121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #32783
    es tenyleg!
  • SlickAdam
    #32782
    miert bontod ki? meg nem tudjuk, hogy er-e valamit a patch...
  • TomStorm
    #32781
    Na zsír.Akkor kibontom a Díszdobozos példányom:)
    Csak erre várt
  • Moby
    #32780
    Mondjuk azt sem tudom mifaszra számítok, mer mentésem sincs, a nulláról kéne elkezdenem, ahol amúgy sincs gond a frémmel
  • TDC Geronimo
    #32779
    indítsd el játékot és maradj azon a képernyőn, ahol írja hogy updatet szed és felajánlja ,hogy indíthatod anélkül is. nekem ott begyorsul maxra mindig.
  • SlickAdam
    #32778
  • Moby
    #32777
    Nem. Írtam korábban, hogy van nálam egy kölcsönpéldány (de már sirdogálnak miatta, szal gecijó lenne, ha még meg tudnám nézni, hogy valaha megpiszkálom-e még bottal ezt a fospermetet)
    #32328
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.17. 21:27:19
  • SlickAdam
    #32776
    hat meg megvan?
  • Moby
    #32775
    Hát nekem ugyan nem. Azt mondja uptodate. Meh...
  • TDC Geronimo
    #32774
    írtam box topikba, hogy onnan még sok van hátra
  • Totti5
    #32773
    Ködsziget a főágnak hány %nál van?
  • SlickAdam
    #32772
    fasza, mar szedem is.
    // 10 hours left...
  • TDC Geronimo
    #32771
    szedhető, ha nem kezdi el, manuálisan kell megpróbálni
  • SlickAdam
    #32770
    szedheto vagy csak olvasod?
  • TDC Geronimo
    #32769
    7.5gbos a witcher patch
  • Totti5
    #32768
    Nem, én azt nem értem hogy kijön egy fix 30 vagy 60 fps remaster, és megy a köpködés, hogy minek, kit érdekel, nincs más. Kijön az UC kollekció és oltárra emeljük. A kettős mérce. Amúgy nem a Proto frémet hordák le még 2 napja, hanem a játékot. Szar port, pont annyi mint amennyit beleöltek a ki tudja milyen takarítók az éjszakai műszak vacsoraszünetében. Valszeg egy pizza árából kijött a kódfejtése . Szar.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.17. 20:58:16
  • Moby
    #32767
    Lesz egyáltalán olyan, aki ezt megveszi a frém ismerete nélkül is?
  • TDC Geronimo
    #32766
    totti kérdezte hogy miért köpködik ezt és miért istenítik UC collectiont? Hát öhm. Ezért én amerikába perelnék vásárlás után.
  • Moby
    #32765
    Én sem hiszem, hogy megtalálják az iniben a setupot, és visszavesznek végre belőle a gépnek megfelelően. Tutter, hogy ez már túl van a képességeken.
  • SlickAdam
    #32764
    azaport!!! :D XO
  • n000rbi
    #32763
    Ezek a lelküket kidolgozzák, még pénteken is.

    /na jó, azért kicsit várom, hátha csoda történne és ps4-en is játszható verziót kapnánk...
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.17. 19:30:41
  • TDC Geronimo
    #32762
    Patch 1.07 will be arriving on all platforms in the next 24h. Once it's live everywhere, we will officially announce it. #TheWitcher
  • darkSectorxxx #32761
    Az eddigi leghülyébb témát választották.
    De utálom az ilyen angol uri sapkákat!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.17. 19:20:58
  • TDC Geronimo
    #32760

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.17. 19:16:34
  • darkSectorxxx #32759
    Aha értem.

    Amúgy DLC, nem isd tudtam róluk amíg a Remasterednél nem olvastam a bolti dvd-nél hogy minden kiadott tartalommal együtt jön ps4-re! :D

    Mondom vattafakk? :D
    És igen, GOTY kiadás. :D Az más tészta hogy 1 értelmes skin sincs köztük, max az a legalsó....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.17. 18:46:01
  • Totti5
    #32758
    Nagyon várós!
  • Moby
    #32757
    Óriási, Magyar sztóron még fent since a journey. Végülis, még van 3 nap a megjelenésig.
    Köszibuziszoni
  • Kongy
    #32756
    Ment is válasz, csak nyaralni voltam, és elfelejtettem, hogy van skypom :D Holnap meg megint eltűzök.
  • Ragnar360
    #32755
    pffff:D de miért vársz mindig valami alátámasztást, meg mégtöbb érvet baszki:) Megemlítettem pár dolgot a játékot illetően, vagy konkrétan lekéne érvelni neked, hogy a színkörnyezet ezért és emiatt szerintem nem jó és és azért és amiatt jobb lenne ha úgy nézne ki? Meg így levezetni? Nem dedó ez:D Ha valaki nagyon nem ért vele egyet akkor tegyen be képet hogy nézzem meg itt ilyen és mi a baj ezzel, vagy hogy ennek ilyennek kell lennie a kor miatt vagy tudom is én mi miatt. De biztos csak ahhoz van türelmem egy AC-nál, hogy itt ki elemezgessem neked érvekkel a miérteket. -> hogy el tudd fogadni mint véleményt, mert neked anélkül csak üres lowgecizés meg fröcsögés:D
    think
  • Moby
    #32754
    Írtam neked napokkal ezelőtt skypon :)
  • Kongy
    #32753
    Nem volt, csak a sárga fénynél lehetett menteni, mint a PS2-es verziókban. Ascension-ben jött be a checkpoint dolog, és teljesen leváltotta a mentési helyeket. Mellesleg ebben a pillanatban fejeztem be a játékot, és feloldódott egy halom kosztüm. Szóval ezek voltak a játék DLC-i :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.17. 16:05:23
  • Moby
    #32752
    Annyira uncsi már ez az állandó érvek nélkül lowgecizés, hogy egyel bővült az ignorelistem. Sajnos kibaszottul felhigult a topik, és csak szivárogbefele az agyelszivacsosodás, mostmár muszáj valahogy védekezzek ellene.
  • Ragnar360
    #32751
    Nemcsak a frém. - A frém a frém mindig a frém, milyen szemetek van vazze hogy mindig ilyen """hülyeségre"" figyel?:D
    A játk egy szar kietlen, kb tartalmatlan fos "pályával" snassz szar az egész, egy lerágott csont, a videók meg ilyen szarságok se tud érdeklni, mert mindegyikben ez volt. Az utcák nagy nyílterűek, a hintózás se érdekel, sőt még az se tetszik, meg minek bele, kit érdekel feelinget ad. Aztán a sok hülye küldetés megint, és több helyen a grafika is egy fos ahhoz képest, egyhangú, egysíkú az egész helyszín/környezet. Kész. De ilyen volt akkor London mi? Gondolom. Lényegtelen. Vacak akkor is. (AC3 városai szásszor odaverték ezt kábé. Nem a frém a lényeg itt, hanem hogy egy ratyiság lesz. Lehet szidni - mert úgyse adtok igazat abba amit itt leírtam.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.17. 15:49:08
  • darkSectorxxx #32750
    Nem figyeltem, de a régibe nem volt checkpoint?
  • darkSectorxxx #32749
    Én kimaxoltam még a DLC-t is :)
    A zenék miatt már megérte ;)
  • Moby
    #32748
    Ha jól látom glitcher egyhét még mindig sehol.
    Ezek a polákok gondolom a japókhoz járnak továbbképzésre. Sajnos az asztalalatt alvásnál tovább ők sem jutottak a leckékben.
  • Moby
    #32747
    Megnéztem feléig. Tetszene, de ez megint moslékfrémes :(((
  • SlickAdam
    #32746
  • Hoz_Hun
    #32745
    Vóóó, milyen igaz! A RDR kétszer végigvittem és le sem bírtam tenni. A GTA-ról meg már írtam korábban (nem jutottam a végére se). Mondjuk a RDR zombis DLC kihagytam, mer nem viseltem (volna) el ezt a természetfeletti zombizást abban a remek hangulatos igazi western környezetben.
  • Kongy
    #32744
    Ígérem az utolsó postom a God of War 3 remasterről, de ez meglepett: tettek bele autosave-et. Néztem is, hogy a load-nál checkpointokat is ment, ha esetleg 2 mentési hely között kilépsz. Ez egy nagyon szimpatikus lépés egy ilyen ódivatú mentési rendszernél.