121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #33744
    Céges proxy csak a lényeget nem engedi látnom
  • SlickAdam
    #33743
    na EZ egy klasszikus off-topic bejegyzes :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mar regota meg akartam ezzel ajandekozni mr. polcot, de csak most kapott el a "vagy bejön vagy nem" laza pillanat.
    tenyleges karcmentes peldanyt csilliokert kap az ember, de nagy valoszinuseggel meg azok se 100%-osak. nos ez laza 5-6k-ba fajt es szerencsem volt, tenyleg csak gyenge karcocskak vannak a lemezeken (persze tesztelni kell meg). kisfüzet nincs benne, ennyi. örülök.:)
    [spoiler]

    [/spoiler]
  • Harlekin
    #33742
    Ez egy közösség ahol vannak olyanok akikkel napi szinten is tartom a kapcsolatot. Számukra tökéletesen elfogadott ez így.Az OFF és a spoiler is tökéletesen elfogadott a Fórumokon PONTOSAN ezekre a dolgokra és főleg azok számára akiket nem érint.Ennyi...Majd jön a házigazda és leszedi,ha méltatlannak találja ezen a fórumon a hasonló hszeket!És akkor erre Te spoiler nélkül kiírod,hogy miről szól a posztom !Ami szintén nem ide való így legalább is
    Addig meg mint említettem csak további felesleges poszt szaporítás...
  • Harlekin
    #33741
    Akkor ezek szerint Te is hamar megöregszel!
  • n000rbi
    #33740
    Nem, ez nem az. A fröcsögésnek (bár az agyamra megy) is több köze van a topik témájához, mint az egyiptomi élményeidnek :)
  • Harlekin
    #33739
    Konkrétan ez is az!!
    Nem hiszem,hogy a rengeteg nyavalygás és értelmetlen fröcsögés között nem fér megy 1 spoileres üzenet kiemelve a címzettel!Hiszti az van!!!
  • SlickAdam
    #33738
    privat uzenet?
  • Harlekin
    #33737
    Csak Artynak szól!!!ÉS NEM PS4 dolgok!!!SKIPPPPP!!!Ne legyél kíváncsi!!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja ja,de a legszebb,hogy ez bent a szállodában történ a szálloda vízipipa"mestere"csinálta a vízipipát TUDATOSAN!Viszont kint a szállodán kívül is minden dohány boltba tukmálják a hasist!!!:-D
    Sehol nem érződött az iszlám fanatizmus dolog viszont látszott,hogy azért tudatosan óvnak minket.Voltak olyanok aki bevállalták luxort,cairot.Mi is nagyon szerettünk volna cairoba menni csak az oda vissza út miatt nem,mert repcsivel akartunk menni az csak 1 óra,de nem jött össze rá a csoport csak a buszra...Ott viszont minden adatot le kellett adni,mert a rendőrség kísérte végig a buszt(6 órás út hurghadából).Tehát tuti jövőre vissza megyünk,sőt asszony már most szeptemberbe vissza akar menni,mert nagyon olcsó(210000).Én meg addig kötök a tökömre 1 viharlámpát,hogy éjjel nappal dolgozhassak!
  • n000rbi
    #33736
    Sőt, Big Boss vállán is ott a PT. Lehet egy Fuck Konami-t is elrejtett Kojima valahol :D:D
  • SlickAdam
    #33735
    beleneztem kb 3 masodpercre:
    PT a kontenerek oldalan?
  • arty
    #33734
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi jópár éve voltunk, "hátizsákosként", egészen Asszuáni gátig le, akkor épp rendben volt az ország, imádtuk minden pillanatát... de mamár nem mennék ki, van még millió hely a világon, ahol az iszlám idiotizmussal - egyelőre - nem kell találkoznom :)

    nameg zseniális arabéknál tépni, ahol levágják a f*szodat is érte :D
    de amugy tuti elnézőek lettek volna veled, ha elmagyarázod, hogy te nem is tudtál róla... :P jójó, tudom, hogy ~0 a valódi kockázat, de aztán utólag évekig egy ottani sitkón ezen filózni kevésbé lenne vicces...
  • Tikal #33733
    Biztosan, de vannak itt még akik nem nyomták végig, szóval majd Spoiler-ben bosszankodj :)
  • TomStorm
    #33732
    Csak nehézségi szint semmi különös.Aztán a többi kiderül mit ad a játékhoz.
    Az biztos,hogy nagyon kell tápolni Geraltot végig majd:)

    Na de megnyílt Batman új sztori!?Ez mit takar?
    Jó volt a vége de lehetett előre gondolni sok mindent.
  • TomStorm
    #33731
    Ezt a Jokeres részt komolyan gondolták?
  • darkSectorxxx #33730
    Aha. :D
  • Kongy
    #33729
    Ez a fotó mód a mániád, valami fétis ez nálad :D
  • Ragnar360
    #33728
    Csak ez a sok backstabelés nem tetszik benne (megunná az ember nem?), hogy mindig erre "kell" játszani. Bár lehet nem így van...
  • darkSectorxxx #33727
    2:00

  • darkSectorxxx #33726
    Instant halfbuy! :D
  • AntiHero
    #33725
    Kicsit felgyorsult a játékmenet. Instant Buy!!
  • Harlekin
    #33724
    MIért nyitottad meg???3 spoiler alatt volt!!!Ragnar kérte így beraktam és nyomatékosan írtam,HOGY NE nézze meg senki.Most erre mit írjak aki kíváncsi hamar meg öregszik!!!
  • Ragnar360
    #33723
    Köszi szépen. Végignéztem teljesen, szuper nagyon. Megy pm.
  • SlickAdam
    #33722
    hat hallod ez nem off. erre mas jelzö kene.:D
    ez naploba, vagy family blog-ba valo.
    ps4 topik?
  • Harlekin
    #33721
    OFF!
    nagyon OFF!!!

    Jah most látom!
    A most elhangzottaknak SEMMI köze játékhoz ps 4 hez semmi! Ezért senkinek nem ajánlott megnézni!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    biztosan akarod?[spoiler]Én szoltam!!![spoiler]Fantasztikus volt sőt leírhatatlan!!!!Rengeteg helyen voltunk és rengeteg dolgot csináltunk.Most először voltunk Egyiptomba,de biztosan nem utoljára.Haza se akartunk jönni sőt most azonnal mennék vissza.
    Jövőre tuti nem ilyen rövid időre megyünk ki.Eddig Horvátország állt első helyen a nyaralási célállomásaink dobogós helyén,de most vissza szorult a második helyre.A szálloda meseszép és tiszta(a tisztaság nem mondható el a városról)De a szállodák környéke az patyolat és a tengerpart is.A kaja nagyon jó nem tudtam mindent végig kóstolni,pedig az egy hét alatt felszedtem 4.5 kilót!! :-D FRANKÓN!!!Zabáltam meg ittam.A választható programok tárháza van végtelen és minden formában elérhetőek.Az összes programon élvezed a szállodában kapott all inclusive ellátást.Semmit nem nélkülözöl így a programokon se.Nagyon nagyon nagyon meleg van,de sokkal elviselhetőbb mint itthon a sima nagyon meleg,mert itthon izzadok ott meg nagyon száraz a levegő és nem izzadsz annyira.És erre jön az,hogy a sivatag az még brutálisabb.A jepp safarin ahogy ezek mennek az kibaszott jó 100 feletti tempó.Volt 1 öreg aki BEFOSOTT,de szó szerint.A videóban látszik ahogy fordulok körbe a telóval és a jobb szélen a felesége szalad hozzá,mert az ember fosik a sivatag közepén.Mondanom se kell nulla fedezék volt így mindenki mindent látott!!! :-D ezért nem is teljes fordulatot csináltam!Sajna a búvárkodás most kimaradt és le redukálódott snorkelingezésre,mert asszony parázott és ugyan azon a napon volt mind a 2 program csak más helyen így inkább lemondtam a búvárkodásról(nekem búvárkodásban jó párszor volt részem így mentem inkább vele) snorkelingezni.De azért ez is fasza volt és látványos sajna a második merülő helyről nekem nincs képem,mert lemerült a teló.De ott egy zátonyra futott hajónál merültünk,na az még faszább volt.A sivatagi programok meg nagyon jók csak sajnos nagyon ügyelnek a biztonságra így számomra lassú nagyon lassú volt minden.Rengeteget tudnék még mesélni,de szerintem ez is elég.Viszont volt 1 olyan stori bazze...Én soha életembe nem dohányoztam semmi nulla,de tényleg.Péntekre összehaverkodtunk jó pár Magyarral és a jeppezés után kiültünk a medence partra és neki álltunk coctailozni.Az 5. után az egyik oda rendelt 1 vízipipát és tukmálták nekem is mondom egye fene.-Baszott jó volt ,mondom ilyen nekem kell otthonra de a 3. slukk után geci furán éreztem magam.És kisvártatva közölték,hogy persze, mert ez ízesített hasis...:-D 1 óra múlva világomról nem tudtam és az egész éjszakát végig okádtam :-D Tehát vízipipa kimarad továbbra is az életemből.
    [/spoiler][/spoiler]
  • TDC Geronimo
    #33720
    Hát ez megint 1+ hónapos game lesz. Maga a mother base felér egy külön játékkal
  • Ragnar360
    #33719
    Ööö az melyik vagy miféle lenne? Nem a new game+ (illetve az mit takar konkrétan?)
  • TomStorm
    #33718
    PC-n sztori megvolt kisebb fokozaton de tényleg csak futtában sőt sok %-ot sógi játszott le
  • n000rbi
    #33717
    szarazegész

  • TDC Geronimo
    #33716
    + DS1-style movement, "DS3 feels like an awesome DS1 DLC"
    + DS1-style stamina, running/sprinting cheap, battle actions very costly
    + DS1-style parrying, but you can only parry with small shields (buckler, target, small leather shield, NOT kite shield, other medium shields, etc)
    + DS1-style "instant" estus healing, chugging allowed
    + Kicking is improved, you can guard break and riposte off kicks
    + Jumping R2 can now also be activated while sprinting, while locked or unlocked, character does not stop to do the weapon animation
    + All weapon combos are strung together very smoothly, R1 L1 R1 is faster than R1 R1 R1
    + DS3 enemy AI is more consistent than in earlier games, DS3 enemy will punish you more for being aggressive
    + DS3 enemy pathfinding is extremely accurate, enemies will sprint around obstacles and find you if you try to cheese them using obstacles
    + 3 bosses: fat knight, dancer, and a secret boss that looked similar to the final boss but also like "an elite knight that crawled toward you", very j-horror, created a !FROSTBITE! status effect, thought it made you take more damage from the boss's attacks
    + Network test in December/January
  • TDC Geronimo
    #33715
  • SlickAdam
    #33714
    jajj nemar. nehany het van mar csak hatra. en egy mp-et se nezek mar belöle.
  • TDC Geronimo
    #33713
  • TomStorm
    #33712
    Belevágok Witcher Halálfutamba ma éjjel.
    Valaki játszott ezen a fokozaton?
  • TomStorm
    #33711
    Ezt a sok monoton side quest-et ami Batman játékban van én már nem folytatom.
    Ma még befejezem Sztorit még van olyan 20% vissza és ennyi volt
  • darkSectorxxx #33710
    -> set photo mod -> set wallpaper. :D
  • SlickAdam
    #33709
    -> set as wallpaper
  • TDC Geronimo
    #33708
    Első boss

  • TDC Geronimo
    #33707
    Na ez kap egy engine cserét. Rá is fért, mert irtó ronda volt az alap

  • Ragnar360
    #33706
    ;) Köszi... egyébként ha jól emlékszem még a boxos, leáldozott topikból, régebben (x360 fénykorában) se játszottál annyira sokat, de azért jóval többet mint most, van egy olyan érzésem. :) Most is csak itt leng a gép, gondoltam rá lehet elkéne adni, azt esetleg pc-t venni, de tökmind1 lenne, viszont szívesen elgémelnék néha. Érdekes 360 kisebb kihagyásokkal 5 évig megvolt, aztán 2 és fél év kiesett, közbe volt hogy húú de jólenne ezt tolni feeling, majd mire meglett a ps (már előtte is - próba nélkül) láttam hogy mi ez a sok szarság. Viszont az a pár cím is érdekelt, aztán azokat még be se szereztem, lehet nem is fogom, lecsengtek. De a lényeg hogy nem hiszem h annyit változtam 2-3 év után. Mondjuk akkor se játszottam mindennel azért, de több közül tudtál választani és amit választottál is korrektebb volt, mint most a legtöbb.
  • SlickAdam
    #33705
    vissza a GYÖKEREKHEZ?