121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • zzeN
    #31464
    Nope.
  • TDC Geronimo
    #31463
    Nem tudom valaki leszedte-e a gamersydes UC videót, de érdemes, mert eszméletlenül néz ki ilyen minőségben.
  • darkSectorxxx #31462
    Hát szerintem kéne mennie az alap dolgoknak offline....
    A tied nem PSN +?
  • zzeN
    #31461
    Driveclub el se indul ha nincs PSN? Kétszer indítottam el, Evolution logóig jutottam.
  • darkSectorxxx #31460
    Én a mi privát beszélgetésünkig még tudtam követni.
    Már nem mernék megesküdni hogy játékokról van szó. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.03. 21:34:09
  • TDC Geronimo
    #31459
    21én máris jön a batgirl DLC -.-

    Mondjuk ezt nem Rocksteady csinálta, hanem wb montreal, akik az originst. Többi DLCt már Rocksteady fogja csinálni
  • TomStorm
    #31458
    Meleg?Nincs.Sör van meg légkondi,különösen!
  • Ragnar360
    #31457
    Mindenesetre, ha megjavult a psn valaki legyen kedves jelezni.
  • TDC Geronimo
    #31456
    sok embert különösen érint a nagy meleg.
  • Moby
    #31455
    Mi a fasz van ma itt?
  • Ragnar360
    #31454
    Neee, nem azért mondom hogy problémám lenne veled, de ugye ezt nem mondod komolyan
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.03. 21:13:13
  • TomStorm
    #31453
    Ez mekkora szarság,hogy vessző után szóköz kell!Mi ez a baromság tök értelmetlen mintha robot szöveget értelmeznék lol
  • TDC Geronimo
    #31452
    Mindig az van kiírva ha befosott a rendszer
  • Ragnar360
    #31451
    Akkor a maintance amit kiírt nálam az mit jelent, ha nem azt?:d Most nem értelek:)

    Dark.: ezt a mosott s*art spoilerbe kellett volna, meg amúgyis...ha valaki eszik elhányja magát:D Not funny:) - amúgy miért ejtetted el a gombolyagodat, amit nekem írtál lentebb...szar volt a zene?:D
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.03. 20:57:34
  • darkSectorxxx #31450
  • TDC Geronimo
    #31449
    Majd írjuk ki bannerbe szerintem ha lesz olyan játék, ami neki tetszik meg nem okádék szar.
  • Tatyla
    #31448
    Ehehehehehe....
  • TDC Geronimo
    #31447
    Nem karbantartás van
  • Ragnar360
    #31446
    Amúgy írtam neked pm-t jópár napja, meg itt is. Szerettelek volna felvenni PSN-re. :)

    Btw, majd valaki írja meg ha vége a karbantartásnak, nem tudok belépni se a kapott profillal, amin a Batman van elméletileg. Persze saját még ment, annyira hogy a System update-t leszedte. (És gyorsan szedte:D)
  • Ra1n
    #31445
    Ez azért van mert "a samszungék rasszizmusok!!!!!"
  • darkSectorxxx #31444
    Igen, a gennyes rohadékok, fazsnak csinálnak ilyen játékokat.
  • Ra1n
    #31443
    Azért,ennek legalább van annyi esze hogy azért húzza alá a böngésző amit ír mert nem jó...A legtöbb még idáig sem jut el. És lám fennakadt egy következő buktatón...:D
  • Ulthane
    #31442
    Elmegy a budos picsaba az, aki a Bloodborne-t kitalalta, hogy rohadjon meg, buzi kocsog japan! Idiota!
  • shaddam
    #31441
    Hát a legrémesebbek ezek az angliába, németországba kivándorolt segédmunkás formák. Páran vannak a csoportban és a fejem fogom
  • TomStorm
    #31440
    Sok pénzt ne adj érte.Jó egyébként csak rövid
  • Tatyla
    #31439
    Anno kimaradt pc-n de most behuzom tuti
  • darkSectorxxx #31438
    Szuper. Tájszimulátor. :D
  • SlickAdam
    #31437
    The Vanishing of Ethan Carter PS4 julius 15
  • TDC Geronimo
    #31436
    Na PSN szokásos nyüglődése elkezdődött
  • Moby
    #31435
    És még a tévéjük is levágja a feliratokat. Szegény dzsámál és pamela :( Gecimódon bánik velük a világ :(
  • Ragnar360
    #31434
    Pont tegnap írtam valahol erről. Az utóbbi időkben ez nagyon felüti a fejét mindenhol. Sőt, országos szintű lett. Még hivatalos oldalak, közlemények se tudják hogyan is kell használni a vesszőt. Elképesztő.
    Naponta elég sokkal találkozom és egyszerűen hihetetlen. Jó pár éve volt a "muszály" témája, az valahogy lecsengett és most 1-2 éve van ez. Hogy az idiótája egyszerűen nem látja, és hogy nem veszi észre, hogy bazd meg ütni kéne egy szóközt a vessző után. (Ja és minden írásjel után) De ő nem. Fogja b+,és így ír.Aztán még azt se látja,hogy ez nem néz ki valami túl jól.
    És érdekes, mert x évvel ezelőtt (nem is olyan sok) nem volt így. (Ráadásul nem is korosztály függő) - de azért azt tudják, hogy két szó között egy kisebb helyet ki kell hagyni:D
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.03. 19:22:41
  • Kandurex
    #31433
    Pont azon gondolkoztam, hogy a szavak tulajdonképpen helyesek...csak az írás jelek valamint a kis és nagy betűk használata buktatja le a...őőő...a...a...rejtett erőforrást!
  • darkSectorxxx #31432
    Én azt nem értem melyik wifi-hez kell e-mail azonosító? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.03. 19:11:09
  • Ra1n
    #31431
    Azt nem húzta alá pirossal az automata szövegjavító az orknak.
  • Moby
    #31430
    A legcsodálatosabb, a poszt legbeszédesebb része, hogy a vessző elé teszi dzsamal és pamela a szóközt. Valahol hallotta, hogy valahova kell tenni. 50% esélye volt, hát pont nem jött be...naés?
  • Moby
    #31429
    A legcsodálatosabb, a poszt legbeszédesebb része, hogy a vessző elé teszi dzsamal és pamela a szóközt. Valahol hallotta, hogy valahova kell tenni. 50% esélye volt, hát pont nem jött be...naés?
  • Ra1n
    #31428
    Van hát, tisztességes dolgozniakaró segíjkébű, betörésbű.
  • Kandurex
    #31427
    Dzsámál és Pamela?
  • darkSectorxxx #31426
    Na okés most kiesett a gombolyag a kezemből. :D
    WTF?
  • Ragnar360
    #31425
    zene, hátha Adam meghallgatja az ilyet, kocsiba szerintem kitünő:) -
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    It's grind time, I need mine
    Grind time, I need mine
    Grind time
    (Looking at my watch)
    I, I, I, I, I, I, I need mine

    Lenne is már grind time, ha jönne az a rohadt batman profil:d

    [spoiler][spoiler]
    [/spoiler][/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.03. 18:25:26