121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #32620
    Stereo igen.Kell az a mély amit úgy ad.
    Kapcsoló is kettesen mert a program is azt ajánlja amit Store-bol töltöttem le hozzá.

    Annyira király le se veszem a fejemről:)
  • TomStorm
    #32619
    Jól rámhozták a frászt ezek a sámánok:))
  • TDC Geronimo
    #32618
    stereoba használod? 2re kapcsold a kapcsolót, ott még jobb lesz a basszus, akkor is, ha nincs hangprofil betöltve.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.16. 01:03:38
  • TDC Geronimo
    #32617
    ja igen shamanok elbaszták a menüzenét witcherbe legutóbbi patchel, recseg, mint barom. Az nem a füles hibája
  • TomStorm
    #32616
    Ez Wireless te:)
    De megvan amúgy,nincs gond csak sikerült Witcher 3 menüben kipróbálni elsőre ami BUGOS:D
    Most Batmannal,TESO és W3 menütöl továbblépve tökéletes!
    Nahyon szépen szól és nagyon kényelmes a cucc!!
  • Ragnar360
    #32615
    Próbáld bentebb nyomni a jacket a joyba és picit mozgatni.
  • TomStorm
    #32614
    Hát az volt az első.Most találtam olyan opciót,hogy devices-audio devices itt bekapcsoltam output to headphones-t all audio-ra,megszólalt de recseg mint az állat-.-
  • TDC Geronimo
    #32613
    bedugod sticket gépbe és bekapcsolod a fülest? :D
  • SlickAdam
    #32612
    be kell dörzsölni arannyal. logikus...
  • TomStorm
    #32611
    Hogy kell ezt a Gold Headset-et működésre bírni?Meg se szólal
  • Ragnar360
    #32610
    :O Na ez durva, ilyet se hallottam még:d eltudtál teljesen vonatkoztatni a szereplőtől és a cslekményétől, maga ami motiválja meg minden, WTF! Csak a gameplay miatt? Hitetetlen wháá:D belegondolni is durva. Baszki:))
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.15. 23:42:03
  • Moby
    #32609
    Ja egyébként nincsen semmi dráma, ne így éld meg. Pont az van, hogy valami jó állapotot akarok fenntartani :) Néha ezért meg azzal teszek a legtöbbet, ha nem teszek semmit.
  • SlickAdam
    #32608
    ertelek egyebkent teljesen.
  • Moby
    #32607
    Na hát én az összes létező részt végignyomtam*, de kratost úgy utálom, mint a szart :DDD


    /* hazugság. Az ascensiontől hánytam, abba is hagytam félúton.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.15. 23:27:46
  • Ragnar360
    #32606
    GoW3 (Memorable quotes). Sajnos sok jó nincs benne, viszont muszáj voltam rákeresni...Kratos beszólások, szövegelések óóó:D Ennél jobb nincs, de még ígyis elmegy... mást nem kapott még el a hév, és nem kezdett rá egy-két jól csengő Kartos szövegelésre trailer/játék közben, mikor épp hallotta?:D
    Csak aki végigvitte:

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.15. 23:26:57
  • Moby
    #32605
    Ami egyébként kurvára meglepő nekem is, mert nem erre számítottam. Persze nem is számítottam semmire, de alapvetően eddig örültem a kollekciónak.
  • Moby
    #32604
    Nem az a gond. Ha ezt beteszem a ps3-ba, ugyanaz történik, mint akkor. Elkap a gépszíj. Valszeg a tudatom, és a tudatalattim között félúton az agyam összekapcsolja a géphez, a korszakhoz, a látványhoz, az akkori címekhez kapcsolódó élményeimet, és visszavedlek fejben 10 évvel ezelőttre. Most ez az új, ismeretlen ám mégis ugyanaz a látvány akarja kiradirozni mindezt, és olyannal felülírni, ami nem tetszik. Nem tudom jobban megfogalmazni, nem volt jó élmény nézni ezt a videót. És innentől pontosan tudom mit éreznék a játék közben, és én ezt akkor sem akarom érezni, ha nem tudom elég jól megfogalmazni.
  • SlickAdam
    #32603
    en meg ugy vagyok ezzel, hogy a minap is mikor nyomtam kis ps3-at, kb 1 percembe tellett visszavedleni az elözö genes szinvonalra. baszott nagy kulonbseg nincs. jo van persze, foleg a mostani AAA-s cuccok dorgolik az orrunk ala, de na. nincs es nem is lesz mar MGS2 vs MGS4 különbseg. vagy Jak 1-3 vs Uncharted 2. ugyhogy ha a szamomra kedves cimeket kicsit kielesitik es kisimitjak, azok ugorhatnak is a polcra.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.15. 23:18:29
  • darkSectorxxx #32602
    Semmilyen hiba nem látszik jobban mint régen, nem is értem a dolgot, ezek szebbek lettek, ami max látszik az az hogy hozzászokott a szemetek a mostani minőséghez. Régen is ugyanígy sőtt nagyonis kilógott a lóláb sok helyen, nem kell sok neki, itt van nekem a ps3, betehetem a régi lemezt, ugyanazt látom csak 720p-ben.

    Egy dolog igaz, emlékek, de a felbontás miatt nem látszik semmi ami régen ne látszódott volna.
  • TDC Geronimo
    #32601
    Tökéletesen leírtad, amit érzek a videó megnézése után. Most nézd meg gyorsan az UC4es E3as videót. Hát igen.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.15. 23:13:44
  • Moby
    #32600
    A prevgen blockbustereit mára megtaposta az idő keményen. Nem örgedett egyik sem túl jól, mert főleg az idei évvel, az idő múlása "felgyorsult". Mindegyiken látszik, és a nagyfelbontástól, sokfrémtől csak mégjobban látszik. Van amelyiknék nekem személy kevésbé fáj, van amelyiknél nagyon. A tlournál nagyon fájt, le is írtam sokszor. De az a fájdalom semmi nem volt ahhoz képest, amit ez a videó váltott ki belőlem. Főleg azért, mert ezeket iszonyatosan sokszor toltam le, megszámlálhatatlanul. Név szerint ismerem a pixeleit. Érzéseket vált ki, ha rájuk gondolok, kellemes, jó érzéseket. Ezeket az érzéseket nem akarom azokra cserélni, amiket a videó nézése közben éreztem. Itt látom nagyfelbontésban az olyan bénaságait, amiket vagy nem láttam, vagy ha igen, akkor és ott nem számított. Most meg itt gurul nagy dózisban, kivonatolva. Meg akarok maradni annak a tudatlannak, aki szerint ezekben soha egyetlen bénázás nem volt.
  • SlickAdam
    #32599
    nyugi en is megveszem, de majd csak rohadt olcson, lemezen.:)
  • Kongy
    #32598
    Felesbe vettük Mobyval, mi birkák. Nálam a GoW 3 all time fav. játék, ha megjelenne mosógépre, arra is megvenném.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.15. 23:00:01
  • Moby
    #32597
    A gow3-at szeretem, nagyra tartom, Stig Asmussent sokszor a menybe menesztettem, de a gow3 sosem volt a gyerekkori sztárom. A játékmenetet meg bárhol, bármikor.
  • SlickAdam
    #32596
    nem is az arra gondoltam...
    mindegy mit mondasz most, barmimet feltennem ra, hogy meg fogod venni.:D

    he nem te huztad be a tobbi birkaval egyutt a GoW3-at? lehet tevedek.
  • Moby
    #32595
    Nem az ára miatt nem veszem meg, hanem mert néztem a videót, és kinyomtam egy idő után. Nagyítóval látom pixelpontosan az előző generáció összes gyengeségét. Nem akarom látni, nem olyan címen keresztül, amit imádok, és olyan cimkékkel van a fejemben, hogy tökéletes/legkalandfilmebb/igényességmaximum és hasonlók. Ettől még egy középszar játék is jobb, vagy inkább kevésbé rossz.

    Tényleg pont olyan, mint a gyerekkori sztárjaimat megvénülve látni. UHD-ban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.15. 22:54:55
  • SlickAdam
    #32594
    jajjj mar megint a bikakaki... tudjuk jol mindannyian, hogy megfogod venni. ha nem is tolod vegig egyik reszt se (sztem en se fogom), legalabb bele fogsz nezni.
    mostanaban annyira visszacuppantal a konzolos mocsokba, hogy Murder mittomen moslekot vettel a minap is (nem erv, hogy olcso volt). na majd pont az Unchi kollekciot nem fogod behuzni... :D LOL
  • Moby
    #32593
    >ez szinte jobb leszmint a 4
    Hát nem, és én most a videót nézve döbbentem rá, hogy én ezt már kihagyom. Végtelenszer láttam már ezeket a részeket, és az első kivételével annyira nem volt baj velük, hogy ehhez már konkrétan semmit nem tesz hozzá a felbontás meg a frém. A 4 mellett ezekbe már beleharapott az idő. Ugyanígy voltam a tlourral is, de az fosfrémes volt eredetiben, ott még valamit tesz hozzá a hatvan. Nekem ezek a maguk idejében lesokkolóak voltak. Már nem akarok rájuk úgy nézni, mint valami nyugdíjazott szuperhős :( Inkább megtartom az emlékeimben a maguk jól megérdemelt fiókjában.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.15. 22:39:51
  • Paranoia
    #32592
    - marco
    - marco

  • SlickAdam
    #32591
    beszaras jo! en az elsö reszbol neznek videot. az volt hibas mindig is (v-sync hibak...)
  • Ragnar360
    #32590
    baszki:d ez szinte jobb leszmint a 4:) (főleg aki nem tolta még az előzőeket)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és még mindig érezni rajta az üdeséget:)

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.15. 22:31:54
  • TDC Geronimo
    #32589
    lesz demo belőle :O

    You’ll get to see for yourself when a playable demo launches on the PlayStation Store later this summer.
  • Moby
    #32588
    Nah. Hát ezt a lotfallent így fél óra után erőszakkal sem tudom folytatni. Szép, de szar. Olyan bugokkal, hogy ugrottam egyet és meghaltam :D
    Szal nem jó ez konzolon sem, csak a frém szarabb. Kezdek örülni, hogy lemezen vettem.
  • TDC Geronimo
    #32587
  • Paranoia
    #32586
  • Laza
    #32585
    Mivan már ezzel a Rocket League játékkal?? Már kb két napja nem megy az online játék :(
  • SlickAdam
    #32584
    szep növenyzet. hatterkepnek jok lesznek a screenshotok :D
  • zzeN
    #32583
    Képek az Uncharted Collection-ből.

    Fincsi
  • Moby
    #32582
    Tudom :( És PS4-en is hasonlóan kemény a helyzet
    És egy nagyondurva ősz-tél vár ránk....


    Nincsjáték™
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.15. 21:33:08
  • darkSectorxxx #32581
    Vagy nekiállnak évente kiadni tömegcuccokat, mint teszi ezt mondjuk az Ubisoft. :D