121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #33104
    Kár hogy az elején sokan még fikázták ezek miatt, mára meg vért hugyoznak ha nem jön erre vagy arra.
  • ppista
    #33103
    Talán ha nem egy picsogó rinyáló picsát raktak volna bele irányítható karakternek, még elment volna egy Uncharted klónnak de így a maradék élvezeti faktort is elvették. Totál hiteltelen volt az egész azzal a szerencsétlen Lara-val, nem beszélve az 1 IQ-rá csökkentett játékmenetröl.
  • shaddam
    #33102
    Unchartednek a nyomába se ér meglásd :D

    Más: Töltődik lefele a street fighter béta
  • TDC Geronimo
    #33101
    nekem egyszer volt meg ps3on, egyszer meg ps4en. Szerettem én is

    Most volt 2kért boxra majdnem megvettem oda is, de gondoltam magamba már minek harmadjára :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.23. 20:12:25
  • Totti5
    #33100
    Nem tudom, egy kellemes evolúción ment át, az autólokkos 15 éves mechanikát leváltotta a cover harc, ami igen jó cover volt benne. A képi világ, 18+ jelenetek, lineáris mégis akármelyik Unchartednél mérföldekkel nyitottabb pályái, sok sok platformingal és felfedezéssel. Nekem nagyon bejött. Ez most ilyen... előtte volt 15 rész ami meg olyan volt.
  • Moby
    #33099
    Bármi is volt, gecijó volt. 3x pörgettem ki eddig, még lehet, hogy a másodikig lemegy mégegyszer :)
  • arty
    #33098
    De nem is TR...
  • Tikal #33097
    PC ( warez ) banda...
  • Totti5
    #33096
    Az előző rész szerencsére nem Uncharted volt.
  • Totti5
    #33095
    1 év kizárólagosságot kötött rá az MS, ez valószínüsíthető volt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.23. 19:37:26
  • SlickAdam
    #33094
    hat en meg lefosom a TR-t! majd nyomom, ha lesz hozzaferesem.
  • ppista
    #33093
    Akkor már a kutyát nem fogja érdekelni a TR. Leszopatta magát a SE, mert így kiesik neki 30 millió PS4 felhasználó. Mondjuk engem totál hidegen hagy, mert az előző rész is csak egy gyenge Uncharted utánzat volt, egy borzasztóan irritáló főhősnövel.
  • TDC Geronimo
    #33092
    PS4re majd jön a GOTY kiadás. Bár ez nem vigasz gondolom azoknak akiknek nincs máshol lehetősége játszani. Lesz más addig.
  • Ulthane
    #33091
    Ha még nem volt, szopnak a PS4-esek.

    Megyek Bloodbornozni.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.07.23. 19:13:05
  • TDC Geronimo
    #33090
    ja nekem is :p
  • darkSectorxxx #33089
    Soha nem értettem ha 2 fasza játék egymáshoz közel jön ki, miért kell nekik viaskodni?
    csak 1 megoldás létezik, előrendeljük mind2-őt!!!!!

    Figy akit érdekel, nem vletlen híresztelik, félrerakják a pénzt rá azt nem mindegy mikor költik el rá? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.23. 19:04:06
  • partizan182
    #33088
    Uncharted 4 ellen totál felesleges lenne beküldeni. Gondolom a Sony sem nagyon akadékoskodott pont emiatt.
  • Seth
    #33087
    Jó nagy volt az a nokiás doboz
  • Moby
    #33086
    Basszátok meg innék egy sört, pedig sosem iszom :D
  • Moby
    #33085
    Nekem 2015 nov 10-én jön, és az egész kérdéskör idáig érdekes :D
  • Totti5
    #33084
    Dehát megmondták a fórumon hogy PS4re 2016 eleje!
  • TDC Geronimo
    #33083
    Rise of the Tomb Raider will launch for PC (Windows 10) via Steam in early 2016 and for PlayStation 4 in holiday 2016, Square Enix announced.

    The game will premiere first for Xbox One and Xbox 360 on November 10, this year. The PlayStation 4 version will arrive one year after its initial launch.
  • TDC Geronimo
    #33082
    Mondom megnézem witcher patchet. Alternatív mozgás tényleg jó nagyon, viszont úgy visít a venti, hogy mindjárt elszáll ps, sose volt ilyen hangos. Ki is lépek inkább, így is ezer fok van szobába :y
  • Seth
    #33081
    Igen olvastam,de aztán totál elfelejtettem valamiért :D bocsi
  • SlickAdam
    #33080
    nem, par napos a cucc.
    (vagy elözö genben MINDENKI ingyen ps3-at kapott? :))
  • partizan182
    #33079
    Helyes, blind kell nekimenni, bár mentségemre legyen mondva 3 éves a cucc.
  • SlickAdam
    #33078
    ooo nekem megfelel. tölem azert jobban tudnak.:)
  • SlickAdam
    #33077
    csak semmi szpojler plz!!!
  • partizan182
    #33076
    Journey valaki? Nekem anno kimaradt (flowert imádtam), tegnap behúztam, letoltam, csudajó volt :)

    Ez a random multi ami benne van frenetikus ötlet, jókat röpködtem egymást segítve egy csomó ismeretlennel.
  • Ulthane
    #33075
    A németek nem tudnak sört főzni! :)
  • SlickAdam
    #33074
    - van jatek
    - teljesen igaz
    - van nehezseget allito: power gomb

    // na vissza a sörikehez
  • Ulthane
    #33073
    Amúgy mindenki hőgutát kapott, hogy így kiürült a topik?

    Na, akkor egy-két hívószó:

    Nincs elég játék, az FPS műfaj teljes válságban van, miért nincs nehézségi szint állító a BB-ban...

    :)
  • Ulthane
    #33072
    Jaa, most vágom. Már ismerős a név, rájöttem. Igen, voltam. Meg is döglött a törékenylábú geci. :) Ld. 33070.

    Az egyik legkevesebb próbálkozásból megölt bossom volt. Először esélytelennek tűnt, majd másnap talán harmadikra már meg is volt.
  • Amiga
    #33071
    Pedig pár selfie-t csinálhatnál a banyákkal... :-D Én sok szörnnyel selfie-ztem. :-)
  • Ulthane
    #33070
    Unseen village-ben voltam már, ki is nyírtam a boss-t. Ott volt az elektromos kutya. Vissza nem megyek többet, az tuti.
  • Amiga
    #33069
    :-D
    Yahar'Gul, Unseen Village-ből tudsz átjutni hozzá egy fali hasadékon majd. Imádni fogod amúgy azt a helyet. Mindenki szereti, ha élve megsütik és feltrancsírozzák.
  • Ulthane
    #33068
    Most munkában vagyok. :) A nevekkel hadilábon állok. Az melyik állatfaj?
  • Amiga
    #33067
    Te húzzál vissza Blodborne-zni.

    Darkbeast Paarl már vár. :-)
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2015.07.23. 14:01:53
  • Ulthane
    #33066
    Kismillió dolog történhetette, de amit te mondasz, biztosan nem. :)

    Kojima így is részesedik majd az MGS5 bevételeiből, ergo neki a logója csak pozitív reklám lenne, ha maradt volna. Either way, sose tudjuk meg, mi történt. :)
  • SlickAdam
    #33065
    szerintem siman annyi törtent, hogy KOJIMA levetette a nevet es a Kojima Production nevet is, megpedig azert, mert a Konami sztori utan sajat studiot akar, megpedig haosnlo neven. namost ha kijonne logokkal tele a MGS5 (amibol eladnak majd sokmilliot) es felrevezetö a studio megnevezese a boriton, az elegge gaz.
    bar ez csak egy pozitiv gondolatmenet.:)