121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #31104
    Mondjuk nem tudom miért okádék twitchen demozzák ezt. Remélem fent lesz rendes minőségben is utána
  • Ragnar360
    #31103
    haha wannabe xd amúgy igen, az akciók nagyon jók stb. azok elég korrektek.
  • TDC Geronimo
    #31102
    na megy az UC videó azt nézem most :y
  • TDC Geronimo
    #31101
    shu pro játékos és souls vet. Nem kamu :)
  • darkSectorxxx #31100
    MOST!

    FUCK YEAH!
    Ez valóban gameplay, teljesen másképpen esnek a földre a tárgyak is!
    KIRÁLY!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 20:06:07
  • TDC Geronimo
    #31099
    ja de ez új
  • Ragnar360
    #31098
    Na ez igy mindjárt másabb. Az előzőbe nagyon(!) nem tetszett hogy őt kb nem is mutatják, SIMÁN feltételeztem hogy csak kamu volt az egész (de még ha nem is, akkor se úgy kellett volna felvenni, hanem legalább így)
  • Moby
    #31097
    Ad1. Ez az állandó okoskodás helyet ideje lenne ha egy szippantás fingot szereznél mindazokról, amikben állandóan nyilatkozol.
    Ad2. A videogéming nem a fillérbaszók sportja. Lehet itt vergődni, meg nyomni a standupot minden nap, de evvan. A psnplus nem az évi kétjátékkal kazuárkodó wannabeknek van kitalálva. Én az idén az idei éves psnplusom már megspóroltam a psnplus leárazásokból. Nem az évezred üzlete, de nem is ezzel tervezem megkeresni a kenyérrevalót.
  • Ragnar360
    #31096
    jól figyelsz látom:d direkt beírtam (hogy az ilyen reakciókat elkerüljem) hogy attól hogy nemrég óta van csak gép, attól már egy jóideje nyomon követem a dolgokat, és nincs összefüggésben ez azzal (szerintem) hogy kinek mióta van gépe:d
  • SlickAdam
    #31095
    megint? par hete mar lenyomta, be is tettem topikba.
  • TDC Geronimo
    #31094
  • darkSectorxxx #31093
    MÉG 8 PERC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 19:53:06
  • darkSectorxxx #31092
    Ja Bloodborne az szerintem soha nem lesz benne.
  • SlickAdam
    #31091
    2 napja vagy PS tulaj es jol megmondod a hulyeknek... szep.
    csipöböl ellenpelda: juniusi Ground Zeroes. hoppa! es ne gyere azzal, hogy szaaaaar mert csak demooooo vagy mert nem erdekeeeeeel. minket nem erdekel az ilyen velemeny! folyamatosan jonnek a fasza jatekok. mit szeretnel? W3-at vagy Bloodborne-t?
  • darkSectorxxx #31090

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 19:37:35
  • darkSectorxxx #31089
    Amúgy nem ellenetek vagyok, mindössze mindig próbálom az objektivitást megtalálni minden helyzetben amennyire tőlem telík. :)
  • TDC Geronimo
    #31088


  • darkSectorxxx #31087
    Nem rossz...azt hittem PayPal fixed. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 19:28:21
  • darkSectorxxx #31086
    Túl nagy a pörgés.
    Tudomásul muszáj venni mindenkinek, hogy pénz kell, pénz, mert drága a játékfejlesztés, és régen a ps2 játékok is 18k körl mentek amik valszeg nem ennyicsilliárdból készültek.

    Kell a lóvé.
    A sony ha 1 darab JÓL fogyó 1 éves 40 dolcsis játékot adna el, tegyükfel.
    Csillió darab ps4 felhasználó legalább fele 1-3 honaposat venne, max legyen 5k, ha kiszámolod max szerintem ennek az 50%-át költhetik játékra, vagyis arra hogy neked legyen játékod a psn-hez....az legyen 2.5k = 10 dollár.

    Vagyis a fejlesztő felől a bevétel egy viszonylag új , drága játékból az 1 negyede folyik be, úgy hogy kibazsott sok pénzből készülnek a nagyobb címek.

    Ez max pc-n, X1-en is max abban az esetben ha látják hogy ps4-en sok gép és játék fogy, és esetleg ott próbálnák csalogatni a vásárlókat.

    Pont most mondták hogy ezsük ágába nem lesz olcsósítani a gépet annyi fogy így is.
    Most akkor gondold át még1x, itt lényegtelen a psn évforduló, ez pénz. :)
  • TDC Geronimo
    #31085
    olvastam 3 hónap után jött megint FW. Stability fixel!. Ennyire ne pakoljanak ficsőröket, de legalább az idegesítő discoverys notification eltűnt.
  • darkSectorxxx #31084
    Te köcög, pont akartam írni. :D

  • TDC Geronimo
    #31083
    este 8kor twitchen lesz az E3as UC4 demo végig. Gondolom utána kijön rendes direct feed változatban is
  • Ragnar360
    #31082
    Jó, kiragadtál olyat ami egy külön történet. Mondjuk a CoD Ghost-t már lehet tudnák adni, ha nagyon akarnák de ezt hagyjuk.
    1-2 év nem sok, de pörögnek itt azért a dolgok, szerintem lehetne miből választani. És mire lesz 4-5 Tomb Raider, addigra már elérjük a következő generációt, szal arra nem hiszem hogy lehet, vagy kéne alapozni.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.01. 19:19:33
  • darkSectorxxx #31081
    CoD százéves, és volt egyszer is? :D

    életben tartja a multi, fizetnek érte mint a katonatiszt, és van dögivel gém ami így van.

    1-2 év nem sok, kevés a mostgen kanálat, ingerszegény, ha egy játékos vásárolni akar kénytelen a meglévő 20-30 nagy címből válogatni, majd ha lesz 4-6 Tomb Raider játék, akkor lesz amit szinte alig vesznek. és mehet ajándékba, hogy a végsdő döfést megkapja mint psn bevétel. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 19:16:01
  • Ragnar360
    #31080
    De figy, itt nem az 1-2 hónapja megjelent játékokról beszélünk
    Hanem lehetne válogatni a tavalyi felhozatalból is bőven, ami már nem nagy anyagi kiesés lenne, csak hogy neked is jólessen: d
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.01. 19:12:40
  • darkSectorxxx #31079
    Ez a valóság, ez meg 100 éve, ez van a mátrixon kívül is, ezt csinálnám ha fejlesztő lennék én is.

    Most lehet álmodozni, meg naívan megmagyarázni hogy adják "ingyen azt a játékokat amiből 80millió fogy preorderbe 60 dollárért, és utána a sok kis arcade amik még ingyen sem érdeklik a játékosokat megmaradnak fizetősnek, és ennyi, nem marad lóvé a fejlesztőknál, max amit a sony közvetítene, ami vagy kevés lenen vagy a sony venné neked meg nekem a játékokat.

    Hát na ne vicceljünk már. :D

    Félre ne érts , mint gaer énis annak örülnék ha minden kurvanagy cím jönne psn-be, énis előfizetnék, de ez a mesében van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 19:10:53
  • Ragnar360
    #31078
    Igen, de a mostani soknak, a fele lenne:d (legalább) szerintem. Szal lehet az is sok, csak mihez képest. Illetve néha valaki előfizetne ha véletlenül jönne vmi ami érdekelné.

    Ez a D4 valami jó kis nóném cucc lehetett, nem csodálkozom hogy bebukott:D



    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.01. 19:10:24
  • Totti5
    #31077
    D4: Dark Dreams Don't Die

    Kijött és elment 40 ezer, gigantikusat bukott. MS betette GOLDnak, 1 millió letöltést elérte.

  • Ragnar360
    #31076
    Minden igazság itt van ebbe:) +1 great stuff:D
    Na jó, mielőtt valaki beleköt, nyilván hol érintett eddig, vagy akár most is ez, de attól még figyelemmel követem:)
  • Totti5
    #31075
    Sok.
  • Ragnar360
    #31074
    Ez nagyon ilyen zs-s üzletpolitika, gondolkodás, már ne is haragudj:d
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.01. 19:06:13
  • darkSectorxxx #31073
    X1-en mondjatok 1 nagy címet amit sokan vettek akciót kivéve és új volt és adták ajándékba, mondjuk egy COD-ot vagy BF-et. X1-re.

    X360 és PS3-on sem mennek a drága cuccok.
    Olyan játékokkal nyomultak és nyomulnak amik sale-kban 1000-2000ft
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.01. 19:03:44
  • Ra1n
    #31072
    Fizetsz a multiért? Fizetsz. Azt hazudta a Sony hogy cserébe minőségi szolgáltatást nyújt meg PSN fejlesztés lesz meg majd jön az ingyengéming mekka? Azt. Ebből mi valósult meg? Az ingyengéming mekka filléres szarok ingyen kiosztogatása formájában.
    Ergo a fizetős multiért cserébe kapsz cukorkát,csak kussolj. Tapsolj!

    Úgy mégis szerinted hány PLus előfizető lenne ha a multi nem lenne hozzákötve??? :)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.07.01. 19:03:45
  • darkSectorxxx #31071
    "De miért?"

    Mert nem szükséges, at tesznek amit akarnak, a vásárlók vezsik a gépet, a psn-t a játékokat.....
    Minek adjanak nagy címeket olcsón , ingyen ha te akkor is megveszed ha látod hogy nem kapod meg? :D
  • darkSectorxxx #31070
    Jó most nem úgy értettem hogy nekik ingyen hanem nekünk, nem számolok éves live meg psn-t ha egyszer valakinek a játék végett elég 1-3 honapos is.
  • Ra1n
    #31069
    Volt. Ahogy van rá példa 360-on és ps3-on is.

    Továbbá az X1 online szolgáltatása legalább hoz egy elvárható szinvonalat ami mellett jóval kevésbé zavaró ha épp egy semmit nem érő vacakkal dobnak pofán.
  • Totti5
    #31068
    Azért nem kell túlmisztifikálni. Van egy AC4 most. Nektek meg lesz Styx. Az is egy jó játék.
  • Ragnar360
    #31067
    De miért? Te is bután gondolkodsz akkor ebbe. Üzletpolitika, ügyfelek elégedettsége zéró már itt lassán, de majd olvasok fórumokat megint. Nézd meg a mostani XBL kínálatot (nem mintha annyira érdekelne az, de megüti azt a szintet, hogy ne is szóljak rá semmi rosszat :d)
    És az osztogatásra meg annyit, hogy: nyilván szerződni kell, tárgyalni stb. engedélyt kérni, pénzt fizetni. A Sony-nak jobban kéne telnie rá mint az MS-nek, ráadásul a Sony is ugyanúgy jóba van egy Ubisoftal, hanem jobban mint mondjuk az MS. A third-party kapcsolatok nem rosszak szerintem, ráadásul reklámozzák is mindig ezeket és el is mondják.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.01. 18:58:35
  • Totti5
    #31066
    PS+ és Live játékokat nem ingyen osztogatja senki. Ezekért az MS és a Sony perkál, és te ha lebontod mondjuk az 1 éves tagságot, fillérekért megkapod. De ez sem kötelező, ha nem kell ne fizess elő, vagy ne töltsed le.
  • Ragnar360
    #31065
    Lál, what the heck did i watch xd jó belemagyarázhatjuk hogy húú de jó, jópofa, de ezen játékot nagy részét nem lehet komolyan venni, értem ezelett hogy nem lehet komolyan venni hogy hosszabb ideig játszon vele az ember. Lehet az a labdás autós is fun, de 10 perc után játék közbe azon gondolkodnék, miageci tényleg ezzel játszok? Na jó Exit/quit.

    Ebben a videóban ami a legtöbbet ér az még mindig a zene :D (meg esetleg ez a Styx)