121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #31665
    De kibaszottul látszik a rarityn, mennyire lekönnyült a rendszer a peccs óta. Az látszik, hogy fel már kevesen mennek, ebrietasnak nagyon alacsony, de celestial emissarynak is, pedig azt tudjuk, hogy azt az asztalra letett, magára hagyott kontroller is lenyomja unalmában. Csak egyszerűen nem mennek fel, mer oda normálban nem visz az utuk, de a játékon egész szépen végiggurulnak. Gondolom nagyrészt lekoopozzák, vagy valami.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.06. 13:46:07
  • Moby
    #31664

    Az nemtudom ki :D. A vicc, hogy több mint a fele még lenyomja a bloodstarvedet(!!!), de még a hemwick-i boszikat is, pedig mindkettő opcionális ugye, meg Ameliát is. Aztán amygdalánál beleállnak a földbe.
  • darkSectorxxx #31663
    Abygél hogy áll ? :P
  • Moby
    #31662
    Hehe. Pont egy poszttal feljebb.
  • Moby
    #31661
    Már csak kevesen utálják ezt, annyira le lett könnyítve mostanra. Most néztem rá, már 70% feletti a clericbeast trofijának a rarityje. Már csak a fakezűbbjének nem megy, és már a fateré is 60%felett van. A lekönnyítés előtt 50 alatt volt mindkettő, fateré talán 40 alatt.
  • Ulthane
    #31660
    Pont ugyanez van benne minden pályán. Elolvastam az IGN wikit, gyakorlatilag kopi-pészt a 12 vagy hány pálya, ami van benne. A 9. pályán ugyanez lenne a véleményem, mint az elsőn. De nem értem, hogy számodra miért meglepő ez, amikor minden nap csinálod te magad is. Amikor találkozol egy emberrel, gyakorlatilag két perc után van véleményed róla, pedig nem mondta el az egész életét...

    Érdemes lenne megnézni egy olyan statekot, hogy hányan és hol adják fel végleg a játékot. Az azt feladók tetemes része szerintem az első szinten azt mondja, hogy szopassa magát az, akinek két anyja volt, meg a buzik, meg az idióták.
  • Moby
    #31659
    Hát már nem is nyomok mást csak azt (meg a főküldit). Az első kanyarban ettől mélyebbre nem is akartam benne merülni, mert úgyis tolom újra, másrészt meg alig van most időm sajna.
    De amúgy köszi! :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.06. 13:28:48
  • TDC Geronimo
    #31658
    Fontos tanács neked is meg aki nem vitte még végig batmant. Mielőtt letolnád 100%ra főstoryt, Riddleren kívül MINDENKÉPP hagyjatok szabadlábon még 1 villaint, mert ha letolod storyt és csak a riddler marad, akkor nem kapod meg csak az első véget és nem tudod aktiválni a knightfall protocolt, mert amint végeztél arra kér a játék, hogy végezz még egy villainnal, hogy aktiválhasd és ha nincs más csak riddler akkor szopó. Persze 100%os véghez kell majd az is, de a második befejezés is már jó, utána pörög csak credits.
  • Moby
    #31657
    A szó amit keresel a lore. Ott van az a mass effectben is, a kódex lapokban, és megannyi játékban. A különbség maximum annyi játékonként, hogy mit kapsz előemésztve, és mi az, amire van affinitásod, hogy te magad kutasd fel.
  • Moby
    #31656
    Kicsit meredek megmérni egy játékot úgy, hogy az első 5 százaléka megoldhatatlan feladat, nemde? :D Arról elmélkedni, hogy mi van benne, miközben a tutorial nem megy. Releváns, és hiteles
  • Kongy
    #31655
    Feltalál történetet, minden tárgynak van leírása, és története, amit a játékban használsz, még a potion-ödnek is, minden a nagy egész része. Lehet, hogy ez misztikusan hangzik, de így van. Abban igazad van, hogy nincs dinamikus történetvezetés, meg átvezetők, mint egy Mass Effect-ben, de ez nem is az a stílus, itt mindenre szinte magadtól kell rájönnöd. Még arra is, hogy merre menj, melyik bosst öld le, és hogy találj rövidítést, hogy ne kelljen a pálya elejéről kezdened folyton (persze, ha nem nézed meg videón). Van egy halom opcionális boss, és terület is, ahova ha nem vagy elég figyelmes el se jutsz. Amúgy baromi érdekes a sztori, nézz róla videót youtube-on, ahol kibogozzák helyetted a történetet különböző leírások, történések alapján. Igazából az egésznek az a lényege, hogy a Bloodborne egy olyan játék, amit vagy imádsz, vagy utálsz. Nincs középút.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.06. 13:07:04
  • Moby
    #31654
    Azt értem, csak ne mondjuk hogy stabil. Szó nincs itt 60fps-ről, csak úgy próbálták meg eldugni, hogy kikapcsolták a vsyncet. A létező legnyomorultabb kompromisszum, amitől csak jobb van. 2015-ben tearing. Hányok.
  • Ulthane
    #31653
    Hát nem tudom. Továbbra sem. Lehet szeretni a Bloodborne-t a hangulatáért, elfogadom. De azt senki ne mondja nekem, hogy az szórakoztató, hogy egy adott szintet kb. 50-100 halállal tudsz teljesíteni csak ,ráadásul úgy, hogy mindegyik játék után spuri vissza a legelejére.

    Ez egy darabig oké, de ha folyamatosan azzal szembesülsz, hogy kudarcot vallasz, az minden emberben frusztrációt okoz. Ráadásul, ebben a játékban ez a lényeg, és semmi más. A játék lényege, hogy megszivasson. Nem tálal fel történetet, nemhogy komplexet, semmilyet, nincsenek karakterek a játékban, más szereplők, akik érdekesek lehetnének. Más karakterek hiányában nincs interakció másokkal. Nincs lendületes cselekmény, mert cselekmény sincs. Ez gyakorlatilag egy szín tiszta platformer játék RPG köntösbe bújtatva. Szint, ellenfelek, boss. Következő szint, ellenfelek, boss. S így megy a végéig. A Mario 25 évvel ezelőtt pont ezt tudta 2D-ben. Csak az szórakoztató volt.

    Én, és vélelmezem, hogy minden más normális gémer azért ül le játszani, hogy a játék minden percét élvezze, sikerélménnyel és jó érzéssel legyen tele. Ebben a játékban egyik sincs. Színtiszta frusztrációt és szar érzéseket generál. Már ebben is kudarcot vall a több játékkal szemben.

    Az, hogy Metacriticen 90%-on áll, semmit nem jelent. A szar sem lesz attól finom, hogy legyek milliói dongják körül. Elmondtam már párszor ezt is.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.07.06. 13:01:05
  • nayrobi
    #31652
    Én előrendeltem, szerintem hozni fogja a szokásos szintet + 1080/60.
  • samsung123
    #31651
    Az nem érdekel :D kanyarodáskor jön ki csak :D
  • Ulthane
    #31650
    Gondolom ez:

    Forza.
    Newfronter
    #31623
    válasz
    privát
    tegnap, 21:13
    Menj a kurva anyádba Skyline!
    Válasz 'Ra1n' üzenetére (#31595)

    Ra1n
    #31595
    válasz
    privát
    tegnap, 16:14
    Ennek az agyhalottnak semmilyen mondanivaló nem megy át, Ph-s Abu fan.:)
    Nem kell foglalkozni vele.
  • Moby
    #31649
    Stabil??? Tearinggel mint a k.isten :(((
  • Ragnar360
    #31648
    De mit csinálhatott és hol, melyik topikban?!:)
  • Totti5
    #31647
    Szokásos, de hát ez már a 5.multiregje volt. Hiába van aki nem képes viselkedni, az így jár.
  • samsung123
    #31646
    Az F1 ennyire stabil 60Fps lesz? Ez most pozitív csalódás és emllett szeirintem jó összghatás is van a grafikának. És jónak a fizika is. (Valszeg szerintem a késöbbi évek F1-i 30Fps lesz, és csilli villibb, de még netdom eldönteni, hogy ez jó e :D De ha DC szintű 30Fps Lock lesz akkor jöhet.) Úgyhogy amint lehetőség adódik megévtelre kerül. Valaki még?
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2015.07.06. 11:49:12
  • Ragnar360
    #31644
    :o hmmm, lol. Jó a megoldóképlet Moby. Bár lehet vki kupont mond redeem kódra is, ki tudja.
  • Tatyla
    #31643
    Ra1nt eddig bírta az SG, mi volt az utolsó csepp?
  • Moby
    #31642
    Megoldóképlet:
    Kuponok=NVidia kupunok=PC.
  • Ra1n
    #31641
    Ph-n. Én is annyiért vettem,havernak is annyiért szereztem.
    Sűkan 5-6-ért árulták, de csak rájuk kellett írni hogy 3.5,mások is ennyiért adták és 30-a után nem lehet aktiválni...És adták .:-)
  • Moby
    #31640
    Kaptál egy privit :)
  • arty
    #31639
    boxhoz csak nem-ffb-s kormányok vannak olcsóér' :(

    ps4-re is szerintem csak valami elcseszés miatt van t100, elvben a thrustmaster nem is írja ps4esnek, gyakorlatban viszont megy mindennel jól... annyi kormányuk van, hogy talán valami vid/pid azonosito egyezés miatt ismerődik ez is fel tévesen (pécén se t100nak látszik)

    gondoltam jó lesz ez gt6 alá (jó is volt, befejeztem vele a karriert), meg hátha bejelentenek valami gt7et a négyesre és ha belátható időn belül jön, akkor ezzel "letudom" a kérdést... de granturismo még sok sok évig ugy néz ki nem lesz, a többi meg nekem nem system seller (noha a DC nagyon tetszett amikor próbáltam), s macera ezt így tárolgatni a lakásban

    ugyhogy (lehet menni bannoltatni a hirdetésemért :P) ha valakit érdekel egy kormány a ps4-hez, írjon privit
    de sietni, mert pár nap mulva felrakom hardverapróra és megveszi valami pécés és kárba vész a konzolosok elől :))
  • darkSectorxxx #31638
    Nagyon egyszerű, mint steam-en, ott is csak akkor szabad fizetni ha egy profilhoz email-t is kapsz és MIND2-nek megváltoztattad a jelszavát, sőtt ha van másodlagos e-mail megadva azt is.
    Ezután mondhatod azt hogy a tied a profil meg a játék.

    Nem is említetted, vagy nem emlékszem rá hogy írtad volna hogy veszel ilyen profilt.
    Inkább lebeszéltelek volna.
    Sajna ezekkel simán vissza lehet élni nagyon könnyen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 06:57:38
  • Ragnar360
    #31637
    Hol voltak 3500-ért kuponok, wtf? - amúgy mondom az email cím ilyen érdekes volt - [email protected] :O
    És hogy ezek speckós cuccok, vmi oldalrol veszi gondolom. Elméletielg neki se lenne érdeke, mert ahogy beszéltem vele, nem úgy tünik hogy kamu. pl lett volna LAst of us is 6500-ért, ott volt az árlistában, rákérdeztem, de még ő mondta hogy nem éri meg annyira, mert az kb annyi mint a dobozos. Meg ha annyira átbasz akkor max 1x teheti meg.
    Speckó profilos dolog na az lehet kamu - és gondolkodtam rajta, h lehet megkéne próbálni átírni jelszót mégiscsak, de ahhoz meg emailes megerősítés kell vagy nem? Jelenleg várom a válaszát. Ma délután/este ment el szerintem a profil, délelőtt még toltam. Meg tegnap vmit gagyarászott hogy a Sony írt neki hogy tán másik emberhez is tartozik ez a profil és az nem tudja használni. Mondom wut, nem változtattam semmit, nem érdekel kusé van xd, azt mondja ok és még ment egy napig.

    Moby: nem fogadja el a jelszót ami volt, csak offline van már a profil a gépen, a licensz elpárolgott
    Te linkelted ezt a hirdetést, h occsó játék Batman, bár ott nem írja hogy digitális asszem. (hardverapros cucc) - bár érdekes, mert lehet azért nem is volt odaírva, hogy mert tilos ott ilyesmit árulni.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.06. 00:49:21
  • Ra1n
    #31636
    Ja hát ha accot vett ő baja,az alapból emaillel legfeljebb és rögtön jelszóváltások.
    De 3500-ért lehetett batman kuponokat venni, franc venneaccountot.
  • Moby
    #31635
    Gecijó ez az sg. Minden poszt duplán megy el edge-ből. Helljeah, 29-től jól fog kinézni az sg :DDD
  • Moby
    #31634
    Az mi az a profil lock? Hogy másik accounttal felkiáltójeles? Nem csak egy restore licences-t kéne rányomni?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.05. 23:16:10
  • Moby
    #31633
    Hogyakicsodamicsodamiközömvanamihez?:)
  • TomStorm
    #31632
    Igen.Visszahúzta az account-ot.Deaktiválta webes felületen.30 naponta lehet megtenni ott de 2.deaktiválás után számolja csak.
    Acc.-ot csak úgy szabad venni,hogy megkapod a hozzá tartozó mail-t is mindent
  • Ra1n
    #31631
    Profil lockos?
  • Ragnar360
    #31630
    Hahh, na fasza. A kapott batman profil lockos lett, ennyit az ilyen trógerek megbízhatóságáról.
    Aztán ha vissza is kerül, kitudja mikor... Moby nem volt jó ötlet lehet ez a prohardveres gyerek:)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.05. 22:37:20
  • Moby
    #31629
    Hát akkor nyeljenek faszt a kedves konzolgyártók...
    De azé köszi! (mondjuk egy ilyen fisemfos t100-ra még be is neveznék de inkább a f5-f6-hoz kéna majd valami, driveclubot má nem játszom szinte soha)
  • darkSectorxxx #31628
    Jah akkor neked csak a karja van meg? :D
  • arty
    #31627
    boxra csak a tx jo.... apron van alkukepes 75k iranyaras most :(

    fanatecec szerint a konzolgyarosok kikotottek, h NEM kap licenszt az a kormany ami a masik konzollal is meg..........
  • Moby
    #31626
    one-al gondolom nem megy?
  • Ra1n
    #31625
    A terminator 1-ben t101-es volt. A 2-ben t800-asként volt említve. A 3-ban megint t101.
    Könyvben 800-as széria t101-es modell.
    Ezügyben van kavar jócskán.:)