121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #30943
    Nem vagy ezzel egyedül, amint látod. SÁMÁNOK!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.06.30. 15:02:50
  • TDC Geronimo
    #30942
    Nekem nem változott a véleményem. Most vittem végig storyt, teljesbe ott tartok kb mint te.
  • Hoz_Hun
    #30941
    Amikor annyi százaléknál jártam mint te, én is vigyorogtam még mint a tejbetök. Most már sztori 100%, a teljes meg kb 81%.
    ...
    ...
    ... a Batmobil látványátol is hányok.
  • Ra1n
    #30940
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A báró - nem kell magyarázni
    Radovid - Philippa
    Radovid - Dijksta
    Radovid megölése esetén Vernon - Dijkstra
    Ciri a játék több pontján - hogyan kezeled
    Egyes szörnyeket hogyan kezelsz - késöbb egyes szörnyek hogy viszonyulnak
    Triss - támogatod vagy sem segíted-e a mágusokat vagy sem
    Yen - támogatod segíted vagy sem

    Stbstbstbstbstbstb


    Továbbá ha már így lespoilerezted mindenkinek zseniálisan hogy a mi kezünkben van Skellige uralkodójának kiléte, csak halkan jegyzem meg hogy rohadtul nem mindegy melyik lesz az uralkodó, és baromira nincs messze a morális döntéstől ha csak picit is olvastad volna a sztorit (látványosan átléptél minden szöveget amennyi baromságot leírsz), sőt ha csak kicsit is képben lennél a témát illetően láthatnád hogy az egész végkifejletre jóval nagyobb hatással van mint az hogy te a masseffectben melyik csapattársad hagytad ott vagy az hogy megtaláltad-e a gyógyírt vagy sem....
    Mint írtam befejeztem,totál felesleges beszélgetés ez veled,már az első pár mondatból leszűrhető volt hogy végigtoltad úgy hogy az egész játékról fingod nem volt közben...:D
  • Ulthane
    #30939
    Mondj csak három példát. De ne olyan szintűt, hogy ki legyen Skellige uralkodója, férfi vagy nő, mert ez messze van a morális döntéstől.
  • TDC Geronimo
    #30938


  • darkSectorxxx #30937
    :)
  • Ra1n
    #30936
    "Azt írtam, hogy "olyan rohadt nagy morális döntéseket". S olyan rohadt nagyot nem kellett."

    De kellett nem kevés alkalommal....De mindegy is,feladom,totál felesleges....:D
  • Ulthane
    #30935
    Azt írtam, hogy "olyan rohadt nagy morális döntéseket". S olyan rohadt nagyot nem kellett. Az a 36 féle befejezés (ami tudtommal egyébként 27) az valójában gondolom két lényegi befejezés alváltozatai. A két lényegi befejezés meg vélelmezem az, hogy XY él-e vagy meghalt.

    Számomra az a befejezés, hogy XY életben maradt, és Novigrad felvirágzott, vagy XY életben maradt, Novigradot pedig ellepte a nyomor, számomra ugyanaz, mert a lényeg abból az, hogy XY életben maradt-e.

    Tény és való, hogy egyelőre egy befejezést láttam csak, de jó eséllyel vélelmezem, és továbbra is fenntartom azt, hogy igazán lényegi döntést, mely a sztori alapjaira kihatott volna, nem kellett hozni a játékban.
  • Ra1n
    #30934
    Ja és a slusszpoén hogy feljössz két olyan példával ami a mass effectben figyel....Mindkét dolognak gyakorlatilag annyi a szerepe kb minthogy milyen viszont ápolunk Keirával a W3-ban és hogy döntünk...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.30. 12:55:45
  • Ra1n
    #30933
    Nem te arról beszéltél hogy semmilyen döntés nincs komoly kihatással és nincsenek morális döntések. Kongy azt írta hogy nincs olyan benne mint a 2-ben hogy másfelé megy a történet. A kettő dolog messze nem ugyan az,tovább a 2-ben a másfelé ágazó történettől függetlenül a végjáték ugyan az,és egy idő után a helyszín is. És igen ez valóban nincs. Helyette van minden más,jóval több,fontosabb döntés és esemény.

    "De olyan nem nagyon volt, hogy XY főszereplő vagy lényeges karakter meghal/nem hal meg, ha vele mész / nem mész vele, stb. Hogy választanod kell, hogy ez éljen vagy az haljon (megint csak lényeges szereplők)"

    " Kicsit csalódott vagyok összességében a sztorival kapcsolatban, mert nem érzem úgy, hogy olyan rohadt nagy morális döntéseket kellett volna hozni a játékban, aminek ráadásul még következménye is lenne. "

    Az hogy nincs a w3-ban morális döntés,vagy sztorira szereplőkre kiható döntés az egy ordító baromság mint irtam. Hagy ne kelljen felsorolnom hány szereplő sorsáról/életéről hozunk döntést a játékban és ezek miféle kihatással vannak az amúgy 36 különbözá féle befejezésre és végső világállapotra.....


    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.30. 12:48:55
  • Ulthane
    #30932
    Persze, bárhol, ahol a betanult mantrát löki bárki, ott kiröhögnek, mert ugye ha vicser, akkor autimatikus asszociáció az, hogy micsoda kurva nagy döntések vannak. S ezt kell fröcsögni bármi áron is, hisz vicser. Hát nem. Egy se volt, amin néhány másodpercnél tovább kellett gondolkodnom (de, egyetlen egy, de az sen volt hatással a sztorira).

    Ld. Kongy megjegyzése.

    Ebben a részben, ha tetszik ha nem, egyetlen olyan döntés sincs, ami hatására a sztori teljesen másképp alakult volna. S pont erről beszélek. Irogathatsz több bekezdésnyit is az általánosságban kifejtett véleményedről, de a tények, makacs dolgok. Nincs benne ilyen.
  • Ulthane
    #30931
    Pont erről beszélek. Magyarázd el Ra1n-nek légyszi, mert nekem nincs kedvem.
  • Ra1n
    #30930
    Dehogy volt.
  • TDC Geronimo
    #30929
    Bőven jó a hosszúsága a stílusát tekintve. Ebből nem lenne jó egy 40-50 órás játék. Witcher is már túl hosszú volt
  • Totti5
    #30928
    Mennyinek kellene lennie? 15-20 órát simán bele lehet csapni. Nem rövid pont jó.
  • Kongy
    #30927
    2-ben volt egy pont, amikor egy döntésed hatására a hátralévő egész játék máshogy alakult, más helyszínen, minden. Kár, hogy a 3-ban nem csináltak megint ilyet.
  • Ra1n
    #30926
    Hát...Nem semmi a tapasztalásod a játékkal kapcsolatban,főként így leírva még megerősítve a hülyeséged is, te vagy baromi felületesen játszol és le se szartad mi volt épp kiírva vagy mattrészegen játszottál vagy nem tudom...Ezt így ahogy leírtad beírod bárhova ahol a játékot már végigtolták körberöhögnének...
    A játékban morális döntések sorozata van amitől számtalan főbb szereplő sorsa változik,akár él akár hal akár szeret akár meggyűlöl és mindezek totálisan kihatással vannak az egész sztorira és legfőbbképp a végkifejletre...
    Szép munka! :D :D :D
  • Moby
    #30925
    Abból én is csak azt csinálom meg, ami az utamba esik. Deazé 1 hét alatt nem sikerült a végére érjek, nagyon nem, pedig talán 3x haltam meg eddig :) Szal a gametime talán relevánsabb valamivel :D
  • n000rbi
    #30924
    Az nincsen.
  • Tatyla
    #30923
    Ez a Batman se lett egy túl hosszú játék egy hete vettük és ma holnap vége, jó a kérdőjel trófeát keresgesse akinek hat anyja van...
  • Moby
    #30922
    Akkómáinkábbpécén.
  • Ulthane
    #30921
    Olyan, aminek érdemi hatása lenne a történetre, illetve annak alakulására, olyan az én tapasztalásom szerint nem annyira. Most ne az olyanokat nézd, hogy segítettél egy parasztnak a mezőn, s amikor legközelebb arra jártál, akkor megköszönte.

    De olyan nem nagyon volt, hogy XY főszereplő vagy lényeges karakter meghal/nem hal meg, ha vele mész / nem mész vele, stb. Hogy választanod kell, hogy ez éljen vagy az haljon (megint csak lényeges szereplők)

    S azt is vélelmezem, hogy győkeres fordulatot a fő szál egy ponton sem vesz, azaz, akármit is válaszolgatsz végig a játék során, a játék ugyanazokon a főküldetéseken visz végig, közel azonos befejezésekkel.

    Egyedül a báró-vonal volt talán olyan, más nem.
  • n000rbi
    #30920
    Majd x1-en bc-vel:D (ha más nem lesz...)
  • Moby
    #30919
    Annak sajnos úgyfest, hogy ps4-en már nem is fogja nyomni :(
  • Ra1n
    #30918
    Nem volt a Witcherben rohadt nagy morális döntés ami érezhető lenne?!?!? Csak az egész játék a morális döntéseinkre épül és ennek megfelelő a sztori és annak befejezése...Akárcsak az elődökben...Omg....:-o
    Te mi a bússal játszottál??? :-D
  • Ulthane
    #30917
    PC eladás nincs, mert nem jelent meg UK-ben dobozos formában a játék PC-re. A Chart Track pedig csak azt nézi, a digit nem.
  • n000rbi
    #30916
    >Ebben még mindig etalon számomra a Mass Effect, mert az egyáltalán nem mindegy, hogy egy genophage-et sikerül-e meggyógyítani vagy nem, vagy hogy Ashley vagy Kaiden haljon meg (számomra egyértelmű volt, hogy a kis buzi vesszen! :) ).

    És akinek eddig kimaradt a széria? :P
  • Moby
    #30915
    Hát egy batman típusú starwars bárholbármikor. Csakhát te már a snadbox hallatán is elcsattintasz egy serclit. Nekem nem avval van bajom, hogy storydriven, sőt. A witcher3 is, meg a batman is ilyen. Csakhát ez a 1313 ez kurvára nem ez. Meg az uncharted sem, meg az order sem. Ezek a múlt játékai. Azért ilyenek, mert 10 évvel ezelőtt ilyennek képzelték az erősen történebeágyazott játékokat főleg, és ezeknek a játékoknak 10 éve ott a valagukon az indigópapír, miköben itt pufoggnak az ágyuk, hogy mit is lehet ma már megcsinálni.
  • Ulthane
    #30914
    Nahh, tegnap befejeztem Vicsert. Nekem egy abszolút pozitív befejezés jött ki. Kicsit csalódott vagyok összességében a sztorival kapcsolatban, mert nem érzem úgy, hogy olyan rohadt nagy morális döntéseket kellett volna hozni a játékban, aminek ráadásul még következménye is lenne.

    Ebben még mindig etalon számomra a Mass Effect, mert az egyáltalán nem mindegy, hogy egy genophage-et sikerül-e meggyógyítani vagy nem, vagy hogy Ashley vagy Kaiden haljon meg (számomra egyértelmű volt, hogy a kis buzi vesszen! :) ).

    Ilyen azt gondolom, hogy egy sem volt a Vicserben. :-/
  • Kandurex
    #30913
    hidd el vannak nagyon fasza SW könyvek, antológiák amik hasonlóan operálnak és tökéletesen hozzák az SW világot

    pl....hmm...Mos Eisley mesék

    ettől függetlenül jöhetnek az általad említett játékok, ....csak ne ezt az "onlylófasztaseggetekbemultit" erőltessék mert behányok rajta!
  • Ra1n
    #30912
    A batman egy sandbox cím,még ha repetitív is...
  • Kandurex
    #30911
    az order kissé szélsőséges példa, kötöttségekkel is lehet jó dolgokat csinálni...és tessék, itt nyáladzol a "betmen" -re, pedig az finoman szóval se a lehetőségek hazája
  • Ra1n
    #30910
    Az annyira star wars játék,hogy ha nem lenne beleírva a címébe meg egy két ismerős felcsendülés nem lenne a zenében a kutya nem mondaná meg hogy star wars...
    Egy új Jedi Knight, X-Wing Alliance, vagy SP Kotor kéne.
  • Moby
    #30909
    >túl sokat nyomtad az order -t

    Ez sajnos igaz, és itt mindenkire. De amúgy nem értelek, te aki soulsokat nyomokat, hogy férnek bele ezek a noskill, aliggéming szarok. Én má az unchartedre előre trenírozom az agyam, és csak abban bizom, hogy a techiemambojumbo miatt egyetlen pillanatra nem kerül vissza a lánc a kerékre, meee komolyan én már ezektől így érzem magam, mikor rájövök mivel töltöm az időm:


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.30. 09:18:20
  • Moby
    #30908
    Rendelsz hozzá trofit olcsón, és a végén megkéred a melletted ülőt, hogy nyújtsa át neked, és csilingeljen hozzá :DDD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.30. 09:10:10
  • Kandurex
    #30907


    ennél azért többet képzelnék...túl sokat nyomtad az order -t
  • Moby
    #30906
    Pedig milyen jó is lenne egy 3 órás csőorder starwars köntösben! ^.^
    Amúgy nem értelek. Mindjárt jön a film. Viszed a kontrollered, tologatod jobbrabalra. Ugyanaz. Ötödáron :D
  • Kandurex
    #30905
    Abból a projektből csak találgatások vannak...lehetséges open world [fejét ingatja és kiköp oldalra!]
  • n000rbi
    #30904
    Nyugi, majd Hannig-mama megcsinálja ;)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.06.30. 08:52:37