121134

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #31840
    két - három napot tápolni? mi a jó istennek? pár óra és gurulsz tovább... , egyébként se érdekes a tápolás, ugyanúgy 2 ütés leszel a végén is meg az elején is
  • Moby
    #31839
    A cleric nekem először kb huszadikra ment le*. Fater meg elsőre. Mindenki másban jó :)



    /a kozmixgirl meg kb ezredszerre. Segítséggel. Legendák szólnak erről a bloddborne topikban :DDD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 11:32:08
  • Moby
    #31838
    Ja igen, backstab: sok helyen, rengeteg helyen hibásan a hátulról gun-parryt jelölik meg backstabnek. Hibás. A bloodborneban a backstab a hátulról charged attack majd visceral. Egyben ez a ledurvább kombó, amit el lehet sütni.
  • Moby
    #31837
    Lock kell hozzá. Megfelelő idő, és megfelelő távolság kell (betérdelni be fognak tág távolsághatárok között, de csak rövid időd van visceral attackra. Ergo ha nem vagy elég közel, "kárba vész" a parry). Visceralt lehet csinálni backstabbel is, de csak kevés ellenféltípus elég nyugis hozzá, hogy mögémenj, A legtöbb egy izgága geci, főleg a fater, nehéz bevinni (majd a bekólázott agyelszívók ellen viszont jó lesz).
  • SlickAdam
    #31836
    púposgeci, szarik, kiskurvámat, faszt, hányik, paraszt, buzinál.

    és angol diploma.
  • Kongy
    #31835
    Kerekesszékes vénmajom XD Elsőre hogy beszopatott, majdnem megölt :D

    Annyit beszéltek Bloodborne-ról, hogy még a végén kedvet kapok újra megvenni :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.07. 11:25:12
  • Ulthane
    #31834
    Egyszer mentem neki faternak, s mivel gyakorlatilag nem volt nehéz lekapnom a felét, gondoltam, hogy összességében sem lesz az. Cleric gecinél sokkal jobban szenvedtem, eleinte csak egy bolhafasznyit tudtam lekapni belőle. Ha a Clericet nem adtam fel, ezt sem fogom.

    Az első pályán a shortcutnál elég szépen lehet HP-t szedni, már nyomtam három pontot fel strength-re, meg vitality-re is. Két-három napot lehetne csak ezzel pöcsölni, jól feltápolni, s utána kasználni mindenkit. Csak kurva unalmas ez a tápolás.
  • Ulthane
    #31833


    Ezen szakadtam!

    persze, hogy meg van a shortcut, de az még az első pálya. A két púposgecit párszor elintéztem már, tök egyszerű, ráadásul mindegyik 2 vérfiolát szarik, jól lehet tápolni vele a kiskurvámat.

    Azt a kerekesszékes faszt utálom, mindig quicksilver bulletot hányik, ami semmire nem jó (max 20-on van mindig), egyszer nem adna vérfiolát a paraszt!

    Ennek a parrynek az a lényege, hogy amikor támadásba lendül, akkor kell belelőni? De ahhoz rá kell lockolni, nem? A Cleric buzinál próbáltam lőni, de mivel célozni nem lehet, nem találtam el. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.07.07. 11:16:05
  • Moby
    #31832
    És faternál ne add fel! Utána rámehetsz a bloodstarvedre, aki rohadtkönnyű, rohadtszórakoztató, instant sikerélmény, és rajta lehet a legkönyebben, legszórakoztatóbb módon begyakorolni az i-frame használatát(olyan tág határok között van a dodge-distance-e, hogy ilyen sétafikálni kell csak körülötte). Ezzel a két tudással agyakorlatilag megvan a godmode az egész játékra.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 11:16:25
  • Moby
    #31831
    Shortcut megvan már hozzá? Rajta gyakorolhatsz. Akkor üt mint a mozdony, de lassan indít mindent, olyan ő parryre, mint egy boxzsák. De ugyanilyenek a nagydarabok is. Gyakorolhatsz a shortcuton a két púposgecin is, csak szedd szét őket, egyszerre ne menjenek rád(ráadásul ott van mellettük a házban a kerekesszékes vénmajom, aki dobja a bulletet, szal ingyentréning van).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 11:10:28
  • SlickAdam
    #31830
    ok
  • Ulthane
    #31829
    A gyakorlat nem azt mutatja.
  • Ulthane
    #31828
    Nekem az egyelőre még nem megy :)
  • SlickAdam
    #31827
    ja, mozogni vagy parry. mindkettö hatasos. bar a szük hely miatt nyilvan a parry a tutibb.
  • Moby
    #31826
    Le lehet nyomni anélkül is, engem kifejezetten zavart a használata amikor próbáltam, de sokakanak meg segít. Igazából Fater a legjobb tanár parryre, azzal ugyanis végtelenül egyszerű lenyomni. De kb ez a legfontosabb szabály az egész bloodborne-ra: learn to parry.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 10:56:11
  • SlickAdam
    #31825
    nincs szüksegem elementary kepzesre, köszi.:)
  • SlickAdam
    #31824
    sztem elöször kütyü nelkul probald. sztem tul lassu az a kütyü mikor mar elkattan a fater. nalam sose valt be. mozogni kell, abbol legalabb tanulsz is.:)
  • Ulthane
    #31823
    Köszi, olvastam tegnap Eurogameren. Bár ott azt írják, hogy összesen háromszor lehet használni a kütyüt, így érdemes ésszel. De megnézem mindenképp, egyelőre ezt még nem találtam meg.
  • Ulthane
    #31822
    De, pont akkora van. Azon lamentálhatunk, hogy a few kevésnek vagy néhánynak fordítod, a lényeg, hogy az a few az mindig több, mint a few. Az élő nyelvben is, meg a tankönyviben is.

    De amúgy ha beiratkozol bármelyik nyelviskola elementary képzésére, ott az expressing quantities leckénél ezzel biztosan találkozol.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.07.07. 10:47:59
  • SlickAdam
    #31821
    a "few" nem csak a "keves"-et jelent, hanem "nehany"-at is.

    van különbseg amugy, de nem akkora, mint ahogy beallitod.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.07. 10:44:05
  • Ulthane
    #31820
    Az "a few" azt jelenti, hogy néhány darab, egy pár. A "few" pedig azt, hogy kevés.

    I have a few books vs. I have few books. Van egy pár könyvem vs. kevés könyvem van.

    Magyarul, az a few több mint a few.

    Sosem gondoltam volna, hogy az angol tanári diplomámnak egyszer az SG-n fogom hasznát venni!


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.07.07. 10:42:03
  • darkSectorxxx #31819
    Ilyenkor másképpen szokott fogalmazni. :D
  • n000rbi
    #31818
    Ööö mi?
  • darkSectorxxx #31817
    Köszönöm! :)
  • darkSectorxxx #31816
    Meg fordítva is ilyen. Nekünk hétvégén elég volt melóba kajahordásnál a kocsiban a meleg meg a lenge öltözékű lánykák az utcán. És azt sem tudtuk hovámegyünk. Meg hányadika van ..... :D
  • Moby
    #31815
    Szedd össze magad! :D
  • n000rbi
    #31814
    Ófakk, a g365 monnyon le.

    Szerk.: vagy inkább én, így elolvasva a cikket már értem is miről van szó :D Ilyen, ha szabi után az ember beül első nap dolgozni.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.07. 09:48:54
  • Moby
    #31813
    Közzététel: 2014. aug. 12.

    /ugyanezt linkeltem e3 előtt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 09:46:26
  • darkSectorxxx #31812
    Mi is így kezdtük nem? :D
  • n000rbi
    #31811
    Ez új videó, elvileg él a cucc.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.07. 09:43:45
  • Moby
    #31810
    Hírek kellenének, meg új videó, hogy tudjuk: él még a cucc :(
  • Moby
    #31809
    Némi könnyítés:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A hosszú utca (ahol a városiak tömege van) legvégén van egy tér, valami szökőkúttal, ahol a nagydarab dörömböl a fakapun. Annak a térnek a másik végén van egy vaskapu. Annak a kapunak a másik oldalára a csatornán keresztül el tudsz jutni. Ott a másik oldalán van a vaskapunak a nyitókarja, és egy ablak, belül egy kislány, aki a fater lánya, zenél egy játékkal. Ha beszélsz vele, és megigéred, hogy megkeresed a muterját, odaadja neked a zenedobozt. A zenedobozzal fatert ha át van változva, le tudod sokkolni.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 09:42:23
  • n000rbi
    #31808
  • SlickAdam
    #31807
    mi a különbseg az "a few" es "few" kozott?
  • Ulthane
    #31806
    Away! Away!
  • n000rbi
    #31805
    Nana, most már Te is körbedöngicséled a szart?

  • j0nNyKa
    #31804
    ha ez a ***** rain megint megjelenne itt valami reggel, kérlek rögtön szóljatok a modtopicban
    köszönöm
  • darkSectorxxx #31803
    Miez a pálfordulás? :) a végén még tetszeni fog. :)
  • Ulthane
    #31802
    Már ideje volt. A stash hamarabb is eszükbe juthatott volna. Az "a few" meg még mindig jobb, mintha csak szimplán "few" lenne, bár ez is édeskevés, gyanítom.
  • Ulthane
    #31801
    Atyaég! Nem tartozol a kedvenc figuráim közé ebben a kompániában, de ettől függetlenül nagyon sajnálom ami a kutyuddal történt. :( És abszolút átérzem a veszteséged. Én két hónapja veszítettem el a házikedvencem, igaz nem kutya volt, de családtag, a barátom, mintha a gyermekem lett volna, és a mai napig nem hevertem ki. Nem is fogom soha. :(

    Rendszámot nem jegyezted meg? Vagy térfigyelő kamera esetleg, más tanú? Valamit csak lehet tenni!

    Az állatok sokkal jobbak, mint az emberek! A nyomukba sem érünk! Ők tudnak csak igazán önzetlenül szeretni, és örülni! A mai napig kong a lakás, bárhová nézek, őt látom, hogy ott mit csinált, hol feküdt, amikor hazamentem, hol rosszalkodott és mivel. :(

    Pótolhatatlan az ilyen, na! :( :(
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.07.07. 07:45:04