121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • eje75
    #32743
    hm... :( köszi..
  • eje75
    #32742
    hm... :( köszi..
  • Moby
    #32741
    Én szerettem mindkettőt, de nagyon másért.
  • Moby
    #32740
    Én használtam pécvel, nekem nem pattogott.
  • eje75
    #32739
    Megvettem tegnap a Gold fülest, és ennyi pénzért egész jónak érzem a hang minőségét.PS4-en semmi gond, viszon PC-vel párosítva videó illetve zene lejátszáskor halk pattogások hallatszanak belőle... akinek van, találkozott ilyennel? A lejátszó (KMplayer) gondja lenne? HDMI-n nem voltak ilyen gondok...
  • Ragnar360
    #32738
    Jólvagy már, most mibajod:D
  • darkSectorxxx #32737
    Residentből is van 20 mégis kb 5 játszható.
    Nem is baj ha sok stílust visznek végig, én is sok játékkal játszanék ha lenne más téma, skin, mert éppen nem a játék rossz hanem a témája. Ilyen pl a Witcher. Szép, tartalmas, jó, csak kurvára nem érdekel a főszereplő meg ez a környezet, téma.

    Mondjuk ugyanezt egy scifi, vagy horror témában a kedvencem lenne. Ott a GTA, hidegen hagy, jött az RDR, ami ugyanazon recept alapján készült és minjárt belopta magát a szívembe.
    Egy DMC h&s sem más alapokban mint egy másik h&s, mágis nekem az ütött be.
  • darkSectorxxx #32736
    :D
  • Paranoia
    #32735
    oh ...
  • n000rbi
    #32734
    Már kijött év elején, csak sajnos konzolokra nem.
  • Paranoia
    #32733
    Fahrenheit-nél leragadtam...zseniális volt a maga idejében
    állítólag abból is készül egy remastered...milyen meglepő :D
  • arty
    #32732
    +1

    Beyondot végigjátszottam, mert érdekelt, heavy rain demot se vittem végig (persze részben a körülményes irányítás miatt...)
  • Kongy
    #32731
    AC-ből már van 20 is nem? :P
  • Moby
    #32730
    Nade basszus 12. Rész??? Nem uncsi még? Assacreedből is sok lenne!
  • Paranoia
    #32729
  • Hoz_Hun
    #32728
    Nekem is jobban bejött a Beyond. Azt azért el kell ismernem, hogy a Heavy Rain sztorija brutálisan jó. Nekem bejött a Beyond sztorija is, de valóban kb tizedannyi variáció van benne mint a Heavy-ben, de a grafika, szinkron kivitelezés lenyűgöző és jobb mint a Heavy-ben (hát azért nem véletlen, Ellen Page meg Willem Dafoe).
  • arty
    #32727
    pedig ugy nez ki van akinek az lesz a "killer app" :D
  • arty
    #32726
    Sajnos a dx12 pc exkluziv, ps4re jatekok jonnek csak.
  • Moby
    #32725
    Az érdekeid védem ;)
  • Kongy
    #32724
    Arra se veszem a fáradtságot, hogy a videóra rákattintsak, annyira nem érdekel :D
  • Kandurex
    #32723
    pokolra jutsz
  • Kandurex
    #32722
    Nehezen tudom eldönteni, hogy YT végigjátszás mitől lesz kevesebb, mint az online :)
  • Moby
    #32721
    Sehogy nem fogja áthidalni, szal jobb, ha valami mást veszel.
  • Moby
    #32720
    Csodálkoztam volna, ha mást is tudsz róla mondani :)
  • darkSectorxxx #32719
    Dehogy, hallottam 2x is annak a csávónak a szájából, hogy tanultak a hibákból, még1x nem követik el a watch dogs-unity témát. Neem, soha, a Divisionnal sem. Á.
  • shaddam
    #32718
    Unity-t alulmúlni? Hát kinézem belőlük
  • Ragnar360
    #32717
    ps4 - 45 perc gameplay - szerintem ez lesz a leggyengébb rész eddig...

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.17. 03:15:32
  • TomStorm
    #32716
    Rohadt sg motor
  • TomStorm
    #32715
    Mi a szar nem lehet üzenetet küldeni
  • darkSectorxxx #32711
    Igen. :)
    Ha a magyart beraktad Primary-nek és addig belépsz amíg elindítod a letöltéseket. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.17. 01:25:45
  • webadam
    #32710
    Sziasztok! A következő lenne a kérdésem: eddig a UK profilomon volt PS Plus előfizetés, ez most lejárt, de ahogy néztem eléggé felmentek az árak és így egy magyar előfizuval jobban kijönnék. Ha csinálnék egy magyar profilt és arra vennék plus-t, akkor tudnék multizni és a plusszos játékokkal játszani a UK-s profilomon? És a letöltések közé berakott játékokat el tudnám így érni? Igaz azok főleg indiek, nem lenne nagy kár értük :) Előre is köszi.
  • darkSectorxxx #32709
    Ja nem tuom nekem pár helyen párszor meghaltam...:D Inkább bossok, meg pl az első helyen a játék elejefelé mikor a 3 nagy szoborhoz érsz és a nagy kapu lezárul és csak jönnek és jönnek és jönnek. :D
  • TomStorm
    #32708
    A PC,hogy fogja ezt áthidalni,maradjunk ilyen kérdésnél.
    Ha veszel PS4-et akkor pontosan neked nem kell ez miatt aggódnod:)
  • Rdinho10
    #32707
    Tudom vannak kivetelek
  • Rdinho10
    #32706
    Hat en is tobbet vartam:/ ugy erzem az eddigi jatekokat ,mintha ures lenne mind,ramennek a latvanyra kozbe meg a tartalom nulla kb a ps2 szintet surolja...
  • sirpalee
    #32705
    PS4-nek már régóta van hasonló feladatot ellátó fejlesztői eszköze.
  • SlickAdam
    #32704
    mit csinal a dx12 hogy aggodsz miatta?
  • PrinceT
    #32703
    Sziasztok, mostanában gondolkodom ps4 vásárlásán, egyedül a dx 12 miatt töprengek még kicsit. Szerintetek a ps, hogy fogja ezt áthidalni?( nem vagyok annyira otthon a témában) Valamint van esetleg itthoni közösség, ahol össze vannak gyűjtve a ps playerek? Multira értem, ahol könnyebben lehetne vadászni csapattársakat játékokhoz, tudok angolul is, de azért mégiscsak az anyanyelv.. na:) A válaszokat előre is köszi! :)
  • Ragnar360
    #32702
    eleg ratyi játék lett ahogy láttam, mégha egy f1 játék se érdekelne nagyon egy percig sem, de ez grafra is vmi okádék úgy tudom.
  • TomStorm
    #32701
    Akarom,szeretném.Ide vele!:)
    Csak Demoztam a régi időkből de nagyon megtetszett.
    Heavy Rain-t viszont már kihagyom HA nem kap új tartalmat.Ez utóbbi remekműt 3x játszottam végig+egyszer végignéztem ahogy ismerősöm végig bénázza:D

    Hát örülnék egy BTS-nak..