121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #32540
    sorcot
  • TomStorm
    #32539
    Na,profi:)
    Mit kezdesz majd?

    Ja és igen,kényelmes.Az érzékenységet húzd maxra azért:)
  • Soldiers
    #32538
    Sziasztok!
    Gondolkodom az mgs v megvételén, de érdekelne, hogy mit lehet tudni a multiplayerről, Pvp vagy PvE meg hogy is kéne elkepzelni
  • Moby
    #32537
    https://twitter.com/yosp/status/611648883060375552/photo/1
    https://twitter.com/majornelson/status/619683781251706881/photo/1

    Ezek legalább nem olyan nyomik, mint a gamertársadalom nagyrésze.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.15. 15:55:54
  • darkSectorxxx #32536
    Hiába. Megmondták a mobil platform a jövő, csak azt nem mondták hogy az űrben is lesz gaming és "4 keréken". :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 15:25:25
  • shaddam
    #32535
    A Plútóra küldött űrszondát PS1 cpu hajtja :D
  • darkSectorxxx #32534
    faxa.
  • TDC Geronimo
    #32533
    Playstation Now is now in open beta in the UK, and Heavy Rain can currently be rented for free
  • Moby
    #32532
    Baze annyi a játékom asse tudom melyiknek fogjak neki. De azért tegnap vettem még egy murdered ss-t az akcióban...
  • SlickAdam
    #32531
  • TDC Geronimo
    #32530
    Megrendeltem ESOt, nyáron elszórakozok vele úgyse nagyon lesz más. Régen PCn toltam mmokat, de hátradőlve kontrollerrel ez kényelmesebb lesz meg ahogy olvastam elég jól kézre áll.
  • darkSectorxxx #32529
    Aha csillog a feje míg más karakternek szögletes paca van a fején. :)
  • darkSectorxxx #32528
    Pálcikaember a legjobb.
    Pacman nagyon cuki...félre ne értsd. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 14:26:44
  • n000rbi
    #32527
    Azért háttérnek nem eléggé, ugye? Kratos haja jobb.

    Moby: LOL
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.15. 14:21:43
  • Moby
    #32526
    Szerintem a pacman sokkal jobban néz ki.
    Mármint háttérképnek természetesen. Mielőtt valaki félreértené a szavaim.
  • darkSectorxxx #32525
    Pedig jól néz ki.
  • TDC Geronimo
    #32524
    nincs
  • darkSectorxxx #32523
    Látom van Tressfx
  • TDC Geronimo
    #32522
  • Moby
    #32521
    Nem, ahhoz a full protocol kell.
  • TDC Geronimo
    #32520
    Azt én is youtuben néztem meg, de így is jó véget kapsz szerintem
  • Moby
    #32519
    Pörög a stáblista. A hideg futkos a hátamon. Aztakikúrtjóéletbe máááááááár, hát mekkora játék már ez?????
    Lehet, hogy 2015 nem a legerősebb exkluzívokban, de kinek kellenek az exkluzívok, amikor ILYEN multiplat játékok készülnek?
    Kész vagyok. A rocksteady jegyet váltott az istenek csarnokába.


    /persze nem a legjobb vége, nincs kanalam az összes riddler trofira :(
  • darkSectorxxx #32518
    A közepén meg így. Most kapsz röhögőgörcsöt ha ezt megnézed utána a wicsi fenyőfát. :D

    Azért szögezzük már le hogy mikortól poénkodtok. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 13:53:26
  • darkSectorxxx #32517
    Bocs PS1-et akartam írni a FF8-ban. :D
  • darkSectorxxx #32516
    Jó bazze de nem ez volt a lényege a példának. :D
    Mondjuk anynira nem jó mint egy Orderben azért...
  • TDC Geronimo
    #32515
    1 hetes előnyük van season passosoknak. Jövő héten külön megvehető
  • Totti5
    #32514
    Tegnap a Wiitcher kastélyban vizsgáltam 15 percen át a falakon a freskókat, mert megszólalat olyan fotoreal volt ahogy látszott az egészen az idő, hogy "pörgedezik" le a festék/vakolat vagy minek kell ezt mondani, málik?! annyira azért nem, de töredezett volt. Térhatásban mindegyik. Elképesztő.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.15. 13:46:31
  • arty
    #32513
    ps2-n így nézett ki a generáció végén egy fenyőerdő:

  • Totti5
    #32512
    "Az a növényzet szó szerint ps2 szint. Mármint a fenyőfák."

    Ne túlozz, N64en szebb volt.
  • Totti5
    #32511
    "egy asztal mellett áll egy karakter megint szebben fest háttérként mint egy mmorpg-ből egy hegy tetején áállva összevissza minden fa bokotr meg napsütés"

    Nem akarlak elkeseríteni, de belső berendezésekben is rettentő aprólékos, kidolgozott a Witcher. Nem láttad, egy pillananatát sem.
  • darkSectorxxx #32510
    nem vs összehasonlítás akart lenni, csak egy példa hogy gagyi részek minden játékban vannak, hiába kaparnak hogy nem.

    Az a növényzet szó szerint ps2 szint. Mármint a fenyőfák.

    De a legszebb amit akartam mutatni, a witcher amikor elején kimész a teraszta, ott lászik igazán a hegyoldalban a fenyőfákon, hogy azért keményen bután vannak megcsinál (ebben a játékban mint játék nem a fák adják az élményfaktort, de fotózkodásban meg kifogás) :D

    De Moby szopat ám. :D
    Nem elég hogy a BB-ben 2 napja folyamat meghalok 1 boss-tól erre még ez is.
  • darkSectorxxx #32509
    JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁj. Ki mondott ilyet? :D
    Ne!
  • darkSectorxxx #32508
    A witcher-t igen, mert az a "legszebb" abból látok képeket mostanában.

    De ez az egész fotomod hogy mennyire ronda, meg látszanak a hibák, erre írtam hogy minden játékban van hiba nincs screenshot manapság ami tökéletes, és ne látnál homályt vagy recéket vagy szar textúrákat, max 1-2 játék.
    És ezért mondtam Moby-nak hogy még mindig egy kiragadott kép jobban mutat ez a shadereknek köszönhető valszeg mint egy inkább olyan motor ami részletesebb mint a witcher, de hiába ha nem olyan a technika, hogy egy sandboxban egy fa ugy nézzen ki mint mondjuk egy csőjátékba.

    Ott az order, abból kiragadok egy képet amin egy asztal mellett áll egy karakter megint szebben fest háttérként mint egy mmorpg-ből egy hegy tetején áállva összevissza minden fa bokotr meg napsütés, mert az hogy ORDER vagy RPG, asztal vagy táj, az megint más kérdés, de az az rpg játék tájképe tuti nem lesz olyan mint egy csőjátékban egy asztal amit annyi poligon alkot meg shader mint az rpg-ben 1 bolygót.

    Persze a háttér kell hogy kötődjön egy kedvenc játékunkhoz mert akkor mitsem ér a dolog, akkor sem fogjuk szépnek látni.

    De nekem a GoW tetszik, maga a karakter stb, én ezt szívesen látom a monitoron még ha csak a fogait is látom. :D
    Nem kell mindenre azt mondani hogy baromság , meg hülyeség, ennyi.
    Vagy azt hogy igen igazad van minden játékból ha állóóképet nézel van kisebb gyengeség, vagy, megmutatom hogy nem, és itt egy kép hogy nesze van ilyen.

    IGEN, a Witcher-nek is van olyan része ami fazsa, persze, de nem a fenyőfákkal, nem a 2cm-es látótávval utána meg homály.
    Persze részemről, mindig függ mihez képest nézem.
    Itt a Gow-ban biztos azok a bokrok levelei technikailag egy fos, és valszeg csak ezt láttatják veled, a witcherben meg minden részletes 3d-ben, csak hiába ha fényképen meg ilyen egy fa.
    Meg utálom egy játékban mikor a tárgyak hülyén vannak egymáshoz illesztve.

    Sokszor a karakterek végtagjain lehet észrevenni, most nem megyek bele a részletekbe, mert az már más téma.
  • arty
    #32507
    Értelek, noha szerintem a háttérképnek megfelelés ritkán van priorizálva a játékkészítők közt.
    Szerintem ezért vagy félreértve: ilyen szempotból rajtad kívül ember nincs, aki két játékot összevetne :)
  • Ulthane
    #32506
    Egy BB platinával a zsebedben nem lehet játék, ami felhúz!
  • Ulthane
    #32505
    Mindig fúj a szél! :)
  • Moby
    #32504
    Ettől a heir to the cowl-tól itt a végén vért hányok :( Ez az utolsó a protocolhoz, de minnyá belebaszom a kontrollert a tévébe :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.15. 13:14:04
  • Moby
    #32503
    Kérek egyértelmű megerősítést azoktól, akik szerint a gow3 szebb, mint a witcher. Pakolnám a nickeket a skiplistára. A agyhalott bafaszkodásra, out of context beszélgetésekre, terelésre nincs nekem energiám.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.15. 13:10:25
  • darkSectorxxx #32502
    Ja játékban nekem 8 abba nem véleményezek mert tudom milyenek a rajongók, én csak most mint rögzített állókép mondtam. :)
  • darkSectorxxx #32501
    Tudom tudom, nem kell mondani, ami neked jó az ennyi, más csak szart mondhat, tudom értem.
    Én figyeljek mindenre, értselek meg te meg leszarod mert fújod a magadét.

    Most mintha meglepődnék ezen úgy teszek. :D