121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #32700
    Nehéz? :O Szinte magától végigviszi magát a játék... :D Normálon játszom, eddig csatában egyszer sem haltam meg, csak platformrészeknél néztem be 1-2-szer véletlen valamit.
  • darkSectorxxx #32699
    "Photo mode-dal szépen elszöszmötölgettem"

    ha nem lenen valszeg csak megvettem volna és vitrinbe vele. :D
    Igen ez nagyon tetszik nekem hogy erőltetik hálisten ezt a módot, és hálisten sok játékban. :)

    Csak nyugodtan még sok időnk van az Uncsi szériáig, csakhogy az Uncsikat szinte biztosan érzem hogy végigviszem mert én anno 1x küldtem le mindegyiket, és valahogy az olyan könyned puffogtatós kalandként kikapcsolna most. :D
    GoW3 azért necces mert sok rész nehéz benne. :)
  • Kongy
    #32698
    Annyi alatt nekem is bőven meglesz :) Csak nem akartam már egyhuzamban lenyomni. Photo mode-dal szépen elszöszmötölgettem, olyan pillanatokat állítottam meg, amiket eddig még soha :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.16. 23:23:16
  • darkSectorxxx #32697
    Láttam neten 5.5 óra alatt végigmentek a játékon.
  • Rdinho10
    #32696
    Udv, van egy elado F1 2015 peldanyon,10.en vettem. 16 papirert viheto:))
  • Kongy
    #32695
    Hát mondhatni úgy ismerem a játékot, mint a tenyeremet, így igazán nem tud meglepni :) Elég gyorsan eljutottam a 3/4-éhez 2 nekifutással ma, végig is vinném, de hagyok holnapra is :)
  • n000rbi
    #32694
    Igen.
  • darkSectorxxx #32693
    Én se írhattam volna le szebben, értelemszerűen minden játék ilyen vannak jobb részek, meg kevésbé jok, de komolya ahoz képest hogy prevgen.
    Bárki bármit mond, nyugodt szívvel odatenném bármelyik mostani játék mellé. SDőtt a játékok 70% még ennyire sem néz ki, azóta sem.
    De ez igaz az Uncsira is, abból inkább a 2-3 részre.
  • Ragnar360
    #32692
    Gyorsan haladsz akkor:)
  • Kongy
    #32691
    GoW 3 remaster piszkosul jól néz ki Hermészes résznél. Direkt kiváncsi voltam hogy fog kinézni PS4-en, mert prevgenen recehegy volt. Itt szinte currgen szint. Nagyon király szerintem. Amúgy meglehetősen ingadozó a színvonal grafika terén, mert máshol meg elég cikin néz ki. De vállalható. A 60 fps meg csodás.
  • TomStorm
    #32690
    Lesz Beyond PS4-re?
  • Ragnar360
    #32689
    ok:)
  • darkSectorxxx #32688
    Én mindig online vagyok ha játszom, de eszembe nincs a listát nézni ha nincs közölnivalóm valakivel. :D
    Miért ha tegyükfel a 20 emberből 15 online lenne akkor mit tennél velük? :)

    Most én multizni nem tudok, mert egyrészt olyan játék sincs ami érdekel multiban, másrést nincs psn-em (csak anti-nak de az az övé)

    Én azt is mondtam ne vedd sértésnek nem azért nem veszem elő a mikimet mert lenézlek és nem akarok beszélni, ahnem azt max multiban érné meg, most 1-2 sor üzenet végett nem szoktam, azt akár twitchen vagy itt el szoktam intézni, vagy ps-en írok.

    Mondjuk egy coop vagy multiban már más lenne, de abból nagyon kevés köt le. :)

    Ráadásul nekem sokszor nem nyugis a játékidőm, hanem ide-oda megyek néha közbe, vagy zenét hallgatok, tv-zek játék közben ezért nem is vagyok mikrofonnal felkészülve.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.16. 22:14:59
  • SlickAdam
    #32687
    nem birsz a topik-elittel.:D
  • TDC Geronimo
    #32686
  • Ragnar360
    #32685
    Na ezt bírom, basszus.... 10 óra lesz és hogy a faszba csak 2 ember online már megint psn-en:d jó nem vettem fel még annyi embert, de 30-40 körüli van a lista (nem is mintha számítana) de ezt figyelem már egy ideje:d !!! és egyébként több száz vagy ezer magyar van psn-en és felkéne vennem vagy 200-t hogy ne legyen üres az online?? És ugye a 100 nem is sok, sőt az az átlag kb. Na m1.
  • darkSectorxxx #32684

    Brutális, de ez a látványos akciózásnak köszönhető, a HR is jó a maga nemében de az egy kicsit lelkisebb , nyugisabb a gameplay.
  • darkSectorxxx #32683
    Még nincs időpont.
  • Moby
    #32682
    Köszike!
  • TDC Geronimo
    #32681
    Legelejét megnézed már látod.
  • Totti5
    #32680
    "They're both confirmed for this year"
  • Seth
    #32679
    Érdekes,hogy a többségnek nem jött be a Beyond. Én valahogy jobban élveztem,mint a Heavy Rain-t.
  • Tatyla
    #32678
    Heavy rain meg beyond mikor jön?
  • Ragnar360
    #32677
    Beyondból csak videókat láttam, az nagyon tetszett. Remek történet, izgalmas, szép, jó helyszínek. Heavy Rain azt végigtoltam, hát az tényleg ász volt. (Nem tudom mai szemmel hogy nézne ki mondjuk, vagy h milyen lesz majd a remaster, de akkor top volt az a graf ugye.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.16. 20:57:23
  • Totti5
    #32676
    Beyond nem jött be, valahol a 40%ánál abbahagytam. Heavy Rain zseniális volt. Csak attól tartok nem fogják tudni megismételni.
  • Ragnar360
    #32675
    Hol keressem a szar frémt, perc, mp? (komolyan, hogy észreveszem e) illetve a videóban hol van vmi jó rész gameplayben. Nincs kedvem/türelmem végignézni, de azért érdekelne:)

    Totti: tech része biztos rendben volt, gondolom így érted, de amúgy igen mikor is jön a Heavy Rain remastered ps4-re?:D Sőt a Beyond is kurva jó cucc lehet.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.16. 20:37:29
  • Totti5
    #32674
    Heavy Rain szintet kérek. Nem mást.
  • Kongy
    #32673
    Nem tudom, nálam egy játék egyből elvágja magát, ha hulladék a mentési rendszere. A legundorítóbb dolog, hogy amikor kilépsz, majd vissza, nem ugyan úgy kapod vissza a játékállást, ahogy hagytad. Ettől én üvöltve hányok.
  • TDC Geronimo
    #32672
    húbazze fosfrém van ezerrel. Bottal se



    Pedig amúgy még érdekelne is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.16. 20:19:28
  • Totti5
    #32671
    Figyelembe vettem. Elosztom 3al.

    4 millió / platform.
  • TDC Geronimo
    #32670
    Ráadásul borderlands nem is lesz új gépekre még pár évig úgyhogy az a remaster jó dolog
  • Kongy
    #32669
    Azt is vedd bele, hogy a Border multiplat cím volt, míg az Uncharted-ek csak PS-re jöttek. Ugyan úgy ahogy a Minecraft-ot, így ezt sem tudom érteni, hogy lehet szeretni. Hulladék mentési rendszer, random bedobál helyekre, újratöltődnek az ellenfelek. Kb a prológus alatt hányingerem lett mindkét résznél, és hajítottam ki a picsába a játékokat.
  • Totti5
    #32668
    A többire az nem igaz? Borderlands rossz példa bármire is, mert ott az új rész jött ki pár hónappal később kurrgenre. Mellé lett csapva a 2. rész is extrának. Akár Sony ex, akár nem semmiféle kettős mérce nem kell. Mindenki aszerint veszi ezeket h mennyire kedvelte előző genen.

    Borderlands 2őt legalább annyian, vagy inkább többen ( jóval többet, 12 millióan ) mint a Uncharted 2őt pl.
  • SlickAdam
    #32667
    nono. Borderlands-et nagyon sokan szeretik es a Pre-Sequel-el egyutt jott. rohadt tartalmas csomag, es uj patch ota faszaul is fut. nem-full aron...

    Sleeping es baratai viszont moslekok.
  • Kongy
    #32666
    Amúgy sokan szkeptikusak itt a GoW 3-mal kapcsolatban, de szerintem inkább 20 ilyen remaster jöjjön, mint Sleeping Dogs, meg Borderlands remasterek, amiket kurvára senki sem kért, mégis jönnek. Inkább a Sony exkluzív címeiből kellenek ezek, amik ugye jönnek is (Uncharted kollekció, meg Heavy Rain, Beyond), és ez nagyon helyes. Erre most lehet azt írni, hogy ezekből sem kell, de ezzel nem értek egyet. Ezek olyan exklu címek, amiket az ember szeretne a tulajdonában tudni PS4-en is szerintem, főleg ha a PS3-at már eladta.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.16. 19:54:59
  • Ragnar360
    #32665
    De hát ez még jó ha a közepe gondolom. És tényleg WTF moment, gndolom nektek is az volt, muszáj volt megkérdezni, amúgy nem akartam, mert igazából cska költői kérdésnek gondoltam, hiszen elég egyértelműnek tűnt minden:) De olyan dolog amit meg kellett kérdezni biztos ami biztos:d na de majd elválik:)

    Moby: Boldog születésnapot. Jó evés-ivást meg minden :)
  • Moby
    #32664
    Kongy, Tatyla: Köszönöm!
  • TDC Geronimo
    #32663
    Ezért nem értem minek kérdezted? Ennyi erővel kérdezhetnél a végéről is.
  • Ragnar360
    #32662
    Hát kár hogy ezt utólag írtad, ha ezt a másik hsz-be írod, akkor lehet nem nézem meg:d vagy ilyesmi:)
  • Ragnar360
    #32661
    Ja azt hittem hogy eldőlt, de baszki Hoz Hun-t nem kellett volna elovlasni, csak a spoiler tag előtt írja ki hogy "Ez a kérdés?" Gondoltam vmi kis semmiség lesz és így láttam a választ amit írt. Gero jól letted hogy nem írtad le.
    Amúgy azért elég fura, ilyen halucinációk azért nincsennek:D