121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #31705
    Persze, hogy nem beszéltél róla, hisz nem is tudtad :D
  • SlickAdam
    #31704
    DF a PS4 reviziorol

    "As the new unit uses the same fan (és proci is valtozatlan) as the older hardware, the reduction in noise must simply come down to a lower rpm overall."

    tehat tegnap kettéolvadt volna egy ilyen gep...
  • darkSectorxxx #31703
    Jó de nem is arról beszéltem, vagy hasonlítottam.
    Csak hogy kérdezte nagy kicsi rózsaszín stb.
  • SlickAdam
    #31702
    valami idiota tuti. elözö genben legalabb lehetett importalni olcson UK-bol, de manapsag kb 0 deal van arrafele...
  • TDC Geronimo
    #31701
    Ki mondta, hogy ne aggódjunk majd idővel lejjebb mennek a játék árak? Nézem most már a játékok 90%nak 18.990 az alapára. Drágább, mint volt tavaly
  • SlickAdam
    #31700
    Ugy lam meg mindig annyi lemezen is, söt 30 a femtokos. Szal az a 6-7 euro (2k huf) kb pofatlansag :D
  • SlickAdam
    #31699
    Annyit rohadtul meger! En meg valami 20 euroert vettem digitalban.
  • shaddam
    #31698
    Ja igen PS4 HDD cserénél a legfontosabb dolog (mehet akár bannerba is). Ha a PS4UPDATE.PUP fájlt nem fogadja el akkor rosszat szedtél le, a rendes valami 700 mega lesz. Ezzel mennyit szívtam te jó ég. 3 pendrive, kínomban már raspberry pi-n is formáztam, de semmi :D
  • shaddam
    #31697
    3 hete cseréltem. Netről rendeltem külső vinyót.Szétkaptam aztán mehetett is bele a PS4-be. Előtte játékok, mentések ki pendrivera (játékonként egyesével :( ). Vinyócsere aztán maratoni játék meg patchletöltés és mentések visszamásolása (játékonként egyesével :( )
    Utoljára szerkesztette: shaddam, 2015.07.06. 15:35:48
  • TDC Geronimo
    #31696
    backupon kívül másra nem használható, amit nem is értek, dehát Sony...
  • Moby
    #31695
    Megint nem vagy képben LOL


    /az xbox külső vinyóban nem az a lényeg, hogy kívül van, hanem hogy nem kell átköltöztetni semmit, mert a belsőt meg a külsőt párhuzamosan kezeli.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.06. 15:06:08
  • Moby
    #31694
    UPC területre költözöm, hamarosan búcsúztatom a 25 megás netet. Fájberpáuerötszáz, érkezem! :D
  • darkSectorxxx #31693
    Megoldható a hdd kivezetése, csak külcsinre gebasz.
  • darkSectorxxx #31692
    Mármint az U4?
  • Moby
    #31691
    Van, csak a buziak nem engedik másra használni.
  • TDC Geronimo
    #31690
    Az :(

    Mondjuk PSen hátul port sincs úgyhogy ha jönne is rá, otrombán nézni ki elöl a kilógó vezeték...
  • Moby
    #31689
    Najó, edigitalban 2k, annyit megér egy próba :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.06. 14:57:06
  • Moby
    #31688
    Ugyemennyiveljobbazikszbokszkülsővinyója? :)
  • Ulthane
    #31687
    Töbebt nem is ér meg egyelőre
  • TDC Geronimo
    #31686
    Valaki cserélte itt PS4 HDDt? Le kéne cserélnem 2TBra nekem is. Mire kell figyelni? SATA3, 5400es meg 9.5 mm vastag legyen max és ennyi?

    Kell szereznem valami külső vinyót is amire rámentek minden beállítást meg játékot, mert tökömnek sincs kedve majd mindent leszedni az 5 megás netemmel :/
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.06. 14:41:39
  • darkSectorxxx #31685
    Igen mindet csak sajnos feltételezni lehet, kár hogy nem tudja a rendzser külön számolni. :)
  • Moby
    #31684
    Minden bizonnyal, abból a tömegből, akik most a könnyítés hatására növelik (hmmm...vagy csökkentik? ez most érdekes kérdés :D ) a rarityt, azokból biztos jó sokan az első sikerek hatására nekiugranak egyedül is, és egy részük bele is tanul. Sok ds veterán rinyál, hogy elkazuárosodik, amiben van igazság is, de ennyire azért ez nem fekete meg fehér.
  • darkSectorxxx #31683
    Pontosan.
  • Moby
    #31682
    Amúgymeg én nem vagyok ilyen ortodox, hogy most haljanak meg, mert haljanak meg. Minden könnyítés opcionális. És minden a te döntésed, Még az is, hogy nekiálsz-e pusztakézzel, lvl4-en, noupgrade-el.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.06. 13:55:41
  • darkSectorxxx #31681
    U4 3 darab komment, a többi meg elvesztettem a fonalat kategória :)
  • n000rbi
    #31680
    Tudom én mikor kell lelépni :)
  • Moby
    #31679
    Ez mindegy. A koopot is a készítők tették bele. És aztán ők is könnyítetteék le. Megvan tehát megvan. Mindegyhogy.
  • TDC Geronimo
    #31678
    Watch Dogs downgrade backlash forced Ubisoft to change policy on pre-release footage

    "With E3 2015 we said, OK, let's make sure the games are playable, that they're running on the target machines," Guillemot told The Guardian. "When we show something, we ask the team, make sure it's playable, make sure gamers can immediately see exactly what it is. That's what we learned from the Watch Dogs experience – if it can't be played on the target machine, it can be a risk."

    Új ACt már PS4en mutatták, volt zsizsi is rajta rendesen lévén 900p úgyhogy úgy tűnik igaz
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.06. 13:53:53
  • Moby
    #31677
    Gyakorlatilag semmiről nem maradtál le :D
  • darkSectorxxx #31676
    Lecoop. Pontosan, nem tudom elképzelni a mai gamerekből hogy annyian leszenvedték volna egyedül.
  • Ulthane
    #31675
    A Bloodborne egy szar, a Batman meg piedesztálon a technológiája miatt. A többi resztli.
  • n000rbi
    #31674
    Akkor jól sejtettem, köszi :)
  • Moby
    #31673
    Nem felezheted el, a partnernek is csak egyszer adja meg a trofit, és csak akkor, ha az ő játékában küldi le.
  • TDC Geronimo
    #31672
    Ja igen UC4 kibővített videó kimaradt :y
  • TDC Geronimo
    #31671
    szaraps, pcn minden a legjobb. Ez is szar az is szar, szokásos sírás rívás, nincsjáték(tm), batman még mindig király. Nagyjából ennyi
  • n000rbi
    #31670
    Máris jobb :D Na, UC4 úristenbammeg, a többi gondolom a szokásos.
  • darkSectorxxx #31669
    Aby az a sokkezű. :)

    De elbasztam arra voltam kíváncsi akinél te is szenvedtél.

    Amúgy.....

    STATISZTIKÁBAN A COOP GYILOK IS BENNE VAN SZÓVAL EZT LEGALÁBB BEFELEZHETJÜK SZERINTEM. :)
  • Moby
    #31668
    Ennyit nem voltál el baze :D
  • n000rbi
    #31667
    Meggyüttem. Összefoglalná valaki az utóbbi 600+ hszt? :D
  • darkSectorxxx #31666
    Nem szopatás hanem simán nehéz csillagos 5-ös irányítása van, ha nekem sikerült akkor mindenkinek.

    Tudod mi a szopás a Dark Souls-ok irányítása, itt megoldották hogy kibaszott kezelhet, gyors, lendületes a harc, a vicc ha megtanulod az ellenfél mozgását, vannak jelek amit észre kell venni és akkor a horror már sokszor bohémia lesz.

    Persze vannak opcionális kurvaanyját challange-ek.

    Szóval, nekemis voltak álmatlan éjszakáim, geci unalmas itemeket farmolni hogy megint próbálkozz , de ezt lesz)mítva semmi gond nincs a játékkal, ez a farmolás is akkor gond ha nem figyeled ki hol vannak elszórva direkt ellenfelek amikkel farmolhatsz.
    Meg jo odafigyelni a hunter itemre is...sárga pajzsforma.