121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • zzeN
    #32420
    PSN Summer Sale előrendelői árak:

    Journey: $14.99 (PS Plus preorder price: $11.99)
    N++: $19.99 (PS Plus preorder price: $15.99
    Galak-Z: $19.99 (PS Plus preorder price: $15:99)
    Everybody's Gone to the Rapture: $19.99 (PS Plus preorder price $15.99)
  • darkSectorxxx #32419
    ....ha nem akkor fikázod. :D
  • Totti5
    #32418
    2. rész korrekt volt, hajaz az Infamousra a játéktér és a célok olyan erős Bé kategóriásan a jobbik fajtából.

    A studió már rég bezárt, mert bukott a cucc. Amúgy nem remaster, csak ez a channel átkölötte a címét... hivatalosan az Acti nem remsaternek árulja.

    Prototype: Biohazard Bundle , nem is volt remklámozva. Van és kész, ha kell játszod.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.14. 16:46:03
  • darkSectorxxx #32417
    És gondold el kijön még1 gen, akkor veheted meg 3x-ra is:D
  • AntiHero
    #32416
    Hát..így oldják meg a visszafelé kompatibilitást. Lassan minden kijön.
  • TDC Geronimo
    #32415
    uramisten...

  • ppista
    #32414
    Fényképezést hogy oldják meg zökkenőmentesen, mint a Vita verzióban, mivel ez elég fontos eleme a játéknak?
    Amúgy simán veszem első nap, mert az egyik kedvencem. Jöhetne egy Puppeteer 2. is, mert az meg az egyik legjobb játék az előző generációban.
  • TDC Geronimo
    #32413
    The extended Uncharted 4 demo was a stand out moment from this year's E3, and that jeep is more than a passing beat according to gameplay director Bruce Straley. "Scope-wise, this is our version of what a new set piece is in the series," he says of the car chase, adding that Nathan's new wheels have "much more significance" than just that sequence.

    So, rather than the car simply being rolled out for that single set piece, it's a part of the story. "You actually see it earlier in the game," explains Bruce, "you get used to all the controls [in] much larger environments than this, you can play with the jeep". Not only are large areas specifically created for the vehicle (it "requires significantly more space"), there are whole places "that you can’t necessarily traverse through on foot" he says, highlighting "types of mud, bouldering over terrain, rocky terrain".

    The jeep isn't a constant presence though. "We’re going wide when we want to [and] we’re going to narrow it down when the story calls for it. It’s all about pacing," reassures Bruce. "We look at our needs. What do we need to get out of this? What do we need to say about the characters? How do we use the tools in our kit? You have to find your way, to use these tools you have like the rope, the piton, the jeep. The jeep you can get in and out of throughout these 'explore areas'". Ultimately, it's about letting the player "key into that adventure element".

    You can thank the PS4 in part for Uncharted's new addition. "Because of the PS4, we do not have the constraints with memory that we had in the past," says creative director Neil Druckmann. "So in the set piece, normally, we’d be going down one road [now] you can see the road branches and splits up. There’s a ton exploration in this game". Neil won't outright say this is the largest in the series ("you never quite know, that’s always hard to answer until it all comes together") he does admit that, "right now it feels like the biggest Uncharted we’ve ever made".

    Jól hangzik
  • TDC Geronimo
    #32412
    boxra tegnap, psre szerintem ma jön
  • darkSectorxxx #32411
    Hát sokszor voltak kemény részek. :P

    Egy bajom volt, vártam és sejtettem hogy megkapjuk a 4. erőt, de nem éppen így gondoltam, hogy feleannyi mozdulattal mint a többi 3-nál, holott az nézett ki a legjobban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.14. 15:47:15
  • darkSectorxxx #32410
    Fog
  • Amiga
    #32409
    Ja, összességében én is. Jókat lehetett rombolni benne.
    Néha viszont eléggé fel is idegesítettek az ellenfelek. :-D
  • Amiga
    #32408
    Ez PS4-re jelent meg amúgy? Nem látom sehol.
  • darkSectorxxx #32407
    Akkor nem terem már uborka. :D
  • darkSectorxxx #32406
    Hát lehetett volna történetorientáltabb, de én elégedetten dőltem hátra a végén. :)
  • TDC Geronimo
    #32405
    szept 11, bah :(
  • TDC Geronimo
    #32404
    ejj mikor is jön ez? Gyönyörű úgyhogy ha uborkaszezonba jön megveszem
  • Amiga
    #32403
    Akkor félreértettelek, de attól a SS is egy kihagyott ziccer sajnos. Mármint hatalmas klasszikus lehetett volna és középszerű sandbox lett.
    Ettől én is nagyon élveztem, csak nem sok motivációm van újrajátszani. Pedig az evil karma miatt kénytelen leszek. .-)
  • darkSectorxxx #32402
    Milyen jól néz ki a GoW Remastered ikonja. :D
  • darkSectorxxx #32401
    Prototype-ra írtam :P

    SS és a kiegje nekem az egyik legjobb ps4 cucc. :P
    Persze unalmasd tud lenni , ahogy minden sandbox, de a prototype-ban nem is lehet élvezni semmit, a harcot sem, míg az infamous-ban én élveztem, alig vártam hogy meglegyen 1-1 új képesség.
  • TDC Geronimo
    #32400
  • Amiga
    #32399
    Hát a Second Son tényleg nagyon repetitív, ujjongtam mikor vége lett. De kis adagokban jól fogyasztható, néhol kifejezetten érdekes, szóval nem bántam meg, hogy végigjátszottam. Igazi nextgen, csak tele van szórva a sandbox a lusta sablonmegoldásokkal. Remélem, a fejlesztők azóta látták a Witcher 3-at és elszégyellték magukat annyira, hogy egy változatosabb játékkal jöjjenek legközelebb elő.
  • SlickAdam
    #32398
    hat ja, kb senki (rendezöt kiveve) nem szamitott arra, hogy a szepfiu Ledger fogja a legjobb Joker-t nyujtani evör...
  • darkSectorxxx #32397
    Én maga a játéktól irtózom, mert egy fasza ötletet kiviteleztek egy kibaszott trehány, és unalmas játékban.

    De hogy ez kinek kellett nem tudom.
    De kb 2000000 másik címet előbb megvennék mostgen-re átírva mint ezeket.

    Egy jó van a Prototype létezésében, ez a játék fém tokja.
  • Amiga
    #32396
    Jaja, csak az én perverzióm, hogy szívesebben veszek 6-ért játékot, mint 10-ért. :-D
  • Totti5
    #32395
    Szőke csajszi beleillik?:))) nem az a lényeg egy szerepnél hogy kinek mi illik bele. Az a lényeg hogy játsza el, azt pedig nem láttuk még. Heath Ledger beleillett? dehogy illett, de amikor kellett akkor úgy játszotta el hogy az büntetett.
  • Amiga
    #32394
    Ez a PS3-ból van, ugye? Mert egy Second Son vagy GTA 5 után nem mernék ezzel PS4-re kijönni...
  • darkSectorxxx #32393
    What? Miért a God 3 miért az annyit ér mint egy Uncharted? :)
    Ha többet veszel olcsóbb. :)
  • Amiga
    #32392
    Hm, adhatták volna kicsit olcsóbban is azért... Ha már a 3 uncharted egybe lesz 18.
  • darkSectorxxx #32391
    Na mi lesz a legelső?
    Photo mod!!!!!!!!! :D
  • darkSectorxxx #32390
    Ja zsír!!!!!! Bár a dinamic egy kalap lószar, mobiltelefonokon szuperebb hátterek vannak, itt nyomorék felbontású képek vannak sokszor, és béna beállításokkal, de megnézem ha már ingyen van. :D
  • AntiHero
    #32389
    10.500Ft
  • TDC Geronimo
    #32388
    Közben sunyiba megjelent a prototybe1+2 bundleba 50 dollárért (LOL)

    Ezt ki kérte? Raádásul ilyen formában


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.14. 15:08:49
  • Amiga
    #32387
    Mennyibe kerül a GoW 3 PSN-en?
  • Moby
    #32386
    Töfi, mán tőttődik!
  • TomStorm
    #32385
    Nekem jó a Stereo is de jó,hogy szóltatok.Basszus meg fontos!
  • AntiHero
    #32384
    Na lehet tölteni a GoW3 remastered-et. :) Meg a dinamik theme-t.
  • TDC Geronimo
    #32383
    kapcsold ki és stereoba használd. Sokkal jobban szól és a basszus is nagyobb. Mikor először használtam eléggé csalódott voltam a hangminőségben, aztán kikapcsoltam a VSSt és már mindjárt más volt a leányzó fekvése.
  • Moby
    #32382
    >Aztán kiderül milyen is ez a virtuális 7.1.

    Fos. Sosem használtam.
  • TDC Geronimo
    #32381
    Nagyon nem illik a szerepbe szerintem se.