121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #33824
    Nem azt mondtam hogy ez egy kalap szar, hanem azt hogy ez már nem egy day one játék...
  • Moby
    #33823
    >másrészt meg ott tényleg vannak karakterek, akik már hozzánk nőttek, akiket szeretünk, illetve visszatérő színészek

    Ezt nehezen követem. Az alapokkal az AC-ban az a baj, hogy ugyanaz, a karakterekkel meg az, hogy nem? :) Ha az AC-ban kimondható, hogy ez az egész város, vagyis inkább épületszimulációs, mászós izé alapvetően rendben van, akkor az miért baj, ha nem változik? Arra nem lehet azt mondani, hogy hozzánk nőttek? :)
    Kicsit azt érzem, amit ilyenkor mindig: a valóságot görbítitek olyan irányba, amit épp ki szeretnétek fejezni, és az minden szélsőértékre alkalmazható. Az unchartedeknek a karakterek meg a storytelling az értéke, az ac-knak meg a városszimuláció. Ha évente jön, és minden évben tudja hozni abban a minőséget, akkor azzal sincs baj. Akkor az felróható hibának, hogy bár évente jön, mégsem gyógyulnak benne azok a dolgok, amiknek gyógyulniuk kellene. Nade ez pont nem az.
    Ti még kurvára fiatalok vagytok ahhoz, hogy átmenjetek ilyen egybitesbe, hogy valami csak szar, meg csak jó. Majd ráértek erre 50-60 évesen, sajnos az beüt magától is, és elég sokat kell pedálozni, hogy ne így legyen. Ne fusstaok érte, nem jó az :(
  • Kongy
    #33822
    Ez mind igaz, azok a városok zseniálisan meg vannak csinálva igen, de fél óra alatt már meg is unod, ha bejártad. És akkor ott a gameplay.. meh... az meg nem képes megtartani az érdeklődésemet.

    Off: Better Call Saul sajnos fele olyan jó sincs, mint a Breaking Bad :(
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.08. 12:04:16
  • Totti5
    #33821
    Kettős mérce.
  • SlickAdam
    #33820
    off topik:
    megneztem vegre (feletöl maratonban) a Breaking Bad-et. olyan erzesem van, mint egy Souls jatek utan: merre tovabb? mit nezzek? semmi nem erdekel, minden fos es gagyi ehhez kepest... :(
    meg szerencse, hogy van mar 1 evad Better Call Saul is, de az is 2-3 nap max es vegzek vele... :(

  • Totti5
    #33819
    És itt megint vissza az alapokhoz. AC legnagyobb esszenciája az adott kor, város(ok) élethű, fotoreal, autentikus modelezése. Szerencsés ember vagyok mert voltam már Velencében, Párizsban, Rómában és Londonban is. Őrület mekkora élmény virtuálisan is mászkálni ezekben a városokban abban a korban ahol még a neveztes épületek, terek nem túristalátványosságok voltak. Pontosan ugyan ott és ugyan azokat látva.

    Akit nem izgat, nem érdekel az kerülje az ACt, mert nem tudja értékelni azt amit a fejlesztők alkotnak. És amit alkotnak az fotoreal szint.
  • Kongy
    #33818
    Ebben igazad van, Uncharted is ugyanazt a mechanikát fogja adni a gameplay-ben, de egyrészt az nem évente ömlik, másrészt meg ott tényleg vannak karakterek, akik már hozzánk nőttek, akiket szeretünk, illetve visszatérő színészek, kiemelkedő színészi játék, mesterien megkomponált jelenetek.. na had ne soroljam. Egy Uncharted részben több érték van, mint az AC-ben az utóbbi 4 évben.
  • Moby
    #33817
    Az ötödik hótugyanolyan uncharted érkezik, és gondolom preorderben fogjuk megvenni :)
    Nem lehet egyetlen vél vagy valós kifogásolható ponttal egyenlővé tenni egy játékot. Vagy ha igen, akkor legyen az konzekvens.
  • Kongy
    #33816
    Nem teljesen rossz, de eljön még az az idő, amikor 10%-nál abbahagyod, mert már mindent láttál, amit mutatni tud, és a grafikát is kiélvezted már addigra :D

    Igen, teljes új játék, új tartalom, ahol minden ugyanaz, csak más a neve... oh wait. :DDDDD
    Érdekes amúgy, mert én voltam a legnagyobb AC rajongó kb a Revelations-ig, azóta olyan szinten megutáltam köszönhetően a jobbnál jobb részeknek -kezdve a 3-mal- hogy csak na.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.08. 11:57:02
  • Totti5
    #33815
    Na látod, ez a baj. Én végigvittem a Wolfit és felét már letoltam a kiegnek. SEMMIBEN SEM MÉRHETŐ A KIEG az alaphoz. Sem tartalomban, sem hosszban. Story-átvezetők 95%al kevesebb. Helyszínek dettó, játékidő a töredéke. Ezért kieg és nem egy teljes játék. Ezért nem full áron jött.

    AC London nem kieg lesz, hanem egy komplett teljes, új játék, full tartalommal.
  • Moby
    #33814
    Kongynak nem igaza van, hanem véleménye, amivel maximum te is egyetértesz. Majd ha lesznek olyanok, amikre ilyen skineket huzogatnak rá, akkor jogos is lehet, de az ac széria maximum saját magára tud hasonlítani, teszi is, és ezt lehet felróni hibának, én is teszem bizonyos pontokon, de nem lehet szó nélkül elmenni amellett, hogy ez a legtöbb rossz amit el lehet róla mondani egy olyan világban, amikor minden játék valami sikerest akar már másolni. Ez csak saját magát másolja bizonyos szintig, amiben ő jó, abban kurvára nincs kihívója már egy évtizede. Nem ment el olyan irányba, amit én szívesen látnék, nem az lett, amilyenné szerettem volna, de nem lehet rá azt mondani, hogy így ahogy van rossz, sem azt, hogy mindene az. Ez totális őrültség és elmebaj.
  • Kongy
    #33813
    Akkor nem DLC, hanem olyan mint a Wolfeinstein-nek az Old Blood. Nem jut eszembe azt hogy hívják. Csak az legalább nem teljes árú volt, hanem 5-6 ezer Ft környékéről indult.
  • Tatyla
    #33812
    Lényeget nem érted látom...
  • Totti5
    #33811
    Én játszottam Unity DLCvel. LOL

    Nem még mindig nem. Annyira vicces a DLCzés, amikor egy komplett új játékot ezzel minősítenek. Ti hány DLCvel játszottak ? tippre egyel sem. Nem vagytok tisztában azzal mi az a DLC és mi egy új rész.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.08. 11:48:46
  • Tatyla
    #33810
    Kongynak van igaza ez egy Unity dlc az épületeket átforgatták ráhúztak egy London aktuális skint, ez féláron majd jó lesz addigra a hibákat is patchelik
  • Totti5
    #33809
    Azért sikerült, de ez szokott lenni.
  • Kongy
    #33808
    Már vártalak :) Nem szándékozom többet hozzáfűzni az AC-hez. Innentől kezdve ignorálom az AC-s videókat, és posztokat is. Meg lehet nyugodni.
  • Totti5
    #33807
    Sas látásal mi a baj? a sorozat egyik jellegzetessége, gameplay elem. Mi legyen helyette?

    DLC?

    Kreáltak egy totálisan másik várost, hisz totálisan semmiben sem egyezik meg ennek a kornak Londona azzal Párizzsal. Új story, karakterek amik szintén 100% más. Új gameplay elemek, amik nem voltak a Unityben.

    Igaz nagy hiba hogy nem űrszimulátort csináltak AC címszó alatt. Talán majd jövőre.

    Semmiben nem kínos. Nem amiatt lesz valami más mert egy játékhoz tartozó hangeffekek évente cserélnének. Miért? annak mi értelme lenne? mire kellene cserélni?

    AC igényeit mocsok mód nem értik meg azok akik nem tolják, vagy nem élvezik. AC széria egy olyan esszenciát hozott létre amit más sosem. Ma sem és a jövőben sem lesz ehhez hasonló tudomásom szerint. Sok sok mindenben bele lehet köpni itt is, de azt ami és amitől ami és amiért ami azt a fikkantók sosem fogják tudni elvenni tőle. Ez annál sokkal több.

    ACnak egy kületése van ebben a genben. Egy kiváló lopakodós játékká válni ahol teljesen én írhatom a gameplayt, mert a lehetőségek kb végtelenek. Ebben a Unity jól indult el, ha a fejlesztők is úgy akarják akkor ezt el lehet érni.

    A korok, a művészi tartalom és minden teknó, zene, színészi játék mindig is top volt és az is lesz mindig is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.08. 11:45:02
  • Moby
    #33806
    >Olyan, mint egy Unity DLC Londonban...

    Gyakorlatilag ez a legtöbb játékra igaz. Amelyikre meg nem, azzal meg az szokott a gondja lenni a közösségnek, hogy rossz irányba megy :D
  • Kongy
    #33805
    Na megnéztem ezt az AC videót, mondom, sokan linkelik, csak nem lehet olyan rossz. Hú de kár volt! Azt az időt sosem kapom vissza az életemből. Olyan, mint egy Unity DLC Londonban... :D Hát hogy én erre pénzt költsek, ahhoz valakinek pisztolyt kellene tartania a fejemhez... :D Ez parádé, kb nekem kínos az egész, hogy még mindig eagle vision meg az első rész óta ismert észrevettek hangjelzés XD És erre van igény. Jó, befejeztem.
  • Moby
    #33804
    Glicseregynyóc:



    A sámánok ismét hozták az őket jellemző minőséget.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.08. 09:53:25
  • Tikal #33803
    végre eljut oda a játék hogy lehet is benne lopakodni? ...
  • TomStorm
    #33802
    Mellék küldetésekből csak 2-3 lett kész amik tetszettek.Többi kuka,annyit is érnek.Riddler-t is olyan 60-at szereztem meg ami éppen útba esett azt viszont mind.Ez ilyen átlagos végigjátszás volt csak:)
    DLC-t veszem hozzá majd csak most kicsit pihentetem
  • TDC Geronimo
    #33801


  • Ragnar360
    #33800
    Spoilerbe írd már le a végét, hogy neked mi lett, meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megcsináltad még a pluszokat a végén? mert még az is hozzátesz tán
  • Ragnar360
    #33799
    Jajj már, ilyenkor észreveszed magad amúgy?:) Mármint ha rám gondoltál és.. na mind1 hagyjuk.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez ilyen városi zsivány viselkedés amúgy nálad néha:d
  • TomStorm
    #33798
    Ok Asura's Star itt is
  • TomStorm
    #33797
    Pill,belépek megnézem.DC az tuti..
  • TDC Geronimo
    #33796
    Daggerfall oldalon vagy remélem és azura's star 30 napos veteran kampányba. Ott vagyok én
  • TomStorm
    #33795
    Egy hete kb.nem léptem be.Befejeztem Batmant meg most Last of Us sztoriba vagyok de hamarosan sz.tem ennek is vége lesz.
    Holnap meló de vasárnap mehet PvP viszont csak L15 körüli Sorcal tudok menni sajna.Már csak azért is jó lenne mert kipróbálnám Headset voice chat funkciót.Nem tudom te szoktad e használni de próbát megérne.Ha a jó a vasárnap neked

    Vámpír form nincs még nekem.Azt valaki mástól kell kérnünk vagy vennünk ha drágán akkor is,megéri
  • TDC Geronimo
    #33794
    vámpír vagy vérfarkas harapást nem sikerült még szerezned? Pénzért árulja a sok pöcs...

    Holnap mehetnénk pvpni kicsit
  • Kandurex
    #33793
    Szerintem az lesz, de most DaS, vissza kell állítanom a hitem a From Soft felé.
  • n000rbi
    #33792
    Látom minden úgy alakult, ahogy gondoltam :D
  • Moby
    #33791
    Nem miattad. A te rinyádat már megszoktam :)
  • Moby
    #33790
    Na EZT tényleg mérnem pécén? Ez még ha jó is lenne se lenne jó sosem.
  • Moby
    #33789
    Sose. Még a boxos érdekelne, de egyelőre sehol. Bár sejtem mi lesz a végeredménye.
  • Kandurex
    #33788
    Na hisztike :))

    ...ugyanmár! ennyire felvenni egy kis fasság rinyát ...piha...
  • Kandurex
    #33787
    ...semmi baj, én is jobban szeretem, ha a tárcámba marad a pénz...
  • Totti5
    #33786
    Icc á medzsik. Na majd a köv peccsben megint lockolják. Már rég a 30at kellene fixen tolnia... de ez a fix 22.6 még mindig botrányszar. Ezek nem értenek hozzá. Sose lesz ez jó.
  • TDC Geronimo
    #33785
    ez sose fog már változni.