121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • zzeN
    #33544
  • Kandurex
    #33543
    Útközben még ilyen instant heal -ek vannak, hogy semmi se szakítsa meg a pörgést...sőt kidobjuk az összes fegyvert mert az csak zavaró opci...ohh wait it's BB...

    Nem hiszem el, hogy az az idióta miyzaki vagy ki szerint, ez jó irány...bassza már valaki hátba!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.04. 19:48:07
  • darkSectorxxx #33542
    Vagy egész egyszerűen tápos volt a karakter nem? :D
    Ki mondta hogy a demoban egy alacsony staminás karakter van? :D
  • TDC Geronimo
    #33541
    Semmi furcsa nincs benne. Gyorsabb lett combat, gondolom sokkal többet lehet gurulni is
  • Moby
    #33540
    Kicsit azé fura, hogy ennyi endurance van. Két dash meg egy backstab, mindez futásból így belefér...persze lehet, hogy csak a videó kedvéért.
  • TDC Geronimo
    #33539
    nightmare fuel enemy DS trailerbe :D

  • darkSectorxxx #33538
    Hát nekem ez sokkal jobban bejön. Sokkal cool-abb és látványosabb.
    Ott az a vén fasz medg a dizájn nekem szar volt.
  • Totti5
    #33537
    Mit vártál volna? MP3 perfekt volt ahogy volt.
  • darkSectorxxx #33536
    Csípjetek meg. :D
    Most nézem vissza Microsoft-ot, ez a QB nagyon az én izlésemnek lett megalkotva.
    Ilyet vártam volna a MP3-nál.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.04. 17:52:05
  • TDC Geronimo
    #33535
    nincs felgyorsítva. ja és lesz vér! :y
  • TDC Geronimo
    #33534
    na közben megjött HQ trailer. Rongyosra nézem ezt is :D

  • darkSectorxxx #33533
    Ez most a bloodborne dlc vagy még mindig DS3?
  • TDC Geronimo
    #33532
  • darkSectorxxx #33531
    Ha ez nem egy felgyorsított gameplay, akkor ennyit elég tudnom egy előrendeléshez.
    Boss-ok amiket itt látok is elég jók, hálisten nem fantáziátlan kreatúrák.

    Nagyon jó.

    Megy fel a vásárlólistámra, egészen addig amíg nem hallok róla valamit ami eltántorítana.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.04. 17:37:09
  • TDC Geronimo
    #33530
  • TDC Geronimo
    #33529


    ahh végem van holnap alig várom gameplay videókat. Remélem mindjárt kijön rendes minőségű trailer is
  • darkSectorxxx #33528
    Mint a kurvaélet. :P

    Nooorbi: a szalmakalap a legfontosdabb :P
  • TDC Geronimo
    #33527
    *NOPE* gif :D

  • darkSectorxxx #33526
    Úgyszintén. Bár nekem a BB dlc meg ez a level 4 is tartogat kihívást.
  • darkSectorxxx #33525


    Na ez már kinéz valahogy!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.04. 17:33:45
  • TDC Geronimo
    #33524
    *BANNED* gif :D

  • TDC Geronimo
    #33523
    based miyazaki. Sokkal pörgősebb combat, BB minőségű animációk és graf. Beteg zene, ellenfél meg boss design. Minden mást odaadnék most ezért. Remélem év első negyedévében jön
  • n000rbi
    #33522
    lvl4, no damage, no gear, szalmakalapban :D
  • TDC Geronimo
    #33521
    Egyelőre fos stream minőség, ha lesz jobb berakom. Mindenesetre DAY 1



    Na dark? Bennevagy? :D
  • Kandurex
    #33520
    El kell fogadni végre, ezt a műfajt a turnbase találták ki, ez adta a csaták stratégiai aspektusát, erre épültek fel a tárgyak, fegyverek stb, ha ezt kiheréljük, magát a játékot öljük meg és kurvára nem Final Fantasy próbálunk nagyobb közönsé...

    ...nem tudtam befejezni a mocsok tabletemen a hozzászólást, mert egy fos, nem fórumozásra van kitalálva, átültem a laptopomhoz, beírtam egy fél oldal dumát, erre fogja az SG és elküld gomb után feldob egy ablakot, hogy letelt az ötperc és nem szerkeszthetem a hozzászólásom, de a fél oldal dumát is kitörli....hát köszi....

    kénytelen voltam felvenni a moderátori jogot, hogy betudjam fejzeni ezt a hozzászólást...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.04. 16:46:47
  • ppista
    #33519
    Annyi köze van ennek a harcnak a Final Fantasy-khoz, mint a magyaroknak a focihoz. A hideg kiráz mikor látom ezt a csapkodást. Nekem edig mindegyik FF-nak tetszett a csata része, még a nem túl acélos 13. részé is valamennyire. Szeretnének ugye a "szélesebb közönség" felé nyitni (ettől a dumától sikítófrászt szoktam kapni), de ezzel szerintem elveszitik a még megmaradt kevés rajongót is.
    Ha meg a KH sorozat harcrendszerét akarják adoptálni (azt én is nagyon kedvelem), attól még ez iszonyat messze van. Egy erősen feltuningolt, a 12. részben megismert gambit rendszert kellene beépíteni, mert annál én még jobbat nem láttam.
  • Kandurex
    #33518
    Eegen, ezért se kezdtem hüledezni, mert sejtettem, hogy ez lesz a válasz...
  • SlickAdam
    #33517
    kis CG volt azert a Mad Max filmben :)
  • TDC Geronimo
    #33516
    Nem nagyon játszottam régiekkel, de ez tetszik videók alapján így teszek egy próbát.
  • Kandurex
    #33515
    Ühüm, mondjad csak, neked melyik FF rész jön be a legjobban?
  • TomStorm
    #33514
    Azta mindenit!Tényleg érdemes volt emlegetni:)
    Remélem az autókat megtarthatjuk majd vagyis egy időben akár több is lehet.
  • TDC Geronimo
    #33513
    holnap jön rakat új trailer. MGSV, FFXV, mafia 3, dark souls, battlefront, mirrors edge meg ki tudja mik még.
  • TDC Geronimo
    #33512
    Hogy állnának vissza. Nekem pl ez a combat rendszer sokkal jobban tetszik
  • Ragnar360
    #33511
    Értem. Én tervezem majdnem mindennap hogy bekapcsolom, aztán sose jutok el oda:d vagy 5 napja biztos off a gép.
    Kéne valami gém. Batman se kell nagyon senkinek. Új áron nincs kedvem Witchert venni majd 20ért, használtan sincs, kéne valami más. Esetleg Unity ha már említetted, bár nagyon esetleg. Vagy FC4, de igazából mindegy mi, csak ne autós és éppkézláb legyen azért.

    Vagy lehet pár ezerért megérné a Life is Strange...a demó ott volt a szeren, végig megmarad a szint?
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.04. 13:29:35
  • Moby
    #33510
    Nem, mert semmire nincs időm. Illetve de, ha van egy kicsi, akkor FH2 Fast and Furious-t. Nincsenek arra szavak mennyire örületesen kibebaszott elmebeteg módon szórakoztató és szép, és zseniális, és őrületes az egész forza széria. Nincs értelme bármi mást csinálni, bárkinek is. Tegnap mondjuk pont AC blackflaget meg unityt nyomkodtam röviden. SP jáűtékba időhiány miatt nem fogok most bele. PS4-et meg a csodálatos batman óta be sem kapcsoltam nagyon.
  • Ragnar360
    #33509
    Jól leírtad, Játszol valamivel mostanság egyébként? Ignore ide vagy oda, na mind1:)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.04. 12:57:24
  • Kandurex
    #33508
    Na és? Visszaállnak végre a turn base-re, vagy erőltetik a fasság h&s -et? ...nem tűnik fel, hogy ez csak tb alapon működik jól?! Erőltetni kell? Kell még pár pofon, a demók nem üvöltötték elég...
  • Moby
    #33507
    Marhaság. Semmi nincs. Ami van, az is szar. Vagy valami régi szar motort használ. Vagy valami lowgeci. Vagy mindez együtt.
    Eróefel.
  • Ragnar360
    #33506
    Hmm? Nem. Inkább kevés.
  • n000rbi
    #33505
    TÚL. SOK. A. JÁTÉK.