121173

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #32039
    PS3 idejében is szar volt, de nem emlékszem rá, hogy ennyi leállás lett volna ott.
  • zzeN
    #32038
    Akik a szerverek/PSN mögött áll elő állítanám és tarkón lőném. Évek óta basznak bármit is tenni az ügy érdekében...
  • TDC Geronimo
    #32037
    lol #2

  • TDC Geronimo
    #32036
  • TDC Geronimo
    #32035
    PSN megint szar. Miért nincs már valami komolyabb balhé ebből? Nem tudom meddig mehet szó nélkül ez, de úgy néz ki hetente simán lehalhat 2-3 alkalommal a PSN órákra, mert semmi se történik az ügyben.
  • darkSectorxxx #32034
    Én örülnék ilyen szar demoknak. :D
  • Moby
    #32033
    Ne szakérts légyszi. Fingod nincs a témában.
    Köszike.
  • darkSectorxxx #32032
    :)
  • Ragnar360
    #32031
    uuuh te:D, nem, nem tudom, lehet máshol, máshonnan is. De nyilván ott gyakrabban kaphatod ezt a választ, ha felakarsz venni valakit, akit nem ismersz, mint itt PSN-en:)
  • darkSectorxxx #32030
    Ja értem hogy úgy személeyesn, de arra gondolktam hogy miért ez a személeyes ismeret csak face-re jellemző? :)
  • Ragnar360
    #32029
    Hogy mivan?:d Én csak meglepődtem hogy azt mondta, hogy PSN-re nem vesz fel mindenkit, csak olyat akit személyesen is ismer stb stb stb.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.07. 22:10:37
  • Ragnar360
    #32028
    Hát amit láttam... oké pc-n tolták, bár most mindegy - de Far Cry 3 eléggé odavert (ott voltál benne, rendesen, a full gameben és nem cska ilyen szar demo, meg mobil szintü játék) és hol vagyunk már attól. Ilyenekre gondolok.
    De persze a konzol hardvere...
  • darkSectorxxx #32027
    De miért ez facebook fícsör? :D
  • Ragnar360
    #32026
    Ment válasz pm-re. De akkor az szerint csak olyat veszel fel akit személyesen ismersz.
    pedig azt hittem nem fészbukon vagyunk :DD
  • TDC Geronimo
    #32025
    Videón nem lehet VR játékot bemutatni. Szemüveggel meg 2 nyalókával a kézben egy "kicsit" más

    Átültetni meg nem lehet. VRra 0ról kell fejleszteni, pont hogy ezek kellenek.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.07. 21:57:49
  • Ragnar360
    #32024
    Gyenge, üres, kietlen cuccok ezek egyébként. Oké, hogy nagy az igénye stb. de akkor is inkább nem ezekre kéne rámenni, ami kimondottan erre készült játék, hanem amik vannak azok átültetésével kéne foglalkozni. Mert így a VR-nál olyan mintha most indult volna el a játékfejlesztés és dedós nagyon egyszerű, ideig óráig feelinges, látszik hogy kezdő próbálkozásból összetákolt valami.
  • darkSectorxxx #32023
    :D mivan nem?
  • TDC Geronimo
    #32022
  • darkSectorxxx #32021
    De durván néz ki, mint az Order.
  • Ulthane
    #32020
    Nezz, ne csak lass!
  • TDC Geronimo
    #32019
    Ezt a VR demot dicsérték nagyon sokan


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.07. 21:52:34
  • darkSectorxxx #32018
    Gamecube-ot akarok, meg WiiU-t.

    Hallottam jó az az új Supermario, amiben Mario meg Luigi van csak dinó alakban. Csak ne megy PS4 mellett minden azonnal szép lassna. :)
    Ja meg azt amiben 5 vagy mennyi régi kazetta fér bele. :D (35k kb)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 21:26:09
  • Moby
    #32017
    Szerintem vegyél rá dreamcast játékokat is.
  • darkSectorxxx #32016
    Köszönöm.
    Uncharted nem menne a tv-n de azt is beszerzem majd. :P
  • Moby
    #32015
    Hajrá.
  • darkSectorxxx #32014
    Ulthanre, miért nem látod Ragnar kommentjeit? :)
  • Ragnar360
    #32013
    Szóljatok már rá Ulthanre-re mi a franc van vele:D
    Ha valamiért (bár nemtudom miért tenné) ignore-ál (nem veszi figyelembe hogy lassan már kiabálok hozzá - akkor miért válaszolt egy szer vissza ma, hoy "mimi, tessék?" Ez már hihetetlen szint:d
  • darkSectorxxx #32012
    / ps tv-re amúgy a következő amit veszek a god of war collection. :)
  • darkSectorxxx #32011
    BB-ben harvest-et pl csukott szemmel is talán. :D csak halljam 7.1-ben a játékot. :D
  • darkSectorxxx #32010
    Igen pesrze, biztos hogy így tolja, én egy tükröt tennék mellé és legalább az oldalirányok megfelelnének a kontrollerhez képest. :D
    Egy másik tükröt alá, vagy fölé és tádám. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 20:52:02
  • darkSectorxxx #32009
    Kikapcsolt ps4-el.....:D
  • n000rbi
    #32008
    Kb. már nem tud mit kezdeni magával, de valljuk be, hogy ügyes :)
  • TDC Geronimo
    #32007
    fél perc után már hányingerem lett :D
  • Kandurex
    #32006
    Fejjel lefelé...gitárral!....kikapcsolt TV -vel!....
  • darkSectorxxx #32005
    No problem. :D ettől egyszerűbbet, de mivel hamar a fejembe száll a vér, csak pihenőkkel vállalom. :D
    De nem gond, pár ellenfélnél megoldható az automata célzás végett. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 20:46:23
  • n000rbi
    #32004
    Ha már From a téma: Lobos se ma kezdte a Souls játékokat, de ez már elmebeteg szint
    Dark? Egy BB walkthrough fejreállított tévével? :D
  • darkSectorxxx #32003
    Ajjaj még semmi, ami odabasz, az a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3 vitéz, valamint a Rom lesz, és egy opcionális kaszás boss, a többit nem mondanám durvának.


    A 3 v-nél szábakurtgeciszarfazsgecinehéz lesz, majd meglátod, mind az odajutás ha meghalsz mind a szenvedős harc! :D

    Igazából a kis parasztok fognak inkább szopatni, nem a főellenségek, mert ott még adott a feladat, a szituáció....

    (ja és még valami opcionális fog megburgatni, majd kérdezd meg Moby-t hogy melyik ez a boss.. :D)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 20:34:16
  • Ulthane
    #32002
    Úgy érzem, ezen teher alatt össze fogok roppanni. :)

    Anyja seggét, már várom, hogy ki lesz a harmadik boss. Remélem nem fog szivatni nagyon, mert odabaszom a kontrollert. Most kapcsoltam ki a konzolt fél órája, de szívem szerint már nyomnám vissza. Csak a csajom kevésbé örülne neki, ha erről szólna a mai este. :-D
  • darkSectorxxx #32001
    Jól teszed, én vagyok a lelki próbatétel, és egyben ösztönzés , hogy emlékezteselek meg tudod te csinálni. :D
  • Ulthane
    #32000
    Megfogadtam, hogy inkább feladom a játékot, mint segítséget kérjek. Hogy miért? Nem tudom. :)