121189

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #32375
    Ok.Megrendeltem a Gold PS4 Wireless Headset-et.Az tetszik.Aztán kiderül milyen is ez a virtuális 7.1.
    23K volt GS-ban az annyira nem vészes.

    Köszi!
  • darkSectorxxx #32374
    Gyors beléptem a profilodba, laferrarri miatt, és kint is léptem már...thx. :) Gow3 R-et meg majd meglátjuk. :)

    Ja és akkor sem kezdi el tölteni ha nincs elég hely a vinyódon!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.14. 13:23:29
  • darkSectorxxx #32373
    Baszki most nézem hogy télleg 17.-ére emlékeztem!

    És ehelyett 14.-én azaz ma kellene mennie. :)
    Amúgy meg ha nincsen pre-load hozzá, akkor nem érvényes a 2 nappal előtte letölthetőség. :)
  • darkSectorxxx #32372
    Na sikerült megvenni? :D
    Miaz? nem 17.-én lehet csak elérni? :D
  • n000rbi
    #32371
    Battoman: Arkham Knighto
  • AntiHero
    #32370
    Hmmm Éjfélkor már elérhető a God Of War 3 remastered..de még nem kezdte el tölteni..

    Másnak sem? (csak mert 41gb..)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.07.14. 12:56:10
  • Totti5
    #32369
    Melyik címekre gondolsz?
  • Ragnar360
    #32368
    Ööö tessék:) Valszeg rosszul fogalmaztam, de persze szerintem Skate OK, THPS5 nulla :)
    Moby: Amiért most oda vannak, azt arra gondoltam hogy a mostani játékok, szal gyakorlatilag minden 2. cím ilyen a régi gémeket meg sem közelítő színvonal, legyen az bármi. Ez így lehet erős kijelentés, de némi valóság alapja csak van.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.14. 12:02:08
  • Moby
    #32367
    Amiért most odavannak???Egyetlen pozitív nyilatkozatot vagy véleményt nem olvasni erről a hulladékról. Azért, mert valami VAN, még nincsenek oda érte.
  • Totti5
    #32366
    Skate széria teljes mértékben kiszolgálta a műfaj kedvelőit.
  • Ragnar360
    #32365
    Vicckategória ja, sajna. Ezt mondtam sok másra is, hogy most tökmind1 hogy ez csak egy Skate, de ez is jól mutatja, hogy amiért sokan most odavannak az is egy szar és nem tudják hozni a régi színvonalat, szóval nem csak Skateben, hanem kb semmiben. :)
  • Totti5
    #32364
    Ez ugye letöltős indie árazásban fog menni?

    5éve:

  • SlickAdam
    #32363
    onli poszibül
  • Moby
    #32362
    Túl nagy kínálat nincs wirelessben. Vagy ez, vagy pulse, vagy stealth(de má az se "natív").
  • TomStorm
    #32361
    Ma meg kell rendelnem a Headset-et.Még mindig a Gold Wireless PS4 a jó vétel 20-30e.ft között?
  • Tikal #32360
    Driveclub általában 300MB vagy kevesebb, ha autók is jönnek akkor talán duplája, nem olyan sok az...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.07.13. 23:07:52
  • SlickAdam
    #32359
    tetszik ez a joker, jo lesz.
  • SlickAdam
    #32358
    dlc.
    az ilyentol amugy hanyok. mas jatekok is csinaljak. pl driveclub...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.13. 22:59:05
  • Moby
    #32357
    Valami buzinagy batman patch jött.
  • arty
    #32356
    t100at keress, az ffb-s és 34-35 körül megvehető

    logitechből csak az uj, 130ezres g29 lesz ps4 kompatibilis - régiek nem sajnos
  • darkSectorxxx #32355
    Igen így akartam fogalmazni.- :)

    Kösz.
  • Rdinho10
    #32354
    Logitech momo racing kormany kompatibilis a ps4el? Honnan tudhatom meg h a kinezett kormany komp?
  • Ulthane
    #32353
    Es a munka? :)
  • Ulthane
    #32352
    Ez szep.
  • Ulthane
    #32351
    Siman. :)
  • Rdinho10
    #32350
    Urak
  • Rdinho10
    #32349
    Udv Utak,valaki tudna ajanlani rgy jo kotmanyt a pshez?nezegettem ezt a thrustmaster t80 kormanyt..er valamit?:) vagy vmi jobbat inkabb?nincs folos 50-60-100ezrem egy kormanyra mondjuk..
  • Moby
    #32348
    >2 ember tud egyidőben egy A nevű profillal játszani, nem bejelentkezni hanem csak játszani.

    A mondat helyesen: 2 ember tud egyidőben egy A nevű profil játékaival játszani.
  • Ragnar360
    #32347
    Na de ilyet:)
  • SlickAdam
    #32346
    persze hogy lehet.:D
  • drholmes
    #32345
    Sziasztok
    Mostanában tervezek konzolt venni, s szívesen vennék egy PS4-et, de fórumokon azt hallani, hogy hangos, hangosabb, mint az XBOX ONE. Kérdés, hogy mennyire igaz ez? Lehet vele úgy játszani, hogy a szomszéd szobában alszanak a gyerekek?
  • darkSectorxxx #32344
    Hogy tiszta legyen a dolog.

    2 ember tud egyidőben egy A nevű profillal játszani, nem bejelentkezni hanem csak játszani.

    1 ember akinek az A profil be van állítva elsődlegesnek (elsődleges tartalmakat használni lehet más profilokkal azon a gépen ahol az adott profil primary-nek van aktíválva) az ő ps4-én, és a 2. ember aki csak konkrétan rendesen azzal az A profillal van belépve!

    Szóval az aki Primary-nek nyomja be a profilt, más profilokkal belépve játszhat az A profil játékaival, a második és 3 és 4 és 5 és 6 ember beléphet az A profillal a gépéről, de nem egyidőben!!!!!!!!
    Mert A profillal csak 1 gépen lehetsz bejelentkezve, ezért azon a gépen ahol Primary az A nem jelentkezhetsz be, de a Primary miatt használod a profil tartalmát....remélem érthetően írtam le....

    Ha végigondolod brutálisan logikus a téma, és akkor tudod hogy csináld, ha zavaros a dolog akkor szólj. :D

    Igazából a profilt enm oszthatod meg! Csak egy gépen használhatod a tartalmát, ugy hogy közben kijelentkezve vagy ezért van lehetőség közben bejelentkezni egy második gépen és játszani...:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.13. 18:41:53
  • Soldiers
    #32343
    ha jol értem akkor a haverommal is megtudom osztani a profilokat attól függetlenül hogy a sógorommal már megvan??
  • darkSectorxxx #32342
    Még a neve is szép. :D
  • Kandurex
    #32341
    úgy kormolnám a púzóját egész nap, hogy csillogó kis szeme kiesne....
  • darkSectorxxx #32340
    rajtad kívül 1 időben csak 1-el, de ha van az az ismerős mellett több, akkor ők felváltva tudnak játszani vele.
  • Soldiers
    #32339
    Srácok a ps4 profilt hány emberrel tudom megosztani??
  • TDC Geronimo
    #32338
    Jade Raymond opens new studio at EA; working with Bioware and Visceral

  • SlickAdam
    #32337
  • TDC Geronimo
    #32336
    Na végre lehet beszélni végéről :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Barbarat jó volt élve látni. Az a jelenet fent a tetőn odabaszott :) A végén a jokeres részek durvák voltak, meg az is ahogy megoldották joker végleges elzárását bruce elméjében. Az egész fear toxinos rész beteg volt

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.13. 01:27:12