121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #32500
    Witchert te hoztad fel. Mi csak reagáltunk.

    Witcherrel az a gond, hogy minden pillanatában máshogy néz ki. Mint ahogy kimész az erődben és ahogy magy le, jön fel a nap, jönnek a felhők fúj a szél úgy változik minden. Ilyen részletesen, fények, árnyékok játékát sem láttam még játékban. Amikor a naplemente MEGSZÍNEZI a felhők egy részét... őrület az egész, hogy milyen részletekbe is belementek. Akárhova állsz mindig más a látvány, 100 óra után is folyamatosan újat mutat, mert változik és él a környezet.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.15. 13:04:08
  • Moby
    #32499
    Hálisten halvány fogalmam sincs. Elkedztél valami ökörségcunamit, szokás szerint belebonyolódtál. Ennél többet nem is kell értenem.
  • Ulthane
    #32498
    Nem vagyok fogadatlan prókátora senkinek, de abban egyet kell értsek, hogy W3-ban a környezet kidolgozottsága hagy némi kívánnivalót maga után. A karakterek arca, a ruhák kifogástalanok, az összhatás is szép, de a vegetáció az messze van a hú de széptől. S ezen az sem változtat, hogy azért, mert sok van belőle. Karakterből is, mégis normálisan néznek ki.

    Engem nem zavar, hogy cakkosak a fák, az életben is rücskös a törzse majd' mindegyiknek.

    A GoW 3 meg egy kurva szép játék, amikor én végigtoltam 2012-ben, csak néztem, hogy hogy lehet ilyen kibaszott gyönyörű. Grafika miatt PS-en akkora húha élményem talán soha nem volt. Azóta sem.
  • darkSectorxxx #32497
    Ja mert a sajátodat hiszed jónak. :P

    Szerintem érted te miről beszélek de cukkolódsz. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 13:00:58
  • Moby
    #32496
    >más az izlésünk
    .
    Más, igen. Neked nincs.
  • darkSectorxxx #32495
    Ennyi akkor ezekszerint háttérképben más az izlésünk, én mindig szeretem ha az a háttér amennyire lehet éles, és ha ingame akkor a maximálisan legyenek helyén a textúrák a kép 90%-án.

    Ha megmutatnám a régi hátteremet értenéd miről beszélek, lehet én vagyok így egyedül.

    mikor szerkesztek a photoshoppal akkor is inkább nem csinálok semmit ha nincsenek normális képek alapanyagként, ha van és egy része szar, mint itt, inkább kiszerkesztem.
    Ez van különbözőek vagyunk, én finnyás vagyok az ilyenre.

    De senki ne lovagoljon most a GoW meg Witcher neveken, ennek most semmi köze a 2 címhez mint játékhoz, lehetne ez egy filmsrozat is vagy képregény.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 12:54:52
  • Moby
    #32494
    >a GoW prevgen és van 2 bokor, de a levelek rajta kint háttérképként is jobban néz ki, mint a Witcher zizis háttere a 218 fával.

    Slick jól mondta. Erősen nyitod a mai standupot. Elég lesz ez egész hétre is :D
  • darkSectorxxx #32493
    Kérlek titeket ne basszatok fel így is felbasz a BB. :)
  • darkSectorxxx #32492
    Milyen gödör? Már országban járunk mindannyian, ebben a támában, eleve egy témáról kéne beszélgetni hogy lehessen eredmény, ti teljesen más szempontból nézitek a képeket, ha eleve szóba kerül hogy cső vagy sandbox.
    Így értem ha hülyeségnek tünik hogy kis fenyőfákon lovaglok. :D
  • darkSectorxxx #32491
    Hallod.

    Bocs hogy nekedis ezt mondom, de olvasson mindenki vissza.

    A többiek azon lovagolnak hogy mekkora terület, mekkora táj, milyen napsütés, de leszarom, ha egy szargeci kis rubikkocka van a képen, de az kibebaszott igényes és nem kibebaszott pixeles meg homályos, akkor azt teszem ki a háttérnek.
    Annyira érthetően mutattam és mondtam el, és nem értem miért megy állandóan az hogy szarozom a játékot, nem szarozom csak mondom hogy szerintem a screenshotokon inkább csak a karakter fasza, ha ezt kitenném mondjuk.

    Nem a mennyiségről van szó, hanem ha 2 kis kibaszott levél van a képen ne legyen olyan mint az a fa, a GoW prevgen és van 2 bokor, de a levelek rajta kint háttérképként is jobban néz ki, mint a Witcher zizis háttere a 218 fával.

    Ennél jobban nem tudom elmondani.

    Én azt értem ők miről beszélnek, csak ők másról beszélnek, azt hiszik a játékkal van bajom, de nem.
    Rengeteg játék van hogy fasza a grafika, mégis sok dolog miatt háttérkképnek fos (nekem legalábbis)
    De játékként fasza, élőben.
    Sok játéknál ezért vagy cg képekkel csinálok hátteret vagy átvezetős minőséggel, vagy neadjisten élőszereplős art, stb.

    Nem tudom elégszer hangsúlyozni hogy most nem a sandbox tekintetben mért igányessége rossz a játéknak, érthető hogy a fák nem néznek úgy ki mint egy 2x2 méteres területet renderelő játékban, de NEM ÉRDEKEL MIKOR FOTÓZOK ÉS DIREKT HÁTTÉRKÉPEKET PRÓBÁLOK CSINÁLNI. :D
  • Moby
    #32490
    Egyre mélyebb gödörbe ásod magad... :D
  • arty
    #32489
    kérlek számold meg, hány fát látsz a wicserben az adott helyszínen és hányat a gowban.

    hátha leesik.... ;)

    (hja és forgasd is meg a kamerát a gow3ban :D )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.07.15. 11:07:16
  • darkSectorxxx #32488
    Jó most sem értitek, sebaj. :)
  • SlickAdam
    #32487
    igen, tudtuk, hogy mire gondolsz. es ezert tartunk bolondnak. mert ezzel csak megerösitetted. es ez nem izles kerdese. inkabb: vak-e vagy vagy nem-e vak vagy? es bolond...
  • darkSectorxxx #32486
    pl ha kíváncsi valaki, ilyenekre értettem, és ezután nézd meg a GoW-on a leveleket, nem 1 kategória
    mert ez a fa egy okádék, 1080p-s 24"-os monitoron is okádék
  • darkSectorxxx #32485
    Igen, izlés kérdése, vannak bőven igénytelen hátterek, közelebbi ismerős is be tud válogatni sokszor.
    Én ilyenre allergiás vagyok, ha annyira nem tetszik valami inkább átszerkesztem, hogy tökletes legyen. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 10:34:43
  • darkSectorxxx #32484
    Igen és cserébe elvárod hogy én olvassak el mindent és figyeljem és értsem meg, de te nem.
    hol itt az igazság? :)
  • Moby
    #32483
    Tapinthatóan tájékozott vagyok...így viszont lávolom :D
  • darkSectorxxx #32482
    Én sem tudtam hogy meghal. :D
  • darkSectorxxx #32481
    Hát pont ez a lényeg ha a screenshotokon látok olyat ami nekem gáz, akkor nem egyről beszélünk, mert te még mindig a mozgójelenetek és egyébb élmények hatására asszociálsz, én meg arról hogy egy screen-t lövök háttérnek, és elokádom magam a benne látott fenyőfák meg néhány hasonlóan gagyi text-től....

    Ezzel nem a játékot akarom parazstozni, mert mint játék, figyelembe véve mekkora, milyen a gameplay, milyen a tartalom, a stílus, nagyon pro.

    De én a foto mod-nál a készült fényképeket veszem figyelembe, a Witcher ebben nekem gyengusz.
    Persze nagyon durván nehéz olyan játékot mondani amiben egy tájban a növényzet fotogén, de ez engem hol kell hogy érdekeljen?
    Ha egy épület szebben néz ki egy képen mint egy mai technikailag kivitelezett erdő, akkor az erdőt nem fogom azért kitenni háttérnek, mert az jár a fejembe hogy ja igen, mert ez sandbox és ahoz képest szép.

    Gondolom értitek ti csak nem akrjátok. :D
  • Hoz_Hun
    #32480
    Jövőhét keddtől mindenkinek elérhető. Season Passal csak előbb engedik egy héttel. Amúgy 3,5 Gb és kb 1,5-2 óra játékidő... ha kényelmesek vagyunk.
    Utoljára szerkesztette: Hoz_Hun, 2015.07.15. 10:29:52
  • Moby
    #32479
    Kár. Felesleges. Mintha pulykát tanítanál olvasni... :D Én a szellemi épségem megőrzésének érdekében inkább el sem olvastam :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.15. 10:29:05
  • n000rbi
    #32478
    Meglátjuk az 1.7-es patch után hogy muzsikál ps-en. Ha nem lesz jobb, szétszedem a vinyót és csiszolóvászonnal dörzsölöm le róla minden bitjét.
  • Moby
    #32477
    Ez a matter of family csak a season passel elérhető, vagy hogy van ez?
  • SlickAdam
    #32476
    "egy screenshoton, a növényzet gáz, nem tenném ki háttérnek, hogy érthetően fogalmazzak, egy GoW3-at igen"

  • Zavarodott
    #32475
    Csak az első trailereket néztem azokban még nem láttam, a DLC-ről még nem olvastam... q;)
  • Totti5
    #32474
    Őrület. Witcher 3 környezete, időjárás, napszakok, fények, karakterek, belső terek aprólékossága elképesztőek. Nem láttál belőle semmit, egy kockányit sem. Bármi mellé odalehet tenni, akár cső , akár mégcsőbb. Én ilyen női karaktereket ennyire szépen kidolgozva még nem láttam, ennyire átütő érzelmeket sem amiket a karakterek mutatnak az arcukon. A környezet meg egyszerűen parádésan néz ki.
  • darkSectorxxx #32473
    Mondjuk tény hogy a trailerekben is volt.
  • n000rbi
    #32472
  • n000rbi
    #32471
    Ja, hogy te most a Matter of Family-ből raktál be képet? Ezzel kellett volna kezdeni :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.15. 10:15:47
  • Zavarodott
    #32470
    Csak a hatalmas Joker pofát láttam a második képen. Nem jött le nekem onnan, hogy DLC... q;)
  • SlickAdam
    #32469
    miert? volt jatek amiben meghalt? koszi.:)
  • Zavarodott
    #32468
    Én úgy tudtam, hogy lezáró rész és elvileg az Arkham City után egy évvel indul a sztori... q;) De nem játszottam vele.
  • Hoz_Hun
    #32467
    Melyik része nem világos, hogy ez nem spoiler??
    Origin ismerete sem szükséges. Joker amúgy is a Cityben patkol el ami kb 8-10 évvel a Batgirl DLC UTÁN játszódik. Amit a képeken látsz egy előzmény sztori. Az hogy Joker és Harley benne a főellenfél nem titok, sosem volt az, sőt húzónevek. A trailerben is velük reklámozták a DLCt.

    Tudok ennél világosabban fogalmazni?
  • n000rbi
    #32466
    Ehelyett egy spoiler-tag is elég lett volna a képhez. Nekem pl. az Origins is kimaradt.
  • darkSectorxxx #32465
    Hát persze van akinek tetszik, van akinek nem.
    Én is lehet más hangokat szívesebben hallgatnék, meg ha esetleg az ikonokkal nem takarnák ki Kratos fejt, talán még érne is valamit a kép.
  • darkSectorxxx #32464
    Oks.
    Nem én kezdtem.
  • darkSectorxxx #32463
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oks mind Totti figyelmét is felhívtam, a tiedet is, hogy nem érdekel hogy cső vagy sandbox, itt csak sima képek készítése volt a téma, nem érdekel hogy a witcher ahoz képest szép hogy sandbox, mert nem ilyen szempontból hasonlítom.
    Csak mondjuk akarok egy jó képet tegyükfel háttérnek, akkor senkit nem izgat hogy a játék 9 órás vagy 90.

    Az más téma, az engem most nem izgat.
    Egyszerűen jól fest a játék képeket, igen vannak gyenge részek, de minden játékban van, még a Batmannél is, mindegyiknl, nem lehet semmi tökéletesen egyöntetűen minőségi, valahol spórolni kell, na jó talán az Order.

    Hiába élmény a Witcher és sokan ez alapján ujjongják körbe, egy screenshoton, a növényzet gáz, nem tenném ki háttérnek, hogy érthetően fogalmazzak, egy GoW3-at igen.
    Remélem érti mindenki, nem azt mondtam soha hogy nem értem hogy a nagy tartalmi rész miatt ilyen a Witcher amilyen, érteni, mert még így is állítólag szenved fps-ben, hanem ez nem érdekel ha screenshotokat akarok csinálni belőle.
    Persze van néhány beállítás, amikor szépek a fények , kicsit elnyomják a környezet gyengeségeit, de inkább fényképeztem volna a régi E3-as gameplay minőséget mint ezt ami lett a végén.

    Vagy példaképpen egy Uncharted 4-ben inkább fotózok a környezetből mint ilyen sandbox vagy rpg-kből.
    Mert kit érdekel milyen stílusú a játék, ha egyszer szebbek mondjuk a növények, levelek benne, szebben fest egy kép belőle.

    Olyan mint az Alan Wake, az is baromi durva a látvány, az atmoszféra, de egy kiragadott kép nem feltétlen tünhet annyira szépnek, hogy akár egy háttérnek betegyem valahová.
  • Hoz_Hun
    #32462
    A sztori az Origin és az Arkham Asylum között játszódik!!!
    Mikor is lehetne máskor hisz Batgirl aka Barbara Gordon még nincs tolószékben, így még ő nem Orákulum (vagy ez a több évtizedes esemény is spoiler egyeseknek???) Joker persze hogy él még és Harley is az eredeti kosztümét viseli.
    SEMMI spoiler nincs benne, Joker is Harley is benne van az eredeti trailerben!!
    Utoljára szerkesztette: Hoz_Hun, 2015.07.15. 09:59:39
  • Moby
    #32461
    Ez a téma egész jó lett volna, ha nem kúrják el az okádék hangokkal.