121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #30903
    ez SW játék, a csakmultilófasz Battlefront valami üres kis bödön, ami, ide a bökőt, hogy bukós lesz!

    szerk: faszt a seggükbe, hogy a normális single -t lefújják az ilyen semmirekellő multi játékokat meg nyomják orrba-szájba!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.06.30. 08:49:18
  • Kandurex
    #30902
    Ez amolyan Pistabá' életérzés....ahogy meglátom és kedvem támad ingatni a fejem és sercinteni oldalra...
  • Soldiers
    #30901
    Srácok a witcher 3-bán nem engedi betölteni a mentésemet mert ez írja hogy Az alábbi letoltheto tartalom hiányzik a mentett állás megnyitásához??
  • Moby
    #30900
    Ezt most minden héten át fogjuk beszélni?:)
  • Kandurex
    #30899
    Multicsaklófasz.... Nem is értem minek jó ez.
  • Tikal #30898
    mit csodálkozol, cicikkel mindent el lehet adni... ők meg jól kihasználják, hogy a sok kis hulyének áll a cerka, nem lehet hibáztatni őket, azokat annál inkább akik bámulják a stream-eket :)

    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.06.30. 02:35:51
  • n000rbi
    #30897
    Nagyszerű, a válaszomat és az általad idézett kommentet is törölték!!! Ez igen! FÉRGEK!
  • n000rbi
    #30896
    Csak leaderboard fix.
  • TomStorm
    #30895
    K...a cobra tank.Mit csináljak vele??
  • TDC Geronimo
    #30894
    jött valami batman patch
  • TomStorm
    #30893
    Egyetértek!
    Hihetetlen mi vár még rám a játékban.
    Side quest nyílt már vagy 12 de 20% kb egyenként eddig.
    Főküldi 46%.Holnaptól szabin vagyok végre:D

    Ja Riddler 11/243 Solved^^
    Waynetech upgrade is csak Batsuit van meg mondjuk az fullos:)

    De ez a game csoda.Minden egyes perce élvezhető NINCS benne unalmas rész!
  • TDC Geronimo
    #30892
    jó rövid, 10 perc.

    Challange mapokat valamiért kihagyták, nem is értem pedig van rengeteg karakter ebben a részben, jó lenne velük tolni rajta. Majd lehet jön később....fizetős DLCbe :/
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.29. 23:55:15
  • Kongy
    #30891
    Most nézem van egy Harley Quinn-es DLC a Batman mellé, majd belenézek, poén, hogy lehet vele is játszani. Bár én egy Joker-nek jobban örültem volna.
  • TDC Geronimo
    #30890
    eső miatt szép csak!4

  • Moby
    #30889
    Kőkeményen spoiler, odabaszós tartalom. Óvatosan kattintani!

    Valami szar, ezeréves moci. Kicsit csúnyácska, elnagyolt is, de legalább jól fut.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.29. 23:37:52
  • TDC Geronimo
    #30888
    ejj akkor holnapi etap kezdésnél kösd fel a gatyát :D
  • Moby
    #30887
    Yep.
  • TDC Geronimo
    #30886
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyből abbahagytad a léghajó után?
  • Ragnar360
    #30885
    http://www.twitch.tv/ara_gaming
    Nem tudom hova tart a vilag, ez vagy a 4. csaj csak aki batman streamezik. A nem tudom hova tartot arra értem, hogy ilyen buzi vegyünk drága fülest, mert fülesen divat játszani, meg még a széke is fontos, hogy milyen és überkockák legyünk, és ki a fas*om az a sok dinka, (az első batman streamelöst 5 ezren nézik perpill élőbe - nyilván nem csak a batman miatt) de akkor is. Gyalázatos, hogy mikre van igény. És akkor a 99%-ban irritáló, megjátszott kommentelésekre van igény. (Ami közel sem vicces, pedig az akar lenni... aztán nemzetközi szinten, néhány ilyen birka ebből gazdagon megél és növekszik az igénytelenségre való kereslet mégjobban.
    Vannak kivételek, de 10-ből 1 esetleg. ... egyszóval: amerika, ja meg new world order:d
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.29. 23:30:18
  • Moby
    #30884
    Nem, mára sajna ennyi jutott :( Majd holnap.
  • TDC Geronimo
    #30883
    "ha valahogy elfogynak belőle a bitek."

    Hát ahogy olvashattad én ma is ódákat zengtem róla meg pár napja is. Scarecrow/John Noble csak jobb lesz :)
  • TDC Geronimo
    #30882
    Igen igen akkor most történt az amire gondolok :)

    szerk vagy lehet nem, akkor 10 perc múlva megint írni fogsz :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.29. 23:20:05
  • Moby
    #30881
    Scarecrow a legjobb karakter, akivel az idén találkoztam. Momentán az egyetlen módja, hogy ne kúrjam majd rá a végén a tízpertizet abban látom, ha valahogy elfogynak belőle a bitek.
  • Moby
    #30880
    Azt a telibevert kurvaéletbemár, hát micsoda film ez????
  • Ragnar360
    #30879
    Most meg mirefel az ingore lál?xd:D btw nem tudtam mivel kapcsoaltos a spoiler így simán benyitottam. Na mind1:d
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.29. 23:08:00
  • TDC Geronimo
    #30878
    Nem :)
  • Moby
    #30877
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    szóltam...
    [spoiler]
    Nyugtass meg, hogy a két scarecrow-ból nem lehet jót választani! :DD

    [/spoiler]
  • Ragnar360
    #30876
    Valami hasonlót mondtam róla, mikor is?:D E3 környékén.
  • Ragnar360
    #30875
    2 percig néztem max, aztán elkezdtem tekergetni. Ratyi a videó is meg minden, de nem győzött meg (még) hogy ez valami nagyon jó multi(!) játék lenne.
    Na twitch linket akkor pls:D
  • TDC Geronimo
    #30874
    Félek tőle hogy content hiányos techdemo lesz ebből. Olyan, mint a titanfall, ami kijött multi onlyként minimális ficsőrökkel és 1+ év múlva kapott annyi tartalmat, aminek benne kellett volna lennie day 1.
  • Moby
    #30873
    Oric töltötte fel, igyekezni amig van:
  • Ragnar360
    #30872
    Ja közbe olvastam, ki is volt írva:) meg néztem a youtubeodat. Írogass nyugodtan ha úgy van, ami érdekel elolvasom valószínű:D + írtam pm-t)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.29. 22:24:27
  • Ragnar360
    #30871
    Ööö most akkor mindegy hogy hol streamelsz nem?:d twitchre minek szarakodni ha ez egyszerűbb lenne:D Meg vmit még mindig nem mutattál meg, azóta is azon agyalok:d (najónem, de akkor is:d) Nem láttam még eleget. még egy billentés valamelyik irányba
    viccen kívül. pls:D (vagy még twitch is jó, ha neked nem okoz problemet, bár akkor cska nézni tudom:d lets do this
  • Moby
    #30870
    Ó dehogynem.
  • Kongy
    #30869
    Gyakorlatilag ja :D mondtam, hogy nem vagyok Batman fan, de azert erdekelt valamilyen szinten :D
  • TDC Geronimo
    #30868
    Hát én szépen mixeltem őket, haladni kell főstoryval is unlockol sok cuccot, meg hát na. Kíváncsi az ember mi történik. Csak side contentet tolni se egészséges :y

    Toljad inkább főküldit, mert megint beragelsz valamin azt nem lesz befejezve a játék :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.29. 22:11:30
  • Moby
    #30867
    Hááát bőven 10 felett vagyok én is, de inkább nem mondom meg hány százalákos a főküldi :DD
  • TDC Geronimo
    #30866
    :o én lassan 1 hete játszom, szerintem 20+ óránál vagyok már bőven
  • TDC Geronimo
    #30865
    Mindent. Fegyverzet, újratöltés, dodge stb. 2 batmobilos upgrade ág is van
  • Moby
    #30864
    Most olvastam el. Te ezt végignyomtad 10 óra alatt??? Végigromboltál a főküldin azt heló? :)