121134

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #31880
    Mert egyszerűen rossz helyen kopogtattok a nehézségi fokozat kérdéskörrel. Egy normális Souls gamer rajtatok.
  • Ulthane
    #31879
    Az a játék olyan rondaaa, nem? Csak nehogy BB után megvegyem! :)
  • Ulthane
    #31878
    Ezt pofázom már mióta. Érdekes, amikor én mondom ezt, rámdől az SG népharagja, ha te, akkor meg mindenki hallgat, mint aki beszart. :)
  • Ulthane
    #31877
    Aztakurva. Ez egyre jobban érdekel. :)
  • n000rbi
    #31876
    Hogy kell, az túlzás, ki lehet iktatni a forrást :)
  • Kandurex
    #31875
    az még jövőre...pont azon gondolkoztam, hogy a Fallout -ig be sem kapcsolnám a gépet...szóval...!

    szerk: na jó még ott van az uncsi collection....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.07. 13:10:19
  • Moby
    #31874
    Én má a ds3-ig semmit :)


    /illetve belepróbálok ebbe a lotfallenbe, az egy kis liteos fisemfos.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 13:09:05
  • Kandurex
    #31873
    Hm...a sok BB -zés meghozta a kedvem egy kis

    Dark Souls 2: Scholar of the First Sin [PS4]
    Köszönjük a vásárlást, reméljük hamarosan viszontláthatjuk!


    jöjjön aminek jönnie kell :)
  • Moby
    #31872
    Írtam rád skypeon :)
  • Moby
    #31871
    NA, mán úton van a kétezres májnkraftom, szal ezek szerint nem volt elírás.
  • Kongy
    #31870
    Na ezért kajálja mindenki, és most már te is beálltál a sorba :D

    Igazából szerintem a Bloodborne úgy lehetne könnyebb sokkal, ha az ellenfelek fele annyit sebeznének. Akkor aztán lehetne bármilyen trükkös támadásuk, nem tudnának egyből kinyírni. Én a fejlesztők helyében beletennék egy easy módot, amiben fele akkora a sebzés, és talán még nagyobb közönség felé nyithatnának. Persze easy-vel meg az a baj, ha nincs nagy sebzés elvész a játék sava-borsa, mert értelmét veszti a parry meg a dodge.
  • Moby
    #31869
    >Mivel a sztori nulla

    Jamáhogyazistenbelennenulla...Az elsőben örülsz, ha végoigkecmeregsz a játékon. NG+ -ban rámehetsz a sidequestekre, hidden cuccokra, a harmadikban végigrohansz, csak a legszükségesebb dolgok miatt.
    De ezzel még nincs meg a platina. Ahhoz kell a feketeleves. A dungeonok.
  • Kandurex
    #31868
    pedig befogsz szarni, 1-2 boss nagyon húzós...
  • Ulthane
    #31867
    De miben más a második végigjátszásra? Ugyanazok a pályák, ugyanazok az ellenfelek, minden ugyanaz. Kopi-pészt. Mivel a sztori nulla, a három különböző befejezést sem tudom értelmezni. :)

    Az meg elég genyó dolog, hogy a platinához háromszor MUSZÁJ végigtolni.
  • Moby
    #31866
    topik core :)
  • Moby
    #31865
    Nyugi, ha egyszer elkap istenigazából a gépszíj végigviszed. És ha egyszer végigviszed, vigigviszed 3x (mindhárom befejezés kell a a platinához). A harmadik végigjátszásás az ilyen 6-10 óra szokott lenni. Addigra már pixelenként ismered a játékot. Attól nagyobb falat a dungeonok, de erről inkább még ne beszéljünk :D


    /de korábban már írtam nekem 250 óra ugrott bele, és a hetedik végigjátszásnál bírtam abbahagyni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 12:44:03
  • Moby
    #31864
    Én kivettem egy hét szabit a BB miatt :D
  • Ulthane
    #31863
    ncore-ból? :-D
  • Ulthane
    #31862
    Háromnál többször? Te jó ég! Nincs munkátok vagy betegek vagytok? :) Ha egyszer végigviszem már az csodaszámba menne. Kizárt. Nem fog menni. Segítséget nem hívok, ha beszarok sem. Ha megcsinálom, csináljam meg egyedül, vagy sehogy.
  • Moby
    #31861
    Itt szinte mindannyiónk 3-nál többször, a legtöbbünknek megvan a platina is belőle.

    /sőt, ha jól tudom n000rbi a platina ajtajában toporog, csak félretette kicsit, azonkívül a core-ból mindenkinek megvan a platina.

    //Ja bocs, kongy szintén félretette :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 12:37:10
  • Moby
    #31860
    Hóhér egy senki. Parry+visceral és fekszik. Megsebezni sem tudnak. Trükkös elélenfél, mert keménynek néz ki, holott egy vicc. Egy banya keményebb nála.
  • Ulthane
    #31859
    Van itt valaki egyáltalán, aki végigvitte a játékot? :) Elég rémisztő, amit írtok. Minél többet játszom ezzel a szarral, annál inkább érzem, hogy még akarok játszani vele. Mint tudjuk, a szar fertőző. :)
  • Moby
    #31858
    Igen. Második helyen a legyek álltak (aztán rájöttem mi a trükk ellenük) :)
  • Kandurex
    #31857
    frenzy egy nagy csalás! ilyen pl. nem volt a Dark Souls 1 -be, legalább is ilyen mértékű, hogy nem tudsz haladni sem úgy kell nyakalni a sedative -ot a nightmare pályán
  • Moby
    #31856
    Az igazán érdekes fazonok a vérhold eljövetelével jelennek meg :) Illetve minden és mindenki egy kicsit más "megvilágításba" kerül. A legjobb húzása a játéknak. Én a legjobban, mindennél jobban a mocskos rohadt kikúrt gennyes szemétgeci agyelszívókat rühelltem a játékban. Nincs még egy ilyen idegesítő pondró faj. Párszor roppant a kontroller miattuk. Hálát adtam az égnek, amikor soha többé nem kellett felmennem upper wardba :DD
  • Kongy
    #31855
    Hát igen, az alattomos egy ellenfél. De majd Bergenwerth (vagy hogy írják xd) fele lesz egy agyelszívó instant kill-es szemétláda. Na meg a frenzy-s szutykok is be tudnak ám szopatni. Ha bekaptad a frenzy-t egy ütés és halott vagy kb. És akkor még nem is beszéltünk a hóhérokról, ugye a játék legelején van egy, de nem kötelező kinyírni, de lesz olyan hely, ahol 5-6 lesz egyszerre, egymástól nem messze :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.07. 12:28:46
  • Ulthane
    #31854
    Bár a mezei ellenfelek között is van, amit utálok, félek tőle, mint a tűztől. Például az anorexiás két lábon álló vérfarkas a rohadt nemesacél dárdájával. Na, ha az elkap, ott helyben végem. :-/
  • Ulthane
    #31853
    "kerekesszékes vénmajom"

    Ezen még mindig szakadok!
  • Moby
    #31852
    Logarius nehéz, nem kicsit. Igen. Szerintem ebben mindenki egyetért, aki találkozott vele :)
  • Ulthane
    #31851
    Én már a Cleric-kel is vért fostam, szerintem kb. 25-30-szor biztos megpróbáltam, mire sikerült.
  • Ulthane
    #31850
    Mert lényeges különbség volt már abban is, hogy 15-ös strength-szel mennyit vett le egy csapásom, meg 16-on. Gondolom, ha felviszem 25-re, azért az már jelentős erő.

    De a legtöbbet a fegyver fortify adta.
  • Kandurex
    #31849
    Szerintem Martyr Logarius a legnehezebb, de nyilván ez megint egy sajátosság
  • Ulthane
    #31848
    Mi az összefüggés a kettő között? Semmi. A pápán kívül mindenki használ vulgáris szavakat, de szerintem szarás közben még ő is. :)
  • Moby
    #31847
    Baze nézz rá a trofijának a rarityjére. Nehéz lenne azt mondani, hogy a játék egy nehéz bossa...
  • Moby
    #31846
    Van egy videóm, ahol lenyomom remoteplayben úgy, hogy az első negyed végén összefosta magát a netem, csak kockákat láttam a képen, meg a hangját hallottam. Azt sem tudtam én hol vagyok a pályán, őt láttam a kockák mozgásából, de a távolságot nem LOL.
  • Kandurex
    #31845
    hát ja, nyilván....

    ...nekem pl. Capra Demon a DaS1 -ből 1!....vagy elsőre...tehát 1. -re!!! feküdt. Tinman majdnem sírva fakadt
  • n000rbi
    #31844
    Speciel ő nekem is feküdt másodjára talán, spear rifle ftw :D
  • Moby
    #31843
    Tegnap írtam statokat. Nem csak nekem az. A játékosok több, mint fele lenyomja. Az összes végigjátszásom alatt nem haltam nálam tízszer szvsz. Egyik legkönyebb boss.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 11:59:00
  • Kandurex
    #31842
    instantélmény a bloodstraved..., csakis az ...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.07. 11:57:27
  • Tatyla
    #31841
    Bulletből 20 van nálad a többi bekerül a storageba ha vissza mész hunters dreambe vissza tölti ismét 20-ra és ez mindennel így van a potival is