121173

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #31999
    Jó akkor lépjünk, mert énis másképpen emlékeztem erre, nálam másodszorra csinált iylen megfogás gecivarázslatot, mert első végigvitelemkor csak a nagy kékszemű fakasoknál találkoztam ilyen varázslattal, a szopkodósoknál...
    sebaj, de amugy egyszerűek ettől független, igaz érdemes gyors egy fél percet kifigyelni miket csinálnak....

    Mondanám hogy a legkönyebb a mikolausz, de már nem, még akkor is ha van ellenszere a peccs utáni trükkjeinek. :)
  • darkSectorxxx #31998
    Jó neház így mert nem tudom visszatekerni az időt, én mondom arra emlékszem >

    Közbe szálolgattam:
    Hogy 3 enemy sikerült elsőre, mert közbe beugrott a Cosmic is. Az a kaszabolós, mert ugye nekem nem osztódott a srás.

    más:

    Az még visszavan hogy meztelenül a defiled. :D
  • Moby
    #31997
    Nem. Én nem írtam róla semmit, én akkor még nagyon nem tartottam ott, a streameden láttam őket először. Mindegy, lépjünk ezen túl.
  • SlickAdam
    #31996
    jovan, kemeny vagy bobby :) alsogatyaban, fogpiszkaloval
  • darkSectorxxx #31995
    Sőt továbbmegyek, első találkozásnál nem is emlékszem hogy varázsolt volna a 2. geny.
  • darkSectorxxx #31994
    Hol a 2 kis boszinál? azt tuti nem, lévén hogy szerintem akkor senki nem is volt twitchen köztetek, a 2. végigjátszáskor talán, még ezen nevettme hogy elsőre meghaltak, holott azt sem tudtam mit merre.
    És előtte olvastam hogy a boszi milyen gáz, és emlékszem még félre értettem mert amit másik vagy ti írtatok bosziknak az nem az volt.

    A 2 kis pocoknál legeslegelső alkalommal kötvehiszem hogy bárki ott volt twitch-en.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 19:59:41
  • TomStorm
    #31993
    Azt mondjuk nem tudom mit csináltak eddig ugyanis csúszott vagy 8 hónapot a konzol verza:D
    Mondjuk van tartalom bőven az igaz meg group finder is Role szerint.Az insták elég nehezek így random csapattal viszont a pvp oltári nagy FUN:)
  • SlickAdam
    #31992
    nekem nagyon ugy remlik, hogy elsöre meghaltal...
  • Tatyla
    #31991
    sajnos és már rámentek arra hogy minél több pénzt kisajtoljanak a maradék hc magból,csak szerencsére már ők is egyre kevesebben vannak,azt hitték ha nehezítenek a mobokon és letükrözik a pályát fonákul mondva hogy ez egy új helyszín és quest akkor eladható,erre mondják hogy ha rakás szart be porcukrozod és lefújod tejszínhabbal attól még az mindig szar...
    Eddigi legnagyobb csalódás nekem ez a játék,ahelyett hogy minden kiegészítőben adtak volna egy új bolygót meg egy új fajt úgyan ott kell szarakodni...
  • darkSectorxxx #31990
    Kizárt, erre az egyre tökéletesen emlékszem, a 2 kis boszit első végigjátszásnál első ütközetben elsőre megöltem, aztán mingig és mindig, ahányszor találkoztam velük, talán 1 végigjátszás lehetett az 5-ből amikor meghaltam mert irogattam chaten vagy tv-ztem, legelsőnél meghaltak ezt most garantálom neked. :)

    Remélem egyről beszélünk. a *********hintó********** SPOILER ahol van vagy jön attól felfelé a toronyban, ha nem az alagsorban lene. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 19:33:58
  • TDC Geronimo
    #31989
    nincs scaling :/

    Béna buta fejlesztők meg designerek
  • Moby
    #31988
    A lófaszt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Twitchen néztem megpandeltél többször is. Nem is tudom már kivel együtt néztük, írta neked, hogy látod-látod ezért kellett volna a strengthre gyúrni. Nekiálltál szecskázni a summoned mobokat.
  • zzeN
    #31987
    Megjelenés óta nem játszottam vele, még mindig egy nulla tartalommal rendelkező unalmas fos?:D
  • TomStorm
    #31986
    Scaling nincs sajna.Más egyebet viszont egész jól lehet állítani.FoD FP/TP nézetben is jól állítható bár nekem ott is a default a legjobb:)
    Grafika igen kényes téma itt.Néhol nagyon jól néz ki tényleg van olyan hely ahol csak álltam és nézelődtem de legtöbb rész béna.Összességében nem szép szerintem ha nagyon kritikus szemmel nézzük de ott a stabil frame AMI egy MMO-nál ugye fontos:)

    Az esős idő hangulatos a többi gyenge vagy átlagos.Fénypázmák/bloom van dögivel az azért szép tud lenni.A harc FP nézetben nekem tetszik így kontrollerrel.PvP-re viszont felejtős.Ott csakis külső nézet ajánlott.
  • darkSectorxxx #31985
    Az a logo kibaszottronda.
  • TDC Geronimo
    #31984
    Értetlenül állok az előtt, hogy még mindig annyian tolják azt a szemetet. Új kieg árazásától is feljön a vacsorám.
  • darkSectorxxx #31983
    Az eleinte sokkalta többnek tünt és jobbnak mint amilyen lett, dögunalom, és kiderült hogy van összvissz 4 bolygó bazze. :D
  • Moby
    #31982
    szép. tényleg. nagy kár persze, hogy a csattogó gőzgép amit blueray meghajtó gyanánt szerel a gépbe a sony, a vertical stand hatására ipari szecskagéppé transzformálódik.
  • Tatyla
    #31981
    Kár hogy a Destiny miatt vettem PS4-et és most olyannyira rühellem...
  • darkSectorxxx #31980
    What?
    a bosziknál? az sikerült csak elsőre. Meg lent a csáposgeci akinél utána te is szenvedtél. :)
  • darkSectorxxx #31979
    azt hogy valami nehézzel menjen. :D
  • zzeN
    #31978
    Azért nem néz ki szarul:
  • Moby
    #31977
    ja és most jut eszembe, te képes voltál elsőre ott is megpandelni LOL
    low mi??
  • Moby
    #31976
    És akkor ne is nyomja le? Vagy mit akarsz közölni?
  • darkSectorxxx #31975
    Amúgy faszán fest 42 colban 1080i-ben. :)
    Viccen kívül jópofa.
    Amúgy ha ennyire nem használható benne a tapi szimuláció, akkor nem értem mi akadálya volt pl egy Uncharted futtatásának, ennyi erővel az is "játszhatatlan". :D

    Nem tudom elforgatni a bombát az ajton miután feltettem. :D
    A qte még csak-csak menne lassan, de ez nem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 19:11:33
  • TDC Geronimo
    #31974
    Nézegettem videókat meglepődtem, hogy nagy tömegnél is egész jó volt fps. Mondjuk nem egy szépség a játék az is biztos. Chat hiánya mellett értetlenül állok, nem is tervezik később berakni? Gondolom sokan panaszkodnak miatta. Egy kérdés még. UIt mennyire lehet állítani? UI scaling van? Az alap UI nekem borzalmasan nagynak tűnik rengeteget kitakar. UI scale implementálása nem lehet olyan bonyolult feladat szerintem nem is értem miért nem alap mindenhol.
  • TomStorm
    #31973
    Én meg Amiga.Aztán kb. ennyi is a Magyar populáció:D
    Amúgy rendben van a játék.Annyi,hogy World event-nél és Instába nagy a káosz(chat hiánya és nem MMO-n nevelkedett játékosok miatt,tisztelet a kivételnek)
    De simán bírja az 50 játékost is egyszerre sőt voltam pvp területen és ostromnál se volt gond a frame-el ill.nincs lag
  • darkSectorxxx #31972
    kÖSZ AZ ENYHE CÉLZÁST. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 18:47:10
  • darkSectorxxx #31971
    Most ez irónia ugye. :D
  • darkSectorxxx #31970
    Én már feleztem sajna....:(
  • SlickAdam
    #31969
    vagy csak menjen elöre, es üsse le, amelyikbe belebotlik.:D vagyis... probalja meg.:D
  • nayrobi
    #31968
    11-ért már vehetsz új pstv-t és tolhatod nagyban, még így is egész pofásan néz ki.
  • darkSectorxxx #31967
    BSB- kemény, de a 2 boszi nane...:D azok lowok, az nem kihívás.
  • Ragnar360
    #31966
    Ez a Bloodborne érdekelne, kipróbálnám: d Profil osztást nem igen tervez itt senki gondolom már. Vagy akinek megvan, de más érdekelné esetleg, occsóbban ki akar jönni a címeknél ?? : ) Felőlem mehet az ő profiljára, így ha akarnám se tudnám átbaszni kb. trofikat, stb leszarom.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.07. 18:42:51
  • Moby
    #31965
    Az még kemény lenne. Cêlszerűbb előtte bsb-t, meg henwick boszikat.
  • Ragnar360
    #31964
    Légyszíves segítsetek, szóljatok már rá ti is:D
    Nem hiszem h ignorál, mert akkor nem kérdezett volna vissza 1x ma. De akárhányszor jelzek, nem látja meg, hiába írok. :O Ez nagyon durva :D
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.07. 18:39:32
  • darkSectorxxx #31963
    Ha valami oknál fogva kell némi segítség, ha nem is boss-nál simán utcára, akkor majd jelezd, van karakterem. :)
  • darkSectorxxx #31962
    Vagy vegye meg a kulcsot és Amelia???????????????? :D
  • darkSectorxxx #31961
    Már csak 6.8 napod van ahogy irtam délután és beszélünk a játékról 1 hét múlva hogy mennyire szar. :D
  • Moby
    #31960
    >Még mindig remeg a kezem!

    Na ennyi. Bütött a cucc... :DD

    Na ugyeugye.... Irány a bloodstarved beast :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.07. 18:28:21