121134

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #31920
    Ha én nem adom fel, te se tedd!
  • deep
    #31919
    Te sem láttál akkor még semmit tényleg jól (tökéletes 60 frém) futni.
  • n000rbi
    #31918


  • darkSectorxxx #31917
    "The Witcher 3: Wild Hunt - kinyírhatja a mentéseket a kiszivárgott DLC

    Bármennyire is csábító, ne telepítsétek a The Witcher 3: Wild Hunt idő előtt kiszivárgott DLC-jét, mert a mentéseitek bánhatják a dolgot.
    A CD Projekt RED jelenleg nagyon elfoglalt azzal, hogy összehozzák a The Witcher 3: Wild Hunt eddigi legnagyobb javítását, az 1.07-es patchet, viszont ez azzal jár együtt, hogy a legutóbbi plusz küldetéssel ellentétben a héten nem kapunk új DLC-t. És ez nem véletlenül van így.
    A The Witcher 3: Wild Hunt közösségi vezetője, Marcin Momot Twitteren válaszolva egy kérdésre óva intett mindenkit attól, hogy letöltse és telepítse a nemrég kiszivárgott DLC-t, amely alternatív megjelenést ad Cirinek.

    A PS Store-on és Xbox Marketplace-en is felbukkant csomag Momot szerint véletlenül került fel és még nem fejezték teljesen be, szóval azt javasolja a játékosoknak, hogy ne telepítsék fel, mert a mentéseik bánhatják. Mi már nagyon várjuk, hogy Yennefer és Triss után Cirit is átöltöztethessük, addig is íme a DLC első ízelítője."
  • darkSectorxxx #31916
    "A válasz, amit Murray szívesen adott volna, inkább olyasmi, hogy akármit csinálhatsz a játékban, mert ők nem mondják meg, mit kell csinálnod. Ő ha meglát egy screenshotot egy E3-as bemutatón, rögtön tudja, mit fog csinálni az adott játékban, meddig tart, és ettől máris kevésbé izgalmas az adott projekt."

  • darkSectorxxx #31915
    Szarul fut? 1-2 bossfight-nál láttam csöppike lassulást, amit azóta lehet kiküszöböltek, de amúgy nekem faintos volt. :)
  • Moby
    #31914
    Persze, hogy van.
  • darkSectorxxx #31913
    Ja oks a súlyt értem tapasztaltam is, de állítólag ez kis részben a bb-nél is van.
  • SlickAdam
    #31912
  • Ragnar360
    #31911
    Megjavult, de azóta még nem volt időm tolni, húzós ez a meleg, (tegnap szétnyoma a fejem, lehet enyhe napszúrás) meg dolgokat kellett intézni ma, de meglett, szerencsére. Nem is bánom.
    Írtam asszem, h telefonon is beszéltem a gyerekkel, új jelszó lett hozzá, aztán restoreoltam és már el is tűnt a lakat. Úgyhogy fasza lesz szerintem.
  • deep
    #31910
    Én ezennel feladom a Bloodborne-t. Annyira szarul fut és annyira aliasol, hogy az már a gameplay rovására megy és nem veszi be a gyomrom.
  • Ragnar360
    #31909
    Hmmm, na az tetszett abba, amennyire ránéztem akkoriban. A BB-ben nem sok ilyesmi van, hogy fejlesztgetés? (Bár azt se szeretem ha túl sok, ha túl bonyolult)
  • Moby
    #31908
    Mi lett a batmaneddel?
  • Moby
    #31907
    Igazigaz. Mindig elfelejtem, hogy ez már az okosított verza
  • Kandurex
    #31906
    aham,...hmm

    - a BB -ben egy fajta harc modor van, a támadó
    - a Souls -ok több harctaktikai lehetőséggel bírnak, van még caster, defensive és ezeket kombinálhatod is
    - jobban meg kell tervezni a harcban használt tárgyakat és ruhákat (főleg a bossok -nál, de néha még a pálya részeknél is)
    - befolyással van a harcra külső tényezők is, mint pl. a súly
    - 100+1 fegyver, 100+1 armor és ez utóbbit még upgradelheted is

    meg ilyesmik, semmi lényeges...

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.07. 14:31:11
  • Ragnar360
    #31905
    Már 5x próbáltalak elérni itt a fórumon:) Mert pm-t is küldem még vagy 2 hete:) De akkor valahogy lehet nem láttad, vagy nem tudom.
    Nézd pm-t. :) Üdv.
  • darkSectorxxx #31904
    Komplex, de oks csak kíváncsi voltam harc terén mit értetek más taktikának, mert az hogy egy enemy-t nem lándzsával szurok le hanem megdobom varázsgömbbel az nekem annyira indegy...remélem másképpen lesz komplexebb. :)
    Túlkomplex se legyen azért mint egy RPG.
  • n000rbi
    #31903
    >ráadásul volt ez szebb is, de az utolsó pillanatban motort cseréltek alatta, vissza az ds1-ére

    Azért kicsit pimpeltek rajta még az alap pc verzához képest is.
  • Ulthane
    #31902
    Mimimimimi?
  • Moby
    #31901
    DS-ek minden téren komplexebbek. Majd a DS3-nál meglátod.
  • darkSectorxxx #31900
    DeS-el no sir.
    DaS pár órát 8-10, DaS 2 meg kipróba szintjén.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 14:24:41
  • Kandurex
    #31899
    hát...., nem is tudom, gyorsan kérdezek egyet jó?! aztán válaszolok is! ígérem!

    játszottál a DaS1 vagy a DeS -el?
  • darkSectorxxx #31898
    Kibaszott nagy sarkítás nem? :)
    Amúgy el is hiszem neked, nem vagyok ekkora ds fan, de csak valami példát hogy a ds-nél milyen lehetőségek vannak?
  • Moby
    #31897
    Szépnek ma már nehezen nevezhető. A stílusa gecijó még mindig, dehát prevgen, és ez üvölt róla.


    /ráadásul volt ez szebb is, de az utolsó pillanatban motort cseréltek alatta, vissza az ds1-ére.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 14:20:19
  • Kandurex
    #31896
    tulajdonképpen...kicsit sarkítva, de...igen
  • darkSectorxxx #31895
    Több taktika.
    Mármint úgy érted a DS-okban több taktika van, itt meg lényegében minden ellenfél meg boss ellen egy módon kell harcolni? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 14:12:52
  • darkSectorxxx #31894
    A parasztok feleakkorát sem feleznek mint a nagyok, akkor most hogyanvanez? :)
    Csak azért nehéz mert 50% vagy a felett sebeznek az életedhez képest?

    Vagy egyébb nehézség is van?
    pl hogy sokan jönnek rád, más féle támadásokkal, oda kell figyelni stb.
    Amúgy minden játékban a nehézség általában a sebzés méretéből és mennyiségéből származik. :)

    Pl ha odafigyelsz egyből ha nem is easy de sok dolog könnynü lesz. :)
  • Kandurex
    #31893
    Jó, a BB elég nagy pofára esés egy alapvetően TÖBB TAKTIKÁRA* kihegyezett rendszer után. Nehezen áll rá az ember, pláne ha pajzsos modellben tolta. Itt egy fajta mód van, ha azt nem tanulja ki az ember,...csak a kínszarás lesz.
  • Kongy
    #31892
    Tudod a fórumos évek során megtanultam, hogy néha ha valami nem tetszik, akkor nem kezdek el őrjöngeni a többieknek, akiknek nagyrészt tetszik az a dolog, amit én rühellek. :D Inkább megtartom magamnak a véleményemet ilyen helyzetekben, és csak mosolygok csendben a kommenteken :) Youtube-ozni is csak így szabad, mert ha magadra veszed amiket egyesek képesek összehordani, akkor megőrülsz.
  • darkSectorxxx #31891
    Ezaz, haverom is eljött mert végigvitte a DS-t, ő akkor már mindentéren edzett srác, és a BB-nál 1 délután odáig jutott, hogy a temetőőrrel találkozott. :D "2. boss"
  • darkSectorxxx #31890
    Hahaha. :D
  • Amiga
    #31889
    Azt szeretem amúgy a BB-ban, hogy összehozza a közösséget. Hidd el, most mindenki, aki már kiplatinázta, együtt drukkol neked.
    Szükséged is lesz rá a chalice-okban, amikor majd jön a csuklyás szopás. :-)
  • Amiga
    #31888
    De, igazad van, BB-ben vért pisiltem az elején. :-D
  • Ragnar360
    #31887
    Ignore mester:D hiába írok neked, enyém sose veszed észre:d
  • SlickAdam
    #31886
    hat ja, amig tartott a BB laz, visszaalakultal emberre.:D
  • darkSectorxxx #31885
    Az csak lasabb, azért nehéz mert új, a bb nem volt nehezebb mikor még friss volt? :)
  • darkSectorxxx #31884
    És a BB nem volt szar soha, nem alakul a játék.

    A játék alakít TÉGED!
  • darkSectorxxx #31883
    Igen, szerintem mindenki. :)
    Ja most csodálkozol hogy lehet ezt bírni, hogy lehet végigvinni, hogy lehet ezt bírni akár 3x vagy hogy lehet ezt játszani 3-nál többször, vagy miért megy valaki dungeonozni.

    Jusson eszedbe hogy egy nappal ezelőt azt sem gondoltad hogy idáig lesz erőd eljutni.

    És na még 1 boss na még ezt, na még azt. És majd egy hét múlva az összes most felhozott kérdést te fogod megválaazolni saját magadnak.

    Ne felejtsd el, én szóltam előre. :)
  • Amiga
    #31882
    Én megvettem a DS2-t a BB után, és kellemes csalódás volt. Nagyon féltem a grafikától, úgyhogy amit találtam végül, annak nagyon megörültem, mert sokkal jobb, mint amire számítottam.

    De még nagyon el vagyok benne veszve! BB-t háromszor végigjátszottam, most már gyakorlatilag csak boss-nál halok meg, vagy ha béna vagyok. DS2 nehezebb és lassabb. De nagyon hangulatos! :-)
  • Kandurex
    #31881
    Nem ronda...nem nevezném annak. Inkább elmaradottnak. Prevgen konzolok voltak a célplatformok.