121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #33944
    Igaz, de Witcher széria mindig jobban feküdt nekem (maga a világ). Bááár, ha magyar felirat lenne a Fallout-ba..hmmm..lehet nagy párharc lenne. :)
  • Kandurex
    #33943
    Azé lesz még itt egy Fallout is...ami talán esélyes lehet
  • Totti5
    #33942
    Miután a Cdp szisztematikusan szétkúrta esélytelen bármi felé gotyra nálam. Persze ez nem von le semmit a tartalmi és színészi írói teljesítményekből. Az csoda.
  • AntiHero
    #33941
    Pedig én a Witcher 3-at simán Év Játékának szavazom. Hiába ott a BB. Annyira faszán össze van rakva az utolsó kis mini küldetés is, hogy hihetetlen. Akármi jön még idén.... első nálam Witcher 3. Utána 2.: BB.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.09. 20:34:00
  • Totti5
    #33940
    "Nagy kérdés, hogy az első, közel makulátlan küllemű Endoros trailer után mit várhatunk a Battlefront konzolos teljesítményétől. Nos, a PS4-en kipróbált pályák azért jelenleg messze nem néznek ki olyan jól, mint az első Endoron játszódó videó. A képfrissítéssel semmi probléma (hála az égnek), de a textúrák és a felbontás is láthatóan visszafogottabb beállítások mellett ketyegtek. Ebből a szempontból a sivatagos vidék látványosabb képet tárt a szemünk elé (még osztott képernyős coop mellett is), mint a Sullust szürke sziklás, kissé sivár és maszatos környezete."
  • darkSectorxxx #33939
    Most olvasom:

    "The Witcher 3: Wild Hunt - nincs többé eltűnő fej, de vannak hasznos újítások"
    Mivan? azt hittem már rég javítva van.
  • darkSectorxxx #33938
    az kb a fele.
  • Kandurex
    #33937
    Hát mondjuk eléggé szarja az anyagot, 2 óra alatt vagy 5 darab titanite szilánkot szedtem össze, lehet be kellene lépnem a victory (vagy champion) covenantba?
  • TDC Geronimo
    #33936
    Akkor nem érsz a végére még egy darabig :D
  • TomStorm
    #33935
    Nem tudom abbahagyni Last Of Us-t:) Pvp ma lehet elmarad Gero,sry.
    Mondjuk még lehet a végére érek bár fogalmam sincs milyen hosszú.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most találkoztam éppen Tommy-val valmi víztározónál
  • TDC Geronimo
    #33934
  • Moby
    #33933
    Nincs se a 4k megcélozva, se a 60fps :) Ilyen cucc itt a lakásdfelújítás-költözés előtt nem fér beée a büdzsébe, és nincs tervem erre később sem, a közeljövőben legalábbis. Ramomprocimalaplapomssdmtápom volt, vga meg ház kellett, egy 50-est ez megért. DS1 pótlásra, meg a steam fiókomon lévő nem kevés cucc elkezdésére-befejezésére, meg egy esetleg konzolon elkúrt ds3 portra alternatív megoldásként jó lesz. Main platform nem lesz belőle (már csak a hardver miatt sem). Bár nálam olyan amúgy sincs. Ütök-vágok mindent, ahol érem :)
  • darkSectorxxx #33932
    Simán 60k-ba menni fog. Az én gépemen meg sem reccent, pedig nem mai.
  • Harlekin
    #33931
    OFF!

    Jah igen ez történ,hogy ti még a minimális off topic szabályt is leszartátok.Majd próbálod megmagyarázni,hogy az az off az nem off hanem pop kultúra!!!
    Az offtopic angol szó jelentése: témaidegen, témán kívül eső, a fő témától eltérő. wiki
    És ez ha ez a kérészek nemi életértől szól vagy "pop kultúráról" pontosan ugyan az,mint egy nyaralási beszámoló.Egyiknek sincs semmi köze a témához ezért off!!
    Csak gyorsan előszeditek a szokásos kettős mércét...

    ON!
  • Moby
    #33930
    Ja. Pont ahhoz, és pont az (i3+750Ti).
  • SlickAdam
    #33929
    mi a komplett konfig? da'akszosz-hoz kakkancs i3 is eleg vmi otvar gpu-val, nem?
  • Totti5
    #33928
    Most ott tartok ki kivágom az egész szemetet az ablakon.

    Dirt Rally-n valamit mókoltak 2 hónapja nincs meg a 60 fps, folyamatosan akad az egész, mert reszel. Játszhatatlan. FULL lowon is és ultrán is pontosan uyan úgy megy. Emiatt már tettem fel új rendszert, 0day 8.1-en is szar volt. Most 10-esen is ugyan olyan szar.

    El nem tudom képzelni mi baja lehet. Ja de, bazi nagy AMD logó ott röhög rajta. 970en ez nem megy, mert nem mehet. Szemétládák.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.09. 15:08:54
  • SlickAdam
    #33927
    ?
    ez törtent
  • Harlekin
    #33926
    óóó hát persze!!!!!!
  • darkSectorxxx #33925
    Grat. Használ sg mellett egészséggel.
  • darkSectorxxx #33924
    Családi, amig megteheted ;)
  • Moby
    #33923
    Na n meg megrendeltem a félpécém másik felét. Egy fisemfos lesz, de arra elég amire kell.
  • SlickAdam
    #33922
    csaladi vakacio vazze...
    vs
    pop-kultura
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.09. 14:03:28
  • Harlekin
    #33921
    És akkor még Én lettem meg szólva az OFF topik dolog miatt,amit 3 spoiler,meg 2 figyelmeztetés alá betettem...Most már tudom Én csináltam rosszul,mert szimplán csak be kelet volna ide írnom
  • darkSectorxxx #33920
    Meg azért sem veszek id€n mert nem lesz Remedy játék.
    Mondjuk az eddig vett ps4 játékaim ára majdnem kitesz egy xboxot.
  • SlickAdam
    #33919
    mar megtört a F6 miatt reg, de hogy mikor lesz tenyleges vasarlas, azt meg nem tudom. iden valszeg mar nem.
  • darkSectorxxx #33918
    Értékben értem. :) meg ami nem esélyes a későbbi meghibásodásra. Most egy 130k-s gép nem olyan hogy ha baj van futkosnék vele talán utolérhető magánszemély után. :)

    Ilyen drágaságot csakis eredetibe.
    Most vettem már olcsón ps3-at is de itteni embertől. :)
  • Kongy
    #33917
    Nem, mivel még meg sem jelent :P
    Mellesleg ha vesz egy gépet 90-ért, akkor azzal a 20 ezres f6-tal sincsen még 130k-nál..

    Amúgy Dark, használt játékokat veszel sokszor, tőlem is vettél anno egyet, ne mondd már, hogy csak bugylibicskát XD
  • darkSectorxxx #33916
    Hát ott venném a részlet miatt.
    De nem izgat amit hozzá adnak, úgysem érdekelnének.
  • darkSectorxxx #33915
    Dark vagyok. Használtan max bugylibicskát. :)
  • n000rbi
    #33914
    F6 miatt megtörik a jég?:)
  • SlickAdam
    #33913
    es dobnak hozza egy 20k-s f6-ot is? :)
  • n000rbi
    #33912
    Biztos a Telekomnál annyi :D
  • Kongy
    #33911
    130k? :O Használtan 100k-ért is kapsz, vagy kevesebbért.
  • TDC Geronimo
    #33910
    open world cucc és sivatagban játszódik. Ha játszottál ilyen játékokkal tudod mire számíts. Story, side content, rakat activity, zóna pucolás stb.
  • darkSectorxxx #33909
    Majd 2016-ba. 130k nem esik csak úgy az almafáról. :D
  • Kongy
    #33908
    Vegyél.
  • darkSectorxxx #33907
    Jó én is várnám ha lenne konzolom :)
  • Moby
    #33906
    Én most ebben a percben a forza6-ot várom a legjobban :)
  • kirol
    #33905
    No leírom még egyszer. :D
    Ez a Mad Max játék annyiból áll, hogy van egy nagy sivatag kb. 100 bázissal és autózz egyikről a másikra és foglald el őket?