121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #32580
    hardline?! (az nem csak demo?)
    többihez gratula, de tudod jól, hogy esélyed semmi :D

    ---

    reszponszivitással kapcs.: a gow3-ra leszek kíváncsi, a ps3ast elvittem kb 2 órányit, meguntam, hagytam, bejelentették a ps4est, visszaadtam a kölcsönkópiát... nos, a ps3as néhol ugye felmegy 40+ fps-t, ott éreztem, hogy huhh, ha ez így menne, tejóég... (már mint nem 40-el, hanem h "nem30", hanem vajsimán (vajsimábban)...

    szóval a gow-szüzességem egy szupermodell veszi el :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.07.15. 21:22:21
  • Ragnar360
    #32579
    Illetve a baj, akkor van ha ilyen remasterekből elkel pár millió darab digitálissal együtt (ami nagyon esélyes) így persze, hogy ezekkel simán elvannak és sokkal lassabban készülnek/jönnek új cuccok. Így könnyebb ellustulniuk, de nyilván lehet mi is hasonlóképpen csinálnánk, ha már elterjedt és megszokott lett ez a újrakiadás stb. és kényelmesen elédegélnénk belőle.
  • darkSectorxxx #32578
    Hát figy én is sokszor gondolkodom ezen, de ki tudna most haragudni rájuk ha ilyenek jönnek?
    Jön Uncharted. Jön még 1 RESI rész. Jön Ratchet Clank? vagy nemtuom mik vannak bejelentve? :D

    Most oké egy Prototype után kicsit elgondolkodik az ember.
    Én úgy vagyok vele amíg klasszikus, jó játékok jönnek, és netán idő kell nekik hogy egy átgondolt alkotással kirukkoljanak, ám legyen.

    A baj akkor van ha egy ilyen Remastered-ért elkérnek dollármilliókat.
    Ezt lehetne vitatni ár szempontból, ha egyszer megvan mind a 6 Gow Nekem akkor miért fizessek ezreket még1 példányért, csak mert 1080p és 60fps és fut ps4-en? És nem stream-elik.
    Én az ilyen pakkokat mint pl ez az Uncharted külön elérhetővé tenném, most ha nekem csak 1 rész kell mert az tetszett nagyon, akkor is ki kell csengetni 20k-t érte.
  • Ragnar360
    #32577
    Egy jó kis revamp, hasonló köntösben, pár jó(!) újjítással (bár ezt ne várjuk, mert manapság a jó újjítást nagyítóval kell keresni) ugyanígy vmi mitológia cuccként simán jó lenne. Vagy egy kibaszott jól megírt folytatás, a sztorira értve... de akkor meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki lenne az ellenfél, az összes ismert nevű szereplő, istenség már ki lett lőve a három rész alatt. Azt erőltetni valami kitalált dologgal nem igen lenne már jó.

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.15. 20:46:15
  • Ragnar360
    #32576
    Azért néha ez a This is for the players elég kiábrándító tud lenni:d
    Csak így finoman megkérdezném, hogy tényleg ennyire nem megy már a gondolkodás/fejlesztés hogy a régi tollakkal kell ékeskedni és képmutatóan odavágni, elsütni hogy ez a játékosokért:D (húú örülnék, ha tényleg rászolgálna ez a mottó arra amiért oda lehesen ezt biggyeszteni. Szívesen mondanám hogy ez tényleg, ez már valami. Néha(!) azért érződik, de na:)
  • SlickAdam
    #32575
    ja, en is eszrevettem nehany uj reszletet
  • Moby
    #32574
    Én arra szavaznék, hogy ne is jöjjön. Már a gow3-nál abba kellett volna hagyni.
  • darkSectorxxx #32573
    Az a vicces amit nemrég mutattam is képeken hogy vannak részletek amik csak így ebben a változatban "mutatkoznak meg". :)

    Én eddig azt hittem ilyen csak átvezetők alatt létezik a gow3-ban, de nem.


    Nekem ez elég igényes karakter
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 20:36:16
  • Ragnar360
    #32572
    Gow3 remastered launch trailer - biztos hogy volt már, de most így megnézve, egyrészt muris hogy a bekúszó szövegekkel is a Sony hogy támaszkodik már a sorozatra, mert tényleg rendben van, ugyanakkor elég gáz hogy nem jött még egy különálló rész (ha nem is folytatás) ps4-re, ami adná az ívet. Maga a trailer sem olyan túl jól összevágott, kevésbé hangulatos, de még elmegy azért. A graf: a karakterek nagyon jók és azokra gyúrtak jobban, ezáltal a környezet mégjobban kitűnik. Pl mikor Kratos belecsapja a kardot a földbe, hát nem néz ki úgy kompletten túl jól, de persze csak trailer.

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.15. 20:28:51
  • darkSectorxxx #32571
    Délelőtt azon kiakadtak amiről nem is beszáltem, ez egy fokkal jobb.
  • darkSectorxxx #32570
  • Moby
    #32569
    El is kéne felejteni mindörökre. Vagy legalábbis addig biztosan tudomást nem venni róla, amíg ilyen állapotban rothad.
  • Moby
    #32568
    Jah. Én is azt hittem a végére kireszelik, de ezek szerint ez tényleg ilyen fos lesz. Elég volt a wicser, ilyenért pénzt sohatöbbet.
  • Ragnar360
    #32567
    Csoda, hogy ezért nem akadtak ki a többiek.:d Mert minden cska nem igénytelen... egész jó hangulatot áraszt és technikailag se lehet túl rossz. Szimplán neked nem jön be az oké:)

    Wíííícser 3, most már tényleg tolni kell baszki... kár hogy egyikötök se tolja már és lassan elfelejtödik ez is:/ - na meg tartok tőle elég sok időt elvenne: ) De ilyen képet amiket Totti is berak, fas*om...csak kipróbálná az ember:)
  • Ragnar360
    #32566
    Azért olyan nagy akadást nem láttam benne:d egy film is 25 fps xd na de viccen kívül azért folyamatos, droppingot nem láttam, meg a színek, graf, nem rossz (az ellensúlyozza és ad egy stabil érzetet neki lehet)
  • Totti5
    #32565
    Akkor ez nem profi? meg a többi 100 karakter ami így néz ki?

  • Ragnar360
    #32564
    Köszi, fasza tényleg.
  • Moby
    #32563
    Egészen más élmény fasza reszponzivitással. Nyilván. Ismerjük ezt. De én sem toltam még le. A polcon vár. Mint megannyi cucc.
    Ezek jórésze is:
  • darkSectorxxx #32562
  • TDC Geronimo
    #32561
    frém mióta mutatják azóta fos és nem igen látok változást --> skip. Elegem van az ilyen fosfrémes játékokból. Amit bevállalnak azt csinálják meg 30ra ne ilyen akadozós szarra, főleg ha ex címről van szó,
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.15. 20:09:48
  • arty
    #32560
    én is megfogom, pedig nagy kérdés, hogy lesz-e erőm másodikra (hardon - ps3on visszavettem egyel egy idő után, tul sok macera volt bujkálni :D )
  • SlickAdam
    #32559
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    élesebb pc-n ennyi. meg nyilvan megfelelö vason annyival jobban is fut. meg lehet talalsz a hatterben nagyitoval nehany kulonbozo pixelt, de az maradjon meg a pixel-counter striciknek. ök se latjak elesben...


  • Totti5
    #32558
    Nem kell semmi hasonlitas. 3verza akármelyikék megveszed betolod a gépbe és fetrengsz a nyáladban a gyönyörtől.
  • Moby
    #32557
    >de ha amúgy megnézed a Kartos profibban van megoldva

    #32503
    Köszönöm. User added to ignore list.
  • darkSectorxxx #32556
    Ez a medium egy marhaság. kb 5 dologban tér el, felbontás, élsimítás, fps, hajeffekt, látótávolság.
  • darkSectorxxx #32555
    Meg amúgy mellesleg nem néztem utána de Kratos annak ellenére hogy prevgen tuti jobban ki van dolgozva a karakter mint a witcher-ben, mert ott a ruha csillog csak attól tünik szépnek, de ha amúgy megnézed a Kartos profibban van megoldva, persze mint említetted nem csoda, csőjáték és sandbox közt.
  • Ragnar360
    #32554
    Hmm, tudsz esetleg valami jó comparsion-t mutatni, ami úgy ahogy "valós", csak mert úgy értesültem, tán még itt is anno, hogy a ps4 verza jó esetben is csak a Medium szintet éri el a pc-shez képest.
  • darkSectorxxx #32553
    Igen. Tök igénytelen.
  • Ragnar360
    #32552
    Végigpofázos Until Dawn első 10 perc gameplay, de van benne pár érdekes rész, főleg a vége felé. A frém tán nem mindig jó.

    Végigpofázós -> emiatt többnyire áttekertem.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.15. 19:54:47
  • darkSectorxxx #32551
    "Én se értem hogy lehet W3-t GoW3-al összehasonlítani lol (ez Dark-os lefuttatás volt:d). Egy open world sandbox vagy rpg össszeségében "

    Azért nem érted mert nem erről volt szó. Olvasd el mégegyszer.

    Jobban mondva Moby-ék erről akartak beszélni, csak én nem ezt írtam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.15. 19:55:33
  • TDC Geronimo
    #32550
    PCstől szinte csak performanceban marad el, másban nem nagyon
  • Ragnar360
    #32549
    A Last of Usról beszélsz most, jól értem?:)
  • Ragnar360
    #32548
    Na ennyi. Lol, nagyjából elolvastam a 2 oldalt, végre volt egy kis termés:)
    Én se értem hogy lehet W3-t GoW3-al összehasonlítani lol (ez Dark-os lefuttatás volt:d). Egy open world sandbox vagy rpg össszeségében (ha már alapból egész jó a graf) úgyis jobb, értsd szebb lesz, mint egy sokkal zártabb játék. És még a fa is szebb:)
    W3 gyönyörű lehet, csak attól tartok hogy a ps4-es verza jócskán alább marad a pc-stől (ezt említettem Tatyla-nak is, de a game híjján majd max nézek vmi összehasonlítót megint:d)
  • darkSectorxxx #32547
    Én nem vettem meg elég nagy csalódás az alapjáték is, tiszta kontár munka.
  • Moby
    #32546
    Az is megveszi. Még én is megvettem :D
  • arty
    #32545
    Aki az alapot letolta prevgenen ☺
  • Moby
    #32544
    Nadeeee ki az, aki nem vesz tlourt?
  • Seth
    #32543
    De ugye nem csak multi miatt vennéd? Előző részekkel játszottál,
  • shaddam
    #32542
    Amcsi store-on 5 dodó a left behind
  • TomStorm
    #32541
    Nekem is az van.Már van Morph pár skillen és nagyon tetszik.
    Az biztos,hogy speckózom majd valami Battlemage stílusra is de mondjuk a ranged-staff se kutya:)

    Majd ingame találkozunk.Klánt még nem tudjuk mi legyen vagy,hogy legyen