121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #32823
    :D Megértem amúgy az érzéseidet.
    Én is a kedvenceimmel vagyok így néha, méreg elönt mikor látom hogy basznak rá.

    És az milyen hogy sokan nyíltan beismerik hogy konzol oks, pc-s portokat meg szándékosan nem foglalkoznak annyi?
    Nem értem.
    Vagyis értem de szarrágás. Bár legalább megjelenik mind3 helyen az adott játék, csakhát.

    Most a GTA5-nél hallottam hogy pC-n azért baszodótt el a teljesítmény vannak bugok "állítólag", mert valamit beletettek a modderek dolgát megnehezítve.....
    De ugye a pc-nek ez lenne a lényege. Hogy amit elkurnak a fejlesztők a tudálékos játékosok azt kijavítják, vagy megoldást készítenek részben hozzá.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.18. 09:49:24
  • n000rbi
    #32822
    Egyébként nekem továbbra is az a legbosszantóbb, ahogy ezek a nyikhaj sámánok nagypofával nyilatkoztak megjelenés előtt, közben nyilvánvalóvá vált, hogy segghülyék a ps4-hez. (meg úgy általában is a qs nem nagyon létezik feléjük, mert tömve van buggal ez a fos)
    Simán elképzelem, hogy csak a népes ps-userbázis miatt gányoltak egyet nekünk is, mert a pénzünk az ugye jól jön. Részemről megdögölhetnek.
  • darkSectorxxx #32821
    Na igen azon télleg nem venni észre. :)
  • n000rbi
    #32820
    Csak mert a napokban szóba hozta itt valaki: Borderlands.
  • darkSectorxxx #32819
    Hát sorry de említsetek meg 1 darab játékot ahol a nagyobb fps-t nem butítással hozzák elő, szerintem egyik játék kódját sem optimalizálják tovább, ez egyszerűbb csak ezt is lehet úgy hogy elbasszák, meg úgy is hogy ne vedd észre.
  • Totti5
    #32818
    A családi vállalkozást illene most már lecserélni profikra. A deallában úsznak, a Ferrari mindenkinek ott csücsül már a garázsba. Fejlesszék már azt a kicseszett programozói gárdát...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.18. 08:45:13
  • Moby
    #32817
    Sámánok. Évjátéka. Tízpertíz.
    ROFL
    kutyából nem less szalonna. Igénytelen ostoba hazug fospermetből meg videojáték. Csak valami parasztfrémes szemét.
  • n000rbi
    #32816
    Oké, tele a wicser fórum anyázással, lod tovább butítva, felhők csak úgy eltűnnek, pop-in hegyek, frémgondok még mindig. Becsődölhetne már ez az inkompetens, hazudozó banda.
  • n000rbi
    #32815
    Akkor nem is baj, hogy az isp-m bemondta az unalmast és sehol semmi netem reggel óta...
    A polákok meg rohadjanak meg, amiért lassan 60!! napja váratnak.
  • Tatyla
    #32814
    US store flash sale 30$ a borderlands
  • SlickAdam
    #32813
    akkor türd... böven! :)
  • Ragnar360
    #32812
    Látni benne, ha nagyon nézi az ember, de türhető azért ez bőven. : )
  • SlickAdam
    #32811
    "So, after testing 1.07... Velen swamps are still largely sub 30 fps, even lower when fighting, and Novigrad as night is a crawl-fest."
  • SlickAdam
    #32810
    ennyi
  • TDC Geronimo
    #32809
    alternate movement, inventory tabok stb. 1.07 videó

  • SlickAdam
    #32808
    nagyon belassult a marhaja, 4 ora jelenleg...
  • Ragnar360
    #32807
    Na erre a witcheres dologra kíváncsi leszek. Adam mennyi van még hátra?
  • TomStorm
    #32806
    Ja a 6-os még nem jó oda.Akkor bemegyek random csak nem biztos jó vége lesz megint.

    Én is Daggerfall covenantos vagyok amúgy:)
  • Moby
    #32805
    óbammeg...LOL
  • TDC Geronimo
    #32804
    6os vagyok még csak, de lehet nem is egy oldalon vagyunk. Én daggerfall covenantba vagyok
  • TDC Geronimo
    #32803
    Hát pcn nekem anno nem igen tetszett, de kontrollerrel ez most nagyon jó. Animáció kicsit bénácska, de ezért a pénzért rengeteg a tartalom és engem leginkább a pvp érdekel.
  • SlickAdam
    #32802
    es milyen ez az öregebbik szkrollozik?
  • TomStorm
    #32801
    Merre jársz?Kellene menni Spindleclutch-t.L12-es quest/4 player Dungeon.Healer Templarral mennék
  • SlickAdam
    #32800
    nem is.:)
    elsö dolgom az lesz, hogy elmegyek az iszapba. most kicsit belassult ez a szemet...
  • Moby
    #32799
    Akkor gyakorlatilag Slickre vagyunk utalva, akinek viszont frémvaksága van wicserben. Ehhh...
  • Ragnar360
    #32798
    :))
  • TDC Geronimo
    #32797
    Nekem se amúgy, de mindegy is elvagyok ESOval :)
  • Moby
    #32796
    Értem.
    Majd jelezd, ha az egyiken eljutsz a főképernyőig.
  • SlickAdam
    #32795
    pedig mennyi teliszalami kijonne, ha csak 1 verziot vennel... :(
  • Moby
    #32794
    Igaz-igaz. Mindig elfelejtem, hogy ezek a sámánok a tokodrévészalsói vasútállomás pottyantósvécéjéből töltik fel betárcsázósnettel.
    Ami csak pont akkor volt gyors, amikor a buditakarató margitnéni véletlenül rátenyerelt az upload dlc gombra hugyos-hypósvödörrel 2 nappal az időpont előtt :(
  • TomStorm
    #32793
    2 doboz van a Díszdobozosnál és én csak a játékot vettem ki az EGYIKBŐL.Tehát mi következik ebből?Neked elárulom,hogy legyen halv.fingod az egészről:Most kibontottam mindent,igen kinyitottam,térképet,zenei CD-t matricákat,fémdobozt.
    És bizony,minden platformra megvan Witcher és Diablo,DA3 meg más is
  • SlickAdam
    #32792
    az a baj hogy van vagy 2 millio fele kiadasa csak itt europaban (faszert...). lassan teszik fel mindenhova.
  • Totti5
    #32791
    Atsiklottam felette! Kösz, sosem érek a végére akkor :))
  • Moby
    #32790
    Hát nekem be sem adja. Ezek engem (polák tetvek+japó tetvek) legalább annyira utálnak, mint én őket. Már ha ez lehetséges egyáltalán :)
  • Moby
    #32789
    Hát most nincs kanalam visszakeresni, de tegnap már szaggatott a fülesed a witcher3-ban. Amit korábban one-on nyomtál (ez tuti, sőt már pécén is). De most, hogy itt a peccs, kibontod a díszdobozos példányod. Abból a játékból, aminek a menüjében tegnap szaggatott a nemtudommi.
    Nem akarok semmit, csak felszaladt a szemöldököm a posztodon, mert az írásaid alapján már ez lenne a kb 5. plédány, amit most épp kibontani készülsz a witcher3-ból. Nem igényel magyarázatot, nem ezért mondtam. Én 1-2 napja hihetetlenül jól kezelem az fura eseményeket.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.17. 22:04:03
  • TomStorm
    #32788
    Itt írok olyat,hogy One-os meg Ps-es ugyanolyan?Én nem látok ilyet,nem is értem mit akarsz
  • Moby
    #32787
    #32616
  • TomStorm
    #32786
    Én ilyet biztos,hogy nem írtam
  • Moby
    #32785
    Neked már volt korábban egy olyan posztod, hogy a one-os, meg a ps4-es nálad ugyanolyan. Jól emlékszem?
  • TDC Geronimo
    #32784
    Érthetetlen tudom. Pár napja jöttem erre rá tök véletlen.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.17. 21:37:52