121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #32460
    Állj le az agyalágyult baromságokkal. Elég. Vidd ezt szart máshova. Ottvan ragnar, beszéljétek meg privátban.
  • Moby
    #32459
    Megjelenése óta tolod ezeket az ostobaságokat a witcherrel kapcsolatban. Ami a remasteredekben van bénáskodás, meg a currgen címekben, azokat éppeszű ember egy mondatban nem említi. A TLoUR legnagyobb gondja, hogy szépen összekeverte a currgen szintű grafot a prevgen bénaságaival. A gow3 remastered legalább olyan egységesen prevgen. Bénaságokkal, mindennel. De ez a játék ma már nem szép., de arra jó, hogy a picsaszájú vinnyogók orra alá lehet dörgölni, hogy "csak" ennyivel alig szebbek a currgen játékai. Csőjáték prevgen vs. grandiózus sandboxok currgen.
    Viszont kibaszottul szórakoztató ma is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.15. 09:47:23
  • darkSectorxxx #32458
    Oks kérem a screenshotokat és már mutatom is, tuti találok, ha másképpen nem akkor a faszi haja vagy a növényzet, vagy egy távoli épület vagy a talaj, a Witcher-ben van dögivel.
  • darkSectorxxx #32457
    Ja hogy a /2/2 részére gondoltál, ja az valóban nem sok, annyiért minden játék megéri. :)

    Jó csak kicsit nehéz ilyenkor kitalálni hogy ki hogy értelmezi, mert nem tudni ki mit vezs felesbe.
    Vagyis 2500 körül gondolod hogy esetleg beszereznéd....
    Pár hónap és lesz annyiért is.
  • Zavarodott
    #32456
    Egy spoiler elfért volna... q;)
  • darkSectorxxx #32455
    Ne kezdjük, egy másodpercet nem kell játszani, hogy egy képen lássak gyenge részeket, te mint mindig arról beszélsz hogy baszottjó az összkép, stb a szél ahogy fúja a növényzetet, én meg arrólbeszélek, hogy ha kifényképezel egy képet mutatok kapásból 4-5 olyan részletet a képen ami gagyi, MINDEN JÁTÉKBAN van ilyen.
  • n000rbi
    #32454
    Joker él? Köszi!!!!
  • Moby
    #32453
    Akkor két hónap múlva hogy lesz a fele?:)
  • Tatyla
    #32452
    Megosztva sem ér 5k-t, mivel én majdnem kezdetektől osztva vagyok
  • Hoz_Hun
    #32451
    Ezt a két képet ide is beteszem.
    Lehet sokmindent mondani a Batman játékra, de azt el kell ismerni, hogy fantasztikus grafikája van. Ez a tengervíz, ami a képen is látszik, mozgásban még elképesztőbb. A zuhogó eső ahogy a kerekter és a környezetet éri már-már fotorealisztikus.


    Ezt meg csak azért mer marha jól sikerült ez a kép. :)

  • Moby
    #32450
    Nem, a witcherben nem voltak bénaságok. Nem beszélj marhaságokat.
  • Totti5
    #32449
    Semmit mert egy pillanatot sem játszottál a witcherrel.
  • n000rbi
    #32448
    A GoW 3-at anno a Castlevania: LoS-val kb. egy időszakban játszottam és ez utóbbi annyival nagyobb élményt nyújtott, hogy a gow megmaradt egy butácska, ámde látványos h&s-nek. (leginkább Kratos krakterének a khm...egyszerűsége miatt)
  • darkSectorxxx #32447
    Hát itt azért jól néz ki, most ez olyan hogy a witcher-ből is fotózgattak és ott is látszódnak a bénaságok és az nem prevgen, most erre mit mondjak?
    PL ez hogy ráközelítve lehet fényképezni, nem rossz, mivel attól még hogy itt-ott van kis gyengeség, háttérnek, vagy valamire ha kell egy saját kép akkor jól jön. :D

    Igazából ha megnézed a 2 képet amin vicsorít, azokban szinte semmi gagyiságot nem látni.
  • Moby
    #32446
    Ja, csak nem értem kinek/minek a prevgent fotózni. A tlour-ba sem hiányzott, hogy azt a tonnányi bénáskodást tudjam fotózgatni, ami a prevgen maradéka.
  • Moby
    #32445
    10k-ért én sem vettem volna meg.
  • darkSectorxxx #32444
    Ja egyedül drága, így megosztva már most a fele. :) Nekem 5350-at megért bőven.
  • darkSectorxxx #32443
    Amúgy egy picit szíven szúrt hogy nem lehet forgatni a kamrát, pedig beleéltem már magam, csak megállítani és közelíteni, mint egy mobiltelefonon mikor nézegeted a fényképeket.

    De a semmitől több. :D

    Valóban látszik azért hogy nem új játék, ellenben az is látszik hogy előző generációban mit alkottak olyan kis gépen, mikor ráközelítesz, pl a szájmozgásokat is, amiket lentebb említettem, és nem csak Kratos, de az ellenfélnek is. :D
  • Tatyla
    #32442
    Jó lesz ez két hónap múlva a feléért
  • Moby
    #32441
    Hát ebbe felesleges volt fotómódot tenni :) Máshol van ennek az élvezeti értéke. A gameplay még mindig üt, szép szép persze, de emgharapta az idő rendesen.
  • darkSectorxxx #32440
    Itt a spoiler elfelejtettem mondani hogy a Kratos és a szörny arcára mentem rá, hogy régen fel sem tűnt ez, persze nem is tudtam ráközelíteni, még az ellenfél foga is látszik. :D
  • SlickAdam
    #32439
    mar ne haragudj, de ez (kratos-t leszamitva) borzalmasan nez ki. vagy borzalmas fotos vagy. vagy is-is.
  • darkSectorxxx #32438
    Persze. De azért itt láni hogy hozzányúltak kicsit. :D
    Kár hogy PS3-ról nem lehet fotózni, mert egyazon helyről ha csinálnánk képet talán össze lehetne nézni. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 07:37:42
  • shaddam
    #32437
    Azért a ps3 verzió is elég durván néz ki
  • darkSectorxxx #32436


  • darkSectorxxx #32435
    Néhány kép:




    Spoilerben a többi:
  • darkSectorxxx #32434
    Dynamic Theme:


  • darkSectorxxx #32433
    Én nem nyomtam nehéz fokozaton, de ugy emlékszem megadta a platinát, de lehet csak a collectionok. :D
  • darkSectorxxx #32432
    szintén zenész! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 01:38:22
  • Ragnar360
    #32431
    Nem kell hozzá hogy Chaos-on is végigvidd?? Csak úgy véletlenül :))
    Letoltam, bár úgy hallottam hogy a GoW 2 Titan módjától nem volt keményebb:, viszont így is adta eléggé:d
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    poseidon, hádész, kocka labirintus teteje, meg 1-2 single fight amire emlékszek hogy ilyen vízválasztó volt:D rögtön Poseidon már egy szopató az elején, de valamiért nagyon rámentem, pedig már nagyon ki voltam (lehet ilyesmik a From Software játékai is, hogy szopat, de mégis ad sikerélményt és csak azért is meg akarod csinálni), aztán adta a következő mentést, ott megint szívsz és megint, stb. majd ha volt türlemed és meglett a boss utána rögtön nézed a rendes pályát és látod hogy az annyira "nem is vészes"...na így kezdtem el a legnehezebben.

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.15. 01:21:41
  • Moby
    #32430
    Gondoltam belenézek.
    Úgy kellett kényszerítenem magam a kilépésre :D Ez még mindig őrületesen jó móka :D
  • Kongy
    #32429
    na basszus hnap megyek haza balatonrol, ma meg nem tudom tolni, pedig egnek az ujjaim egy jokis God of War fele hentelesre :)
  • darkSectorxxx #32428
    Most olvastam a God of War 3-nál:

    "Ps4-re hangolva - 1080p-s felbontással, 60 fps-es képfrissítéssel és minden eddig megjelent DLC-vel a God Of War III Remastered készen áll a következő generációra"

    Milyen DLC???????????
  • darkSectorxxx #32427
    Ja akkor kb 1 végigjátszás. :D
  • Seth
    #32426
    Nanáhogy :)
  • darkSectorxxx #32425
    Ja megvan ps3 platina, ez megint újra számolja? :D
  • Seth
    #32424
    Könnyű platina, hajrá :)
  • darkSectorxxx #32423
  • Tatyla
    #32422
    olyan fasza a US store most hogy a Galak-Z-nél a The Vanishing of Ethan Carter képei vannak...
  • Moby
    #32421
    Óriási, hogy magyar sztóron fent sincs. Elmehetne már a sony a régiólockolt accountjával a jóédeskurvaanyjábamár.