121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #30984
    US sokkal olcsóbb.
    Max Csinálsz egy magyart is pluszban ha van néha 1-2 kivétel, illetev érdemes a magyar feliratos gémeket ha van oda venni....ennyi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.30. 21:55:27
  • darkSectorxxx #30983
    6 helyszín 10-10-10-10-10-10 útvonal, hacsak nem frissült azóta, és számtalan meccs, challange....
  • darkSectorxxx #30982
    Nehéz ezzel is betelni.

  • maffi
    #30981
    sziasztok!

    a héten fogok ps4et venni, nyilván létre kell hoznom majd egy accot. érdemes a magyar store-ba regisztrálni vagy ajánlatosabb máshova? az árak és a kínálat miatt kérdezem első sorban. köszi szépen előre is a válaszokat
  • Tikal #30980
    Igen, és 8 pálya országonként ha jól emlékszem. Nekem a legnagyobb mókát a Challenge rendszer adja, de ehhez nem árt ha pár haverodnak is meg van a játék :)
  • Tatyla
    #30979
    Ma 96,4%-al befejetem a Batmant platinára most nem megyek rá egyelőre de még hátra van Harli quest meg AR challangek...
  • Tikal #30978
    Természetesen. Csak arra próbáltam utalni, hogy casual autoversenyzőknek tökéletes a játék, mert leülsz, és két perc múlva már nyomhatod is a legbivalyabb szuper autókkal anélkül, hogy mindenféle setup-okat turkálnál...
  • deep
    #30977
    Lol! Faggots... Én is azt hittem valami elkölthető zseton, vagy ajándék játék lesz.
  • zzeN
    #30976
    Kicsit sokkalom az árát, mennyi tartalom van benne? 5 ország ha jól tudom, de a pályák gondolom nem 2 percesek. Szimes májam beveszi az árkádot is, kár, hogy nincs értelmes kormány támogatottság konzolon...
  • deep
    #30974
    Hosszú idő után először tegnap elindítottam, és megint tátva maradt a szám, úgy néz ki. Meg nagyon jó is maga a játék, szóval simán ajánlott.
  • darkSectorxxx #30973
    A Sony megköszöni az 5 éves PSN-t.

    "Egy köszönőlapról lesz szó, ami azon kívül, hogy mindenki számára egyedi, felsorolja majd az összes PlayStation Plus tagként elért eredményét a játékosnak. Ez csak azoknak jár, akik folyamatos előfizetők voltak, tehát egy hónapra sem mondták fel a PlayStation Plus tagságukat az elmúlt öt évben."

    Anyátokat!
    Egy ajándék AAA játék eszükbe nem jutna.
  • Ragnar360
    #30972
    Jó is az mikor napközbe azon gondolkodsz hogy húh de jó lesz batmanezni mi?:D tudod, az az érzés. Gondolom ez gém adja azt.
  • Moby
    #30971
    Dehogynem. Alig várom...
  • shaddam
    #30970
    +1
  • TDC Geronimo
    #30969
    nem is fogod? Várom a reakciókat pedig :D
  • Moby
    #30968
    Még nem :(
  • darkSectorxxx #30967
    Ha gyakran akkor is. :D
    Kurvajó a sebességérzet a játékban és a kameraállás minden.
  • Tikal #30966
    Már 40?? Én olcsóbban vettem. Amúgy megéri ha szeretsz autokázni héba hóba :)
  • TDC Geronimo
    #30965
    lesz még nyáladzás, mert van még mit csinálni és megint felbukkant pl nálam 80%os állásnál egy olyan karakter akiről azt se tudtam, hogy benne lesz
  • TDC Geronimo
    #30964
    toltad ma batmant?
  • darkSectorxxx #30963
    Igen!
    Mondom ezt úgy hogy újonnan vettem 30 dollárért.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.30. 20:38:45
  • zzeN
    #30962
    Kérdés Driveclub tulajoknak: megér 40 dodót, ha csak héba-hóba multiznék vele?
  • Ragnar360
    #30961
    Ha 10be megveszem, kipörgetem, aztán 10ért eladom:) nem köll várnod akkor senkire a feleshez:d deal?:d (digitál)
  • Paranoia
    #30960
    hát azt hittem mire eljutok a boltig még meg a nyáladzáás. ölég gyorsan lepörgött
  • TDC Geronimo
    #30959
    ennyi? Miért mennyi legyen? :D
  • Moby
    #30958
    PlayStation 4 dominates Europe with ’70-90%’ of console market
  • Paranoia
    #30957
    ennyi volt a bötmön?

    hmmmm
  • TDC Geronimo
    #30956
    legutolsó endinget leyoutubeztam, mert esélytelen, hogy minden trófeát összeszedjek. Mellékküldetésekből még van pár tornyos, aknás meg chekpoint a trófeákon kívül és akkor kész minden
  • Hoz_Hun
    #30955
    Hát az zsíííír. :D
    Láttam, hogy külön van, de nem is reméltem, hogy nem pakolja rá a régire, amint ráindítok a new game+ -ra.
    Köszi az infót! :)
  • TDC Geronimo
    #30954
    külön kezeli, felül lesz continue new game, alatta meg continue new game+

    nyugodtan kezdhetsz new game+t mert bármikor folytathatod a régit,a hol készen vannak a mellékküldik, gyűjtögetések stb
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.30. 16:16:40
  • Hoz_Hun
    #30953
    Ha new game+ kezdek, akkor csak a sztorit nulláza le, vagy megy minden más is a levesbe (melléküldik, a wanted arcok, aknakeresés, rébuszos kérdőjelek, stb)?
  • Ragnar360
    #30952
    az ingyenes ps plus címek csak jövőhéten jönnek változás: minden hónap első keddjén fog érkezni ezúttal a ps plus felhozatal. Az ingyenes játékok bejelentése még mindig nem történt meg:d Lehet erősen gyúrnak hogy az ikszbokszos szintre felérjenek most ehónapban:D

    Egy Last of ust adhatnának, bár azt kb úgyis mindenki megvette.
    (sry ha vótmá)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.30. 15:42:56
  • TDC Geronimo
    #30951
    :DD
  • TDC Geronimo
    #30950
    lol new game+ eleje kicsit másképp kezdődik :D
  • SlickAdam
    #30949
    neked nem. mar latom en is az örjöngest.
  • Ragnar360
    #30948

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.30. 15:32:38
  • n000rbi
    #30947
    Annyit simán megér, de félek, hogy fél óra játék után jön a hsz : "Leütött a rohadt csicska lowgeci vasvillás köcsög és kezdhetem újra a pályát, hát elmennek ezek a faszba, de komolyan."

  • Ragnar360
    #30946
    Bloodbóórn full laikusnak, meg aki nem tud semmit róla és DS is kimaradt megér 8500t a full gém?: d Digitálba. Gondolom igen.
    Tud vki egy jó kedvcsinaló vidit linkelni hozzá esetleg, ami korrektül bemutatja mire lehet számítani. Nem review (vagy ha nagyon jó akkor ok az is) de ilyen összevágott valami.
  • Ragnar360
    #30945
    loool ez komoly:d ilyenek is vannak a gémbe?:d :DDD
  • Hoz_Hun
    #30944
    Nekem a sztori sem jött be. Nálam az Arkham City a nyerő, az tetszett az összes Batman közül a legjobban. Ez a rész grafikailag van nagyon ott a szeren.