121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ra1n
    #31384
    Az a baj az előző gent is addig húzták,hogy az utolsó két évben már a pc 720p low szinten is alig vitték a játékokat, és az akkori 100ezres laptopomon jobb minőségben toltam a cuccokat...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.07.03. 11:09:39
  • Hoz_Hun
    #31383
    Eddig miért nem tették?
  • Moby
    #31382
    Olyasmire tippelek, de itt nyilván nagyon sok múlik azon mi történik az amd-vel. Jelenleg a legdrágább, leegegyedibb, a legpótolhatatlanabb alkatrész jövője és sorsa a legbizonytalanabb.


    /vagy tényleg felvásárolja őket a microsoft, és a sonynak hugyolda :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.03. 10:43:00
  • Ra1n
    #31381
    Addig se húzzák remélem. 5 év. Max....Nem kell mégegy feleslegesen túlerőltetett generáció,főleg nem ilyen.
  • Kandurex
    #31380
    +3 év még, minimum
  • Moby
    #31379
    Nyilvánvaló, hogy még ebben az évtizedben megjelenik az új gen. A pécégémerpiac erősödik, mint a k.isten(nem mintha eddig annyira gyenge lett volna). Nem fog ez a generáció kitartani az évtized végéig sem.

    /ráadásul folyamatos téme az amd akvizíció. És hát nem zörög a haraszt....márpedig ennek a generációnak a kitettsége kurvanagy az amd felé, amitől mamár szinte biztosan szabadulna mindkét konzolgyártó, az amd helyzetet meg egyre rosszabb a piacon.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.03. 10:37:29
  • SlickAdam
    #31378
    jo esellyel lesz visszafele komp., ha tovabb viszik ezt az architekturat. miert ne tennek...?
  • SlickAdam
    #31377
    2013+4<2020
  • darkSectorxxx #31376
    Ja mert gondolom őket érdekli a vas, akkor nem bébi vga-t raktak volna gépbe. És tervezhették volna keményebbre a hardvert. Drágább lett volna? Vagy az drágább hogy 4 évent váltasz full gépet aminek nincs visszakomp és egytetves autós játék fejlesztési ideje tovább tart mint a gép életciklusa :)
  • darkSectorxxx #31375
    Na hogy látod , mobil tableteken is fut a Gta 5. Ugyi? Visszatérünk rá 2019-ben.... :)
  • Kandurex
    #31374
    mert extrem erősek voltak a megjelenéskor a gépek,...most tényleg necces lenne a hosszú kifutás, pláne a VR -el a nyakunkon
  • darkSectorxxx #31373
    Meglátjuk, adja isten hogy 4 évente vegyetek 130 ezres konzolokat. :)
  • darkSectorxxx #31372
    Én is amire gondolok, ezzel van összefüggésben :)
  • Ra1n
    #31371
    Baromira remélem hogy igazuk lesz.
  • SlickAdam
    #31370
    termeszetesen megjelenik ebben az evtizedben. 2013-ban volt a launch baszod. elözö gen extrem hosszu volt, megegyszer nem lesz ilyen, föleg nem mar most elavult gepekkel...
  • Ulthane
    #31369
    Persze, ezek vinnék előre a piacot. Nekik. Zsíros dollárokkal. Nem a játékosok miatt aggódnak ők.

    Pláne nem kell ide új generáció, ha azt nézzük, hogy a mostani, közel két évesre volt körülbelül 3 darab normális játék eddig, ami nem remastered.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.07.03. 08:40:38
  • darkSectorxxx #31368
    Kezdik megint:

    "Az EA szerint még ebben az évtizedben jön a következő generáció.

    Alig jelent meg a jelenlegi generációt elindító Xbox One és a PS4, de az Electronic Arts szerint ebben az évtizedben már érkezik is a váltás. Patrick Söderlund, az EA vezérigazgatója egy friss interjúban arról beszélt, hogy az előző generációs konzolok túl sokáig voltak a piacon és maximum 5-6 évente kellene váltani.

    "Ez a generáció tovább volt a piacon, mint azt szerettem volna" - kezdte Söderlund. "Ugyanakkor van előnye is a hosszas élettartamnak, hiszen a végén jelentek meg az olyan programok, mint a GTA 5 vagy a The Last of Us, melyek pár évvel ezelőtt biztosan nem jelenhettek volna meg. Ám az 5-6 éves váltás vinné előre a piacot."

    Ezt a véleményt egyébként a Ubisoft vezetője is osztja, aki szerint szintén gond, ha sokáig van a piacon egy generáció. Ám annak ellenére, hogy a PS4 és az Xbox One is a piacon van még közel 100 játék készül X360-ra és PS3-ra."

    Hangsúlyozom ezek mondták hogy mobil , mobil, mobil..... 2 éve.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.03. 08:20:19
  • darkSectorxxx #31367
    Ja. :D
  • Ulthane
    #31366
    Miután elindítottam az első pályát, onnan ketyeg a 10 másodperc :)
  • darkSectorxxx #31365
    Ilyen kurvagyorsan elindul a játék? :D
  • Ulthane
    #31364
    Újabb rekordott döntött PS4-en a fosométerem: a PlanetSide 2 a játék indítását követő 10 másodpercen belül már nem volt a merevlemezemen!!!

    Ezt komolyan gondolják, hogy ez bárkit is érdekelni fog?
  • darkSectorxxx #31363
    :D
  • Ra1n
    #31362
  • darkSectorxxx #31361
    Nem nem igazán, nincs csőjáték, ezt a magyarok találták ki, az van hogy kategóriák, meg a sandbox. :)
  • Tikal #31360
    és arról ment a vita hogy csőjáték e az uncharted....
  • darkSectorxxx #31359
    Hát baszod ha egyszer elmész, muszáj helyetted dolgoznom.
    Tudatlan kisgyermek volnék, és most tisztáztam pár homályos kérdést, ha holnap elüt egy biciklis akkor tudással a fejemben halljak meg. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.03. 00:01:15
  • Ra1n
    #31358
    1 oldalnyi szöveg 19 óta...most vagy játékbejelentés volt, vagy Darksector...Visszaolvassak....???
  • darkSectorxxx #31357
    "Mondjuk ez legyen életem legnagyobb problémája."
    Hát igen.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És téged még Moby nem is csesztet. :D
  • Kongy
    #31356
    Ó de messze van még az a júli 17 gyerekek... és pont akkor megyek nyaralni, mikor a GoW 3 remaster jön. :( Mondjuk ez legyen életem legnagyobb problémája.
  • TDC Geronimo
    #31355
    csak ezt találtam :(


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.02. 23:31:29
  • darkSectorxxx #31354
    Ha ezt melónak nevezzük hogy cukkolsz. D
  • TDC Geronimo
    #31353
    Rákeresek youtuben hátha valaki csinált videót az összes scarecrow jelenetből, ami a játékba van
  • TDC Geronimo
    #31352
  • Moby
    #31351
    2 napja be sem kapcsoltam :( melózok még itthon is.
  • TDC Geronimo
    #31350
    Meglesz 2 checkpoint kezdem new game+t mert akarom látni/hallani megint scarecrowot meg az átvezetőket :y
  • TDC Geronimo
    #31349
    Moby te toljad inkább batmant! :)
  • darkSectorxxx #31348
    Baszottdurva gém, és az az optimalizálás amilyen alázattal álltak a fejlesztők a játékhoz, hát szégyelje magát az aki nem indította még el a pc-jén, vagy a mobiltelefonján....(nem azért mert androidos). :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 23:22:55
  • Kongy
    #31347
    Úristen, ezen a játékon sírtam anno.. :D Hála az égnek csak videóban volt hozzá "szerencsém".
  • darkSectorxxx #31346
    Oks kezdek aggódni.....

    mondjuk énis, de pc-m is van. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 23:19:58
  • Moby
    #31345
    ps4 tulaj.