121173

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • partizan182
    #32079
    Dettó, de itt kb 3-4 mondat egy tárgy, olyan gyakran meg nem kapsz újdonságot. Nélkülük nincs nagyon kontext, bár a pályából/ellenfelekből sokmindent le lehet szűrni, de pl hogy ki volt Gascoine az kb csak a ruhája leírásából derül ki.

    @frenzy: disznóság, később fogsz még anyázni rendesen miatta. Amikor felzúztam az égbe én is jól meglepődtem, később kiderül majd mi folyik ott.

    @fejlesztés: health, health, health. Meg egy kis endurance. STR/SKL majd akkor ha már lesz jópár fegyód és eldöntötted melyik lesz a fő eszközöd mert mindegyik fegyver más-más tulajdonsággal scale-elődik.
  • Hoz_Hun
    #32078
    ÉN!! Én már belefutottam XBox live karbantartásba rendesen. Azért ott sincs kolbászból a kerítés. Vadiúj DLC megjelenéskor befeküdt a LIVE... marha jó érzés volt... :/
  • Kongy
    #32077
    A frenzy hatására 1 ütésből meghalsz. Van pár ellenfél, amelyik képes ilyenre.
  • Kandurex
    #32076
    egy buziskodás a játék részéről...kb. ennyi
  • Ulthane
    #32075
    Mi a rák az a frenzy? Tegnap az egyik pályán felvettem egy fénylő gömböt, ami kiírt egy csomó ruhadarabot, majd felkúrt az égbe, s mire leestem, az életerőm 2/3-a eltűnt! WTF?

    Ezt azért mondhatták volna:

    If the Beckoning Bell is used offline, Father Gascoigne can be a possible ally to aid the Hunter in Central Yharnam and with the Cleric Beast (before he becomes a hostile boss, of course).

    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.07.08. 12:55:45
  • Kandurex
    #32074
    ingyurensz és vájtálőti, ha erre a kettőre tolsz akkor rendben is vagy...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.08. 12:54:21
  • Ulthane
    #32073
    Nahh, ezt sem tudtam. :)
  • Ulthane
    #32072
    Ez vicces, de ugyanakkor szégyen. A röhej az, hogy az Xbox hálózata fényévekre van a PSN-től. Mindenben.

    Elég csak arra gondolni, hogy ki hányszor olvasott olyan hírt, hogy karbantartás miatt az Xbox LIVE leáll. KÖnyörgöm, ha ők meg tudják oldani, a Sony miért nem??????????????????????????????
  • n000rbi
    #32071
    Az Endurance kuka?? A helyedben fejleszteném ;)
  • Ulthane
    #32070
    Szeretem az rpgket, de sosem szerettem a diaryk, levelek és tárgyleírások olvasgatását. :( Egyszerűen túl sok az információ, nem veszi be az agyam. Meg elfelejtem őket.

    Még az is kihívás egyelőre, hogy a fejlesztéseket kiismerjem, meg hogy mire jók ezek a gemek, hogy műxik a fortify, stb.

    Pont ma gondolkodtam azon délelőtt, hogy a szörny, ami geszkony faterből kijön, ha agyonütnének se tudnám megmondani, hogy néz ki. Mire oda jutottam a harcra, annyira elöntött az adrenalin, meg az ideg, meg annyira koncentráltam, hogy jó legyen a parry, hogy fingom nincs, hogy néz ki! :) Rá se néztem, csak a nagy böszme testet fogtam fel, aki örjöngött. :)
  • Ulthane
    #32069
    Mit mondanak a tapasztalt BB-zők? Milyen attribútumot érdemes fejleszteni? Én gyakorlatlag csak a strengthre és vitality-re megyek rá, 90%-ban, a maradék 10% az a skill. Arcane kuka, meg még Endurance van talán, az is. Mindig megnézem, hogy szintlépéssel mennyit is nyerek vele, s elég szar nézni, hogy mindig csak 2-3 pontot max. :)

  • Moby
    #32068
    Igen, már írtad, nem igazán neked szólt a poszt :)
  • partizan182
    #32067
    Beszarás jó a newcomer élményeidet olvasni, tisztára mintha magam látnám még DS1 időkben.

    Lassan elkezdesz vele majd álmodni, minden éber gondolatod kitölti, rácsapsz a Vaati/ENB/DaveControll/Terramantis viedókra, nekem a DS1 egy teljes ÉVRE tönkretette a videójátékot mint műfajt (minden más gyermeteg fércmunkának tűnt mellette).

    Protipp: olvass item description-öket mindennél amit felszedsz (nem csak páncél/fegyó, a sima egyszerhasználatos cuccok is), onnan jön a sztori 95%-a.

    Hajrá hajrá!
  • Ragnar360
    #32066
    Hát akkor sajnálom abból amiből kimaradsz, meg ilyenek... amúgy megtudom emészteni, csak az ilyen extravagáns és über egyedi, ritka vélemények, álláspontok azok mindig is megbotránkoztattak.
    Meg most mondhatnám hogy rossz berögződés, de akkor megharagudnál. Vagy úgy hiszed, hogy nekem ez a mindenem, hogy online, meg multi? - Gyanús hogy ez megint egy tévhit és rosszul képzeled el a dolgokat, ami miatt kialakult ez nálad hogy kb senkit se veszel fel, mert jóféjj megbas*nak :D szerintem húzd is ki a netkábelt a gépből.

    Egyébként nincs másik 99, másik 50-se. Na mind1:)
  • Ulthane
    #32065
    Ez számomra mind közömbös, a bug fixes jó lehet, bár még egyel sem találkoztam. A csengőt meg nem csengetem, csak azért sem! :)
  • Ulthane
    #32064
    Te figyelj már, mit nem tudsz ezen megemészteni? Kértél valamit, amit nem vagyok köteles megtenni. Van döntésem. Én azt válaszoltam, hogy nem, s tettem ezt tök kultúráltan. Nem azt mondtam, hogy lófaszt a seggedbe, hanem úgy kezdtem, hogy "Bízom benne, hogy nem gond". S el is mondtam, hogy miért.

    Egészen biztosan túl fogod élni, gondolom 100-adrangú dolog az életedben, hogy PSN-en rajta vagyok a friend listeden vagy nem. Foglalkozz inkább a többi 99-cel. :)

    De ha még akarsz másik magyarázatot: alapvetően utálom a multiplayer dolgot, s nem szoktam másokkal együtt játszani coop. Így gyakorlatilag az sem zavarna, ha 0 ember lenne a barátlistámon.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.07.08. 11:31:00
  • Ulthane
    #32063
    De, akarom! Minden percben! :-D
  • Ragnar360
    #32062
    Akkor te szerencsés vagy tényleg... egyébként most fura, hogy rögtön észrevetted amit írtam, amúgy meg már 1 hete ott állt egy PM az üzeneteid közt, meg itt a topikban vagy 10x próbáltam hozzád szólni, jelezni. Az igaz hogy a privát privát és trollkodásból, vagy ha olyan akkor szokták bemásolni (bár direkt nem másoltam be) csak valahogy abszurdnak tartom ezt, felbosszantott meg olyan áh ezért basztattam kínlódtam hogy ilyen HÜLYESÉGet halljak vagy mi? Chhh, na mindegy hagyjuk.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.08. 11:13:35
  • Kongy
    #32061
    Erről beszéltem én itt a fórumon pár napja. Ha elkap a játék atmoszférája, akkor nem ereszt, és nem akarod többet összetörni a lemezt.
  • Moby
    #32060
    From Software has announced that Bloodborne is due for a patch on Monday, July 13. The patch, version 1.05, will go live after an extended server maintenance period.

    Patchnotes:
    -If a player uses the Beckoning Bell or Small Resonant Bell while using a password, it will be clearly indicated that a password is in use
    -If the level difference between the host and the guest when matched using a password is large, the guest’s stats will be adjusted to match the host’s
    -Other bug fixes and matching improvements

    Na csak rájöttek, hogy ez így már elmebeteg könnyű...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.08. 10:10:58
  • Ulthane
    #32059
    Lelked rajta.
  • Tatyla
    #32058
    Ha csak azok lennének a friend listámon akit alapból ismertem és nem csak játékok meg multi móka hozott volna össze a sors akkor most 3-an lennének rajta...
  • Hoz_Hun
    #32057
    Ööööö... felveszel PSN-en havernak...
  • Ulthane
    #32056
    Továbbra is azt mondom, hogy egy geciszarfosszeméthúgy frusztráló játék, de valahogy akkor is azt érzem, hogy menni akarok tovább és beállni a pofonfa alá! Valahogy az egésznek van egy kurva nyomasztó hangulata, de mégis annak ellenére, hogy nyomaszt, olyan kellemesen nyomasztó az egész. A B kategóriás látvány véleményem kicsit módosítom, teljesen rendben van, ahogy kinéz, sőt, egyes helyeket szépnek is látom.

    De valahogy az egész játék tele van gecikkel, sőt, csak az van benne. Az általam eddig két legjobban utált ellenség az anorexiás két lábon járó farkas az acél rúdjával, meg a földön döglő levágott lábú hollók, akik alattomosan neked ugranak a semmiből.

  • zola2000
    #32055
    E3 interjú a senran kagura estival versus standon: https://youtu.be/IqGWDiBSwqs 2:10 másodpercnél o_O

    (Vigyázat a riporter tipikus amerikai)

  • Moby
    #32054
    Lehetnék geci, és most szembesíthetnélek a korábbi posztjaiddal, de alapvetően egy félelmetesen szerethető figura vagyok, aki ilyet csak nagyon indokolt esetben tesz*

    Mai tipp: ha most BSB felé megyegetsz, olyan helyre fogsz érni, ahol bloodecho hullik az égből. Érdemes a fejlesztéseknél a statokat nézegetn (mármint figyelni számszerűleg, hogy melyik fejlesztés mit és hogyan erősít)i. Érdemes a fejlesztéseket olyan szemmel is nézni, hogy mostmár majd jönnek a fegyverek, melyikre mész rá fejlesztésileg, stb. Ruhák ugyanez, azok is most kezdenek majd potyogni, hogy kinyílt a világ.

    *pontosan tudom, hogy a fromjátékokkal szembeni negatív vélemények túlnyomó többségét a játék okozta frusztráció okozza, azt meg a helytelen megközelítés. Mire a végére érsz, és ha a végére érsz, soha többé egyetlen porcikád nem fogja kívánni, hogy egy jottányit is könnyítsenek rajta. Sőt...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.08. 08:56:28
  • n000rbi
    #32053
    Hehe, tisztára, mint a bátyám a Demon's/Dark Souls-szal. Elsőre idegenkedett, meg mijezaszar, aztán azóta majdnem naponta dumálunk róla egy fél órát, hogy mit hogy csinált a játékban :D Drogdílerek ezek a From-ék, én azt mondom :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.08. 08:45:06
  • Ulthane
    #32052
    Legszívesebben rohannék haza, és nyomnám Bloodborne-t! :)
  • Moby
    #32051
    Jogos.
  • Ulthane
    #32050
    A privát üzenet attól privát, hogy az neked szól, és nem másoknak. Ha mindenkinek akartam volna írni, akkor itt írtam volna, hogy megértem, hogy missziódnak érzed, hogy fel akarsz venni PSN-en, de ott csak a barátaim vannak felvéve, akiket személyesen ismerek.

    De ha még mindig nem érted, akkor fogalmazhatok úgy is, hogy azért veszek fel csak olyanokat, akiket személyesen ismerek, mert ők biztos, hogy egy privát üzenetemet nem a fórum nyilvánossága előtt tárgyalnának ki.

  • darkSectorxxx #32049
    Tutituti hogy ha a netet átnyomod worldwide-ra akkor nem tudsz játszani más régióban?
  • samsung123
    #32048
    Nem azt mondom, hogy ez lesz a tökéletes eszköz, hiszen ez az elsőhullám, a játkokról ne is beszéljünk még, DE a 3D technológiában ez a második kiforrott hullám lesz. Ugye a mozik/TV-k hibái itt teljesen száműzve, már csak emiatt sokkal nagyobb élmény egy játék valós gyerekbetegségektől mentes 3D-be. A Projetc Morpheus-nál ugye kénytelenek(szerncsére) külön képességeit is kihasználó játékot is készíteni, ami nem csak a 3D-t használja. Nem álljuk már mindehez azonnal elvetően ami új. Játékok meg kezdetben lehet csak fankodás lesz, de a normál Hardcore játékok hagyonmányos módon irányítva +3D már előrébb vagyunk. Nem beszélve róla hogy nem kell egy baszott nagy és drága TV hogy tudj játszani. Fogod a PS4-ed és sisakot aztán mehetsz bárhova ahol áram van és nyomhatod bármelyik játékot. Ami meg végképp nem támogatja max 2D megy, mint egy sima kijelzőn. (persze vitázhatunk a felbontásról mert csak 960+1080 szemenként ami határest lesz hogy látjuk e pixeleket és mennyire lesz mosott, a sajátom csak 640x720 at tud, az a használhatatlanság határán van, de ezzel kalkulátam végig, ilyen volt a Occolus DK1-nek is, meg ugye a 16:9 képarány helyett 4:4-es vagy 16:9 és még kevesebb felbontás) Nem azt mondom innentől kidobhatjuk a TV-nket, és csak ez lesz a fejünkön. Nem, mert ez a VR sisakok első hulláma, látom a gyngeségeit, de így is túlmutat mindezek ellenére sokmindenen. Ha jövőre kijön a PM valszeg 2évig lesz a piacon és kap egy frrisebb modelt, vagy a maradék 4 évet végigtolják vele. Ez se gond, de itt a PC-s VR eszközök jóval lefogják hagyni, már most ott létezik fejletebb, de a PS melett szól, hogy ide írnak jó játkokat rá (remélhetőleg) Hasonlóan a PC-hez hiába van 10x erősebb PC-d ha nemjön rá játék és/vagy nem aknázhatod ki a lehetőséget.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2015.07.08. 01:17:58
  • Ragnar360
    #32047
    Értem, hát biztos jó lesz:)
  • Ragnar360
    #32046
    Amúgy tényleg vicc. MS beletudott nyomni pénzt, felhúzott jópár szerverparkot (valami kurvasok rémlik, még térképen mutogatták is a pöttyöket), One előtt ha jól tudom. És érdekes ott nincsennek ilyenek. Ezek meg nem csinálnak sose semmit, csicska a Sony ilyen téren (pedig lazán lenne rá pénzük - de mindjárt jön Dark és mondja hogy nem érdekük mert veszik így is) és végképp nem értem hogy hogy nem lázadnak az offisül oldalakon, blogokon. És amiről csak én tudok, pl a Mortal-ba is ezért van régiózár PS-en, szal eu-s profilon, amcsi ellen nem tudsz játszani, bár annyira nem nagy dolog, csak azért érdemes megemlíteni.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.08. 00:01:06
  • Kongy
    #32045
    Hát a PC-s kvázi ingyenes multihoz képest igenis drága. Mocskosul. A szolgáltatás meg sok esetben (pl most) nem kielégítő.
  • Ragnar360
    #32044
    Áh, drágának nem drága, ha azt vesszük, főleg meg pár külföldi országba nem. Ott kiröhögik ezt az éves díjat.
    Mennyi 40 font UK-ba mondjuk?
  • zzeN
    #32043
    Nem baj, biztos a Plus-os előfizukból már nagyba építik a szerverfarmot meg a világ legjobb tímjét!
  • Kongy
    #32042
    Az még oké volt, mert nem kellett fizetni a multiért, ha baszakodott a szerver nem bosszankodtál, hogy megy a drága előfizetésed.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.07. 23:43:41
  • Moby
    #32041
    Perszehogynem. Akkora szar volt az is, hogy inkább nem használtad->nem tudtál róla :DD
  • samsung123
    #32040
    Nem érted a lényeget, itt nincs szükség fergetges történetre, állandó akcióra, hihetetlen grafikára ahhoz hogy jó játékélményt adjon, hiszen itt maga a játékmechanika elviszi a hátán az egészet, amin videón kersztül semmi nem jön át. Én órákig eljátszottam 6pixeles androidos VR horror vagy lövöldözős játékokkal, mivel a beleélis funfaktor, még gagyi, haványozottan trehány játék estében is jól működött. PS4 kontroller kézbe, beállok a szoba közepére, és mivel a teló van a fejemen igy nincs vezeték sehol, akár 100x is megfordulható a tengejem körül és a játkban is úgy forgok, a PS4 kontrollerével meg oldalzok és megyek előre hátra, a bal analóggal, a jobbal pedig a kezem mozgatom/fegyver. Így akár előre is lőhetek miközbe oldara forditom a fejem, amit VR nélkül sehol se tudsz megcsinálni, mivel ha jobb analóggal forgatosd a kamerát és célkersztet együtt, itt pedig különválik mint a valóságba. Namost ez megvan fejleve a legjobb 3d hatással (nincs crosstalk, nincs fényerőcsökkenés, full nagyba látsz mindent, nincs "Keret" se) A Project Morpheusnál meg meglesz fejelve még, hogy akár két külön kezedet is mozgathatod,(nalókával vagy egy kezdet a dualshockkal) és gugoláskor valóban legugol a karakter, vagy elhajolsz stb. egyedül ami megmarad az a lábad mozgásának "kihagyása" ez vagy kontreller történik(előre hátra és oldalazás jobbra balra) vagy hangfeismeréses jelszavakra, (gó, rán, valk stb) egy harmadik típus amikor odanézel ahová menni akrasz és sriptelve odamész, de ezek kombinálhatóak, ahova nézel és kimondod a vezérszót megy is karkter oda ahova Te akarod. Rengeteg megoldás és ötlet van még benne.
    Nem beszélve a hangzásról, mivel a Te fejed mozog azaz a Te füled mozog így a hátulról jövő hangok hátulról fognak jönni fixen mindig, nem pedig a hang vándorol a képnek megfelően hátra. Természtesen egy kiépített 5.1rendszer kell hozzá. (a fejhalgatós módszer élénye nemváltozik.) Tényleg új távlatokat nyit. És még nem is beszéltem a arról amit a Microsoft a holo lensel csinál, amit egy kamerával felszerelt VR-is tudja ugynazt (sajna a holo lens befog dőlni, mivel a az csak AG-t tud, de VR tud VR-t és AG-t is) A másik nagy poén még a nemcsak fej de szamed mozgásának közvetése, és az alapján nézel körbe, az ami igazán becsapja az agyadat,(és mégtöbb lehetőség nyilik meg) de azt a PM nemfogja tudni még.
    Csak röviden megpróbáltam érzékeltetni, mi is a lényeg :D Nem beszélve arról hogy hagyományos módon is használhatunk egy VR sisakot, mint egy sima 3D kb 55colos OLED TV! És ennek visszafele kopatibilitását régebbi játkokkal is megoldható relative könnyen konzolon is. PC-n meg aznnal. A mozizást már ne is említsem, vagy az interktív filemzét...