121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #33704
    Túl sokszor lett leírva, szóba hozva meg ilyenek, ami egyébként igaz is. Faszomat érdekli a sok rinya, de én ribanc vagyok, szóval leszarom!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.05. 18:34:38
  • darkSectorxxx #33703
    Huh nekem a mászkálós résznél MP3&Uncharted érzésem volt.
  • Ragnar360
    #33702
    Ikszdéé, inkább próbálj érvelni és megcáfolni a leírtakat:d Amúgy miért balfasz és miért lenne ...csámcsogás? Ez ilyen hisztizkedés, hogy na.. én felálok mert nem bírod az igazságot:d - jó relatív, de akkor is:d Amúgy nem kényszeresen, mert nem írok minden játékra és nem is minden napos ez szerintem amúgy se. A Mafia 3-ra a legtöbben kiváncsiak voltak itt, aztán meg is lepődtem hogy na most ez nnek se jött be annyira, lásd lentebb Gero-t. Meg neked se jött be eddig annyira úgy olvastam.
  • n000rbi
    #33701
    Jóreggeltkívánok #33583
  • shaddam
    #33700
  • Kandurex
    #33699
    Ne ribancoskodj :)
  • Moby
    #33698
    Na akkore ez itt ennyi vót. A balfasz fikacsámcsogásra a faszom kíváncsi minden áldott nap. Nincs elég topik erre, nincs bazmeg, minden szét kell rohasztani, mindenbe bele kell ugatni kényszeresen, mindenhol rinyálni kell, okoskodni bazmeg, meg telifosni a semmiről sem szóló mindenszarlett posztokkal.
    -fav
  • Kandurex
    #33697
    Na, jobb ha vigyázol az ilyen hozzászólásokkal, mert te is olyan, "neked semmi se jó, te genyó" -vá változol, mint én,... akik azt merik leírni, hogy a mai játékok retard színvonalon készülnek, meghogy régebben minőségi dolgok készültek kihívással, mert ez szemenszedett hazugság!
  • Ragnar360
    #33696
    Írtam még múltkor lehet nem láttad, de egy élménybeszámolót szívesen olvasnék, így részletesen:) Érdekelnek azok a helyek, szisztémák, úgy unblokk:d meg a búvárkodás is fasza lehetett, bár azt nem biztos h kipróbálnám. Esetleg képek spoilerbe jöhetnének vagy ne mtudom, nem családi persze, csak ilyen táj, meg egy-két apróság.
  • Ragnar360
    #33695
    :) na mert miújság? Szerintem lemaradtam valamiről, nem mindent olvastam el, majd 2 oldal volt.
    De most komolyan basszus, minden az új korosztálynak készül? Ez most jutott eszembe...szerinte van benne valami. A mostani 15 évesek - csak mondtam egy számot - az ilyet mint a Mafia 3 simán bekajálják, húú így meg úgy, nekik ez jó, ez az új, nem tudják milyen volt anno (és ez csak egy "játék") hihetetlen buziságok folynak itt szerintem. A színvonal... vagyis inkább BAROMIRA ötlet hiány van. Aztán iylen szarokat meg összedobnak, mert könnyű - az új generációnak és akik már 10-15 évvel ezelött gémeltek azoknak fel fel tűnik ez a sok bullshit szerintem már, legalábbis FELKÉNE, arról nem is beszélve, hogy te is ,meg sokan mások itt a topikban még, nem 10-15 hanem annak a duplája óta játszogattok. Na mindegy. The world is changing...

    Ja és Mafia1 be hogy volt megoldva, a dolog? Egy roppant egyszerű, de zseniális ötlettel, taxisként csöppensz bele a dolgokba (és részletezhetnénk, de minek..) Ennyi, nem kell nagy ész hozzá szerintem, ha valakinek hónapok, évek vannaki rá hogy megírja a történetet. És még a 2. sztorija is egész türhető volt, vagy legalábbis ahogyan indult.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.05. 18:01:09
  • Kandurex
    #33694
    Ne fikázzad ezeket az új játékokat, mert nem szabad...hogy miért az nem is érdekes!
  • Ragnar360
    #33693
    Hát gyerekek ez a Mafia egy szar lesz, több mitn valószínű, Már most látom, most meg mondom és lehet fikázni, meg oltogatni.
    Mi volt a trailer? Egy el nem tudod dönteni hangja/színe alapján hogy fehér vagy afro amerikai akar lenni a főhős.
    Magyarázott valamit, ami még a trailer elején talán egyedi is volt (de ez se számít) aztán jött a tipikusan (legalább is manapság) fölöslegesen relatíve kegyetlen erőszak! Ami inkább taszító mintsem imponáló, főleg a süket dumával amivel próbálja elmesélni.

    Komolyan ez nem kor függő szerintem vagy én nem, de erősen győzködöm magam, hogy nyugi nem velem van baj, csak így ilyen formában miért lehetne hatalmas élvezetesség akármi is - és érdekes az első rész baszki ha visszagondolok jól feltudta vezetni. Na ahhoz hasonlók kellenének.

    Aztán a gameplay részek az ign-es bejátszásból, azok is kb ugyanezt igazolták nekem. Stílusban meg minden. RÁADÁSUL köze nincs EDDIG, szerintem a Mafia-hoz, még a 2-höz se. A gameplayesbe beletekertem és mikor vmi asztal mögül lövöldözött össze vissza, mondom ez milyen játék? Uncharted vagy valami más lehet? Mert teljesen ezekre hajazott. Na ennyit erről. És igen már most nyilatkoztam róla Moby::D
  • Kandurex
    #33692
    Böcsülettel végignéztem, hogy szénné fikázzam,...de összességében, és leszámítva a mobok minimál sebzését, ez rendben van. Már több harci taktikát láttam, mint a BB-ben 40 óra alatt.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.05. 17:37:01
  • TDC Geronimo
    #33691
    továbbra is használhatatlan souls(tm) camera confirmed :(

    sokadik játékuk és még mindig nem tudják rendesen megcsinálni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.05. 17:26:20
  • TDC Geronimo
    #33690
    HNGGGGG



  • Harlekin
    #33689
    Az fasza...És azért valami jó hír?
  • Moby
    #33688
    Az égvilágon semmi. Nincs internetem azóta sem.
  • Moby
    #33687
    Majd ha rinya kell, jelentkezem! ;)
  • Harlekin
    #33686
    Na ne bazd így se kívánkoztam haza sőt most azonnal mennék vissza így meg aztán főleg!És bazze hihetetlen,de nem hiányzott a játék!!!!!
  • TDC Geronimo
    #33685
    Minden folytatás és mostanában megjelent játék szar. Elég, ha ennyit tudsz :D
  • Kandurex
    #33684
    Beszerzek nektek egy betonkeverőt és nagyüzemi töltés rendezünk!
  • Harlekin
    #33683
    Hali mindenki!
    Haza értünk...Történt valami érdemleges,érdemes vissza olvasnom?
  • Amiga
    #33682
    Végbélbe kérném, ha lehet. :-)
  • SlickAdam
    #33681
    töltök en söriket mindkettötöknek, ha kertek.:)
  • Kandurex
    #33680
    Öntöm, öntöm
  • Moby
    #33679
    Tolják csak. Ide bele a számba. Várom már.
  • Kandurex
    #33678
    Pont neked fog szólni a VI. rész és látva az igényeket, ugyanazt fogják egy jó nagy tölcséren beöntésszerűen tolni...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.05. 15:47:31
  • Amiga
    #33677
    Hát szeretném, ha minden játék úgy zuhanna, mint a GTA V. :-)
  • Kandurex
    #33676
    [vállatvon] San Andreas óta ez a sorozat zuhanóban van.
  • Kongy
    #33675
    Nem mintha az lett volna a játék lényege..
  • Kandurex
    #33674
    Tudod nem okoz örömet egy játékban a hajvágás, bowlingozás etc. etc.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.05. 15:28:57
  • Kandurex
    #33673
    Azért kicsit kibontva, valahogy nem tudtak túl lépni az előző részeken, ott volt egy hatalmas nagy világ és kurvára nem történt benne semmi....
  • Amiga
    #33672
    Én megnézem az esti híradót és sajnos azt látom, hogy ez a világ úgy ahogy van, full retard.

    Persze teremthet magának az ember álomvilágot a Sims-ben, csak a végén az is woohoo-ba fullad, meg megöli az ember a simet, ha megunja.
  • Kandurex
    #33671
  • Amiga
    #33670
    Jogos, hogy ezt félve írtad le.
  • Kandurex
    #33669
    Kicsit félve írom le, de szerintem a GTAV is egy zsák szar volt...full retard szociális baromságokkal feltöltve...
  • Kongy
    #33668
    Túl nagy elvárások ezek :)
  • Moby
    #33667
    Nem feltétlenül bukó, csak miután ennek a franchise-nak voltak saját elsődlege stílusjegyei, fogalmam sincs miért kellett lenyúlni a legjobbtól az övéit. Nekem az onnantól mindig 8 lépés távolság, amikor a készítők sem hisznek ilyen látványosan a saját produktumukban.
  • Amiga
    #33666
    Nem feltétlenül bukó, várjuk ki a végét. Igaz, a GTA durván magasra tette a lécet, de egy játék számtalan elemből van ugye összegyúrva.

    Én nagyon örülnék, ha az első rész szintjét hozná a cucc, az mesteri volt. És legyen egy 30 órás fősztori, minimálisra fogott mellékküldetésekkel. Mafia-ban sose az open world volt a lényeg úgyse.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2015.08.05. 14:51:09
  • Moby
    #33665
    Pedig a kor és a helyszín ütne, de 10 perc után önkéntelenül magadban a gta-hoz fogod méregetni. És rútul bucskázni fog, mert nemhogy takarni próbálják, hanem még rá is játszanak. Hogy ennek mi értelme van, én nem tudom. Viszont szép, tényleg. Da screenspacereflection-generation :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.05. 14:30:08