121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ragnar360
    #32864
    Na és persze most szinte egyből meglett. Le kellett nyugodni :/
  • Ragnar360
    #32863
    Batman utolsó Riddler versenye... fórumfestéket nem tűrű komment lenne ez:d
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megggdfgölnnééÉÉMmmmm a kurva annyát is és persze a ááááá szenvedd végig a kört hogy előlről kezdhesd mert nincs benne retry, ez beteg állat, ütném fejbe szanaszéét akit ezt így megírta, széttöröm az egészet érzést jól adja. :(( miután már nem bírtam és már majdnem mindig meglett, gép instant kikapcsolása, és megint lehet letolni az első két kört, hogy a legjobb 3-al szívjon az ember.

  • n000rbi
    #32862
    LOL
  • SlickAdam
    #32861
    parity bazdmeg PARITY!!!!
  • n000rbi
    #32860
    Egyetértek.
  • Totti5
    #32859
    Ezt a fix 20.0át tanítani kellene, ezt csak a sámánok tudták összehozni... dögöljenek, meg hogy az fpst szándékosan lerontották, ami eddig jó volt X1en. DÖGÖLJENEK MEG.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.18. 15:51:35
  • n000rbi
    #32858
    Nem drukkoltál eléggé:



    Itt a teljes teszt.

    Szarházi banda
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.18. 15:49:31
  • arty
    #32857
    pedig van rá esély, hogy a cyberpunk2077 odacsapNA ... :((
  • darkSectorxxx #32856
    Na azé ez így elég tré, ha dobnék rá photoshoppal egy szivecskét és az összes sg-s tag nevét beleírnám, akkor esetleg. :D
  • SlickAdam
    #32855
    jobb klick - set wallpaper
  • darkSectorxxx #32854
    Engem inkább az ilyen változások hatnak meg. :D

  • darkSectorxxx #32853
    Oks (tudom) de nem drukkolhatok neki hogy neki ne legyen rosszabb? :D
  • n000rbi
    #32852
    Nagyon képben vagy most is Dark. One-on sokkal jobban futott eddig is a játék. Tudod mi a ps4 verza miatt morgunk itt a ps4 topikban.
  • darkSectorxxx #32851
    Én kíváncsi leszek mi az eredmény, remélem számodra és a többi játékos számára hogy csak pozitív!
  • Moby
    #32850
    Az idő megszépítette ennek az emlékét is jócskán.
  • SlickAdam
    #32849
  • Moby
    #32848
    Nem rád gondoltam. Te most még abban a stádiumban vagy, amikor azt hiszed ezt így fogod bírni végig :D Ilyen vol nálam is, még ha nem is tartott eddig.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.18. 11:49:02
  • n000rbi
    #32847
    Az rajtunk sokat nem segít :) Kizárt, hogy one-ra is megvegyem.
  • Totti5
    #32846
    Lassan lent a pöccs, majd jelentkezek ( X1 )
  • SlickAdam
    #32845
    igenytelen paraszt vagyok?
    leirtam basszus amit latok. pedig meg kesö este sincs, hogy a faradt szemeim csalnanak...

    VAN frem gond benne dogivel. de NEM olyan, mint amit belembeszeltetek. vagy tenyleg csinalt valamit a pöcs, s gep valogatja kinel hogy hat (fix masina, de ezesetben siman el tudok ilyet kepzelni).
    mindenesetre HA te kb azt lattad korabban, mint en most vagy elözö patch utan es levertel egy ekkora rinyat, akkor valami nalad nincs rendben szvsz. ezt annak fenyeben, hogy 500 orat vertel a BB-be.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.18. 11:08:11
  • Moby
    #32844
    Fuss vele messzire. Ebben a percben gyűrtem a kukába a második részének a díszdobozos kiadását.


    /De már a pröhardveren megy a defense, hogy ez még jobb is lett. Witcher3: igénytelen parasztoktól igénytelen parasztoknak. Remélem a jövőben sok ilyen készül.
  • n000rbi
    #32843
    Pedig nem ezt mondták.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.18. 11:02:20
  • SlickAdam
    #32842
    hulyeseg. az ÖSSZ"KEP" semmivel nem rosszabb, mint a BB-ben volt.
  • Moby
    #32841

    #32799
  • SlickAdam
    #32840
    gyors teszt eredmenye:
    - Fyke Isle-nel volt nekem korabban fos a frem, mar nem az. nem tokeletes, de jobb, siman jatszhato
    - elmentem vegre Novigrad-ba. kikerestem egy mozgalmas helyet, addig meditaltam mig este nem lett ES esö: frem hullamzik, de nincs 15 vagy 20-as lock, mint amit sugalltatok, inkabb a kis beröccenesekböl van sok, de valahogy nem erzem gém-brékernek. nappal, esö nelkul, szinte nincs is semmi gond.
    - megtalaltam a videokban tesztelt mocsaras reszt is. na ott szar a frem. bar nem tudom milyen gyakran es meddig kene arra csaszkalnom...
    - amugy a szabadban esöben, viharban siman jo a frem. ha nem mozgok, meg is van a 30 fix (kamerapörgetessel).

    fasz tudja, en ezt jatszani fogom tovabb. a mocsaras resz egyedül, amire azt mondom, hogy instant hanyinger.

    ja es rövidke csekkolasom alatt nem vettem eszre, hogy tobb lenne a pop-in. eltünö felhöket se lattam.

    mondjatok meg stressztesztelös helyeket!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.18. 10:50:34
  • n000rbi
    #32839
    Majd kiderül, hogy csak vicceskedik-e valaki, de már van egy másik ilyen topik is :D
  • Moby
    #32838
    Tehát mostmár azon sem kell megpiszkálni. Fincsike! Ezek a polákok tömik a zsebem pénzzel :DD
    A skiplistámon az első helyre csúsztak. Beelőzték az ubisoftot, és mindenkit.Szinte várom, hogy bejelentsenek valamit, amit széles mosollyal ignorálharok :) Illetve most, hogy már kiásták a sivatagból az e.t. kazettákat, tudom mit kellene a helyére temetni :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.18. 10:24:42
  • darkSectorxxx #32837
    Csak mert mihéten felröppentek hírek hogy valamely platformon, vagy platformokon, a mentést is megrághatja, namármost az ilyenektől annyira félek, hogy én úgy kezdek mindent már az előző gen óta hogy mentés kb 2 hetente-> uSB -> PC

    Persze BB-nál akár naponta is. :)

    Meg a PT demo-t is lehet rá kéne tennem valamire, vinyó vagy valami. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.18. 10:20:51
  • n000rbi
    #32836
    BÁRMI elképzelhető :)
  • darkSectorxxx #32835
    Mentésekre hatásdsal van?
  • n000rbi
    #32834
    Ja hát természetesen resetel minden beállítást a patch, nem tudtad?! :D
  • darkSectorxxx #32833
    "cancel, cancel, cancel......"

    Haverommal szoktuk ezt mondogatni egymásnak ha valamit pl elbaszunk pc-n telepítésnél stb. :D

    Ja ha tudja az ember: "play without patch"
  • SlickAdam
    #32832
    de a zene mar nem szaggat a fömenuben.

    GREAT
    FUCKING
    SUCCESS

    szerk.: HUD allitassal kezdte a jatek az elöbb es ANGOLUL indul. en eddig nemetul jastzottam... :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.18. 10:07:46
  • n000rbi
    #32831
    Sőt:
    1.07 butchered xbox framerate!! Lock to 20fps in Swamps!!!!

    LOL, sírok!! :D
  • darkSectorxxx #32830
    Ezt legalább 2x fel is hoztam régebben, hogy azért ez nem tetszett nekem, annak ellenére hogy a végeredménnyel is meg vagyok elégedve.
  • SlickAdam
    #32829
    arra szamitottam hogy nem er majd semmit a pöcs, de hogy szarabba is teszik...
    a pöcs meg szepen települt este... fasza.
  • darkSectorxxx #32827
    BB trailer, az effektek messze jobban néznek ki, de kockáztatom a shaderezést is.

    Az én sony tv-men nem néz így ki a játék.



    1:00-nál iszonyatkurvabrutálisan szebb
    itt nagyon látszik

    0:46-nál fut át a hídon mielőtt mész a temetőőrhöz a játék 2. főellenségéhez (no comment)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.18. 10:02:37
  • Totti5
    #32826
    Mleyik Bloodborne videó volt az? DS2 nem lett az mint amit mutattak, de abba kb semmi.
  • darkSectorxxx #32825
    Ez igaz és hány másik ilyenről nincs témázás, nem ők vannak ezzel csak így.
    Annyi hogy a CD legalább nem annyi játékkal nyomta el, persze ebben az is közrejátszik hogy kevesebb AAA-t futtatnak, talán ezért nézik jobban el, és szerintem akik kedvelik azért egy Watch vagy AC-nél tartalmasabb és jobb a gameplay még így is, ami megintcsak enyhítő körülmény lehet.
    Ott a Bloodborne, ami nem úgy néz ki mint a bemutatón, nem elég az fps sok helyen, mégis a sony részlegen külön oltáron tartják, meg a játékosok is, mert a gameplay egyszerűen elfeledteti. Nem hallasz ilyeneket sehol szerintem, max itt 1-2x szó volt róla mikor én is írogattam bossfight-nál hogy na a lassulás a ritmusomból kizökkent, de ennyi.

    Érdekes is.

    Az ND nyilatkozta hogy nem bíztak a TLOU sikerében, a From meg a Bloodborne-éban , és talán lehet így kellene egy játékhoz mindig hozzáállni, mert ezekszerint így születnek az ilyen játékok.
    Meg több ilyet olvastam, hogy egy új széria, vagy meglévő spin-off-oknál álltak negatívan a dologhoz, és lám.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.18. 09:56:38
  • Totti5
    #32824
    Minden amit PR pofázott, mondott, bizonygatott 100%ban pofáraesésbe ment át a megjelenés előtti hetekben és napján, minden egyes mondatuk, szavuk. Lehet ütni a Watch Dogsot, de a CD sokkal több mindenben esett pofára mint az Ubi. Viszont amíg a WD 10 év múlva is rugdosva lesz, addig a W3 nem.

    Csodálatos amit műveltek az írók, színészek, pályadesingerek, gameplay szakik, tartalom gyártók. Borzalom amit a PR és amit a teknóért felölős személyek.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.18. 09:48:24