121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ragnar360
    #32944
  • Ragnar360
    #32943
    Na és felnőtt fejjel ennek aztán sok értelme volt:d No offense, de sose értettem, hogy lehet ennyi szarral játszani. Stb. !
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.20. 15:56:46
  • n000rbi
    #32942
    Investigating -> azaz fingjuk nincs, most mihez kezdjenek :D
  • Kandurex
    #32941
    a hülyéknek jól jön az izomerő,..mint az előző genbe, ...
  • SlickAdam
    #32940
    nem erröl van szo. azt irtad, hogy fps problemakrol az AMD jut eszedbe. miert? kodoljanak ugy, butitsak addig a latvanyt, amig meg nincs a fix frem. pont. ez nem AMD feladata. ugyanilyen erös Nvidia cuccal mas dimenzioban lennenk?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.20. 15:21:02
  • Kandurex
    #32939
    ....valami ilyesmi volt a Sony - AMD nextgen tárgyaláson...

    ezzel csak azt szeretném mutatni, mennyire kompetens idióták ülnek vezetői pozíciókba....,
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.20. 15:17:24
  • Mr Manson
    #32938
    Ciri DLC megjelent a PS4-hez, eddig nem láttam. Patch (1.07) info van valami?
  • Kandurex
    #32937
    szóval erős és szép meg stb. HW bújik meg a gépben...NOT

    oda állt a buzi, esetünkben az AMD egyik "manager" -e és fullba nyomta a kretént, ami abból a folyamatos duruzsolásból állt, hogy: "nem leszel veszteséges", "genyó gyors lesz a vas", "nagyon integrálunk, deriválunk...vagy mit csinálunk..."

    csak, hogy rajtuk az intel meg a nvidia sírva röhög egymás vállát csapdosva...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.20. 14:56:09
  • SlickAdam
    #32936
    semmi kozuk hozza. fejlesztök balfaszok.
  • Kandurex
    #32935
    Én nem tudom,.... ahányszor ilyen FPS problémák vannak, egyre gyakrabb jut eszembe, hogy: AMD

    ...és erről a cégről már évek óta csak a "talicska szar" szinonima ugrik be,...ez úgy nem volt gyanús amikor elkezdtek velük tárgyalni a NEXT vagyis CUR -gen -ről?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.20. 14:50:29
  • n000rbi
    #32934
    Persze nyilván, én is azt kívánom, hogy jó vége legyen.
  • n000rbi
    #32933
    A korábbi tesztnél nem UE4-en futott, nem? Mondjuk ettől függetlenül még valóban hányásra ad okot. Néztem pár streamet is ps4-en, ott is látszott, hogy az eget nézve 40+, előre nézve meg szinematik :D
  • Harlekin
    #32932
    Valami dereng,de itt számomra már az ügymenet ami meglepő volt.
    De,ha bár mi gond adódik akkor ismét mehet vissza erre nyomatékosan felhívta a figyelmemet a supportos.Ahogy megkapom vegyem velük fel ismét a kapcsolatot.Adtak ezzel kapcsolatban 1 hivatkozási számot,hogy a csomag nem volt e sérült és amit kaptam az valóban új,hibátlan stb stb...
    Gondolhatod amint megkapom 3 napig 24/ 24 be teszt üzem lesz geometry warsban amit azt hiszem nem kel ecsetlenem,hogy a kontrollereknél a teszt alany!!!És utána mondom ki rá,hogy ez jó!

    Közben itt beszélgettem másokkal is és cseréltetek már mások is cuccokat és mindenki pozitívan nyilatkozott volt olyan akinek beszart a mono headsett,megtört a vezeték kicseréltette majd 3 hónapra rá leejtette a kontrollert és megint eltört és ismét kicserélték vagy is nem ,mert akkor vissza se kérték a régit hanem kapott 1 másikat...
    Mind 1 majd kiderül....Ahhoz képest,hogy szóba se kellett volna nekik velem állniuk eddig egész jó a dolog Én így tekintek rá...

    Ha másra nem is volt jó,de legalább megtudtam,hogy a 2013-ban Budapesten konzolboltban vett boxom Olaszországból származik!
  • SlickAdam
    #32931
    Ethan Carter G365-ös tesztböl:

    "Ami viszont szembeötlő: a képfrissítés nem túl acélos a pécés verzióhoz képest. A cikkíró már a korábbi tesztjénél is bevallotta, hogy a PC változatot egy játékra közepes laptopon, 720p/fullos grafikai beállítások mellett játszotta végig, akkor 25-35 FPS között lavírozva. Nos, a PS4-es verzió még ezekhez az értékekhez képest is döcögősebbnek tűnik az intenzívebb helyszíneken. A készítők szerint a dinamikusan hangolt FPS értékeknek köszönhetően sokszor hasítunk a 30-as érték felett - igen ám, de a nyakunkat merjük rátenni, hogy a játék ezt az értéket legalább ennyi helyen alul is múlja, így rombolva a gyönyörű, 1080p-s felbontású, részletgazdag környezet által nyújtott élményt."


  • n000rbi
    #32930
    Majd akkor örülj, ha tényleg új és hibátlan cserekontrollert kapsz. Nem tudom emlékszel-e az MS cserés mizériámra.
  • Harlekin
    #32929
    Számomra ez most meglepő volt,mert eddig "semmit" nem javíttattam velük főleg így nem.Mindig mindent Én szétszedtem azt csere vagy másik,most mondom teszek 1 próbát és ekkora pozitív dolgot remélni sem mertem...
  • Harlekin
    #32928
    ÁÁÁÁÁ Elenyészőőő!!
    Alig van 5 év alatt 215000 GS-em 394 játékból!
  • Snexi
    #32927
    mennyit játszol te,hogy már 2 kontrollered is beszart?:D
  • Kandurex
    #32926
    garanciába az ms az ász, ez soha nem volt kérdés...
  • Harlekin
    #32925
    MS story,hogy van az amikor nem csak szidni lehet őket!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na most tényleg le a kalappal MS előtt!!!
    2013 ba vettem a boxot! 2014 karácsonyakor meg kaptam 1 új camo kontrollert.El is feledkeztem a fekete kontrolleröl.Tegnap beszart a camo(szokásos húz a jobb stick felfelé),mondom sebaj elő a fekete.Bekapcs húz a stick felfelé(mert erről elfeledkeztem) csak itt a bal...Fasza van 2 kontroller ami szar.Suport felhív elmondom a történetet,hogy azt 2013 ba vettem(gari nincs) és az már akkor szar lett csak az újat használtam és ez most tudatosult bennem.Most így van 2 rossz mit lehet tenni.Mondja semmi gond pár adatra szüksége lesz bediktálom.Közölte,hogy mindenképpen segíteni fog ezért a megoldás,hogy kér a fekete helyett csere kontrollert csak a régit vissza kell küldenem(holnap jön érte UPS) és az ahogy megérkezett indítja a másiknak is a cseréjét...Tehát iszonyat királyok!!!!
  • darkSectorxxx #32924
    Biztos nem év lesz :)
  • n000rbi
    #32923
    Csináltam már twitter accot, hadd kapják a feedback-et ott is.
  • SlickAdam
    #32922
    bohoc
  • n000rbi
    #32921
    LOL, ideje :P
  • TDC Geronimo
    #32920
    :D

    magic
  • n000rbi
    #32919
    Beszarás, tényleg működik, hogy ha letöltésnél X a játék ikonjára és behozod a Downloading application oldalt a progress bar-ral, akkor full sávszéllel szedi a cuccot. 10Gb lejött kb. fél óra alatt.
  • arty
    #32918
    "játsz 5 évet egy karakterért"

    ez valódi opcio?
  • darkSectorxxx #32917
    De ez nem baj!!!!
    Hiszen hagynak másik utat!!!!!
    És ez a szép, engem nem érdekel, aki nem bírja ki vegye meg, a lényeg hogy nem fontos. :) PC-n meg miről beszélünk, a trainerek alap dolgok. :D
  • darkSectorxxx #32916
    Én most naív leszek és elhiszem.
    Akarok hinni nekik még a RESI 7 előtt........ :)
  • Totti5
    #32915
    Szépen hagzik, a tolással kinyerhető kontent. Nyilván ahhoz nagyon sokat kellene nyomni hogy összeharácsolja az ember a DLC karaktert. Egyrészt a koca gémer megveszi pénzért, mert nem fogja annyit tolni a HC meg talán grindel érte, de valszeg megveszi azonnal, mert kell neki az új. Ha ebbe kevesebb pénz lenne, akkor nem lenne az kitalálva. Szépen ki lesz ez találva, beárazva, akciózva, pakkokra bontva. Dőlni fog a moné és persze lesz ultra kiadás lesz 2-3 év múlva
  • SlickAdam
    #32914
    es nem lesz csak egy kiadas...

    ...

    PEEEEEERSZE!!!!!! mennyi faszsagot fogunk meg benyalni?
    Capcom-rol van szo...
  • darkSectorxxx #32913
    Street Fighter V - ha eleget játszol, megkapsz minden DLC-t ingyen
  • shaddam
    #32912
    Én is látom mit írtál
  • shaddam
    #32911
    Tökéletesen hozza a b horror kliséket :D Engem a korábbi szöszi csajos gémpléj már megvett
  • n000rbi
    #32910
    Visszavonom, az fb hülyült meg és csak akkor mutatta ismét a hsz-eket, ha direkte megnyitottam külön lapon, amire reagáltam.
  • n000rbi
    #32909
    A Witcher Magyarország fb oldalán egy srác érdeklődött, hogy miért nincs még hun régióban 1.07. Válaszoltam neki, hogy több régió is érintett, de amúgy se várjon sokat, mert nemhoigy jobban, rosszabbul fog futni a játék. Na és mi történt fél óra múlva? Törölték a posztomat :D Elképesztő!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.19. 20:44:15
  • TDC Geronimo
    #32908
    Nincs, de sok értelme nincs várni :)
  • Mr Manson
    #32907
    Ps4re még mindigy nincs magyaron Witcher3 patch?
  • zzeN
    #32906
    Jó lesz ez b.sszátok meg:
  • Ragnar360
    #32905
    Az szép, valaki nagyon mérges. nem írtak erre semmit, senki?:)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.19. 14:39:43