121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #32660
    HBD2Y!
  • Tatyla
    #32659
    tényleg jó hogy nem vettük meg day one...
  • Kongy
    #32658
    Isten éltessen Moby! :)

    Pár GoW 3 Remastered photo mode kép, akit érdekel.

  • Hoz_Hun
    #32657
    Amúgy persze igazad van. Csak hát nem vagyunk egyformák. Én pl a GTA V csak félig játszottam, mert meguntam és ugyan így voltam a Witcher 2-vel, azt talán csak az 1/3 vittem el. A Witcher 3-at meg se vettem nem is nagyon érdekel. Ellenben anno a Beyond Two Souls miatt vettem PS3-at, amit legalább 3x de inkább 4x kitekertem (A PS3-at nem bántam meg mert a Last of Us így a kezeim közé került.. és micsoda élmény volt. :) a remastered volt az első progim PS4-en). Aztán itt van ez az Uncharted 4, látom, hogy be vannak rá indulva az emberek nekem meg... semmi. Hidegen hagy. Lehet kipróbálom, ha nagy lesz a hype, de nem day one vásár.
    És akkor jön egy ilyen Until Dawn és Bamm... úgy várom mint a messiást. Egyszerűen megfogott, megevett, kell!!!
    Hát ez van. :)
  • Hoz_Hun
    #32656

    Én rábízom, hogy megnézi-e. Néha én is szeretem tudni, mert olyan szájízzel játszok tovább.
  • TDC Geronimo
    #32655
    Én direkt nem válaszoltam meg neki, de hát ha ennyire tudni akarja előre...
  • Hoz_Hun
    #32654
    Ez kérdés?
    A válasz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem. Azt csak Batman halucinálta, kb úgy mint Arkham Asylum-ban Jim Gordon halálát. Később lehetőséged lesz megmenteni. Azért durva lenne, ha kinyírnák Batgirl/Orákulum-ot.
  • TDC Geronimo
    #32653
    Erre miért vársz választ? majd végigviszed és meglátod.
  • Ragnar360
    #32652
    Batman spoiler, aki végigvitte:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg annyi Barbara-nak?:O WTF, erre nem számítottam.
  • Moby
    #32651
    Kandurex, Gero: Köszi!
  • TDC Geronimo
    #32650
  • eje75
    #32649
    köszi! szóval a 7.1 nem ad hozzá...szokás szerint...
  • TDC Geronimo
    #32648
    Érdemes elolvasni az elemzést is

    ND kipumpálja a maxot mindig és mindenki előtt jár szokás szerint.

    Does the next-gen start when Naughty Dog says it does?

    Uncharted 4 goes much further than any PS4 or Xbox One game we've seen in its use of physics, and the layering of world detail with shaders. Opening at the gates of a bustling Madagascan marketplace, what unfolds is unlike any major title seen on console to date. Where the December demo focused on wide spaces, foliage systems, and its more flexible AI, the E3 demo goes to town with object physics applied across the world, as flaunted brilliantly with a jeep chase to 'Sam's tower' at the bottom of the city.

    As a bonus, motion blur is added since the PlayStation Experience demo, kicking in heavily during this chase, with both camera and per-object implementations. It adds a filmic touch sorely missing in the last showing, though a banding trail is also now left behind moving objects - likely an artefact of the temporal component utilized in Naughty Dog's chosen anti-aliasing technique. A recent post by Timothy Lottes (creator of the widely adopted FXAA algorithm) adds his two cents to this theory. The supreme, clear edge treatment in the December demo is seemingly swapped out in this E3 update, with Lottes suggesting a move to a "viewport-jittered neighborhood-clamped high-feedback temporal AA without MSAA."

    Overall, it's a slight step back for Uncharted 4's image quality since the last demo, but the results are still ahead of most PS4 titles today. As a sign of future releases, it also suggests a native 1080p is still very much viable for PS4 releases pushing the envelope with a huge world, though developers are seemingly still keen to top this off with a post-process method of AA - and all the caveats that brings to absolute clarity.

    The extent of Uncharted 4's use of physics goes much deeper than you'd expect. One of the more surprising applications of this is one that goes unnoticed; rice bags actually deflate using a mesh distortion system Naughty Dog has in place, as detailed during a recent Headspace panel with the team. It's an effect also applied on Nathan Drake's face when pressed against the floor during the game's first blue-hued E3 2014 reveal. In essence, for this demo, it allows each sack to sink as rice leaks out from bullet-holes, where each shot cues a physics-based impact on the bag, while deflation is simulated using mesh distortion.

    Based on this latest footage, Naughty Dog once again opts for a locked 30fps in gameplay, and with v-sync engaged. This falls in line with the PlayStation Experience gameplay, another demo locked to a 30fps output, though at a time when the team's original 60fps promise hung in the balance. Alas, it has since been confirmed in an interview that a solid 30fps for single-player is now the team's committed target, and judging by our gameplay analysis that's precisely what we're getting.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.16. 13:10:34
  • Ragnar360
    #32647
    Hát nem tudom... kérdés hány órás lesz. És tartok attól, hogy kb te alig tudsz majd irányítani benne valamit, mert az nem jó hogy néha megnyomsz 1-2 gombot. Nagyon kétesélyes ez a cucc, s nem bízom benne annyira.
  • TDC Geronimo
    #32646
    És még 7-8 hónap mire kijön. mászterpísz
  • TDC Geronimo
    #32645
    HBD moby
  • Ragnar360
    #32644
    Tegnap ugyanezt írogattam:d hogy jobban kijön h kicsit csúnyácsak itt ott a környezet, textúrázása.

    shaddam: kb kemény egy napos munka lehetett felvenni azt a pár sort amit herkules mond:D
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.16. 13:00:58
  • Hoz_Hun
    #32643
    Na, de most komolyan, hogy lehet ez a játék rossz? :D
    Nekem tuti vétel, mert imádom a műfajt. ) féle sztori variáció... idegesítő tinik lemészárlása (megkimélve a jó nőt, ha sikerül úgy irányítani).... mintha vennék egy interaktív tini B slasser movit... ez nekem tuti kell. :)
  • Kandurex
    #32642
    ja happy -t
  • n000rbi
    #32641
    2.0-nak hívják EU-ban, Goldnak USA-ban, de a termék ugyanaz, virtual 7.1, amit el kell felejteni és sztereó módban használni.
  • eje75
    #32640
    vagy csak hülyén van megfogalmazva.. az amazonon PlayStation Gold Wireless Stereo Headset-nek van jelölve, a leírásában meg "stunning 7.1 virtual surround sound" -van írva... azt hittem a stereo a 2.0-át jelenti...thx..
  • eje75
    #32639
    aha... akkor a Sony PS4 Wireless-Stereo-Headset 2.0 a "nemgold" változata?
  • Moby
    #32638
    Töfike!:)
  • SlickAdam
    #32637
    HepiBörzDéj!
  • Moby
    #32636
    Egy féle van. Nincs surround meg nemsurround.
  • eje75
    #32635
    Szia!

    Ez a surround verziója? Érezhető belőle valami?
  • n000rbi
    #32634
    Azért ez nem a 18k-s kategória. Most nézem, hogy ezek is lengyelek. Inkább kivárok :D
  • SlickAdam
    #32633
    igen. ugyhogy ne repulj meg sehova, hanem vard ki szepen a visszajelzeseket.
    nem tanultok semmibol...?
  • n000rbi
    #32632
    Kösz, akkor lehet rárepülök. Jól tudom, hogy ez ps4-en már az UE4-és verza?
  • SlickAdam
    #32631
    par orat toltam. nyugisabb.
  • n000rbi
    #32630
    Aki esetleg pc-n már játszotta: az Ethan Carter ilyen jumpscare-es téma, vagy nyugisabb? (az előbbi nem kedvencem :D)
  • Amiga
    #32629
    Ez a grafika lélegzetelállító. Nagyon durva játék lesz. :-)
  • Totti5
    #32628
    Mindegyik prevgen játék esetében látni. A helyzet amit Moby is írt. Lehetett ríni 2013ban amikor kijöttek az 1day kurrgen címek, hogy hát nincs is fejlődés, ezt a 360 is elbírja, ezért kellene nextgen? egyrészt a kezdőcímek is mérfőldekkel fejlettebbek voltak részletekben, csak nem akarták látni az emberek. Eltelt 2 év és játszogatott mindenki mindennel, teljesen megszokta hogy minden ki van dolgozva, a részletek mára már nem kérdés. Ilyenkor már egy prevgen cucc amit pláne feltoltnak nagyobb felbontásra, több szűrővel erősen kijön hogy 10 éves teknóra lett írva és látszanak a sutaságok. Ez a természetes, legalább mindenki látja, hogy a kurrgen mit is hozott.
  • Totti5
    #32627
    többi csapat miért nem tud ilyen programozókat szerezni?! T10, Playground, MachineGames, Nóti tudott akkor mi akadálya van?!
  • SlickAdam
    #32626
  • Kongy
    #32625
    Kipróbáltam a GoW 3 remaster-t. A játék még mindig baromi jó, DE itt PS4-en már sok helyen látni az elnagyolt háttereket, amiket PS3-on nem igazán lehetett. Mész egy nagy területen, és látod, hogy a háttér textúrája már nem valami jó minőségű. No de ez nem annyira nagy probléma, csak feltűnt. Kis negatívum még, hogy a photo mode-nál nem lehet körbe forgatni a kamerát, csak zoomolni picit, meg ide-oda pásztázni. Na mindegy, így is lőttem pár fasza kis képet. A frame bődületesen jó, igazából nagyobb élmény a cucc így PS4-en.
  • Hoz_Hun
    #32624
    Már pedig én tuti meg fogom venni az Until Dawnt. A két figura aki játszott vele nem volt túl szimpatikus, de játék nekem bejön és már várok rá egy ideje.
  • darkSectorxxx #32623
    Azt hittem hogy xena. :D
  • shaddam
    #32622
    Remélem tudjátok hogy Herkules hangja Herkules :D
  • TomStorm
    #32621
    Jézusom,betöltöttem Companion App. Progiba Batmant,Bloodborne profilt(kellett hozzá adatkábel) valami eszméletlen mi hangok vannak:O