121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #32904


    Na de tényleg, mit várnak? 2 hónapja megy a bullshittornádó.
  • SlickAdam
    #32903
    official Witcher 3 framerate topik 2.0:
    "Again, rot in slow death in Hell you fking dogs, and choke on the all that stolen money you fking scumbag thieves."

    5 perc es roló.:D
  • darkSectorxxx #32902
    Köszike.
  • Soldiers
    #32901
    Srácok segítség kéne ritkán csinálja a PS amikor bekapcsolom és olyan mint ha lenne benne lemez de nincs benne semmi illetve be se veszi a lemezt csak akkor javul meg ha áramtalanítom és utána jó lesz valakinek vmi ötlete??
  • TDC Geronimo
    #32900
    Ebben a videóban mutat jó pár dolgot, hogy mi változott.

  • darkSectorxxx #32899
    Ja, jó most pont az alapvető dolgokra nem gondoltam, jaja így már logikus. :D
    Most én mindjárt valami más extra dologra kezdem gondolni.

    Amúgy még annyit hogy ebben a játék milyen aspektusból változott? Feltételezem nem technikai részekre gondolsz most.

    Isten az atyám nagyon elkezdenék egy ilyen mmo-t, de még nem találkoztam olyan stílussal ami tetszett volna.
    Még a FF-k sem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.19. 10:56:18
  • TDC Geronimo
    #32898
    A játék is meg a kontrolleres irányítás.
  • darkSectorxxx #32897
    Nem én mondtam. :D
  • n000rbi
    #32896
    Ami veszélyes, ha hülyék kezébe kerül
  • darkSectorxxx #32895
    Az internet Hatalom! :D
  • n000rbi
    #32894
    W3

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    beszarás, egy mod szépen zárogatja a topikokat, mert: az ÉN fórumomat ne nyavalyogja senki tele, menjetek a CDPR-hez panaszkodni
  • darkSectorxxx #32893
    Mi változott azóta? :)
  • TDC Geronimo
    #32892
    amennyire nem tetszett PCn anno, most annyira ráfüggtem.
  • darkSectorxxx #32891
    Hát, szomorúan hallom. :(
  • Tikal #32890
    de jó hogy már eladtam.... nincs idegeskedés...
  • TomStorm
    #32889
    Ja tegnap még Whisperer-t sikerült leölni.
    Jó 1.5 órás Dungeon volt.
    Healer Class necces főleg ha cseszik mindenki self heal-t használni.Márpedig nem használják úgy vettem észre.

    És ha nincs Ultimate healem akkor gyakorlatilag 30 métert nem haladtunk volna..
  • TomStorm
    #32888
    Szerintem tudod mi vár ott ilyen szinten:)
  • Moby
    #32887
    A szart az emberek csinálják, nem a gépek. Másik géppel mások lesznek az emberek? :)
  • SlickAdam
    #32886
    pedig x86 fikkt dí velt! fenyesre raspolyozott cimek erkeznek csak day1 ota. aztan meg felfedezik a píeszfor rejtett trükkjeit. vuhuuu. igyunk sört!
  • Mr Manson
    #32885
    Én se kaptam meg :D ... ez az egyetlen probléma
  • TDC Geronimo
    #32884
    no mindegy megyek ESO, be kell húznom lvl 10et a pvp miatt :y
  • TDC Geronimo
    #32883
    Olyan szintű bénázás megy ebben a genben, hogy abba is kéne már hagyni és kezdeni egy újat. Szomorú, de ez van.
  • TDC Geronimo
    #32882
    lehet jobb is :D
  • Moby
    #32881
    És a kabarénak még nincs vége mára:
  • Ragnar360
    #32880
    lol, szép 20 fps. ebből sose lesz 30, egyszerűen nem bírják megoldani úgy sem. Újra kéne írni ott az egészet szekvenciát lehet.
  • TDC Geronimo
    #32879
    ő mondta azt is, hogy a sword of destiny trailer grafikai minősége elérhető lesz a final PCs verzióban. Tudjuk ebből is mi lett
  • Moby
    #32878
    3 kép néha többet mond el 100 szónál.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.18. 21:27:58
  • Moby
    #32877
    Délután 2-3 órát belevertem ebbe a murdered: soul suspect-be. Slick nincs igazad, ez egy tökre élvezhető, a helyén kezelve szerethető, jópofa játék. Lehet, hogy a végére beleunok, de eddig ez nekem így tök oké (szemben a lotfallennel, amit mindjárt meg is hirdetek).
  • Moby
    #32876
    Szerintem pedig védeni kéne. Sőt! Legyen a húszfrém az új harmincfrém! Behold! ^.^
  • n000rbi
    #32875
    Közben felrobbant a wicserfórum :D Őrjöng a nép.
  • Totti5
    #32874
    Van.
  • SlickAdam
    #32873
    ha ennyi a szpojler, nyithatnatok kulon topikot.
  • Ragnar360
    #32872
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kikészít ez a játék:D az utolso dupla lézert vagy 4x meg kelltt csinálni mert összezavart amit Batman pofázott, aztán azt hittem leáll az a szar majd megint, egy idő után meg mindig elkapott. Aztán ja lehet kikéne menni a plafonon ahol bejött. Ok, Másodjára ez is összejött. Jólvan ott a kulcs tényleg - ezt mondta akkor, csak közbe el is felejtettem.

    Errefel megjelnik végre a játék legidegesítőbb karaktere és benyögi hogy majd akkor kiáll ellenem hogy ha összeszedem az összes szarját a városba? (Ráadásul a kis geci robot szarokat is megutáltam örökre) . Kiírtottam volna, de már ha bevisszük GCPD-re azzal is megelégedtem volna, errefel elbúlyik... :(((((( No komment komolyan mondom.
    rocksteady fuck you idiots

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.18. 18:59:44
  • Ragnar360
    #32871
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja közbe meglett köszi, mondom kiszedem a kurva lézer alól a kockát hogy mi van ha ott lesz üres. -.- ekkora faszságot a falon az ábra teljesen más felé vitt:/ most meg lecsapott a 2. mert beleesett a lyukba éls már nem volt idő elugrani mikor kimászott:D
  • Seth
    #32870
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amelyik kockára ráállsz vele,az nem mozdul. A lézerek alatt nem lehet kocka, akkor van megoldva a feladvány. Persze 3 alkalommal kell, egyre nehezebb, na nem annyira,mondhatni kurva egyszerű
  • Ragnar360
    #32869
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bejutni bejutottam már a kedves Selinával, de az még nem sokat ért sajnos:D
  • Seth
    #32868
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nézz fel, próbálj valamit catwoman-nel ;)
  • Ragnar360
    #32867
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Köszi, meglett. Amúgy ezt nem mondják el benne, meg semmi? Mert mikor kijöttem árvaházból akkor se mondta még magába se Batman hogy valami cucc kéne:)
    Amúgy ahogy az várható volt: ki a kurva annya találta ki ezt a idióta feladványt már megint? majd fél óra mire rájössz ohgy a kurva kütyüvel tudod mozgatni azokat a szarokat és próbálod értelmezni azt ak ét kibaszott szar ábrát, amin össze vissza vannak a nyilak és max azt leveszed belőle, hogy hol kell lennie a két üresnek. De ennyi. Most nézzem meg youtubeon v mi a k anyja? Fárasztó.

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.18. 17:54:35
  • Seth
    #32866
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elektromosságot lövő cucc. A rendőrségen van a bizonyíték raktárban, leghátul, csak be kell törni az üveget
  • Ragnar360
    #32865
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Milyen kütyü is kell ennek a féreg tetű Riddlernek hogy beengedjen az utolsó próbára? Egyszer beszéltétek itt.

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.18. 16:36:06