121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • kirol
    #33904
    Ez a Mad Max játék jól annyiból átt, hogy van egy nagy sivatag kb. 100 bázissal és autózz egyikről a másikra és foglald el őket?
  • Kandurex
    #33903
    Uhh, tolom mimt a Scholar PS-en, hát a BB rendesen bealtatott, ez itt keménynek tűnik...kurvára vissza kell állnom pajzsos taktikára mert ezek megesznek.
  • TDC Geronimo
    #33902
    Ez nem helikopter :D

    Amúgy meg mi a baj vele. Miután bepatchelték 4be a 3as irányítást tök jó lett.
  • Kongy
    #33901
    Hát ne is legyen BF-féle helikopteres irányítása, mert attól is agyfaszt lehetett kapni...
  • TDC Geronimo
    #33900
    Látványos, de annyira együgyűnek és egyszerűnek tűnik az irányítás meg célzás is, hogy ez ilyen autistáknak készül kb



    Kár érte. Ebből ahogy nézem beta se nagyon lesz, lehet nem véletlen. Az SW név meg a grafika majd elad belőle 10+ millát aztán megy mindenki vissza 2 hét után BF4ezni lol.
  • darkSectorxxx #33899
    Én megvettem. Egyrészt próbaképpen , másrészt Antihero miatt is, mert őt érdekelte, és amiért néh használhatom a ps+ dolgot, pl ha igy aegítek coopban, kompenzáció képpen, de én ezt tuti nem fogom végigvinni, mióta rohad már itt a listámon.

    Nincs vele nagy baj csak nem köt le.

    Helyette bb.
    Vagy várom már a Resident Evil Zero HD-t.
    Valamint a többiek.
    Uncsi 4, BB DLC, DS 3, Horizon. Meg szimpi a Maffia 3 is.
  • darkSectorxxx #33898
    Üdv a zenészek közt. :)
  • Moby
    #33897
    Ha az AC széria a tetőnfutó, épületszimulációs szénábaugró zsáner koronázatlan királya, akkor a harmadik rész a totális eltévelyedés mélypontja, ahol mindebből nem maradt más, csak a széna :DD
  • Zavarodott
    #33896
    Nekem nagyon bejött a 3 is. Ízlések és pofonok... q;)
  • Moby
    #33895
    >mivel te 360-at kérdeztél

    Én ma egyetlen dolgot kérdeztem. A #33878 -at.
    A posztodban 3 játékot emlegettél és állítottad szembe őket egymással. Ebből egyet sikerült tolnod. Nem, nem mondom, hogy fingod sincs. Ezek után megengedhetem magamnak azt a luxust, hogy állítanom sem kell semmit :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.08. 23:45:41
  • Moby
    #33894
    Tettem ma egy utolsó elkeseredett kisérletet a glicserrel. Rájöttem, hogy ennek már az fps a legkisebb gondja (pláne úgy, hogy az elején avval nincs is gond) :( Én ezt mér soha nem fogom végignyomni.
  • Ragnar360
    #33893
    Mivan?? :)))) whááD Nem Unityt játszottam pc-n, a 3-t toltam azon, arra válaszoltam nézd meg. És mi az hogy nem játszottam semmit. Sőt a 3-al kapcsolatban, mivel te 360-at kérdeztél, én pc-t mondtam, ergo még jobb is lehetett, mondjuk 360-on is jól futott ez a rész még biztos. És most azt állítod hogy nem is toltam és hogy minden fing nélkül lököm a sódert. WTF. Mit szívtál?
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.08. 23:34:37
  • Moby
    #33892
    Ma ezen az oldalon az egyetlen öngől az a pécénjátszottamaunityt címkével ellátott bullshiét volt. Nem játszottál te semmit. Megint csak a fing nélküli arconpörgés. Uncsimár.
  • Ragnar360
    #33891
    Kösz hogy kiforgatod a szavakat. Mondtam én hogy a harcrendszernek köze van a karakterhez? (Csak mert már nagyon ironizálsz:d)
  • Ragnar360
    #33890
    Szerintem (se) nem volt semmi gond Connorral. És még fejlődött is a karaktere, jellemileg, jócskán.
    Amúgy hagyjad, ezt tényleg nem értik itt, illetve emiatt teljesen lehúzzák a részt.
  • Ragnar360
    #33889
    Ja könnyü ezzel lerázni mi:d Ez öngól volt. Ment a fröcsögés aztán ha kérdeznek inkább viccesen kibújsz alóla: :)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.08. 23:30:17
  • Moby
    #33888
    Haytham egy stílusos, tanult, képzett és kifinomult, ámde gonosz ember. Connor meg egy senki. Nemtudom, hogy jó senki-e, mert annyira senki, hogy gyakorlatilag ez is totál érdektelen. Pontosan akkora senki, mint Haytham apja. Aki szintén csak azért érdekes, mert Haytham a fia. Amúgy egy senki.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.08. 23:24:55
  • TDC Geronimo
    #33887
    Az lehet, de mégis ezerszer érdekesebb és karizmatikusabb karakter volt
  • Totti5
    #33886
    Connor más volt mi az előző, a más meg nehezen emészthető de a motivációi teljesen érthetőek voltak és az is amivé vált. Haytam egy féreg, arra sem érdemes hogy leköpje az ember.
  • Moby
    #33885
    Szerintem csak nem értettél a harcrendszeréhez.
    ROFL
  • Moby
    #33884
    Érvnek bőven elég annyi, hogy neked tetszett. Gyakrolatilag ezzel a ténnyel önmagában vált minden idők legbalfaszabb assacreed-évé függetlenül attól, hogy játszottam-e vele vagy nekem mi a véleményem róla.
  • darkSectorxxx #33883
    Oks. :)
  • Kongy
    #33882
    Amúgy esküszöm AC-ból az utóbbi időből egy főhőst sem tudok felidézni. Mármint egy sorát sem. Ezio-nak még voltak vicces jelenetei, de aztán... Connor-nak már a hangjára sem emlékszem :DDD
  • TDC Geronimo
    #33881
    élvezetes harcrendszert meg ACt egy napon említeni...

    3 addig volt jó amíg Haythammal játszottunk, utána unalomhegy egy érdektelen és unszimpatikus főhőssel.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.08. 23:07:14
  • Ragnar360
    #33880
    (amúgy pc-n toltam, na ennyi - és nem nem ez volt a leggyengébb AC rész... ezt a sok tulok mondta akkor is)
    A harcrendszer itt volt a legélvezetesebb - már ha értettél hozzá- az erdő és megannyi játékelem feeling, küldetések egész jók voltak, több krakter megvolt ügyesen. ismertebb történelmi események - a hav meg ilyenek tök szép volt, erdő, indiánososos dolgok, vadászgathattál, hajózhattál (talán ez ez se volt olyan kellemetlen mint black flag-be) gyönyörű tájak.
    Na mond az érveket, példákat, benne ami miatt szerinted a legroszabb volt a sorozatban, vagy ha nem megy ne erőltessük. Nekem tetszett.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.08. 23:05:23
  • AntiHero
    #33879
    3:
    Until+Uncharted preorder
    MGS5 pc

    Ez mehet. Igaz MGS5 jobb lenne ps4-en szintén. Mad Max..meg szerintem még mindig unalmas autókázás lesz a nagy semmibe 50%-ba (gyűjtögetés, torony elfoglalás). 30% story, 10% mellék küldetés, 10% verseny\verekeséd\tuning.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.08. 23:02:43
  • Moby
    #33878
    Aztán te min nyomtad a unityt? 360-on?


    Mindenestre köszönöm, hogy a pozitv hangvételű posztoddal hivatalosan is megerősítetted amit mindig is mondtam: az ac3 volt magasan a leggyengébb AC rész
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.08. 22:54:48
  • SlickAdam
    #33877
  • Totti5
    #33876
    AC story a modern és az ánusz storyval illetve a nagy titkokkal volt egy egész és sokrétű, mert több idősíkon ment a dolog. Maga az ánusz korokban játszódó "helyi" történetek önmagában egyikben sem volt állejtős őrületesen elképesztő.

    Unity story rendben van, a karaktereket megkedvelteti jól felvan építve, nem marad el a story átlagos bármi mástól.
  • Ragnar360
    #33875
    OFF: hogy mit nézzél ezután?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha még nem láttad akkor: The Wire (A Drót) de ezt tilos magyar szinkronnal nézni, ha a jól megcsinálták volna is az lenne, nem még ahogy az kinéz. Na de a lényeg hogy keress rá - neked való lesz én 4-5x biztosan láttam az egészet, ha ez mond valamit. HBO-s, az új remstered kiadást szerezd be, 16:9
  • Ragnar360
    #33874
    Jó hogy mondod h annak ac3-al lett vége, azért meg is látszik hogy sokkal jobb volt, mint ezek az erőltetett szar részek.
    Az el lett kezdve egy remek sztorival, ahhoz képest és arra még bénázva is de tudtak építkezni. a 3. rész KIBASZOTT erős volt, grafikailag, sztoriilag, helyszínileg, játékelemeket tekintve, nagyon zsír volt, egy unityt vagy egy londont simán keresztbe lenyel szerintem.
  • Moby
    #33873
    Hát ebben az a meglepó, hogy én a blackflaget csak szaroztam feszt :D
  • Tatyla
    #33872
    Épp szólni akartam hogy elég lesz
  • SlickAdam
    #33871
    nos annyira uj ez a sorozat, hogy egyelöre csak 1 pilot van belöle Amazon-on, amit meg is neztem gyorsan. nem dobtam el az agyam tole, de igeretesnek tunik. srac jol alakit benne.
    egy csatorna mar lepasszolta ezt a sorozatot, de hozzacsaptak a resz vegehez 2 jelenetet, ugyhogy ertem mar miert kerult ujra teritekre. szavazas megy Amazon-nal, hogy ebböl vagy egy bizonyos Casanova-bol keszuljenek majd uj reszek, ugyhogy dobtam egyet Pete-re.:)
  • Tikal #33870
    Idei év legjobb újonca nálam: Mr. Robot ( egy hacker srácról szól )

    Hannibal ugyan nem lesz lezárva, de ugy lesz befejezve szerintem, hogy akár a vége is lehetne majd... illetve nagyon remélem, azért a kasza végig ott lebegett felette, szerintem ezt számításba vették a készítők is.
  • SlickAdam
    #33869
    utolso sorozatos off-comment:

    talaltam egy ilyet az elöbb. brennyu, Bryan Cranston (Mr. White) altal producerelt (es szerepel is benne) sorozat, IMDB-n jelenleg 8.8, nem tunik rossznak:
    "After leaving prison, Marius takes cover from his past by assuming the identity of his cellmate, Pete. He moves in with Pete's long-estranged, unsuspecting family and is roped into the family's bail bond business. He's a criminal taking down other criminals and, in the process, he'll discover the family life he's never had. "

  • arty
    #33868
    nekem visszatekintve az 1-2-revelation volt a kedvenc (ami viszont lehet nem tükröződne az egyes részekre közvetlen utánuk adott véleményeimben... de nincs erőm ujraolvasni őket, a MAI emlékeim ezen részekről pozitívak egyértelműen, a maradékról meg nem)
  • Zavarodott
    #33867
    Nekem mindkettő bejött... q;)
  • arty
    #33866
    egyetértünk, a probléma csupán annyi, hogy - eddig - nekem sem ment, hogy 1-1 részt kihagyjak, de most valóban "jobbak" a lehetőségek a "lezárult" történet(rész) miatt :)

    (pedig ha őszinte akarok lenni, akkor a brotherhood és az ac3 nélkül meglettem volna :D )
  • darkSectorxxx #33865
    PES 15 még olcsóbb magyar profillal. :D
    Az fasza?

    Meg látok jó akciókat azért.