC Geronimo
    #30844
    If you're a big fan of Amy Hennig with her styles of stories, the big thing bout her is that she's gone to EA and is going to reboot a brand new Star Wars franchise in the style of Uncharted and I happen to know a lot about it and it's gonna be awesome

    Amúgy 8 hónapnyi UC4 storyt meg melót dobtak kukába, amikor lelépett NDtől. Gondolom ezért (is) a késés.
  • TDC Geronimo
    #30843
    40% pcre ment el? Év vicce, GSen volt kint? :D
  • TDC Geronimo
    #30842
    neked lehet de egyedül vagy ezzel a véleményeddel persze az is lehet rajtad kívül mindenki hülye vagy vak.
  • Ra1n
    #30841
    Utolsó adat amit láttam aszerint az összeladások (minden platform) 40%-a.
  • Ra1n
    #30840
    Lol.
  • darkSectorxxx #30839
    Pc eladások?
  • SlickAdam
    #30838
    ez szpojler.
  • TDC Geronimo
    #30837
    GfK Chart-Track has released weekly report of retail UK sales. Arkham Knight has managed to have best opening week in the UK this year, "comfortably" beating Witcher 3. 67% of sales were on PS4, 33% on Xbone.
  • Hoz_Hun
    #30836
    Jaja, az nekem is fájt. :)
  • TDC Geronimo
    #30835
    ja ez már nekem is volt viszont az hogy riddlert nem lehet elkapni csak ha összeszeded az összes trófeát az abszurd. Emiatt nem lesz 100% a cucc :(
  • TDC Geronimo
    #30834
    ejj epic jelenetek egymás után. Remélem John Noblenek jó sokat fizettek a szinkronért, mert amit művel scarecrowként az zseniális
  • darkSectorxxx #30833
    Hát egyikre sem emlékszem a krokodilt kivéve vagy mi volt az, de az is csak a főboss miatt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.29. 17:33:29
  • TDC Geronimo
    #30832
    Ami egyedül gyenge a játékban az a bossharcok. Rocksteadynek ez sose ment igazán. Originsbe jók voltak, de azt meg nem ők csinálták
  • TDC Geronimo
    #30831
    kiírta blocked scene amikor kiderült ki a knight. Nem engedi rögzíteni spoiler miatt :)
  • Hoz_Hun
    #30830
    Eláll az eső, de nem hosszú időre. Nálem pont egy ilyen romantikus pillanatban. :)
  • Ragnar360
    #30829
    Hát már azt várnám én is:)
    Egy linket az offisöl w3 fórumra (ahova írt norbi is) dobna valaki, bele-belenéznék: d
    btw lehet tudok 10k-ért digitbe Batmant (kár hogy profilon jön, így kölcsön adni is neccesebb, max ha beleuntál végleg vagy végigvitted) ha valakit érdekel szóljon, adok prohardveres linket. (Ja hasonló árban kb minden játék...)

    Kongy: Nem is tudtam hogy van blogod vagy mi. Tetszett a Batman írásod, rövid, tömör, kb minden benne van ami érdekes lehet így kedvcsinálónak is.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.29. 17:07:42
  • TDC Geronimo
    #30828
    Today marks the 5th anniversary of PlayStation Plus and we’d like to thank all of you for being part of five fantastic years.

    PS Plus has provided SCEE members with over 350 games since its launch on 29th June 2010 and continues to offer hand-picked titles for PlayStation 4, PlayStation 3 and PlayStation Vita. That’s a lot of games!

    It’s also provided members with unforgettable PS4 online multiplayer experiences, with more than 270 million hours being spent playing FIFA 15 online – the same as playing 181.2 million 90-minute football matches!

    To celebrate those of you that have been with us from the very beginning, a limited edition gift will be arriving in the mail for those of you that have been part of the journey since the very start. Think you may be one of them? Then keep a close eye on your emails as we’ll be getting in touch today.

    Here’s to another five years!

    Gondolom ma megmondják ps+ játékot is vagy legkésőbb holnap
  • TDC Geronimo
    #30827
    wow utolsó riddler race király volt :)
  • TDC Geronimo
    #30826
    Egy ponton eláll az eső amúgy.

  • Moby
    #30825
    Én imádom. Nekem olyan, min egy térben elfektetett shoot'em up :D Vagyis inkább az élmény nagyon hasonló ezekhez. Szinte addiktív, sajnálom amikor vége van.
  • TDC Geronimo
    #30824
    70-80 %nál végig batmobilos tankos rész van úgyhogy aki utálja azt előre sajnálom :y