121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #31624
    az t800 volt :PPP
  • Newfronter
    #31623
    Menj a kurva anyádba Skyline!
  • darkSectorxxx #31622
    Nemár egy igazi swárcenegger robot!?
    Basszameg, mennyiért adod? :D
  • Ragnar360
    #31621
    :D Jó ezt értem. Köcsögség volt, és adod tovább:d Vagy helyesbíted ha ilyen van. Egyébként így már vicces.
  • arty
    #31620
    van egy t100am, fontolgatom az eladását... (bár tudom, h neked ujonnan éri meg venned, számlával)
    ha gondolod, kölcsönadom, kipróbálod, veszel ilyet vagy elfelejted egy időre ... (amig veszel egy t300at, mittomén :D )
    de persze nálam is kipróbálhatod (csak itt ps4-drájvklub az nincs)

    nu?
  • SlickAdam
    #31619
    altalanos iskolaban talan a 4. osztalyban egyszer azt mondtam tanarneninek, hogy legyszi. na akkor elmondta, hogy az hibas, mert amugy nem tegezem. na azota tudom. ugy latszik van, akinek több idö kell hozza.:D
  • Ragnar360
    #31618
    Ne szellemeskedj inkább, meg hogy mindenbe belekötsz. Persze ha azt jól írom, akkor feltehetőleg nem is reagálsz rá semmit :)
    Na mindegy, lényegtelen.
  • Moby
    #31617
    Szörnyű ez a kormányhelyzet ebben a genben. Szörnyű. Nincs nap, hogy felesleges lenne a rinya :(
  • Totti5
    #31616
    Pcn meg billel tolják :)))

    Itt mérnöki pontossággal kell rajzolni a köröket, el nem tudom képzelni kormány nélkül ennek mi értelme van, de aki kontrolerrel tolja tegye... azért vannak a segítségek. Üzemanyag fogyást és a gumikot folyamatosan menedzselni kell... kézzel nem tudod.
  • Moby
    #31615
    De ha van használható pécéd inkább arra vedd. A ps4 verza kurvaszar.
  • joss68
    #31614
    köszönöm :)
  • Moby
    #31613
    Magyarán ez konzolra nem való.
  • SlickAdam
    #31612
    akkkoooo szkip.
  • Totti5
    #31611
    A válasz egyszerű, sehogy. Ha nincs igényed rá hogy pontosan F1 stílusban menj, akkor végig lehet darálni a pályán, de annak nincs értelme szvsz.

    2013ban pont emiatt volt a sírás hogy real gumikopást leszimulálták, és ríttak a kontrolleresek hogy hama kinyírják a hátsókat segítségek kikapcsolása mellett. Erre ezek a lököttek peccselték és tettek bele kikapcsolhatatlan kipörgésgátlót, így kontrollerrel erőszakolva is tovább bírta az abroncs, a júzerek meg heppyk voltak utána... a vezetési élmény meg romlott vagy 40%al.

    Itt az első dolgom lesz kikapcsolni a steam peccselést és az első warez verzát arhiválom, ha később a sírások miatt butítva lenne.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.05. 20:06:58
  • Moby
    #31610
    Belenéztem a videóba. tearinggel mint a rosseb
  • Totti5
    #31609
    F1 2013 kiváló lett, azt miért hagytad ki?!

    Látvány csodás, olyan részletek vannak benne hogy besírok. Mozog a karakter lába, teste is ( és nem csak a feje ) ahogy hat rá az erő.

    90%ban 60 azt mondta, bár én ennek semmit nem hiszek el. Nekem PCre jön pénteken, remélem elviszi a gép, nem akarok fejleszteni:DDD
  • Moby
    #31608
    El nem tudom képzelni hogy lehet ezt kontrollerről irányítani. Gondolom szarul.
  • Moby
    #31607
    Elvileg van,
  • SlickAdam
    #31606
    ezer eve vagyok egy jo F1 jatekra. imadkozok, hogy meglegyen a fix 60 (esöben is). ha bejön, tuti megveszem. latvany nem olyaaaaaan nagy cucc, szal latok ra eselyt.

    szerk.: *esöben is... monaco-ban :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.05. 19:58:19
  • Totti5
    #31605
    Kész vagyok ettől, annyira nyálcsorgatósan jónak tűnik!
  • darkSectorxxx #31604
    Ciánt nem innék rá de:

    KATT
  • SlickAdam
    #31603
    ITT keress ra!
  • SlickAdam
    #31602
  • joss68
    #31601
    Sziasztok!
    The Witcher III
    Region - Sweden The game is standart multi language !!!
    Szerintetek van benne magyar felirat?
    Köszönöm a választ!
  • SlickAdam
    #31600
    *legyetek szivesek

    legyszi = legyszives (TE legy szives)
  • Ragnar360
    #31599
    De azért hagyjátok már a személyeskedést légyszi. :)
  • Felgolos
    #31598
    Hand of Fate ps4-en is magyar felirattal van ellátva?
  • Ra1n
    #31597
    Párdon.
  • Moby
    #31596
    Naés? Én is rajongója vagyok. Ki nem hagynám egyik bohózatát sem! Mégiscsak az egyik legnagyobb nevettetőről beszélünk kérem, több tiszteletet!
  • Ra1n
    #31595
    Ennek az agyhalottnak semmilyen mondanivaló nem megy át, Ph-s Abu fan.:)
    Nem kell foglalkozni vele.
  • darkSectorxxx #31594
    Elnézésedet kérem, remélem nem ebédeltél még. :D
    Legalább hihető okokat hallanék, de nem tudom a BB látvány miért és kinek B kategória. :D
  • TDC Geronimo
    #31593
    Már ugrom át hszeit, de tiedét elolvastam és most látom csak ezt

    "Se dinamikus jatekmenet, se jo zene, nulla sztori, latvany B kategoria. Csak szivjon a jatekos. "

  • darkSectorxxx #31592
    "Se dinamikus jatekmenet, se jo zene, nulla sztori, latvany B kategoria. Csak szivjon a jatekos. "

    Ird azt hogy nem tetszik a játék azt ennyi.
    Mert a felsorolásnak nyoma sincs a játékban.
  • Kongy
    #31591
    Látom nem jött át a mondanivalóm :D Én is utáltam a Dark Souls-okat a nehézségük miatt, meg az egész játékmechanikát, de a Bloodborne a körítésével megszerette velem magát. A játékmechanika továbbra sem az én világom, de a Bloodborne, mint játék nagyon tetszik, az atmoszférája megfogott, ennyi.
  • TDC Geronimo
    #31590
    Náluk ez a 60 fps. nem lesz itt butítás
  • Newfronter
    #31589
    Mi van? A Batmannek sokkal részletesebb a grafikája, és ott nincsenek problémák. Tudod mivel van a gond? A PROGRAMOZÓKKAL.
    Más tud optimalizálni PS4-re? Ők nem? Ne röhögtess már...
    Persze lehet úgy is dolgozni, mint a DICE, hogy vakaróznak a klímás munkahelyükön és tömik magukba a szendvicseket...
    BF4-nél érdekes mód odatették magukat grafikát tekintve, de a játék más területén igen nagy problémák voltak, amiket nagyrészt kijavítottak sok idő után.
    Utoljára szerkesztette: Newfronter, 2015.07.05. 12:44:19
  • Newfronter
    #31588
    Azoknak tetszik, akik szeretik ezt a stílust. Én nem megyek direkt a metacritic-re lehúzó véleményt írni, mert tudom hogy nem nekem találták ki.
    Nekem nem tetszik kész, ilyenek az ember. Nem mindenkinek tetszhet egy játék, és ne erőltessük már bele, ahogy te is, hogy akkor ez bénaság, nem, nem az, hanem nem kívánom ezt a játékmechanikát, hogy ez töltse ki az egész játékot. Meg hogy büntessen keményen, ugyan már... Munka után, hétvégén egyáltalán nem erre vágyom. Van a munkahelyen bőven elég kihívás, és azzal van is értelme foglalkozni.
  • Moby
    #31587
    Nem értem mit nem értesz. Ezvegy analizátor ami a content alapján működik. Kockáról-kockára elemzi.
  • Kongy
    #31586
    Meg azért harcban sem utolsó, lefagyasztani a Brute-ot, hogy ne tudjon megütni, amíg te a gyengébb ellenfelekkel foglalkozol.
  • Hoz_Hun
    #31585
    Ha sokszor rákattintasz az ajtóra Riddler elmondja melyik cucc kell neki. Csak azt nem, hogy hol van. De a fősztoriban úgy is kell szóval előbb-utóbb belebotlik az ember. A vicc az, hogy a rendörségről az akár az első alkalommal kihozhatod a cuccot senki sem állít meg. LOL.

    Ja és a fagyasztógolyos eszközödet vagy mit azt a fimstudióban találod a nagyteremben egy asztalon. NEM kell a fősztorihoz!! Ezért nem is feladat, hogy felvedd csak vagy megtalálod vagy nem. Nagy szopás, mert jópár Riddleres feadványhoz elengedhetetlen.
    Utoljára szerkesztette: Hoz_Hun, 2015.07.05. 11:53:22