121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #33064
    Érdekes, hogy alapból azt feltételezi mindenki, hogy Kojima a jófiú, és a Konami a rossz. Pedig szerintem pont fordítva van. Kojima csinált valami stiklit, s a Konami meg kivágta, mint macskát szarni. Ha nem így lenne, Kojima már rég nyilatkozott volna, s megvédte volna magát.

    Gondolom a Konami aláíratott vele egy NDA-t, cserébe pedig megígérte, hogy nem tálalja ki a mocsokságát.

    Ne feledjétek, hogy ezen a kiadó jó nagy pénzt bukott. ok nélkül nem szabadul meg az aranytojást tojó tyúktól.
  • Amiga
    #33063
    Szerintem elfogyott a pénz.
    A Silent Hillen rajta volt a del Torro is, gondolom ő se két fillérért. És az utóbbi időben olyan nagy Konami-dobásra nem nagyon emlékszem.
  • n000rbi
    #33062
    Na de miért rúgták ki? Háthülyékezek?
  • Ulthane
    #33061
    Azert adjuk meg a Konaminak is az eselyt, higy hatha nem alaptalan a reakciojuk. Ok nelkul nem csinal ilyet kiado, szerintem Kojima itt vastagon benne volt.
  • Amiga
    #33060
    Kojima természetesen nem járul hozzá, hogy a nevével promózzák a játékot, hiszen ez a Konami bevételeit növelné, azét a cégét, amit ő már zsigerből utál.

    Ha a te neved elismert védjegy lenne, te is visszavonnád attól, aki kirúgott és szétbarmolta a készülő játékaidat is (RIP Silent Hill).

    A Konami lenne a legboldogabb, ha kiírhatná a Kojima nevét a borítóra.
  • n000rbi
    #33059
    Elég wtf ez a plakát. Egyébként ez a Kojima emlékét is tüntessük el dolog nekem még mindig magas. Volt bármi hivatalos infó arról, hogy mi történt?
  • TDC Geronimo
    #33058


    Érdekes, hogy csak 25 giga lesz a játék. Azt hittem megüti az 50et ez is, de szerencsére nem
  • TDC Geronimo
    #33057
    social résznél van quick chat rész. Ott van egy "anybody want to group up?" emote. Rakjad be dpadon gyors elérésre azt szpemmeld ha tömeg közelébe érsz. text chat hiánya miatt sajnos más nem nagyon van. Engem múltkor kérés nélkül inveltek
  • Tatyla
    #33056
    Az új feature a rendszer patcben hogy simán ledobál a psn de relogg megoldja
  • TomStorm
    #33055
    Ahha.Akkor így már könnyebb lesz.Invitálást,hogy kérjek Pvp-n?
  • TDC Geronimo
    #33054
    Van group hud, ha beinvolnak latod eleteroket, max 24 fos. Allitsd be azt is hogy mutassa mindenkinek az eletcsikjat feje felett ha serult. Buffok kijelzese eleg minimalista. Ra kell vinni celkeresztet az emberre es fent a hp csikon ha kifele mutato nyilakat latsz, azt jelenti van rajta HoT, ha befele mutatot akkor meg dot.
  • TomStorm
    #33053
    Gero.Ez nem igaz,hogy nem lehetett Raid meg Group HUD berakni.A nagyvilágba gyógyítok ráadásul HP csík halvány és sokszor cseszik megjeleníteni.Van 2 Group Heal-em és nyomogatom random,manát meg zabálja.Buffok meg hol vannak??Számoljak magamban 20ig,hogy addig van tagokon?Teljesen értelmetlen így
  • Ragnar360
    #33052
    Írtam egy pm-t egy pár napja, olvastad?:)
  • Ragnar360
    #33051
    Na de jó neked, hogy még ez is ilyen jó:) Most már komolyan ird meg pmben hogy mivel kapcsolatos amit csinalsz:) légyszi:)
  • darkSectorxxx #33050
    Régebben megvettem és kipróbáltam, annak ellenére hogy tudtam hogy nem fog lekötni.
    Bloodborn-ról láttam hogy le fog kötni, megvettem, így is lett.

    Nekem elég általában egy youtube vidi, kis gameplay-el. :)
  • Seth
    #33049
    Miért nem próbálod már meg a Dark Souls-okat ? :D
  • darkSectorxxx #33048
    Jaja izlés kérdése, nekem alap pre order, ha az els gameplay tetszeni fog. Még elbaszhatják.
  • Kandurex
    #33047
    Az bizony baj lenne, a grafikán kívül semmit nem vennék át,...semmi baj, skip előrendelés...

    ...szerintem nem jó irányba megy a fromsoft
  • Moby
    #33046
    Én ált. bírom az ilyen játékokat, ahogy ezt is bírnám, de már azt is leszarnám ha fix60-al menne. Nekem ezek az emberek a produktumaikkal a múltban a jelenben és a jövőben meghaltak. Az ilyen férgeknek nincs helyük az én szeretett hobbim közelében sem, szóval tőlem nyugodtan eltűnhetnek a süllyesztőben. Inkább az ilyen férgek, mint a normálisabbja. Ilyen tetvekre nincs szüksége ennek az iparnak, rossz példával meg így is tele a padlás.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.22. 21:11:42
  • Seth
    #33045
    Update, hurrá

    Most már olyan stabil a gép, hogy csak na, mint a Titanic
  • Tatyla
    #33044
    Psn megint lehalt?
  • darkSectorxxx #33043
    Hát azt hogy DS3 lesz.

    Ez Blood Souls 3
  • SlickAdam
    #33042
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    most megis mit vartal?
  • SlickAdam
    #33041
    nos akik összeraktak, ök se teljesen analfabetak, hiszen miattuk pörgetem a kamerat, ök hoztak össze az agyzsibbaszto latvanyt, de hogy nem kepesek finomhangolni es a PR emberek is csak összevissza hazudgalnak, na az tenyleg borzalom. asszondja vudu saman, meg "javit a fremen az 1.07?" -> "yes", ... pfejjj!
    mondanak meg, hogy nem tudjak megoldani, vagy nem, nem valoszinu, hogy a kovetkezö pecs javit majd valami... ez meg mindig jobb lenne, mint a hulyenek nezes.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.22. 19:02:17
  • darkSectorxxx #33040
    "Dark Souls III - a Bloodborne nyomdokaiban jár
    A From Software tanult a Bloodborne fejlesztéséből, ezáltal a Dark Souls 3-ban többek között pörgősebb harcokat kapunk. Ez utóbbit már a gamescomon is megtapasztalhatják a résztvevők."

  • Totti5
    #33039
    W3 simán a gen egyik ékköve, lenne... én kibírom ha nem 100as, akkor is tudok rajongani érte ( lehet ütni miatta, nem különösebben érdekel, az én élményemet senki nem vesz el, pl Unity ), de amíg ott jobbá tették azt amit elszúrtak, addig a CD leépíti azt ami eddig pár peccs után "jó" volt. Ezt már nem tudom benyelni sehogy sem. Annyi és olyan magas művészi értéke van a játéknak, sok sok ember elképesztő munkája és hiába teljesen szabad sandbox, mintha egy filmet játszanék annyira jók a helyzetek, beszélgetések, hogy semmiféle 200 órás RPG feelingje nincs, ha ez csőbe menne akkor is kiváló lenne... amit az animátorok, színészek, rendezők, írok, zeneszerzők műveltek az tökéletes. A gamepla jóságos, a grafika gyönyörű. Akkik összerakták ezt egy egésszé azok pocsék munkát végeztek és továbbra is azon vannak hogy még pocsékabb legyen, direkt, szándékosan. Ez meg felfoghatalan.... számomra.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.22. 18:26:59
  • SlickAdam
    #33038
    altalaban nem birom az ilyen stilusu jatekokat, föleg ha ENNYIRE nagy a szabadsag es ENNYIRE tele van tartalommal, de ez a W3 meg ugyis elvarazsol, hogy nem toltam az elsö 2 reszt. meg ez a PS4-es valtozat is olyan durvan nez ki neha... vagyis gyakran... tobbnyire, hogy egyszeruen nem hiszem el... rendszeresen meg kell allnom pörgetni a kamerat, hogy wtf.
    ha atom 30-on suhanna, vagy legalabbis NAGYON kozel ahhoz, barmifele <30 lock nelkul, en odaadnam neki a generacio eddigi legjobbja cimet... :( de nem fogom, meg az ev jateka cimet se. a BB elsö helye eddig garantalt. talan az MGS megszoritja.
  • Moby
    #33037
    Kb. Még mindig csodálatosak a zenék a karakterek és a világa, de ez nem elég egy majdnem teljes újrajátszáshoz. Remélem egyszer ezek a művészek kiszabadulnak a szarzabáló senkiháziak fogságából, és valami egész másban még láthatom a munkájukat. Mert amíg ezek ott senyvednek, tőlem egy fikagalacsint nem kapnak ebben az életben.
  • SlickAdam
    #33036
  • Moby
    #33035
    Nyomtam egy órát, még az is lehet, hogy ha ilyen lett volna az elején, le is tolom, de nekem ehhez már nincs kanalam. Annyira nem jó ez, hogy nulláról újrakezdjem. Túl sokat láttam a bénaságait, és most is már csak azokat látom. Nem köt le egyetlen pillanatra sem. Így csak megmarad a generáció legrosszabb játékélményének.
    Mehet vissza a tulajnak.
  • TDC Geronimo
    #33034
    Na egy értelme volt az fw updatenek. fél év után kiszedték ezt a discoverys idegesítő notificationt bekapcsolásnál.
  • SlickAdam
    #33033
    " So, even though most players see no issue with the unlock, in the final patch we will simply add the lock option, and might even set the stable 30fps as the default setting."

    nem szoltam

    bar... "final patch"... kurva anyatok akkor. 2015... gaming industry
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.22. 13:21:43
  • TDC Geronimo
    #33032
    de legalább van amikor 60! :D
  • SlickAdam
    #33031



    ennek aztan rohadtul nagy szuksege van a szabadjara engedett fremre. kell am a reflexek miatt. ótóka, fps, ... . nehogy tul kesön nyomjunk ra az investigate-re...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.22. 13:17:46
  • TDC Geronimo
    #33030
    Van fizetős, de van ingyenes journey téma ps storeba, zenével, ikonokkal, mindennel. Egyik legszebb
  • TDC Geronimo
    #33029
    Most erre spoiler nélkül nem nagyon tudok választ adni. Legyen annyi elég, hogy egyik se igazán jó döntés, mindegyiknek van előnye meg hátránya is.
  • SlickAdam
    #33028
    W3 erdö asszonyai kerdes:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    elmentem ugye kideriteni ki nyirbalja a falusiakat (Suttogo akarmi, nem emlekszem mar a hely nevere). a fa alatt volt az a lelek bizbaz.
    nem biztban benne, ugyhogy kinyirtam, de utana nagyon nem tetszett a parbeszed a furiakkal, ugyhogy visszatoltottem es vegulis feltamasztottam a szellemet a fekete paci segitsegevel. nos... az ezutani beszelgetes se gyözött meg arrol, hogy jol döntöttem, söt elegge baljosnak tunik a dolog.
    mi ott a helyes dontes? van egyaltalan olyan? :)
  • TDC Geronimo
    #33027
    megvan a nyertes! :D
  • SlickAdam
    #33026
    pedig anno a GoW3-nal azt mondtak a fejlesztök, hogy a hullamzo fremet, juddert a blur-el tudtak "eltuntetni" valamennyire. en nem vagom hogy megy ez engine-en belül. tv interpolaciot mindenesetre nem nyomom ra.:D bar minimumon okes (Pana plazman).
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.22. 12:31:40
  • Moby
    #33025
    Persze, hogy szebb meg jobb. Blur az csak fix30-hoz jó. Minden máshoz fos, mert a beszakadásokat csak felnagyítja.