121134

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #31759
    Nem jött át most sem:( minden téren egyszerűen kivitelezett ( a mechanika! ). Akkor lesz jó, ha pofaszaggatóan érdekes bolygókat talál az ember, ahol lesz érdekes felfedezni való. Pont ezt nem láttam még, de lehet csak titkolják, de majd megrivjúvolod és elmondod pontosan milyen!
  • darkSectorxxx #31758
    Ja értem, nem probáltam mert nekem nem futna el.
    Persze semmi baj ha tetszik ez a stílus, csak érted ez így uncsikának tünik amit mutatnak játék, ilyen rétegrucc, már ha nem sértem meg a játékot vagy téged mint játékost ezzel.
    Mint egy vonatszimulátor kb .....szerintem a legjobb hasonlat egy terepasztaljáték, akit ez leköt annak biztos kebaszott durva de uncsi átlag szemmel. :(
  • darkSectorxxx #31757
    Ja de én szobatávolból hallom a gépet ám. :D
    Persze ha nem hangoskodika játék.
  • Moby
    #31756
    Ezt én most nem tudom értelmezni. Boxra jelent meg, de csapkorászó frémmel, miközben pécén egy 750ti-vel az űrben stabilan hozza a 60-at, De én a combosgépet az oculus rifthez építettem, csak aztán kipróbáltam, és a DK2-t nem végül nem akartam megvenni a felbontása miatt. Szal mondhatni az egészből végül semmi nem lett. Egy idő után abbahagytam az E:D-t, ahogy mindenki, aiki akkoriban kezdte. A E.Dből sajnos több fontos dolog is hiányzik.
  • SlickAdam
    #31755
    de mit fedezel fel egy random generalt galaxisban? unique ószom dolgok nem lesznek sose, mint pl egy skyrim dungeon-ben...

    video fele lement, nem törtent semmi. ki is kapcsoltam. dear marty sleeva, this is NOT it!

    pedig rohadtul rispektalom azt a nehany sracot, akik ezt összehoztak. csak sajnos hianyzik meg tovabbi 4-5 ember, aki igazi tartalmat generalna bele, celokat. megis minek gyujtogessem a mineralokat? mit kezdjek velük? kb mint a trofea ribancok. minek? mit kezdesz a trofeaval? semmit. quit! die!
  • Ragnar360
    #31754
    Hát úgy, hogy nem volt hangja. És 30 centire van tőlem a gép: d Alap járaton kb néma csend. Mortalnál se volt semmi hangja, max talán annyira h ha ráfigyeltem akkor hallottam egy picit. Batman felmelegíti ott jobban pörög a cooler:) Azt hallani messzebbről is már, de az sem vészes, nem zavart eddig. Csak ne hogy beváltson pirosra a led hogy túlmelegedés és szünetelni kell míg lehűl. Kibeszoatt meleg van még este is a szobába. Állítva can a gép, a pc mellett.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.06. 19:56:56
  • darkSectorxxx #31753
    Most néem, 17400ft most egy 60 dolláros játék, még mindig 600ft-al olcsóbb mint magyar
  • darkSectorxxx #31752
    Ja akkor x1-re bocs, na ott, ja akkor úgy jelenik meg mint a Witcher 3 értem....az télleg szar. :D
  • Moby
    #31751
    Kurvára nem jelent meg. Boxra jelent meg, de nagyon béta (és elég szar is sajnos). Elvileg meg fog. Elvileg. Egyszer. Majd.
  • Moby
    #31750
    Kereskedés, fejlesztgetés, erőforrásmanagement, és FELFEDEZÉS. Érted.
    FEL.FE.DE.ZÉS. E:D-ban napokat töltöttem különböző csillagtípusok megtalálásával, útvonaltervezéssel, stb.
  • darkSectorxxx #31749
    E:D-ért ami megjelent a 120k-s ps4-re? Igaz utólag.

    #31748:

    Itt ha jól figyeltem e3-nál kibaszottsok galaxis meg bolygó lesz akkor csillióórát utazgatsz az űrhajóddal annélkül hogy megunnád? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 19:50:46
  • Moby
    #31748
    Hááát az e:d-be is simán beletoltam annyit, mint a bloodborneba úgy, hogy ott bolygók sincsenek még (pontosabban nem lehet leszállni rájuk) :DDD
  • darkSectorxxx #31747
    Egyetértek ezért nem tudok felnézni izgatottan a játékra, nekem ez még eddig nem játék, egy szoftver, de nem játék.
    FTP-ben max.
  • Moby
    #31746
    de ahogy folyékonyan leszáll a bolygóra, azt simán "aztakurva". A nulladik percétől lávolom ezt a projektet mint a picsa. Ahogy az e:d kedvéért is építettem egy 350k-s pécét :DDD
  • SlickAdam
    #31745
    ezt mar megbeszeltuk sokszor. ez a random otvaras bolygok felfedezese dolog komolyabb cel nelkul kb 1 oran at lehet erdekes...

    de nezem...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.06. 19:47:45
  • Moby
    #31744
    Fogalmam sincs ki nem tudta miről szól. Szerintem halál egyértelmű volt mindig:elite dangerous+fps mód bolygófelszín felfedezés. Egyébként ugyanez lesz az e:d is ha egyszer elkészül.
  • SlickAdam
    #31743
    na ezt megnezem. allitolag ok se tudtak eddig mi a faszrol szol, de ebben a videoban kiderül es akkor beüt a ménkü meg a "diszizit!"
  • darkSectorxxx #31742
    Ja ez nem, most már világos, akkor fejjel lefelé tenném a polcra a gépet.
    Nekem ez nem jelent gondot, ismersz már. :)
  • Moby
    #31741
    No man's sky 18 perc gameplay IGN
    Nagyon várom már.
  • Moby
    #31740
    Az ugye világos, hogy a hűtés meg az egész alaplap az aljában, feljel lefelé van benne?
  • darkSectorxxx #31739
    Ha nem sajnálnék 120 ezret. :D
    Kár hogy nem úgy csinálják meg hogy a burkolat eltávolítható legyen minden irányból és egy belső vázon lennének az alkatrészek.

    Vagy elég lenne a teteje is, ugyis felfelé menne a meleg levegő.

    PS 1 volt a jó, gyufával kitámasztott fedéllel is ment a game.
    Azok a régi szép idők, amikor az eredeti géppel is tudtál warezt, csak egy fogpiszkáló kellett hozzá, és egy demolemez ami adott volt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 19:32:41
  • Moby
    #31738
    Legjobb lenne lekapni az alját a búsba.
  • Moby
    #31737
    Ja meg behúztam egy lotfallent hatezerér one-ra. Remélem ez nem szopósodik ki mint a pécés verza (tudom-tudom...a frém az szar)
  • darkSectorxxx #31736
    Ja félmegoldás, mert a müanyagot hütti. :/
  • Moby
    #31735
    De amúgy pont ebben segít ez a notebookhűtő. Részben legalább segít a házat hűvösebben tartani, annyira nem melegszik fel a géptestben a levegő. Csodát ez sem tud tenni, de én is csak addig gondoltam, hogy placebo, amíg ki nem szedtem alóla.
  • darkSectorxxx #31734
    Ja a hang, az nekem nem zavaró....kell venni egy 7.1-es fülest oszt ennyi. :DDD
    Vagy a gépet áttenni anyósékhoz és directbe stream-elni pstv-re. :DDDDDDDDD
  • Moby
    #31733
    Nem lesz baja, csak üvölt mint a barom.
  • darkSectorxxx #31732
    "amúgy meg szinte hangja sincs. (Mortalnál is csendes volt - de érthető, hogy miért végülis)"

    Hogy? :D
    Csendes? mihez képest?
    Az az "de érthető miért" , mit takar? :)
  • Ragnar360
    #31731
    Btw a Batman megzúgatja a gépet:d, amúgy meg szinte hangja sincs. (Mortalnál is csendes volt - de érthető, hogy miért végülis)
    Tatyla mondta még egyébként mikor beszéltem vele, hogy ő nem rég szedte szét kitakarítani és meglepően alig volt benne por v ilyesmi.
  • darkSectorxxx #31730
    Hát lehetett volna úgy is, deÉn nem aggódok ezen addig amíg nem megy ez végett tönkre a gép.
  • darkSectorxxx #31729
    Dark Souls 2 olcsó már de nem eléggé hogy megvegyem. :D
  • Moby
    #31728
    Sehova nem kellett volna tenni,. Direktbe kellene beszívnia a levegőt a ventinek, pont úgy, ahogy a német csávó is megcsinálja lézervágással.
  • darkSectorxxx #31727
    Ja hogy a bordák mellett jön be a levegő, akkor tehették volna előre az usb-k köré nem?
  • Moby
    #31726
    Azért, mert beszívja a forró géptestbe pont ott, ahol a forró borda is van. Már akkor gecimeleg a hűtésre szánt levegő, amikor beszívja a venti.
  • darkSectorxxx #31725
    :D
  • Moby
    #31724
    Jut is eszembe:
    "PlayStation 4's fan noise is one of the only issues we have with what is fundamentally a very well-designed piece of hardware. "
    Azbazdmeg. A csattógő, üvoltö, zörgő bazári drive az aztán well-designed. Meg a 2 csumpi usb az ormányán.
    Már ezek is totálba hülyék. Nincs a ps4-ben SEMMI ami minőségi, vagy well-designed lenne. Egy kibaszott kínszarás az egész a méret oltárán húgymegoldásokkal, bazári alkatrészekből.
  • darkSectorxxx #31723
    hát de miért gáz ha oldalról szedi? ha jó a levegő áramoltatása akkor elég hátul ha kimegy, a tetején lenne a legjobb, csak a por ugye....S
    Én mondjuk nem néztem soha melegszik-e a gépem és hogy mennyire.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.06. 18:55:59
  • Moby
    #31722
    Nincs, hogy puszulnának el azok a ferdeszemű barmok. Pedig ha lenne, sokkal-sokkal jobb lenne a hűtés, mer beszívja a forró műanyag házba az oldalán a levegőt, ami aztán ott kering, mint fing a gatyában. A múltkor már írtam, volt egy német csávó, aki lézervágta megrendelésre a ps4-eket, de ahogy látom már ő is abbahagyta. Nem nagy truváj, gondolkodom, hogy megcsináltatom, csak a fasztudja nem lesz-e szükségem garira, amilyen kirbaszott stabil ez a japó űrtechnika...
  • darkSectorxxx #31721
    azért kérdeztem mertnem láttam, most nem tudom mozgatni ahol most be van "építve" de neten csak hátul mutatja, énis arra emlékszem hiszen a gép full a polcon van nincsen alatta légrés, ergo nem lehet rács allul. :D
  • Ragnar360
    #31720
    Ja, annyira nem szoktam abba belemenni. Hát az szép teljesítmény akkor :OOO nem lehet azt mondani rá hogy béna voltál