121134

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #31800
    Biztosan nem. Ahhoz, hogy megvegyél valamit, legalább négyszer annak tudatában kell klikkelned, elég suttyó-biztosra van a rendszer megcsinálva.

    Megpróbálhatod, de el fognak utasítani.
  • Ulthane
    #31799
    Jelentem, Cleric Beast fűbe harapott. Tíz percre rá már Father Gascoigne-nál tartottam, aki persze kicsinált, annak viszont örültem, hogy az életereje közel felét sikerült elsőre lefejteni róla. Na ma meste megmutatom neki, milyen is a magyar virtus.
  • darkSectorxxx #31798
    Csak a legjobbakat kívánhatom. :)

    Én egyszer azzal szívtam hogy mikor nincs zseton veszel valamit pl 1500 alatt akkor kiírja hogy bla-bla-bla bla 400ft-os játéknál 1500-400=1100, csak mivel figyelmetlen voltam azt hittem ez valami extra pénz, azt közbe csak jelzi hogy a legkisebb levonandó összeg 1500ft a kártyák esetében amiből marad ugye lové....basszameg! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 21:23:37
  • Moby
    #31797
    új SKU hírhez:
    asszem azt is tudjuk már mekkora lesz a ps4 slim, csak valszeg még gecisok ház meg táp le van gyártva a régihez:

    Elég viccesen fest ebben a házban.
  • Piko888
    #31796
    ok, köszi. Írok nekik
  • darkSectorxxx #31795
    Ez is egy lehetőség, és semmit nem vesztesz már innentől vele....
  • Moby
    #31794
    Megesik az mindenkivel. Kérd meg őket, hogy tegyék az árát a fiókodra, a játékot meg húzzák vissza. Így tutira náluk költöd majd el, ergo nem buknak semmit.
  • darkSectorxxx #31793
    Jaaa. :D

    Amúgy a profillal együtt lehetne odapasszolni, vagyis, ha a te profiloddal van, akkor ismerősnek akiben megbizol, annak odaadhatod, amig te nyomulsz ps4-en ő ps3-on tud nyomulni vele....csak ugye akiben megbizol....

    Vagyis 1 profil 3 helyen "élhet" tartalom szempontból

    PS4 primary (játék más profillal)
    PS4 (sima)
    PS3

    Legalábbis ennyit teszteltem, hogy ps3-on mükszik-e valami hasonló megosztás mint ps4-en akkor ott is 2 felé lehet osztani.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 21:07:23
  • Piko888
    #31792
    igen, hülye voltam, de legközelebb jobban figyelek.
  • Moby
    #31791
    Én azért megpróbálkoznék vele. Írd meg nekik, hogy figyelmetlen voltál, blablabla. Nyilván pontosan ez történt.
  • Piko888
    #31790
    már megvettem ps4-re is :-)
    Ajándékba se tudom adni?
  • darkSectorxxx #31789
    És nincs benne cross-buy...az kemény, ilyenkor ez szokott lenni.
    Vagy nem lehet feluppolni valahogy ps4-re, ezt max még nézd meg.
  • Piko888
    #31788
    Monopoly Plus-t csak Ps3-ra Ps4 helyett :-)
  • Kandurex
    #31786
    Mit vettél?
  • darkSectorxxx #31785
    NO.

    Tévedésből nem lehet rányomni egy vásárlásra mert 50x rákérdez, meg kell hozzá lóvé is (töröld a bankkariadataidat, az a tuti)
    Max megbánni azt hogy valamit megvettél.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 20:59:00
  • Piko888
    #31784
    Valahogy vissza tudom vonni a PSN-en tévesen megvásárolt játékot?
  • darkSectorxxx #31783
    Ja értem, az feltünt télleg hogy konzolokon egyel visszább voltunk eddig.
  • SlickAdam
    #31782
    kimarad konzolon az 1.06, hogy ugyanolyan szamozas legyen minden platformon.
  • darkSectorxxx #31781
    - A few performance enhancements, including the optimization of FX, scenes and general gameplay.

    már 1.07 én az 1.05-nél tartottam utoljára. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 20:45:52
  • SlickAdam
    #31780
    The Witcher 3: Wild Hunt – Patch 1.07 Key Features:

    - A new, alternative (optional) movement response mode for Geralt.
    - A player stash for storing items, available in various locations throughout the game. Stash locations are marked on the player’s map.
    - Crafting and alchemy components no longer add to the overall inventory weight.
    - Books are now placed in a dedicated tab in the Inventory and books that have already been read are properly grayed out.
    - Multiple sorting options are now available in the Inventory.
    - Alchemy formulas and crafting diagrams can be “pinned”, meaning all components and ingredients required to make them will be - conveniently marked in the Shop panel.
    - Dozens of fixes for quest related issues, both major and minor.
    - A few performance enhancements, including the optimization of FX, scenes and general gameplay.
    - Various improvements to horse behavior.

    Since it's been all hands on deck working to finish and release this patch on time, we won’t be publishing a free DLC this week (don’t worry - free content comes back next week). We hope you understand our decision. We’ve gathered so much feedback from you over the past couple of weeks and we want to implement as much of it as possible. The full change list for the patch 1.07 will be coming later this week.

    a hét vegefele.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.06. 20:47:03
  • darkSectorxxx #31779
    Amúgy az én kutyámat kb 15 éve egy másik faszi elengedett nagy dögje harapott háton, és azonnal elpusztult....:(
    Szar dolgok ezek....

    Inkább nem tartok semmit, mert nem kell félnem hogy történik valami.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 20:30:30
  • darkSectorxxx #31778
    Ez a Mad Max nekem tetszetős, mivel nekem valamiért Rage-es a hangulat, és külsőnézetből...nagyon odabaszos.

    Mondjuk ez a Batman szerű harctól feláll a hátamon a szer.
  • Totti5
    #31777
    Akár még jó is lehet. Rajta van a listán, de nem day1. Star Trek játék is egy pontig ígéretes volt, aztán horror lett a vége. Filmes játékot többé sosem, csak ha pozitív a kép a rivjúkban és a júzereknél is.
  • darkSectorxxx #31776
    Részvétem....:S

    Most először azt hittem a játékban lévő kutyáról van szó...
    Geci emberek vannak a világon, van aki úgy gyilkol állatokat hogy nem is kell hozzá telefonálnia, pusztán gyilkol......

    és ez milyen?


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 20:27:32
  • Totti5
    #31775
    Előző két kutyám öregkorukban mentek el. Egy nap reggel nem keltek fel, szépen elaludtak örökre. Nagyon szép kort megéltek, de ez hogy délben még fél órát nyüstöltem aztán 3kor meg már nincs, most kb feldolgozhatatlan.

    Nade többet nem offolok.
  • Ragnar360
    #31774
    Értem, na de a lényeg benne van akkor a hsz-ben:)
  • SlickAdam
    #31773
    nagyon szep kutyus volt.

    en nem tudom mit tennek hasonlo szituban... valoszinuleg addig utnem az illetöt (barkit legyen is az, akar a kedvenc szomszedom), amig mozog. mert feljelentes, birsag, beszed, ... ezek tenyleg nem hozzak vissza. viszont akkor fajjon a fasznak is... nagyon. pedig en se vagyok agressziv futobolond.
    most hatraneztem a kis ribancomra, elkepzeltem a te helyzetedet... kicsit be is könnyeztem. no joke. en ettöl kikeszulok.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.06. 20:20:49
  • Moby
    #31772
  • Moby
    #31771
    Ez ilyen szinten semmiben nincs meg. Ha meglenne nem dobtak volna össze a népek egy kisebb délam. ország gdp-jét a E:D-re, vagy a star citizenre. Nem ilyen szinten, ennek a töredékében sem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.06. 20:18:46
  • Totti5
    #31770
    Nem vagyok olyan típus, ráadásul a környéken lakik. Sose lássam a pofáját többet, mert rágyujtom az autóját, kerülje el az utcánkat örökre... ennyi volt, aztán eltakarodott. Luna eltemetése fontosabb volt mint bármiféle izmozás. Ezen sajnos már semmi nem tud változtatni...

    Ő volt.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.06. 20:15:13
  • Ragnar360
    #31769
    Én értem, csak annyira nem vonz, bár úgy 1-2x lehet ellennék vele. Igazából a környezet, hangulat, meg hogy a maga valóságába el van ott az ember (gondolom én) szvsz természet, víz és persze a siker élménye, meg a tervezgetés. Bár ezek több másba is megvannak, szal azt ne kérdezd, hogy miért pont ez.
  • Ragnar360
    #31768
    - és megállt vagy nem tudtál vele beszélni? Bár gondolom adtál volna neki egy kicsit. : (
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.06. 20:13:55
  • Moby
    #31767
    Neked az lenne a lényeg amit ezen kívül is tudsz csinálni. Ez a játék viszont arról szól, amit ezen belül csinálsz. Tod ez olyan, mint a horgászat. Nekem az a halról szól, amit megehetek. A horgásznak meg valami kurvára másról, amit én soha de soha a büdös életben érteni nem fogok :D
  • SlickAdam
    #31766
    fuu ezt nem kellett volna emlitened... :(
    megverted vagy valami???!!
  • Totti5
    #31765
    Húderossz ezt most nézni. Egy vadbarom majdnem a patkára felhajtva ( telefonállt vagy valamit pöcsölt ) pénteken gázolta el a kutyusomat szinte a szemem láttára, ott helyben szörnyethalt:( egyszerűen nem hiszem el most sem, hogy hazamenve a melólból többé nem szalad felém örömmel és szeretettel....
  • SlickAdam
    #31764
    ott a video. beszkennelte a hal AI-t, aztan lelötte a kecsket. nem eleg???!
  • darkSectorxxx #31763
    Szerintem a többiek és én sem , azt nem tudjuk hogy oks leszálsz egy bolygón, lesznek idegen állatok, fú-fa és ennnyi, megvan leszúrsz egy zászlót és mész tovább, ki talál több amúgy véletlen generált felszínt?

    Tudsz is valamit csinálni a játékban ezen kívül?
    Mármint monduk túlélősdi, a lények ellen harcolni stb?
  • SlickAdam
    #31762
    mondjuk magam ellen beszelek, mert konkret cel a minceraft-ban sincs. de ott legalabb meg tudsz epiteni BARMIT, tenyleg barmit. meg a banyaszos felfedezes, meg vannak a "zombiak" es kesz a jatek, amirol 6 eves koromban legozas kozben almodtam.
    no man's-ben meg kiturod az olajat, eladod kristalyert, aztan felturod vele a szinten random generalt gagyi urhajot. fakjessz.:D de nem magyarazok tovabb, nem kell nekem mindent erteni.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.06. 20:05:05
  • darkSectorxxx #31761
    Lál. mikor forog a kamera a kutya meg ló körül. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 20:01:39
  • Moby
    #31760
    Ez az egész téma csak az olyan scififanokat fogja elkapni, mint én. Nagyon rétegjátékok ezek. Ha az alapfelvetésre nem áll fel, nagyon nem is érdemes kutakodni a jóságot benne, nem lesz meg.

    >de mit fedezel fel egy random generalt galaxisban?
    A galaxist :) Tudom, ez neked ilyen wtf, de ettől nem tudlak közelebbvinni :)