121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #31024
    Az akkor valami buhera, én sem értem viszont létezik ilyen ebay,en és olcsók.
  • Ra1n
    #31023
    Batman season pass gusztustalan. Nem minden extrát kapsz meg a játékhoz,csak 6 hónapig. Ha valami 6 hónap után jön (tuti fog ilyen kritériumok mellett), az vagy új season pass vagy vedd külön...
    Wb games dlc és seasonpass terén simán a legalja cég,EA-t túlszárnyalva...
  • Ragnar360
    #31022
    Értem, ezt vágom ja, de ez a B megoldás amiből választhatnék, (hogy csak a kapott profilon fog menni a játék)
    pl Ragnar_farcry4-t odadom valakinek akkor csak azon lesz meg neki (mert ööö addig nem tudja primaryztetni míg az enyémen bent van, azt előtte ki kell venni vagy mi?)
    De az elsődleges verzió az, amire most nemírtál, hogy: nekem ideadja a profilt, rajta a játék és MINDEN profillal használható azon a gépen amire letöltöm. ÉS így nem adható tovább mégse... de akkor ez hogy - mert ellentmondás van nem? Hiszen ahhoz hogy a kapott játék a profilon működjön a te rendes profilodon amire gyüjtöd a gémeket trofikat stb. ahhoz elsődlegessé kell tenni a kapott profilt. vagy nem? - ahhoz hogy tovább tudd adni (hogy majd annak jó legyen) ahhoz meg neki kell hogy majd elsődleges legyen az ő gépén. Szóval ha egyszer máködik asz opció, mert kell hogy menjen (hiszen ha átlogolsz a sajátodon (profil)akkor nem menne a játék, akkor a prof. továbbvitelét mi akadályozza onnantól) szal érdekes.
  • darkSectorxxx #31021
    Na ők ha primary-re teszik ezeket a profilokat, amikre vezsnek 1-1 játékot, azt utána tudják a gépen lévő ÖSSZES másik profillal használni, mivel ha egy profilt beraksz elsődlegesnek, vagyis aktiválod a ps4-re, akkor annak a tartalmát és elérhetőségét, (PSN mint multiplayer) elérheted azon a gépen minden profillal.

    Vagyis amire én gondolok, fogsz egy magyar profilt.

    Ragnar_HUN, te haverokat felvezsel, játszol vidáman.

    Mondjuk ezután gondolsz egyet, és veszel 10 játékot.
    DE mindegyiket külön profilra, hogy ezeket utána odaadd legalább egy embernek, aki majd az adott játékkal játszani tud, de mivel te nálad lesz primary mindegyik, ők csak simán azzal a profillal játszhatnak, nem tudják még1x betenni a ps4-re elsődlegesnek, amíg nálad bent van már!

    Vagyis:
    Ragnar_farcry4 (veszel rá egy FC4-et)
    Ragnar_batmanak (veszel rá egy Batman AK-t)
    Ragnar_witcher3 (veszel rá egy W3-at)
    Rangar_evilwithin (veszel rá egy EW-t)
    Ragnar_gta5 (veszel rá egy GTA5-öt)

    ezeket beteszed a gépeden elsődlegesnek, vagyis aktiválod őket a ps4 gépedre, a sdima HUN profilod ezekután tökmindegy hogy elsődleges-e vagy nem, illetve bármely más uj profil amit beteszel a ps4-re mindegy mik.

    EZEKET betetted primary-nek, ez a lényeg.....letöltheted ezt az öt játékot, egyenként csak belépsz az adott profilba és ennyi megnyomod hogy download és kiléphetsz ha lejött elindíthatod a HUN-al.

    Namármost itten van a csavar, ezeket a profilokat meg eladod, 5 embernek, mindegyik simán használhatja, letöltheti a játékot, játszhat, de csak így ahogy van, az adott profillal az adott 1 játékkal! Ám ezekre nem szabad értelemszerűen utána vásárolni, mert a gazdi akinél elsődleges azonnal elkezdi letölteni a játékot, vagyis másnak vettél magad mellett játékot.

    Már csak azt nem tudom hogy úgy hogy oldanak meg profilt hogy megveszed és csak 1x enged letöltést....ezt nem tudom milyen megoldás, mert tuti nem az amit leírtam közösködős változat, amit én is és itt sokan alkalmazunk.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 01:09:11
  • Ragnar360
    #31020
    Akkor csak ez lehet az. De akkor meg nem értem hogy ők hogy tudnák még használni. Meg mi az hogy ha rákerül már az enyémre utána lockol, vagy mi ? Ha az én gépemre kerül ő már hogy tudná tolni, vagy mi ez hülyeség sztem.

    Amit ad profilt az mindenképp a primary kell hogy legyen nem? az én konzolomon, másképp ha átlépek a profilomra nem lesz jó !!??
    És ha beprimaryzem ezt a profilt akkor azt a profilt máés nem birja használni már csak azzal a profillal maximum. de gondolom ezek ilyen kamu profilok lesznek, és azon senki se játszana amúgy se.

    Többiek? előzőeket olvasva, mi lehet?
  • darkSectorxxx #31019
    Ja értem, ez faintos lenne ha nem lenne ennyire statikus minden, ez teljes játékban nekem idegen lenne, nem is fizetnék ilyenért.
  • TDC Geronimo
    #31018
    Mondták hogy az volt az inspiráció. 6 ember csinálja
  • darkSectorxxx #31017
    Hajaz, ugyanaz más textúrákkal...:D
  • TDC Geronimo
    #31016
    egyelőre asszem csak pc, de nagyon hajaz PTre

  • Moby
    #31015
    Ên ezt a seasonpassos fasságot soha nem fogom támogatni, mindegy mennyire jó a játêk.
  • TDC Geronimo
    #31014
    Nem akarok hozzá season passt venni főleg nem ennyiért, de majd meglátjuk milyen lesz a benne lévő tartalom. Ha olyanok mint a preorder dlck, pl harleys, akkor passzolom, mert az lófasz.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.30. 23:21:58
  • darkSectorxxx #31013
    Akkor már 2 játék van....Ez meg a BB. :D
  • darkSectorxxx #31012
    Kérdés felétek akinek van ps vita játék.
  • Moby
    #31011
    Úristen, imádom ezt a játékot. Nem akarom, hogy vége legyen. Vagy ha már vége kell legyen, azonnal kezdőjön egy másik ugyanilyen :D
  • darkSectorxxx #31010
    Ebay-es játékok.
    Én is néztem, olcsó, nem tudom hogyan csinálják...de nem próbáltam még élesbe.

    Szerintem arról van szó, hogy emberkék megvesznek egy játékot, maguknak berakják primary-be, játszani tudnak a játékkal egy másik profilról.

    Eladják a profilt, amit te másodlagosan használhatsz, de ennyi, ha elpasszolod akkor profillal együtt megy tovább a játék.

    Max ezt tudom elképzelni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.30. 23:04:28
  • Ragnar360
    #31009
    He, skacok az milyen, ti mit hallottatok olyanról, (digitalis game letöltés a téma) hogy olyan profilt kapsz. ami idézem: "Ezeket a profilokat ami elsődleges miután le töltöd a rendszer a hozzáférésed el veszi! (PSN szerver)
    ha nem módosítasz rajta semmit és be tartod a szabályokat akkor nem fogjak el venni tőled,igy bármikor le tölthető ujra,de ehhz majd azt kell csinálod amit mondok."

    Szóval ezek miféle profilok lehetnek akkor. Megvan rajta a játék, de nem adhatod oda mégse senkinek stb. miután rákerült a gépedre? (Így ennél hasznalhatod akárhánnyal, csak ne nyúlj bele és ne kerüljön le a gépedről.... : o)

    Vagy a másodlagos megoldás, amit felajánlottak, hogy: az a profil módosítható stb. de a játék CSAK azon a profilon játszható - és így továbbadható.
    De most mi, le van tiltva a license lekérése a profilnak, hogy azáltal nem lehetne használni a többi profilon, az adott gépen?!
  • pike011
    #31008
    Miert nem latom a magyar storeon a plusos ingyen jatekok kozott a MGSt? A tobbit behozza de azt nem.
  • darkSectorxxx #31007
    Én is max ennyit látok benen. :D
  • zzeN
    #31006
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most őszintén, mi a halál fasza az? Scarecrow arca? Egy száj? Amúgy is, szarazU3Erondaagrafika
  • Moby
    #31005
    Ezek nem normálisak. Hülyék ezek. A faszomat lebegtessenek nekem ilyen dolgokat! Én má öreg vagyok, nem kell nekem ennyi izgalom :D
  • maffi
    #31004
    nagyon szépen köszönöm neked is a választ, nem voltam képben, így hasznosak voltak a tanácsok, megfogadom őket. :)
  • Moby
    #31003
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler]
    Nade ide csak én járok??????
    [/spoiler][/spoiler]
  • zzeN
    #31002
    (He's loosin' it)
  • Moby
    #31001
    Csak az nyissa meg, akik végigtolta
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mondom...
    [spoiler]
    [spoiler]
    EZ ott lóg panessa studioban a csövön. Ez most mi az istent jelent???


    [/spoiler][/spoiler]
  • n000rbi
    #31000
    Ne is!!
  • Moby
    #30999
    Úristen mit találtam a játékban! Meg sem merem mutatni
  • darkSectorxxx #30998
    Kéne itt látni valami képet vagy gif-et? Mert ez az sg egy kalap lófasz.
  • darkSectorxxx #30997
    Nálam soha nem volt még gond, nem tudom mi lehet.
  • TDC Geronimo
    #30996
  • zzeN
    #30995
    Vettem két 20 dollárost feltöltőkártyát Driveclub miatt. Erre beíráskor error-t ír (felismeri a kártyát leokézás után), látom még mindig tipp-topp a PSN
  • n000rbi
    #30994
    Affene, lassan DaSnak vége (ma vagy holnap), de máris lépek nyaralni, így a Bats vár még majdnem egy hetet :/
  • Moby
    #30993
    AZTAKURVA!
  • darkSectorxxx #30992
    Nagyjából nem egyformák, egy átlag magyar játék, ami 70%-ban megjelenik 21k, ez amcsiban 60 dollár, ami 17k.

    Most drágább a dollár, de még mindig jobb mint a ft, és a dollár a FT ellenben LEJJEB fog és tud menni!!!

    Majd figyelni kell és akkor venni magyart, ha átlépi a magyar árakt!!! Addig ha 500ft-ért is de inkább DOLLÁR!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.30. 22:05:47
  • Ragnar360
    #30991
    Szerk.: na dark is leírta... többiek nem tudom mit mondanak...
    Szia, nyugodtan regelhetsz magyart, elsődlegesnek nyugodtan lehet az. Az árak nagyjából egyformák már (a dollár is elég magasan van ugye mostanság) később szétnézés, majdani vásárlás céljából meg csinálhatsz majd usa profilt mondjuk. (Az ott vett dolgokat tudod használi a rendesen - magyaron is. Meg legalább Forintba írja ki az árakat :DD)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.30. 22:03:17
  • darkSectorxxx #30990
    Ja és több a tartalom, van psnow is, elég korrektül megy.
    Vannak témák, rengeteg. Amazonról éjjel nappal vehetsz $-os kártyákat, amit rátöltesz a profilodra....lévén hogy a balfasz rendszer nem enged bejelentkezni paypal-ba, nem tudom miért. És bankkarit sem szereti.

    Legjobb megoldás:

    Főprofil magyar, oda veszel fel embereket mondjuk.
    Angol prodf másodlagosnak, és ezt beteszed PRIMARY-be, megveszed ide a játékokat, és átlépsz a magyarba játszani....meg psn-t is amcsira vedd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.30. 22:03:03
  • maffi
    #30989
    köszi szépen a választ, így fogok tenni
  • darkSectorxxx #30988
    17 vs 21k ez a preorder és villámakcióknál van most pl ami:
    10k eltérés is van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.30. 21:56:57
  • TDC Geronimo
    #30987
    "sokkal"
  • darkSectorxxx #30986
    ja úgy igen :P
  • TDC Geronimo
    #30985
    Batman™: Arkham Knight New 52 Skins Pack

    ingyenes storeba