121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #32984
    Ha már lokalizáció, a napokban botlottam ebbe:



    Hát úristen mennyivel jobb lenne, ha a polák faszi hangján beszélne angolul! Sokkal jobb, mint ez a Snake / Adam Jensen utánzat angol szinkron.
  • TDC Geronimo
    #32983
    új journey tema felkerült storeba, de ami érdekes az ez a kép



    Új naptár ikon. Valószínű (soon) jön FW frissítés és abban lesz benne. Egyelőre a funkciója rejtély
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.21. 14:17:52
  • SlickAdam
    #32982
    20 frames per second in W3 and everybody loses their mind...

    meainwhile in 2008 adam ezt tokeletesen elvezte (es egyuttal szidta a heavenly sword kepfrissiteset)

    SHAME!
    (türelmetleneknek: 4 perc 08 mp-tol)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.21. 13:46:34
  • TDC Geronimo
    #32981
    bf single...
  • Ragnar360
    #32980
    Én is írtam neked, lentebb:) Amúgy ez hihetetlen optimizmus:)
    Helyén való, nem helyén való mindenki döntse el, az tény egyébként hogy nem megszokott és nem is baj hogy nem az talán.
    Nem lehet minden műfajt szeretni, annyiféle "dolog" nincs úgy senkiben.:)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.21. 13:17:40
  • Moby
    #32979
    Igen, 30 fps-nél fasza egy jó mblur, de ebben a 20-30 között csapkorászó szarhalomban csak többet ront, mint használ, mer azzal ilyen látszólagos 20-60ig látványt csinálsz belőle.
  • SlickAdam
    #32978
    pedig a motion blur valamelyest leplezi az otvaras beakadasokat, nem?
    alternativ mozgas nekem is adja. kevesbe elethu, de sokkal kenyelmesebb.

    most voltam a nagy mocsaras resz kornyeken, hat... a 20 frem elegge lerobbantotta az agyam, mert nem csak 1-2 percig kell(ett) ott lennem...

    ismet megemitenem a magyar feliratot. sokkal jobb igy jatszani. nemettel se volt kulonosebb gondom, 100%-ban vagtam mindig mi van (kontextusbol), de tenylegesen csak 70%-at ha ertettem az egesznek, mert elegge szokatlan szavakat hasznalnak benne. magyar raadasul jobban is van forditva. sokkal nyersebb, tobb benne a karomkodas, ami passzol a vilaghoz. fritzül sokkal visszafogottabb.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.21. 13:03:38
  • TDC Geronimo
    #32977
    MBvel mi a baj? Én azt nem szeretem, ha nincs egy játékban, főleg 30fpsnél.
  • Moby
    #32976
    Vettem a fáradságot, és kipróbáltam a glitcher egyhetet.
    Üssetek de ez jobb lett. Mármint a frém a szar persze, de ez az alternatív mód, illetve nagyobbrészt a mblur kikapcsolhatóság miatt már kevésbé hánytató az egész. Jó persze nem lesz ez sosem, de még az is lehet, hogy így talán beleállok.
  • arty
    #32975
    a konzol 20 éve az integráltságról szól... jó tudom, nem vetted észre!
  • arty
    #32974
    melyik sirvaröhögőnek volt hasonló cucca, hasonló áron?

    nézd meg az uncsarted4et és döntsd el mennyire szar a hardver....

    (oké, hogy fingod nincs a technorol ami a gépben van, de a logika se megy?)
  • n000rbi
    #32973
    ROFL, a név kötelez :D

  • Harlekin
    #32972
    A csalódások oka akinél ez megtörténik rendre a szkeptikus hozzáállás vagy a túlzott elvárás...Na nálam ebből egyik sincs...Pontosan helyén tudok kezelni 1 zs kategóriás játékot is mint esetleg 1 kicsit felemásan sikeredet AAA címet.
    Mondok 1 példát és itt tényleg nem a fika meg a megosztás...
    A legutóbbi "csalódás" a BF4 volt nem ecsetelem mindenki tudja aki akarja tudni miért.Ha 1 kicsit is úgy tekintettem volna rá,hogy ezt elbaszták az első 5 perc után otthagyom,de nem mert inkább végig toltam,ha másért nem is csak azért,hogy lássam mi mindent tudtak elbénázni benne.Őszintén mondom ennyit nem röhögtem játékon mint azon!A hasonló momentumok miatt!!

    De mint mondtam mindenben meg lehet a jót találni!Ebben azt hogy ehhez hasonló videókat készíthettem.
    És tudnék még sorolni jó pár olyan címet amit csak kicsit kell másként megközelíteni és élvezhető lehet.
    Mint ahogy 1 fos film is lehet lehetőség 1 kellemes estére 1 jó nő társaságában és itt a film 20 rendű dolog.Vagy 1 szar könyv azonnali kézbevétele is lehet ürügy 1 kínos családi beszélgetés megúszására a hitvesi ágyban hetekig.Ennyi...
  • lwb
    #32971
    Érdekes lehetsz, hogy soha nem csalódsz egy játékban sem. Én egy rakás játékban csalódtam, meg egy rakás filmben és könyvben is. Ez van, a puding próbája az evés és néha bizony elég szar lett az a puding.
  • SlickAdam
    #32970
    aztaku... egy jo dolgot hozott nekem az 1.07 W3 pöcs: van magyar feliratom.:D eddig nem volt (nemet kiadas ugye).
    remelem nem szedik ki kesöbb...!
  • TomStorm
    #32969
    Witcher update UP
  • TomStorm
    #32968
    Biztos jobb volt a csapat.
    Mondjuk azóta mentem oda megint és lement simán.De Templarom is közben off tank/heal/DPS lett.Egy Resto meg az Ultimate heal elég is,több egyelőre nem kell rájöttem,ráadásul ultimatet morph-oltam.
    Megyek is Pvp-re kipróbálom:)

    Ja nekem mount van kezdetektől mert Imp.vagyok

    Mi a következő Insta?
  • Moby
    #32967
    Na megfogalmazom konkrétabban mi tetszik benne: tök üdítő példa, hogy nem kell feltétlen ilyen david cage-féle nagyívű eposzok, ha valami emócionális magot akarsz elültetni a játékosban. Meghogy ilyen egyáltalán piacra kerül. Persze, van helye a B:TS-eknek, meg természetesen szükség van rájuk, de hogyha nem tökéletesen idióták csinálják, akkor tud ez működni kicsiben is.


    /de ahogy most nézem, a piac meg jól lehúzta, keresvén a gémpléjt benne. Szal ezt továbbra is csak én tudom megengedni a nem-QD-knak :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.20. 22:03:44
  • Moby
    #32966
    Nya, ez a murdered soul suspect erősen alulértékelt játékocska. Nagyon édibédi(itt-ott betonkemény horror) rendezés mellett nagyon fincsi kis gyüjtögetős, backloggolós kis cucc. Teknóban libaszar, meg agyzsibbadás, hogy a cutscene-ek az engine-el prerendereltek(lol, fasztuggyamér), de funkcionálisan a helyén van, és kiszolgálja a játékot. Meglepő kis fasza tizenórás szórakozásom van benne (még nincs vége). Ha nem nyújtják feleslegesen el, még a végén dobok rá egy egész okés verdiktet :)
  • Ragnar360
    #32965
    Hmm, ja igen akkor annyi volt az ára, am igazad lehet és korrektül leírtad. Bár próbálom elképzelni - azt a sok gémet, érdekes téma ez egyébként, szinte már filozófia:) próbálok eljátszani a gondolattal vagy elképzelni milyen érzés- élmény lehet hogy tényleg mindennel elvagy, meg azért egy személyiség is kell hozzá és valszeg ez a kulcs az egészben és emiatt is érdekes. Na meg hogy ennyire szereted a videójátékokat:) De ez tényleg nagyon durva:) Milyen gyakran fordul elő olyan, hogy kihagysz valamit, mert úgy nincs kedved hozzá mondjuk? (vagy mi az a műfaj - esetleg mmo-k?)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.20. 21:18:19
  • Moby
    #32964
    lol
  • TDC Geronimo
    #32963
    whisperer az a pókos dungeon? Ma toltam le randomokkal, de max 20 perc volt az egész. Voltam ma többet pvpbe is, de mount nélkül ez egyelőre felejtős, 1500 arany kell még lóhoz. Ami tetszett, hogy volt vagy 100 ember és meg se reccent a gém. Szerintem eddig tartotta az atom 30at mindenhol.
  • TDC Geronimo
    #32962
    lol a szomorú az, hogy ezt még el is hinném róluk :D
  • n000rbi
    #32961
    Rájött valaki, hogy miért késik bizonyos régiókban a glitcher 1.07:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Some poor guy at Sony is desperately looking for 1.06. That's all it is.


  • Harlekin
    #32960
    Olyan munkát amit szeretek csinálni és megfizetik!
    Igen igazad van nem annyi a gép,mert Én még 168000 vettem 2013.12.24.-én!Dehogynem mivel,ha csak ezt a fórumot veszed alapul akkor is láthatod,hogy mindenki mindent fikáz és öröké elégedetlen így ezzel a következő kérdésedet is tökéletesen megválaszoltam.
    Én mindenben megtalálom az értékelhető jót így számomra a dedos játék is szerethető és nekem soha nincs csalódás 1 játékban!
    De biztosan Én csinálom rosszul,hogy mindig mindennel játszok és kellemesen töltöm az időm és nem inkább a fórumokat sírom tele a bánatommal az ilyen olyan játékok hiányosságaival!
  • Kandurex
    #32959
    Engem nem érdekel a PC, de ezt már megbeszéltük.
  • Kandurex
    #32958
    Ja...
  • Moby
    #32957
    És a konzolod sem az. De amin most arconpörögsz azt pont tolhatod is az intelnvidia pécden is. Szal sorry, de most sem értem hol fáj.
  • SlickAdam
    #32956
    sok a stressz? :)
  • Kandurex
    #32955
    És? A kocsimba is van integrált áramkör, attól nem lesz PC...
  • Moby
    #32954
    Az meg ott a pécédben. Minek egy másik dobozban ugyanaz?
  • Kandurex
    #32953
    Kell a tökömnek integrált. Nagyon jól bevált a külön GPU-CPU,... majd 5 év múlva megnézem az APU-kat, csak nem ennek az inkompetens bandának az előadásában.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.20. 19:52:13
  • Moby
    #32952
    Hogyőőőmit?:D Olyan kinek van integráltban? :)
  • Kandurex
    #32951
    PowerPC-t!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.20. 19:08:28
  • Ragnar360
    #32950
    Mit dolgozol, hogy így mindenok?:) Csak azért kérdezem:)
    Am nem annyi a gép, meg végülis nem 5 játékot tol senki: d de most a dedós játékoktól kezdve minden műfajt hogy lehet szeretni és mindent pörgetni? Ugyanmár :D
  • Moby
    #32949
    És mit rakta volna bele? Tegrát? Atomot? Egyiknek sincs normális integrált asztali megoldása.
    És ezen most - látva a ps4 eladásokat - inkább egymás vállán sírnak.
  • Totti5
    #32948
    Számtalan csapat megtudja csinálni atom fix fpsre, vagy nagyon stabilra és jól. Szóval szerintem azok a bénák akik nem és nem a HW, ami kellően erős. Más úgy sem lesz, ezzel kell dolgozni. Sokan tudnak is.
  • Totti5
    #32947
    Ezek a degeneráltak mikor jönnek már rá hogy azt hogy ha nem lövik be a frémet sem 30ra sem 60ra és unlockolva hagyják, annál rosszabb nincs?! azt hittem ezek tanult emberk a szakmájukban jók... de mint valami amatőrök akik azt sem tudják mit csinálnak. PCs kód copy - paste aztán megy ahogy megy. Kb ennyit csinálnak.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.20. 18:06:02
  • Harlekin
    #32946
    Na Én meg azt nem értem aki megvesz 150000 egy konzolt és 5 év alatt játszik 5 játékkal!Én legalább kihasználom,ha már van...Pontosan felnőtt fejjel lehet ezt megtenni mindenem megvan ami kellhet az életbe és azt tehetem amit akarok
  • Mr Manson
    #32945
    Milyen évet is írunk? Pfff ...