121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #33984
    Na erre én lennék kíváncsi. Egy meg nem jelent játék hogy lehet esélyes akár?
    Mert exclusive? Mert van 700 autó? Mert szép? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.09. 21:54:41
  • SlickAdam
    #33983
    GOTY varomanyos?
  • Moby
    #33982
    Jelenleg ő az egyetlen ismert, a címre várományos produktum. Reméljük az év még tartogat ilyet, de egyel is megelégszem, ha ENNYIRE reprezentatív. Vagy fogalmazzunk úgy, hogy ennyire alkalmas reprezentálni, és hordozni az üzenetet.
  • darkSectorxxx #33981
    Na gec mehetek BB-be coopozni. :D
  • Moby
    #33980
    >Maga a játék, szép.

    Meg bugos mint a kurvaisten, kisebb részben még a mai napig. Ja meg moslékul fut. Mindezt tudjuk. Tehnóban? Az év perecelése.
    Ráadásul ha a normális komminikációt plusz ponttal némileg elvárhatónak tartjuk, akkor a CDPR ezt minuszba fordította.
    Az egyetlen cím amit a witcher3 elvihet, az a "hogyan járassunk le egy őrületesen fantasztikus játékot kontrollálatlan bénáskodással". Ha lenne ilyen. Sokkal nehezebb volt elkúrni őt, mint hagyni jónak lenni. Erőszakkal, munkával vette el a cdpr a goty díjat a saját játékától.
    Értem, hogy téged nem zavar a 19fps, sem arról nem veszel tudmást, amit a cdpr művel. Ez a TE dolgod.
  • darkSectorxxx #33979
    pfffff. :D
    Amúgy vártam hogy te vagy valaki ezt elhinti, annyira tudtam, már kezdtem félni hogy kimarad. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.09. 21:44:25
  • darkSectorxxx #33978
    Szerintem neki nem feltétlen csak fps a baj a witchernél....tök más dolgok is. :)
  • Totti5
    #33977
    Forza 6?:)
  • SlickAdam
    #33976
    amugy Witcher 3-nak van XO es PC verzioja is...
    az hogy PS4-en fos teknoban, az ... irrelevans(?) :D
  • darkSectorxxx #33975
    Ja értem én , tudom kb hogy állsz a játékokhoz, miről kb mi a véleményed, ahogy te is ismersz ennyire már engem....én nem szoktam soha év játékáról beszélni, csak láttam amiről beszélgettetek az 2 külön kategória lesz majd. :)

    Gondolod lesz még ez évben valami nagy durranás?
  • darkSectorxxx #33974
    Ja hogy úgy címek. :)
    Nekem más, lehet ezért érzem másképp, nálam az izlés nem változik, mindig csak tps.

    Büdös életbe nem lenne fps nálam év játéka, mert nem tudom annyira értékelni....99%-ban nem is érnek annyit...talán a Borderlands, de az is döunalom ismétlődés.
  • AntiHero
    #33973
    GOTY alapkritériumok:
    - Tartalmilag az elvárt felett teljesít, ALIBIMENTESEN
    192 óra volt mire végig értem első végigjátszásra.
    Nem volt ismétlődő küldetés.
    Nem volt olyan, hogy gyűjts be 20 farkas prémet.
    Minden egyes küldetés meg volt rendezve! Egy sima mini küldetésbe több\jobb párbeszéd volt mint egy Destiny Dlc-be. Érdekesebb volt egy sima fulaban felvett küldetés mint maga Order 1886...meg hosszabb is.

    - Technóban kifogástalan, és előre ill. példamutató (betonfix 30 vagy 60 frém + odabaszós vizualitás)
    Maga a játék, szép. Sőt nagyon szép és hangulatos. Engem nem zavart a frém. Igaz a pop-up az 1.5-ös patch után néha igen. De nem ment a játék rovására. Sz*rom le, ha 19 fps néha..tényleg nem zavart. Nem ilyennek kellene lenni, de ez a legkisebb dolog amiért lepontoznám.

    - A genre meghatározó alkotása legyen, vagy a kiadásával váljon azzá
    A witcher 3 felrakta azt a bizonyos lécet! Igen! Egy Open-World rpg-nek ilyenek kell lenni. Ami ezt a szintet nem hozza ezek után..azt ki se adják szerintem.

    - Az alapjáték tartalma és ára arányban legyen, azaz lehetőleg ne egy DLC temető legyen.

    Első pontban már taglaltam. Annyi tartalom van a játékban, hogy 192 óra alatt, sose éreztem azt, hogy ez unalmas! Hozzá teszem 192 óra a küldik voltak. A játékban, még mindig vannak gyűjtögetni valók + lóverseny, kártyázás..etc.
    Kaptunk hozzá DLC-ket ingyen..Most ne azt nézd, hogy egy szaros lópáncél vagy 1db küldetés..kaptuk..ingyen..szavunk nem lehet..és utolsó ingyenes dlc-ként megkapjuk a "new game+" módot. Arról meg nem is beszélek, hogy oktoberben jön az első "nagy dlc" 20+ óra játékidővel és egy teljesen új szigettel!
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.09. 21:39:30
  • darkSectorxxx #33972
    Vagyis ne legyen félreértés egy minimal ok kell hogy valaki goty szavakkal dobálozzon, igen, nem mentegetem másokat, aki mondjuk válogat goty-t a szarjátékok.hu-ról, de külön kell kezelni a 2 dolgot....és szerintem itt mások míg szubjektívet mondanak, te szeretnél egy közös nevezőn lehető legtöbb tekintetben goty-t, egyelőre ilyet még nem nagyon láttam.

    Max egy GTA5.
  • Moby
    #33971
    A címek azok, nem a kommentek. Ezek a melyikjátékotélveztemazidénlegjobban. Ami aztán olyan kurvamód irreleváns, mint amennyire szubjektív. Mer azt még a pillanatnyi kedvem/hangulatom/affinitásom is befolyásolja. Ergo kvázi random is. Amúgy nekem is a BB volt az, de ezen kívül egyetlen címet nem tudnék odaadni neki.
  • darkSectorxxx #33970
    Amúgy mely 3 komment agylágyulás? mert nem olvastam vissza mindent ma.
  • darkSectorxxx #33969
    Nézz gyors rá....jo lett? :D
  • darkSectorxxx #33968
    Persze csak az a kis 22-es csapda, ha értékrend, akkor az már nem személyes goty, hanem egy általános elvárások alapján.

    Neked van igazad válasszuk szét a 2 goty-t, az egyénit, meg a sokak által megszavazottat. :)
  • n000rbi
    #33967
    Ja :)
  • Moby
    #33966
    Mindenkinek saját maga KELL, hogy értékeljen. Csak legyen már egy egészséges értékrend, ami legalább kb konzisztens az elvárásaitokkal is, mer 3 poszt alatt elment a topik agylágyulásba. Szóval mondom mégegyszer: bárkinek lehet bármi a goty. De ha a minimális elvárásszinten megalkuvó volt a kis kedvencével, mert az valami másban kiemelkedőt dobott, annak aztán ne legyenek elvárásai ugyanabban bármilyen más prduktummal szemben. Sőt, ha aztán feszt azt fogja kapni, akkor mosolyogva fogadja, hisz ő kvázi erre esküdött fel!
  • darkSectorxxx #33965
    halli lassabb legyek mint te?
  • darkSectorxxx #33964
    Ott van a Gears, Uncharte, God of War, ezeket sokszor becserélném más kedvenceimre ha létezne olyan mértékben folytatása ami régen volt....pedig ezek is a kedvenceim.
  • darkSectorxxx #33963
    Ja de az is GOTY csak neked, nem egy szalap számára. :)
    Én értem te mire gondolsz, csak sokan saját maguk értékelnek, az egy kis goty cím. :)
    Nekem eddig egyértelműen a BB, a DLC-ket vakon venném hozzá.

    Régen nekem pl a Remedy-től az Alan Wake volt, pedig sokan lehúzták...nekem az kiemelkedő volt és minden fokozaton megcsináltam, voltak részek amiket 20x lenyomtam mert élveztem.

    Vagy RE 5 coop miatt is...rendgeteg órám volt benne.PC X360 egyaránt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.09. 21:15:52
  • darkSectorxxx #33962
    Látod ott a Batman is pl.
  • darkSectorxxx #33961
    Igen, ezaz most kicsit elkalandoztunk, mert a goty fogalmára te azt vetted hogy minden tekintetben jó alkotás a goty, én arra gondoltam hogy van egy lista, játszasz mindegyikkel, és lesz 1 ami kurvára beszippant és nem fogod felróni neki a néhai fps dropot vagy 900p-s felbontást vagy 2 ugyanolyan textúrát, mert annyira átad valamit élményben, és ha évvégén megállsz egy helyben 1 percre, és megkérdezlek ebben az évben melyik játék volt ami neked átadta azt az érzést, és csettintesz és mondasz egy címet.....nem a "tökéletes" játék címét fogod majd mondani... :)
  • Moby
    #33960
    A harmadik kritérium választ ad a kérdésedre. Hogy mit élveztem a legjobban...nos az is egy díj, de a kúrás ezt jó előre elvitte amúgy is, szal ennyi erővel csinálhatunk egy az év legsárgább játéka címet is. A GOTY az egészen más.
  • SlickAdam
    #33959
    hmm, ha megis megprobalnek igy talalni egy cimet, lehet Splatoon lenne a GOTY.:D (a tengernyi INGYENES frissites, bövites utan term.)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.09. 21:09:49
  • Moby
    #33958
    1 esélyesem már van. Még nem jelent meg, szal csak esélyes, de épp ma írtam ide a címét. De várok még esélyeseket. Az eddigiek közül tényleg nincs, bár a Batman nagyon közel volt hozzá a kiegyenlített teljesítményével, de nem, az sem az.
  • darkSectorxxx #33957
    Hibák vannak vazze, nem jött ki játék ami ne lenne buznyák valamilyen tekintetben, de nekem egész egyszerűen azért a BB az év játéka, mert beszippantott, nekem az az év játéka, ami beszippant, és a sok szarság ellenére egyre többet akarok vele nyomni....erre kevés játék képes nálam. :)

    Nem azt jelenti egy év játéka, hogy tökéletes, nem lehet az, hiszen iszonyatosan szubjektív dolog.

    Mi a tökéletes? egy oldalazós 2d-s játék, mert annyira egszerű hogy nehéz bugot találni benne, ettől még én nem tartom év játékának....én erre céloztam.

    Te értem hogy azt tekinted annak, ami mindenben jó, csak hol marad a játék élménye? Élvezed is azokat amik mindenben tökéletesek? :)
  • Moby
    #33956
    Nos igen. Éppen ezért értékes egy goty díj (mármint nem az újságírói amit bármilyen jöttment rothadványnak odaítélnek). Az csak úgy nem jár. Oda nem elég egyetlen, vagy néhány ponton kibaszottul kiemelkedőt tolni.
  • n000rbi
    #33955
    PS-appból küldtem, nem játszottam ma.
  • SlickAdam
    #33954
    hat igy nem lenne GOTY iden :D

    nalam:
    ev vegen felteszem magamnak a kerdest: "mivel szorakoztal legjobban iden adi?". na ami beugrik elöször, az lesz az.:) havonta egyszer kiprobalom, eddig BB az.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.09. 21:07:43
  • darkSectorxxx #33953
    DSorry azt hittem nem vagy. :) Minnya nézem azt megyek játszani. :D
  • darkSectorxxx #33952
    Ilyet még nem hallottam.
    Akkor az eddig megválasztottak sem goty-k. :D

    Stabil frém a mesében van. :D
  • Moby
    #33951
    Nézd, tőlem lehet bárkinek a BB is az évjátéka, én ezen nem tudok változtatni, de akinek az lesz, annak minden posztját izekre fogom tépni 2016-ban, amiben meglátom a frém vagy az élsimítás szavakat. Nem lesz kettősmérce ezt garantálom.
  • n000rbi
    #33950
    Üzentem psn-en, még délután ;)
  • Moby
    #33949
    GOTY alapkritériumok:
    - Tartalmilag az elvárt felett teljesít, ALIBIMENTESEN
    - Technóban kifogástalan, és előre ill. példamutató (betonfix 30 vagy 60 frém + odabaszós vizualitás)
    - A genre meghatározó alkotása legyen, vagy a kiadásával váljon azzá
    - Az alapjáték tartalma és ára arányban legyen, azaz lehetőleg ne egy DLC temető legyen
    További pluszpont, ha nem lengi körül a gyökérkommunikáció.
  • darkSectorxxx #33948
    Valakinek lehet valami év játéka, hiszen szubjektív.
    Én végignézek a listámon és a BB-től jobbat nem látok.
    22 játékból kb 3 platina van ebből is a 2 másik az TR és Resident Evil Remake.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.09. 21:01:51
  • TomStorm
    #33947
    Remélem nekem Mad Max lesz az év játéka:)
  • Moby
    #33946
    Azt a hibás ganéhalmot?
    Sose kapjatok jobbat.

    Kb akkora vicc, mint a BB-t évjátékának szavazni. Olyat játék, amiből bármilyen kis repedésen is szivárog a csatornaszag, NEM lehet évjátéka. Vagyis lehet, de akkor ennek tükrében mindenki nevetségessé válik itt az állandó rinyájával bármiről is legyen szó.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.09. 20:53:33
  • darkSectorxxx #33945
    Ja oks, ezért mondtam hogy inkább azért mentem bele hogy mert téged érdekelt a játék... :)