121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Zavarodott
    #33864
    True Detective. Az valami csoda... q;)
  • Zavarodott
    #33863
    Ezt régebben is lehetett. Minden részt eltoltál 1-2 évvel és akkor minden évben játszhattál, folytathattad a sztorit... q;)
  • darkSectorxxx #33862
    Megér 3 dolcsit a how to survive?
  • darkSectorxxx #33861

    Nekem meg jön sógi.
    6k-ért van vagy volt Fifa 2015 de nem értek hozzá, nem mertem megvenni.
  • Totti5
    #33860
    AC3al vége annak a sotrynak ami miatt boldog boldogtalan kétpofára zabálta. Most senki semmiről nem marad le ha a Unity-t 2 év múlva tolja le. Nincs semmi kényszer, arra hogy valami gercinstory miatt le kelljen tolni évente mindig munkaszerűen mert az előző évben cliffhanger volt a vége.

    Ezek most külön storyk, ami nincs keverve a modern környezettel, nincs lényegi összefüggés. Akkor tolja mindenki amikor akarja, tehát adott a dolog. Nem kell évente megvenni, nem kell évente teljes árat kifizetni és semmi veszteség senkit nem ér ha 2-3 év múlva tolja akármelyiket, és akkor sincs veszteség ha valakinek az aditt helyszín és világ nem tetszik, egyszerűen kihagyja.

    Ennél jobban nem is lehetne menedzselni ezt a dolgot, éppen most adott h kényszer nélkül tolhassad akármikor ahogy te akarod.

    De azoktól akik évente szeretnek elmerülni ebben a világban megadatik hogy tolhassa 1day.

    Mindenki örül és boldog. Legalább is annak kellene lenni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.08. 14:48:34
  • arty
    #33859
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem ma ment le az 5x8 és nekem sincs ötletem, hogy mi lesz, ha vége... (heti 2 részt nézek, edzőteremben)
    néha unom kicsit, de összesséében hatalmas ívű sorozat, imádom az ilyen "karrier"-történeteket
  • arty
    #33858
    szerintem már elhangzott a megoldás, hogy mi a "gond" az ac-vel: évente jön...

    a játékosok (én is!) kényszeresen rárepülnek az új részre, hiszen előtte rárepültek 7x, nem lehet "kihagyni" a nyolcadikat se, aztán persze, h kicsit uncsibb, mint az uncsi, amiből sose kapunk eleget (2-3-4 évente 10-12 óra vs. évente 30, némelyik évben 2x30!) és megy a fanyalgás

    nekem most a blackflag lett a választóvíz: úgy érzem, ha most ezt kényszeresen végigjátszottam volna, talán én is heveny ac-undorba fordulok, így inkább majd a már első 10 perce alapján is sokkal "fejlettebb" unity-be szórom azt 20-30 órát idén :) az itteni vita mellett épp most le is töröltem a blackflaget, ne kísértsen tovább... sajnos eddig a te és tinman, valamint botond győzködése miatt nem tudtam meglépni, mindig elültettétek a "hátha"-t, de ezzel vége, megvilágosodtam, felviláglott a Megoldás ! :D
  • TomStorm
    #33857
    Hát az engem is sőt az összes havert:)
    Ez az egy game amiért összegyűlünk még játszani remélem most jó lesz.
  • darkSectorxxx #33856
    Köszönöm, mert érdekelne majd hogy sikerült.
  • TomStorm
    #33855
    Csütörtök
  • darkSectorxxx #33854
    PFFFFF (mármint a képre)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.08. 13:52:26
  • TDC Geronimo
    #33853
    najó. True detective S01 és hannibal KÖTELEZŐ!

    Hannibal egyedi ízlést kíván, de én imádom. 2. évad vége brutális volt, 3. évad első 4-5 része nem volt olyan jó, de a felétől olyat fordult az évad, hogy csak kapkodom a fejem. Igen egyelőre úgy néz ki kasza lesz, de minden évadnak úgy van vége, hogy az felér egy sorozatzárással is. Mindenképp nézd meg őket, még ha lesz 1-2 gyengébb rész is. Érdemes!
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.08. 13:46:28
  • Kongy
    #33852
    Nem emlékszem, hogy állítottam olyat, hogy az AC 1 évig készül :) Azt mondtam a Witcher 3 nem egy évig készült. :)

    Hehe

    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.08. 13:44:28
  • darkSectorxxx #33851
    Pes 16 demo melyik nap jön?
  • darkSectorxxx #33850
    Én azt mondom inkább a meglévő minőségből vegyenek vissza.
  • Totti5
    #33849
    Eléggé.
  • darkSectorxxx #33848
    Ja nem indokolja, akkor egy U4-es techdemo miért nem fut a gépemen fix 30-al legalább? :D

    Persze kérdés az ott van hogy mit nézünk alapnak, amihez mérjük és ki garantálja hogy összemérhető? Engine, számítások, megoldás, mennyiség, pixelek, fizika, sok dolog függvénye.
    Csak szerintem ránézek egy GTA5-re az szebb szerintem, textúrákban is, összeségében és az nem hinném hogy produkál ilyet. És abban is azért van tartalom.

    Most lehet mondani, hogy az Rockstar stb. de ettől még ott van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.08. 13:38:43
  • SlickAdam
    #33847
    ha megnezek 1-2 reszt probakepp az mennyire reprezentativ?
  • Totti5
    #33846
    Szar fpst nem indokolja semmi. W3 grafban az egyik csúcs most, de annak semmi köze az optimalizációhoz.
  • darkSectorxxx #33845
    Egy ok még hogy MGS5 PC-re toljuk!

    Itt már van különbség ami látványos, nem csak a felbontás.
    Persze ha mind2-ő ugyanabban a környezeti viszonyban lett fényképezve.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.08. 13:28:43
  • Totti5
    #33844
    ( AC nem 1 évig készül )
  • Totti5
    #33843
    Rescue Me nem korházas. Tűzoltós! :) terrortámadás után egyik örs élete. Baromi jó! nagyon vicces is, de brutális a drámai részek és emberi sorsok. Kb tökéletes egyensúly, mindig tudja mikor mennyit szabad, és az akkor nagyon ütűs. Színészek remekek. Amikor vége lett egyszerűen nem tértem magamhoz napokig. A legjobb 9/11 feldolgozás, ami nem arról szól, hanem ami utána volt, és nem konrkétan arról hanem a hatásáról ezekre az emberekre nézve. Hálivúdi persze, de valahol így lehet képzelni és mivel sorozat sokkal többet enged meg minden téren mint egy mozis cucc és ezt ki is használja.
  • darkSectorxxx #33842
    Mondtam az elején hogy kár ezért a játékért. Még ha valami grafikailag indokolná a 19 fps-t.
  • Kongy
    #33841
    Talán ha többet ülnek rajta van rá esély, hogy nem abból áll a megjelenés utáni fél év, hogy befejezik a játékot, mint amit most sorra lehet látni, még olyan játéknál is, amit nem 1 évig készítettek (khm khm sámánok).
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.08. 13:25:07
  • Totti5
    #33840
    "lehet pédát venni a Need for Speed-ről, amiről most nyilatkozták, hogy túl sok rész készült belőle "

    Egy dolog motiválja őket. Még többet. Azért maradt ki 1 éve, mert így több profitot remélnek az új részről ami mint fanszervíz, neked készül, ezért kell megvened elven robbant be. UG3, éjszaka, tunning, illegális verseny. Szépen el volt ez játszva, mint egy színdarab. Aztán jött is más is ami már annyira nem szép, de már mindegy, az emberekben UG3 él és mert közösségkedvenc volt az UG1-2, jó esélyekkel indul ez a rész is.

    "Csak annyi kellene, hogy 1 évvel mondjuk több időt fordítsanak a játékra"

    Attól nem lesz más, ha többet űlnek rajta. Idő elegendő rá, az erőforrások meg végtelenek kb. Itt a koordinációval lehet a gond, mert olyan mértékeket ől a fejlesztés annyi studió, ember hogy nagyon észnél kell lenni.
  • SlickAdam
    #33839
    veged lesz :D

    ezek a korhazas cumok nekem tul lagymatagok, föleg BB utan.
    Earl-t neztem regen, birtam nagyon. de elkaszaltak a geciek...

    jelöltek:
    - Mad Men
    - True Detective S01
    - Hannibal (ez is el lett kaszalva, tehat gondolom nincs befejezes, az ilyet meg utalom)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.08. 13:14:56
  • Totti5
    #33838
    Jó hogy mondod, el is kezdem ( 2 szezonig mentem vele amikor ment 1day ). Királyság volt, de jobban szeretem egyben darálni.

    Velem sokra nem mész szvsz.

    Amivel végeztem nemrég:

    Rescue Me - ha még nem volt meg akkor kötelező!
    Dr. House

    Most ami pörög

    My Name Is Earl
    E.R ( 720p 16:9 fullos minőségben! már a 2. évad közepe, isteni )
  • Kongy
    #33837
    Nos, egy kis offtopikos példát mondok. Bosszúállók. Első részről iszonyatosan feldobva jöttem ki, hogy ez mekkora jó film volt. Itt a második rész, amit az első miatt nagyon vártam, és nézem, nézem... hát ez már nem tud úgy lázba hozni. Vannak ilyenek, az újdonság varázsa elszállt, és aztán kész, nem tudsz ugyan úgy lelkesedni érte mint azelőtt. AC-nél is ez van. Jött az első rész, amit nagyon sokan fikáztak, kudarcnak éltek meg, volt nagyon sok negatív kritika, de én, aki még sosem látott ilyet tátott szájjal néztem minden jelenetet, még akkor is mikor már hetedjére játszotta el velem a játék ugyanazt, és vártam a második részt, mint a messiást. És akkor robbant a bomba, mert a második rész szinte tökéletes lett, és iszonyúan élveztem. Nem sok játék van, amit első végigjátszás után egyből újra végigviszek, de az AC2 ilyen volt. És valahol itt kapott vérszemet a Ubisoft, hogyha ilyen jól megy ez az AC, és ennyire imádja mindenki, akkor miért ne jöhetne évenként?

    És így jutunk el napjainkhoz, amikor már a csapból is AC folyik. Egy évben már nem is egy, hanem kettő jön szinte, sőt gyakorlatban is. Ilyenkor már nemhogy elvész az újdonság varázsa, de előjön a frusztráció, hogy "jajj már megint ez?!". Ugyanúgy mint a CoD-nál is. Ott is volt egy nagyon sikeres, istenített második rész, amit aztán a 4.-el még nagyobb sikerre vittek (mai napig rengetegen CoD4-eznek, én is beleöltem pár száz órát), de aztán is voltak kisebb újítások, csak az a széria is elérte végül a mélypontját (ugye Ghosts....), és valahogy azóta nem ugyanazzal a szemmel nézek rá én sem... Remélem, hogy majd valamikor megjön az eszük a fejlesztőknek, lehet pédát venni a Need for Speed-ről, amiről most nyilatkozták, hogy túl sok rész készült belőle (ugye emlékszünk még arra az évre mikor év elején kijött a Shift Unleashed, utána meg a The Run asszem)... Szóval ott belátták a dolgot, pedig a Rivals kifejezetten jól sikerült szerintem, nyilván egy Forza után gagyinak tűnik, de összességében korrekt lett.

    Csak annyi kellene, hogy 1 évvel mondjuk több időt fordítsanak a játékra, és úgy a hibákat is kiküszöbölhetnék, és nem lenne ez a futószalagon gyártás. Ott van a Rockstar is példának. Igaz, hogy már volt jópár GTA epizód, de közöttük hosszú évek telnek el, és amikor kijön egy GTA rendre felrobban az internet... Na, mindegy, remélem értitek mire akartam kilyukadni ezzel az írással.
  • SlickAdam
    #33836
    jaja. belekezdtem mar egyszer, de abbamaradt (eleje meg nem ANNYIRA epik). aztan 3-4. evadtol halal van ugye.
    1 reszt neztem mar Saul-bol tetszik, mert birtam mindig is a karaktert, meg egyböl feltunt mar benne Mike is (szinten jo arc). na de mi legyen utana?
    valami pro-tipp? nem kell sarkany, szuperhös, ... meg ilyen hulyesegek.:)
  • Moby
    #33835
    >Moby, uborkaszezon van, ilyenkor még a szar (esetünkben rókabőr) is jó :D

    Nem, nem ezzel van nekem gondom. Nem a játékról szól ez, hanem a közösség véleményéről. Ha nekem nem lenne fontos, hogy miként vélekedtek dolgokról, a tököm sem irogatna ide. És a legrosszabb, ami történhet, hogy kivész belőletek a kíváncsiság. Azért van annyi megkeseredett ember mindenfelé, mert mindeki azt hiszi, hogy ő aztán kurvára tud már mindent, majd ő megmondja minek hogy kell lennie. ÉS a dolgok persze nem úgy lesznek. És ez frusztrálja. Pedig lehet, hogy amit kapna még akár jobb is lehet, de már nem érdekli, már az előitéletek lesöpörtek mindent, már eldöntötte hogy az SZAR. Ez egy hobbi, ennek szórakoztatni kellene, örömet okozni, nem a szart rágni, az előitéletek miatt mérgeskedni, zúgoldóni, időnként mocskolódni, amit én kurvára nem szívlelek, főképp emiatt léptem le (kettő egész napra). Játszatok. Tényleg. Hagyjátok már ezt a szok szart, nem kell mindig kibaszottul okosnak lenni, meg áligényesnek, meg szakértőnek, meg stb. A legtöbbször elég egyszerűen csak élvezni a dolgokat. Még így sem jön össze sokszor...
  • TDC Geronimo
    #33834
    még csak most?? Better call saul is nagyon jó :)
  • Moby
    #33833
    Pedig amit a Montpellier csinál, azért kis túlzással a cím ismerete nélkül is ki lehet fieznti a számlát.
  • Totti5
    #33832
    Ubi sok játékot csinál. Azt hogy ne lehetne közöttük válogatni, és ne lenne remek címek, és ne lennének ÚJ ipk, ígéretes cuccok azt nem lehet mondani. Ubi nem csak ACt csinál...

    Child of Light
    The Crew
    South Park: The Stick of Truth
    Valiant Hearts: The Great War
    Watch Dogs
    For Honor
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege
    Tom Clancy's The Division
    Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.08. 12:28:37
  • Moby
    #33831
    Jaja. Akkorát fog bukni, mint a ház. Sajnos.
  • Moby
    #33830
    Ugyanaz a frusztrációd van, ami nekem is volt sokáig: hogy nem olyan lett az AC széria sokadik részre sem, amilyenre szerettük volna. Valóban nem. Volt idő, amikor én is gyűlöltem ezért.
  • Kongy
    #33829
    Hát nem tudom. Ubisoft bandának nem szívesen adok a kezébe pénzt olyan cuccra, ami mondjuk nem Prince of Persia.
  • SlickAdam
    #33828
    nemsokara erkezik a Zombi, remelem megtamogatod oket, mert az rohadtul nem "biztos viz", viszont fasza! :)
  • Moby
    #33827
    Értettem :) Az egyéni preferenciákkal nekem nincs is gondom. Ha valakinek nem jön be ez az AC zsáner egyáltalán, nekem az tök oké.
  • Kongy
    #33826
    Az én soraim mögött frusztráció van. Frusztráció azért, mert a Ubisoft már évek óta biztos vizeken utazik, és nem mer kockáztatni, és frusztráció azért, mert rengeteg hülye ember van, akik a minőségi, egyedi alkotásokra fittyet hánynak, inkább jöjjön a már ezerszer látott AC. És akkor jönnek az ilyen For Honor kaliberű címek.... :D Ez már tényleg a no comment kategória. Ide érzem a bukás szagát annál a játéknál. Eleve már egy fejlesztői naplóban így beszélni a játékról, hogy: "ez az a játék, amit mindig játszani akartál, csak sosem tudtad, hogy hogyan lehet megvalósítani".....

    Moby, uborkaszezon van, ilyenkor még a szar (esetünkben rókabőr) is jó :D
    De azt el kell ismerni, hogy a Black Flag kalózkodós része jól sikerült. És az megint csak nem az ezerszer látott AC, hanem kis újítás.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.08. 12:24:13
  • Moby
    #33825
    Amúgy mostanság beleálltam a Blackflagbe. Sokkal jobban élvezem mint elsőre (akkor nem voltam róla jó véleménnyel). Elindítottam a Unityt, és azt is élveztem, szerintem majd előveszem még azt is. Pedig ezeket már végig is toltam. De így voltam a TR-el is, meg sok mindennel. Valahogy a legtöbb esetben én is csak másodjára bírom helyükön kezelni a dolgokat.