121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #31344
    Üzenem a csávónak hogy annak csak 1 kibaszott része van, amit ő játszott, az a pc-s port nem tükrözi az eredeti minőséget, kérje vissza a pénzét!

  • Moby
    #31343
    Az emberekkel van baj, nem az internettel :)
  • darkSectorxxx #31342
    Tudom, azt nem is arra irtam, hanem hogy ha majd netán kipróbálja a 4.részt hátha az szép lesz, az sem lesz...nyugodjon le mindenki a picsába, egyik Uncharted sem néz ki jól! :D

  • TDC Geronimo
    #31341
    Csodálatos dolog az internet, de néha azt kívánom bár ne lenne :D
  • Kongy
    #31340
    Vagy a szeméttelepen van, amilyen karcos volt a hátulja te... :D csoda, hogy nem reklamált, aki megvette tőlem.

    Uncharted 2 ronda? :DD LOL. Mai napig van olyan játék, ami a nyomába sem ér grafika terén. Röhej.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.02. 23:15:17
  • Moby
    #31339
    Nem, dark. Nincs a mondatban négyes szám :DD
  • darkSectorxxx #31338

    Amúgy az első rész valóban kicsit furi volt a környezetet ileltően még, de pl a 2 résztől?
    OMG.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 23:13:14
  • Moby
    #31337
    Pröhardver poszt (öveket becsatolni):
    "az uncharted 1-2 mar ps3-is borzalmasan ronda volt"

    ROLSSADSADGFDFASDFASFASFasgfgdfaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • darkSectorxxx #31336
    Ja és ezt offba akartam már kérdezni:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te mint tapasztalt win10 felhasználó, a win10 szerinted a jelek, látomások, ígéretek és a te személyes tapasztalataid szerint (tudom még friss a rendszer) , szóval a x1 stream és a majd megjövő dx12 utánis dimenziókban, mégis egy felhasználónak mi előnyt nyújt mondjuk egy win8-8.1-hez képest?

    Esetleg játékok sebessége, boot sebesség? bármien szoftver, progi?
    Vagy akármi?
  • Ragnar360
    #31335
    Na áttekertem az uccso posztokat, sry: d Az a téma nem zavar, nem foglalkoztat.
    Sem az sem, ha csőjáték, vagy ha nem az Uncharted.

    Totti, Gero: thx a választ a témában, végülis jogos ja - (a U4 grafot illetően)
  • darkSectorxxx #31334
    Ez már nagyon homokos téma. :D

    Amúgy miért nem sandbox játék amiket emlegettem?
    GTA meg Assassins Creed? (csak mert én azt írtam hogy azok)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 23:02:53
  • Moby
    #31333
    Érted annak a szónak a valódi jelentését, hogy sandbox? Mármint tudom, hogy a magyar ebből a homokra asszociál, de hogy érted amúgy, mér hasonlít ehhez annyira mondjuk egy gta minimapja? Mer ha ezt képes lennél felfogni, akkor végetérne ez a kínos téma is.
  • darkSectorxxx #31332
    A pakliban ez is benne van...lehet végignyomkod minden játékot ami érdekli és már a 10 ember játsza le és adja el és megy pc-x1-ps4. :)

    Mondjuk én várom hogy legyen egy még újabb PS4>új sony kézikonzol>PS3 a piacon. Illetve mit tudna a Microsoft alkotni?
    Mondjuk az Xbox TV, az E3 miatt kicsit vicces lenne.

    Amúgy geciszar hogy a távirányitóm a tv-hez még a PSTV-t is irányitani szeretné :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 22:45:03
  • darkSectorxxx #31331
    Jóvanna, nekem a so-t fogalom arra értődik hogy nem vonják el a figyelmed hogy ott van utközben csillió mellékszál meg felvevős extra küldi, hanem mész jobbra ballra, de ha story akkor adott pontokon kell átmenned, nem vonja el a figyelmed, semmi....de igan értem hogy azokban is van főszál, csak ott elbóklászhatsz és sokaknak (mert szokták felhozni neten, fórumokban, és énis ilyen vagyok, sokszor belefolyik az ember ilyen apróságokba, és vagy belefárad és nemérdekli már a fszál vagy órák alatt egyszerűen leállsz róla és 2 év mire összekapod magad hogy akkor most hol a búbánatos faszba tettél és mit és mit kell célul megoldani? AC-ben nekem pl ez is volt, sokszor, vagy GTA, most ugyanet a mostaniakkal....)

    Kinek mi? :) Látod még ez sem egyételmű, emberek másképpen vélekednek erről.
  • Moby
    #31330
    Ok. Tehát akitől megvetted, az alaphangon bukott vagy 30-at :DDD Attól, hogy nem nálad realizálódott a szopó, a helyzet még van. De ha belenézek a varázsgömbömbe, azt látom, hogy az a vita azóta már a negyedik tulajnál van, és a piaci 20-30-as árban kering a világban, amiíg ki nem szopósodik valakinél végleg. Ez ma a viták sorsa :)
  • Moby
    #31329
    Ennek semmi köze ahhoz, hogy sztoriorientált-e vagy sem. A witcher is meg a batman is kibaszottul sztoriorientált, mégis mindkettő ortodox sandbox.
  • darkSectorxxx #31328
    Jó az, mert hordozható, és egy mobiltelefon ennyi pízbű mire jó? lofaxrasem. :D
    Nekem is jól jön ha el kell mennem námetbe vagy olyan helyre ahol unatkoznék, Meg ha már lehet visszafelé megnézem az engem érdekelt játékok mellékszereplőit.

    Mondjuk az Uncharted-et hogy pnt ezt nem támogati még ez szar nálam, dehát ez van.

    Ja azon is filóztam, hogy a GoW collection, az egyforma ps3 és vita verza? vagy attól még hogy ps2 remake, még ps3-on szebb?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 22:37:04
  • Kongy
    #31327
    Hát nem tudom most mi a helyzet, de tavaly nyáron 28-ért szereztem egy Vitát, aztán 30-ért eladtam egy héttel később hardveraprón. :D 1 nap alatt elment.
  • darkSectorxxx #31326
    De mivel nem szín ezért mégsem. :D
    Csak azt hihetik akik mást éreznek, hogy na a másik az hülyén hangzik.

    Vagy inkább másképpen vázolom fel, a csőjátk nekem egy fika, vagyis én a csőjáték szót mint fikát, nekem azt jelenti ilyen Order 1886-ra tudom csak asszociálni.
    Lehet ez hülyén néz ki, akkor természetessen együtt is kell élnem ezzel. :)

    ....story orientált a játék, ezt inkább, ez olyan mindent beleértek ami a kettő köztvan számomra megfelel kifejezés. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 22:25:58
  • Moby
    #31325
    De dark, ez egy "szín". Te persze mondhatod, hogy az nem kék, maximum hülyének fognak nézni. Valami hasonló történik épp most.
  • darkSectorxxx #31324
    A-a....:(
    Antinak van, én nem szoktam multizni....:S

    1x multiztam Cod AW-vel akkor kompenzáltam Anti felé arra a pár órára, de nem vagyok ilyen tekintetben online srác.
    Bloodborne-t ha akarjuk tekinthetjük annak, de amúgy a normális tekintetben multizni nem szoktam.

    Nem jött még olyan coop játék mondjuk ami annyira elkapott volna hogy azt mondjam legyen gód és akkor uccunekije.
    Majd talán ha a Resi 7 keménykedik egyet coopban.
    De akkor is effektíve nem én venném hanem adnék rá pízt Antinak, hiszen 2-en hülyeség lenne külön venni. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 22:20:57
  • darkSectorxxx #31323
    Nem agylágyulás, csak vélemények, nincs hivatalos forma, csak játékosk véleménye, ez nem ostobaság. :)
    Én is ezt mondtam az elején kár vitázni (nem is lehet ezen, mert ez nem egy szín, hogy kék szín és akkor az valakinek lila másnak rózsaszín) :)
  • Moby
    #31322
    Most is van psplusod nem?
  • Moby
    #31321
    Nemtudom kinek akarod eladni. Halvány fogalmam sincs. Senki nem vesz vitát. Sen. KI. Játékot sem hozzá.
  • darkSectorxxx #31320
    Oks, tegyükfel 3 honapos, megkapom a Kill-t, és ha nekem kell 3 hónap után fizessek még psn-t? nanaem, ezt még a ps3-nál sme hagytam....nekem pl megvolt a Shadow Colossus, de megvettem lemezen, nem fogok psn-t venni csak hogy mert elő akarom venni az "ingyen"játékaimat hogy játszak. :D NOOOOOOOO
  • Moby
    #31319
    Óvatosan próbálom jelezni: ez a beszélgetés a kezdete óta nem a te súlycsoportod. Ebből megint csak besértődés lesz. Állj le inkább, az agylágyulásból ennyi egy napra doszt elég.
  • Moby
    #31318
    Killzone most volt a plusban. De szvsz abból lehet lőni kódot, mer az volt bundleben.
  • darkSectorxxx #31317
    Az sandbox?
    Mert szerintem nem, nekem az nem sandbox, és semilyen hivatalos oldalon sem. :)
    Látod milyen szubjektív?
    Az Uncsiban is mehet minden utcába kedved szerint....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.02. 22:13:25
  • darkSectorxxx #31316
    A minden szar potyog PSN plusszal egyetértek, mert főleg "szarok" vagyis "engem nem érdekelnek" játékok, amikhez kéne olyan memóriakártya, amiből a nem psn pluszos előfizetéssel eső nem érdeklő játkokat tudom játszani, és inkább azt a pár engem érdeklő játékot megveszem a kazettán és a psn árából, és ha kell esetleg eladom másnak, mintsem fizessek psn-t. :)

    Kb ez a keszekusza magyarázata hogy miért kazettázok. :D
  • Moby
    #31315
    Fogalmam sincs a bloodborne mire példa :D
    Van 5 sírom az alapsztoriban, mindengyik tele helyszínekkel, oda megyek ahova akarok, gyakhatok bárhol ellenfelet, gyűjthetek bármit. Nyithatok bármikor dungeont, nyomhatom azt is, anélkül, hogy a fősztorit bottal megpiszkálnám. Bármikor, bármelyiket, bármilyen sorrendben. Vagy tolhatom a sztorit. Vagy visszamehetek. Vagy dungeon. Én döntöm el. Én. Érted. Még a végét is.
    Remek példa a bloodborne. Deeee mire is?
  • TDC Geronimo
    #31314
    remélem jövőre megkapjuk abból is a következő részt, jobb storyküldikkel meg jobb bossharcokkal.
  • darkSectorxxx #31313
    Értem én szerintetek cső. :)
  • darkSectorxxx #31312
    Miaz hogy nem. :D
    Irgumburgum, meg Killzone-t sem mi? :D
  • darkSectorxxx #31311
    Te mondod. :D
  • Totti5
    #31310
    Modorban is volt fotomod és sandbox. Lol.
  • Kandurex
    #31309
    Tényleg cső...a jobbik fajtából, a vállalható fajtából..,de, cső
  • Moby
    #31308
    Még a vita korszak elején vettem egy használt gépet 2 kártyával. Összesen azt a két vita kártyát láttam életemben. Biztos bujkál pár user polcán néhány tucat, de azok nem adják el. Aztán szépen mindenki hozzászokott, hogy potyog psplussal minden szar, semmit nem szabad megvenni.
  • Ulthane
    #31307
    Cső hat! Nem is kicsit. pont mint a The Last of Us. Detto fullcso. Detto fotomod.
  • Moby
    #31306
    Honnan? Olyat nem adnak el. Ugyanis meg sem vette senki (kártyán).
  • Moby
    #31305
    Pontosan. És minden éppeszű, racionálisan gondolkodni képes élőlény szerint :)