121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #31424
    Ebben a Sony a gyenge láncszem. Ezeket ostorral kell ütni, mert nem csinálnak semmit, mint ahogy a Team Ico is. Nem is értem. Elvégre ez mindennek ellent mond ami japó mentalitás. ( én ezekkel dolgozom nap mint nap, valamennyire már ismerem a munkamoráljukat és UTÁLOM is, meg őket is, mert szemét egy banda ). És semmi, ezek úgy elvannak valami oknál fogva és senkit nem érdekel h mikor mit csinálnak. Egyszer valamit kiadnak aztán lesz amilyen lesz. Hihetetlen számomra ez....
  • Ragnar360
    #31423
    whááá:) ez nem is hiszem hogy magyar egyébként:) - de ilyenkor sajnálja az ember a konzolt.
  • darkSectorxxx #31422
    Hazaértem akkor csatlakozom. :)
  • Kongy
    #31421
    És az a legszebb az egészben, hogy ezeknek van pénze PS4-re... :D
  • shaddam
    #31420
    Tagja vagyok valami ps4 csoportnak facebookon ( mindig megfogadom hogy kilépek, de a kontent néha jóféle)


    Na most nagyon remélem ezeknek az internet=facebook, mert rohadt gyorsan szétrohasztanák az amúgy is köhömm.... felhígult topikokat
  • darkSectorxxx #31419
    Pedig melegszik nagyon a föld. :)
  • darkSectorxxx #31418
    Ps2 meg 2001 is lehetne akár.

    Ps meg japó 94 és nálunk 96. Ige
  • TDC Geronimo
    #31417
    UC4 gamersyde 2 gigás videó link
  • SlickAdam
    #31416
    ps1 94'
    ps3 06'
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.03. 16:35:31
  • Paranoia
    #31415
    ps1 95'
    ps2 00'
    ps3 07'
    ps4 13'
    Ha 6éves megjelenésekkel számolok az akkor is ~18év.Legyen 20... mer nemtokszámólni
    2035re ne halljunk már ki....
  • darkSectorxxx #31414
    Csak finomabb. Na ezaz. :D
    Nyam-nyam.
  • darkSectorxxx #31413
    Addigra nem él már senki aki szólhatna. :) nem lesz pm, meg email meg sms. Egy kihalt világ lesz. A szerencsések túlélik, és a földön kis bunkerekbe nyomorogva élik mindennapjaikat. Nem lesz étel sem. A környezeti anyagokból állítják majd elő a tápanyagot. Mint fém, vakolat, mész, műanyag, textil. De ha addig egy bunkerbe kerülnénk netán és életben leszek, majd szólok!.

    Bennem megbízhatsz. :)
  • SlickAdam
    #31412
    ha igy nezzuk, akkor majd valaki dobjon nekem egy privit a PS7 megjeleneskor! kösssssz. addig tolom ami van
  • Moby
    #31411
    Végignéztem a játékaimat, amikhez hozzá sem szagoltam. CSak one-on egy valaggal van. Nem pörgök én ezen tovább. Majd a következő generációban egy remasteredben :) Az már talán okés lesz. Lezártam. Ennyi.
  • Hoz_Hun
    #31410
    Na mi az? A PS4 topik átmegy gumiszobába?
    Szedjük össze magunkat kéremszépen....
  • darkSectorxxx #31409
    Deisö = die eső
  • Ragnar360
    #31408
    Hogy mivan?:d és mi az a DEISÖ?
    Sprechen sie Ungarissseee bitte!
  • SlickAdam
    #31407
    Spaßverderber... :)
  • TDC Geronimo
    #31406
    miről beszélsz?
  • SlickAdam
    #31405
    deisö

    DEISÖÖÖÖÖ

    ide a DEISÖÖÖÖÖÖÖÖT!!!!!!



    (jovanna, 33 fok van...)
  • TDC Geronimo
    #31404
    credits alatt végigpörögnek képekben az első 2 rész eseményei is, jópofa :)

    Na ide a remaster edisönt! :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.03. 14:03:18
  • TDC Geronimo
    #31403
    na pörög a batman credits. 99%. Kár, hogy rocksteady több batmant nem csinál, remélem a következő is hasonló színvonalú lesz amihez hozzányúlnak

    Egyetlen negatívum számomra a bossfightok, vagy mondhatnánk azoknak teljes hiánya. Akik originst csinálták azok sokkal jobban megoldották, kérhettek volna segítséget tőlük ezekhez. Összességében imádtam minden percét, batmobilt is, rengeteg villain volt a játékban, sok meglepetés is köztük. Scarecrow meg az egyik legzseniálisabb villain akit az utóbbi időkben láttam. Designra is meg a voice acting is tökéletes volt. Nem szeretek pontozni, de ha kéne adni rá 9.5/10 lenne.

    Ha season passt nem is, de azt a DLCt lehet megveszem, amiben lesznek új super villainok. Már van róla pletyka, hogy kik lesznek benne.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.03. 13:57:53
  • Ragnar360
    #31402
    Ennyi. Így kell ezt csinálni :)
    És közbe el is küldted őket valami melegebb éghajlatra:D:P
  • Moby
    #31401
    Ez nem a sztekk baze. Kifogy belőle a sámán nyál, vagy nemtudom.
  • SlickAdam
    #31400
    telefolyik idövel a sztekk es akkor óverflóv!!! lehet csak ugy kell hagynom a gepet vagy 10 orara es megmakkan az elsö területen is...
  • Moby
    #31399
    Nem. Egy idő után valami meghal ebben a játékban. Fogalmam sincs mi, de elérsz egy pontot, és utána már mindegy mit csinálsz, hol vagy, mi történik, stb.
  • SlickAdam
    #31398
    mert ott mar folyamatosan szolnak a saman-dobok, akkora epiknessz, mi? :D
  • Ulthane
    #31397
    Nyugi, lesz még fos a frém, pl végkifejletben, az utolsó 4-5 főküldiben. Bármikor, amikor esik még az eső, meg nagyjából úgy mindig. :)
  • Moby
    #31396
    Soon...
  • SlickAdam
    #31395
    pedig csekkoltam a problemas videokat es semmi okot nem latok a kesobbi szar fremre. pl miutan felvettem a nilfgaard parancsnoktol a griff kuldetest, az ut mellett van egy vizes resz, ami kb egy szint latvanyban, mint a stressz-tesztes mocsar. megse szar a frem itt. fakk knows...
  • Tikal #31394
    Talán próbálj meg rákeresni arra a kifejezésre hogy linear games... és akkor meglátod, máshol is ismerik a csőjátékokat, csak finomabb kifejezést használnak :)
  • Moby
    #31393
    Igen, de az eleje pont arra jó, hogy beleláss a csodába, aztána könnyeiddel fogsz küszködni :(
  • SlickAdam
    #31392
    amugy 1.01-hez kepest sokat javult a Witcher 3. kamera teljesen okes, gyors, reszponziv, fasza motion blur-el. atvezetök se mennek at mar total diavetitesbe, meg ugy altalaban nincs gond a fremmel (griff harc kozben se volt, este ködben se, ...). kar hogy nem marad ilyen... :( jatszom amig nem kerülget a hanyinger.
  • TDC Geronimo
    #31391
    Hát szerintem az se jön jövőre, legalábbis nyáron biztos nem. Kíváncsi leszek mivel állnak elő. Remélem normális kontrollerrel és kompetens HWval bár szerintem ott megint le lesznek maradva 3-4 évvel
  • SlickAdam
    #31390
    hat basszus, jövöre nextgeN
  • TDC Geronimo
    #31389
    másfél éve vannak kint a gépek és már váltásról beszélünk? Ejj gyors volt. Amúgy 2020 előtt biztos lesz.Valószínű 2019 környékén jönnek újak. 6 év elég is lesz.
  • darkSectorxxx #31388
    Kb 2019 az ucsó és 2013 nemelején jött asszem a gép nem. :)
  • Harlekin
    #31387
    Aki komolyan gondolja ezt az egészet annak nem fog ez se problémát okozni,mint ahogy most se okozott...akinek meg nem annak meg tök mind 1 hogy 1-2-4 v.10 évente fog,mert pontosan ugyan úgy fog folyamatosan nyafogni siránkozni fikázni és baromabnál baromabb dolgokat kitalálni,hogy na most miért nem kell...
  • SlickAdam
    #31386
    mert eszveszelytöen odabasz a Cell 2...
  • Moby
    #31385
    >és egytetves autós játék fejlesztési ideje tovább tart mint a gép életciklusa

    Az idióta baromállat japóknak. Igen. A csodálatos Turn10 két éven belül a harmadik, kvázitökéletes racingcuccot teszik fel az asztalra. Csókoltatom őket ezuton is: hamarosan tolok pénz a zsebetekbe srácok, csak elfelejtem mindi előrendelni, bocsi
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.03. 11:14:09