121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #31064
    Ugye tudod hogy a sony más cég játékait nem fogja ingyen osztogatni, ami drágább 2-3 ezertől, ami egy 1 hónapos psn ára? vVagy melyik a legolcsóbb?
    Olyan játékokból kell válogatni ami amúgy nem keresett nagyon, amiből 20k-ért is kapkodnak, abból miért árusítanának 2 marokkal?

    X1-en volt rá péda vagy bárhol máshol?
  • Ragnar360
    #31063
    Hülyek vagytok, Rain-nek teljesen igaza van, ez vicc az 5 éves "szülinap"-hoz képest is egyébként is az lenne. Sorozatban ezt csinálja a Sony. Még a konkurenciától se tanulnak az a bajuk.
  • darkSectorxxx #31062
    Huh azt a Rain ps3-ra most nézem egy régi bemutatott játék, amit vártam de nem is hallottam hogy közbe megjelent. :D
    Ha kell szólj aktiválom ps3-on neked?
  • SlickAdam
    #31061
    en amugy elöirnek egy minimum 30 fps-es performanszot sony helyeben, amit submission alatt tesztelnenek megfelelö keszulekekkel / programokkal, aztan ha mittomen hany szazalek (nehany) felett lenne a zuhant fremek jelenlete, szepen kuldenem vissza a progit a fejlesztöknek. söt, 30 vagy 60. siman meg lehetne oldani. fejlesztök lehet nem szeretnek ezert a sony-t, ellenben a jatekosok igen. nyilvan az ilyesmire is figyelö magunkfajta jatekosokrol van szo (kisebbseg sajnos), de meglenne a visszhang az kurvaisten.
  • AntiHero
    #31060
  • darkSectorxxx #31059
    Igen durva hogy csak ps4 ami kivétel a multiban...:D

    PSN vicc hogy paypal-t nem fogadja el, akkor minek van a lehetőség ugye.
    Illetve a PS Store a webböngészőben kb 60%-ban error, meg hibákat dob. Oldal nem található meg ilyenek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 18:39:55
  • Ra1n
    #31058
    Szigorúan csak ps4 vonalra értem.
    Ps3-on korrekt szokott lenni a kínálat és ott ráadásul nem kötelező a plus,multi ingyen van.

    Ps4-en a psn szolgáltatást figyelembe véve,azt hogy nem fejlesztik,azt hogy a multiért fizetni kell, eléggé illene legalább az 5. évet megköszönvén bedurrantani valami AAA címet,de még ekkor sem.
    A Sony továbbra is karbatett kézzel pöffeszkedik és nem lesz változás sem. Amíg vannak olyan szerencsétlenek akik szemet hunynak a 30 alá jócskán bezuhanó fps-re, szemet hunynak arra hogy a psn szolgáltatás gyakorlatilag egy szenny ahhoz képest hogy fizetni kell érte,és cserébe kockacukorral szúrják ki kábé a vásárlók szemét,addig mindez így is marad.... :/
  • darkSectorxxx #31057
    Igen faszák a kis játékok.
    Már nem tudom ki fogalmazott így de idézném:

    "........bárcsak kitörölhetném az emlékeimet pár játékkal kapcsolatban és ujként játszhatnék velük....."

    Limbo kapásból eszembe jut.
  • SlickAdam
    #31056
    teny, hogy befigyelhetne mar mondjuk egy Knack, de szerintem nincs kulonosebb problema ezzel a kinalattal. fasza indie cuccok ezek, a Styx meg valamivel komolyabb. ha nincs vita es a ps3 is a szekrenyben pihen mar, akkor "megertem" a rinyat, de ettöl meg ne szarozzuk le az egesz pakkot. hidd el vannak elegen, akiknek felall a cerka pl a geomety wars-ra is...
  • darkSectorxxx #31055
    +1 az a kommentre ment, nem azt jelenti hogy engem érdekel az a játék. :D De ettől még AAA, nem flash-mobil-arcade. :D
    Lehetett volna Witcher 3, vagy Batman AK, ugyanúgy nem indítom el valszeg őket pár perc freerun-t kivéve ezekután.

    Amúgymeg leszek kicsit geci is. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 18:32:23
  • Ra1n
    #31054
    Akkó megérte +1-ezni...
  • darkSectorxxx #31053
    +1

    Mondjuk a Styx-et ingyen sem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 18:27:47
  • Totti5
    #31052
    Nem kötelező előfzetni, meglehet venni minden +-os játékot a fogyasztói árán.
  • Ra1n
    #31051
    Ilyen hulladék szolgáltatás mellett nem öröm,hanem kényszer lévén hozzákötik a multit.
    Ha már a psn-t nem sikerült rendberakni, legalább meghálálnák az 5 évet,de még ennyire sem képesek.
  • Newfronter
    #31050
    Örülj hogy kapsz egyáltalán ingyen bármit! Nem hogy AAA-s címeket.
  • Ra1n
    #31049
    Így az 5 éves megköszönésképp ez gyakorlatilag újfent torkonszarás....Lassan elkezdhetnék benyomni plusba az 1 éves címeket...
  • Ragnar360
    #31048
    6-ért intézd el hogy azt adja amit a képen látni :D
  • Ragnar360
    #31047

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.01. 18:08:08
  • SlickAdam
    #31046
    PS+ Julius:

    7th July: Rocket League (PS4)
    7th July: Styx Master of Shadows (PS4)
    7th July: rain (PS3)
    7th July: Mousecraft (PS4/PS3/PS Vita)
    7th July: Geometry Wars 3: Dimensions Evolved (PS Vita)
    7th July: Entwined (PS4/PS Vita)

    Styx erdekel.
  • darkSectorxxx #31045
    Ez a fémtok 6k-ért van jatekaim.hu-n akit érdekel!!! :)

  • Hoz_Hun
    #31044
    Nem bántásként írtam. Ha a kontrólerre értetted a cserét akkor én néztem be valamit, sorry. Csak hirtelen úgy jött le, hogy rossz a kontróler és vajon cserélik-e az gépet is újra. Mert azt furcsálnám.
    (Amúgy az MS anno velem is korrekt volt).
  • bexinho
    #31043
    Nem értem, mire írod, hogy új gépet kapok rossz kontrollerre... Mivel a kontrollerem hibás, jogos elvárás a csere a részemről. A kérdés csupán annyi, mennyire rugalmas a Sony szerviz. A MS-tal nem csalódtam, de PS esetében nem tudom, hogy mi a folyamata a dolognak. Gondolom a személyes kontaktus helyett van alternatíva.
  • Hoz_Hun
    #31042
    Ha a kontrólered rossz új gépet kapsz? Gondolom csak hozzádvágnak egy új kontrólert aztán kész.
  • bexinho
    #31041
    Értem. A nyikorgás tulajdonképpen már a vásárlást követő második hónaptól jelentkezett. Mostanra meg már elég lazán használható (összehasonlítva a párjával). Ha személyesen nem megyek fel Pestre (távolság miatt), van egyáltalán más módja a gariztatásnak? Nincs futárszolgáltatása a szerviznek?
  • Moby
    #31040
    Hireltechnél egyszer voltam, a bekapcsgombhibás gépemmel. Megnézték, 2 perc múlva a kezemben volt az új gép. Most hogy ezzel a nykorgásoddal mivan nemtudom, de állítólag ők a szervízközpont. Mondjuk amekkora hulladékszar a ds4, amit kapsz helyette sokáig az sem fogja húzni, de mineképp érdemes legariztatni, ha megy.
  • zzeN
    #31039
    Sikerült megvenni a Driveclub-ot, de hogy milyen g.ci lassú a letöltés 2015-ben eszem megáll...
  • bexinho
    #31038
    Sony garanciáztatás hogyan működik, mennyire korrektek? Régebben az Xbox szervizzel tökéletesen meg voltam elégedve.

    A kontrollerem bal analógja erősen nyikorok, és lazább mint a másik. Ez indok lehet a garancia érvényesítésére? Illetve egy usb toldóval töltöm a kontrollert, ami rádugáskor szépen tölti is, majd később, amikor ránézek a menüben, kérdőjelet ír a kis battery ikonra... Szeptemberig van garanciám, jó lenne becserélni egy újra.
  • SlickAdam
    #31037
    oktober, 20 euro. akinek eddig kimaradt, csapjon le ra mindenkepp. lehet en is behuzom (ujra) mr polcnak.:)
  • n000rbi
    #31036
    Köszi, de most szigorúan semmi külföld, csak egy kis pihi a Zempléni-hegységben. Na de most már tényleg: Balra el! :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.01. 13:27:07
  • SlickAdam
    #31035
    semmit nem szamit, meta-n 8 korul all, az naggyabol stimmel is. tokeletes kikapcsolodas gyujtogetve jatszva, anelkul tul eazy. bar mindegyik yoshi ilyen...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.01. 13:12:15
  • Moby
    #31034
    Nem kap túl jó értékeléseket a fonalyoshi :/ Pedig én így látatlanban rádobtam egy kilencest :D
  • SlickAdam
    #31033
    edzs

    Batman: Arkham Knight - [8]
    Splatoon - [9]
    Heroes of the Storm - [8]
    Yoshi's Woolly World - [6]
    Destiny: House of Wolves - [8]
    Magicka 2 - [7]
    Nom Nom Galaxy - [6]
    Massive Chalice - [7]
  • Moby
    #31032
    Nyaralásra most egyetlen hasznos tanácsot tudok adni: ha köpenyes embert látsz ak-val a kezében, fuss baze...
  • SlickAdam
    #31031
    viel Spaß!
  • n000rbi
    #31030
    Most pár nap off, ne fossátok nagyon tele a topikot!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.01. 12:18:31
  • Ragnar360
    #31029
    Érte, de azért egyet mégiscsak, plss:) valami menőt:D
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.01. 11:46:34
  • Kongy
    #31028
    Igazán úgy tudsz ráérezni az ízére ha kipróbálod. Videók itt nem segítenek.
  • Ragnar360
    #31027
    :D no miért?: d neked nem jött be annyira?:d De mondom, linkelhetnétek 1-2 fasza videót/gameplayt a játékról, mint hozzáértők akik megszenvedtek vele esetleg vagy ilyesmi. Ami azért a kedvet is meghozza, meg úgy minden:)
  • Ulthane
    #31026
    8.5k-t talán megér, de készülj, hogy ronda lesz, egyhangú szürke, és szenvedés. :)
  • darkSectorxxx #31025
    Csak 6 hónapig?

    Olyan mint az online kuponok, x ideig felhasználható.
    Tuti addig kedvezmények nincsenek, csak listaár, és kiderül hogy annélkül sima akcióba meg jobban jössz ki.