121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #34024
    Remastert mocskok!
  • Moby
    #34023
    Kezdődik...felraktam ezt a dsfixet, hogy valami előnyöm is származzon ha mér pécén tolom, de el sem indul. Mindent megcsináltam amit a readme ír és semmi. 1 órája csak a trábölsúting megy.
    Pécégéming ftw.
  • Moby
    #34022
    Lehetek konkrétabb is: bátran sétálj el mellette.
  • arty
    #34021
    nem segítessz :D
  • Moby
    #34020
    Végre valamiben egyetértünk :)
  • darkSectorxxx #34019
    Nem. :)
  • Moby
    #34018
    Valami progressz-szerű még talán akad is, de motiváció....hát az aztán semmise :)
  • Moby
    #34017
    Nem. Most se nagyon tudsz mondani egyet sem ha jól látom. Értem, hogy továbbra is szeretnéd kimutatni, hogy a rendszer rossz, de nem, nem a rendszerrel van baj, ha nem fér bele a BB. A BB fosteknó. Szórakoztató, de fosteknó. Ráadásul a maga zsánerén belül felszínes is. Ilyenből meg soha nem lesz GOTY.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.10. 13:49:31
  • darkSectorxxx #34016
    Azért mondom akkor legalább 100 goty esélyes cím lehetne évente.
  • arty
    #34015
    de van rendes progress? tehát haladsz a térképen(?), jönnek uj helyszinek, vannak küldetések, s egyszercsak vége, nyertél, felirat?
    esetleg valami laza sztorival megtámogatva, ami minimális motivációt ad?
  • Totti5
    #34014
    Van. Storyt és fordulatokat nem kell várni de el lehet puffogtarni a látvány design és gunplay miatt egyedül is, de ennyi az egész.
  • arty
    #34013
    ez lődözős fps? ;))

    természetesen volna mivel játszani, de legszívesebben ezen műfajt nyüstölöm ...
  • SlickAdam
    #34012
    nemmondod hogy ennyire nem tudsz mivel jatszani :D

    tessek, szuperior game:

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.10. 11:42:50
  • arty
    #34011
    nademégis! :D

    ps3 "demo" anno tetszett
  • SlickAdam
    #34010
    felejtsd el!
  • arty
    #34009
    destinyben van valamicske szingli kampány/sztori izé, amit mondjuk végig tudok lőni X óra alatt? (és mennyi az az X?)
  • Moby
    #34008
    Igen, most másodszorra már igen :) Akaratból ez nem megy. Ld. MGSV.
  • arty
    #34007
    legutóbb már azt írtad, hogy belelendültél :)
    ezután már én is AKARTAM, hogy belelendüljek, hogy bennem van a hiba és ezt korrigáljam, stb .... :D
  • Moby
    #34006
    De igen, vannak AAA címek is. Látom a kínlódásod, de próbáld meg feldolgozni: vannak olyan AAA címek, amik mosolyogva mennek át az olyan minőségügyi szűrőkön, amin egy BB vagy egy W3 orbitálisat taknyol.
    Amúgy meg AAA vagy nem, az hótmindegy. A játék az játék. Mindegy mekkora büdzséből készül, hányan dolgoznak rajta, stbstb. Az elvárásrendszer ugyanaz. Legyen általánosan magas minőségű, kiemelkedő alkotás. Legyen tartalmas és szórakoztató, és ne legyen olyan pontja, ami kikezdhető, vagy szájhuzogatásra ad okot.
  • Moby
    #34005
    Oké, adok magamnak rá egy lehetőséget (pécén, nvidia kuponnal).
  • darkSectorxxx #34004
    Nagyon fasza. Megvettem én is remaster-t, de másodiknak nem volt erőm végigvinni.

    Talán GoW3. Meg úgy érzem hogy Uncharted-et is még végigtolom mert egy könnyed kis lövölde.
  • TomStorm
    #34003
    Na TLOU Done de egy időre elég volt a lopakodásból:)
    Tetszett nagyon a játék
  • TDC Geronimo
    #34002
    heh ezt nem is láttam.

  • TDC Geronimo
    #34001
    Még mindig az egyik legjobb trailer a játékból. Ezt is milyen rég bejelentették már. Nagyon repül az idő.

  • darkSectorxxx #34000
    Hát pedig akkor így sok év játéka lehet....csak nem aaa cimek. :D
  • Seth
    #33999
    Miért nem próbálod meg beizzítani legalább az MGS1-et (az ősrégi MG-ket inkább hagyd, nem hiszem hogy beveszi a gyomrod :D), hátha elkap valami és lenyomod utána az összes részt
  • SlickAdam
    #33998
    "nyomnám a helikoptert meg a fejenpörgést"

    ez jo
  • Moby
    #33997
    Hát ez a bajom. Hogy abba kurva motherbase-ben több mélység van, mint a játékok nagy részében. És ha most rajongó lennék akkor reggeltől estig csak nyomnám a helikoptert meg a fejenpörgést. Irigykedem, rohadtul. Egyúttal rohadtul szar érzés, hogy az engem érdeklő játékok - amiket még élvezek is - meg ennyire messze vannak mindettől. Óriási tisztelet annak az 1-2 esetleges kivételnek.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.09. 22:21:31
  • Moby
    #33996
    Semmit nem értettél abból amit leírtam :DDD
    Nem kell, hogy nekem bejöjjön. Az csak annyit mond el, hogy van racionalitásom vele, de az értékét nem mutatja, az engem mutat, és nem engem mérünk.
  • SlickAdam
    #33995
    elarulom: GZ-t lenyomtam 1-2 ora alatt, de nekem se adta igazabol. ettöl meg iszonyat varom az 5. reszt, most kezd elkapni a hype.
    viszont az a lelkesedes mar nincs meg bennem, mint 2008-ban volt a 4 elött... öregszek.:(
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.09. 22:07:23
  • darkSectorxxx #33994
    Én drukkolok, csak miattad, nekem egy autós olyan mint egy fps amit említettem, nem képes a kategória, stílus miatt semmiképpen adni annyit hogy akár listára venném....de az a lényeg hogy ha neked bejön akkor bejöjjön ennyi. :)
  • darkSectorxxx #33993
    Látta valaki ezt a face-en terjedő román-magyar meccses szelfibotos videót?
  • Moby
    #33992
    Küzdök mint az állat vele. De tényleg. De nem akar bemenni a GZ sem :((
    Mindenestre kurvajó tipp, álló helyzetből is előbb adom rá a vote-ot ha nem kúrodik el megjelenésre akkor is ha egy percet nem fogok vele játszani, mint akár a a BB-re vagy a W3-ra. Vagy akár a Batmanre is. Meglátjuk. Igyekszem majd objekítv maradni, merthát az F6 kötődésem sem nagy titok.
  • TDC Geronimo
    #33991
    2 napot nem adok mikor elkezdünk fröcsögni, hogy milyen jó és már bent is lesz az autós kép, amint tart vele hazafelé... ha csak nem day -1 már
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.09. 21:59:44
  • SlickAdam
    #33990
    ja, szeptemberben :D
  • TDC Geronimo
    #33989
    fogsz te még azzal idén játszani ezt most mondom :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.09. 21:57:34
  • Moby
    #33988
    Ezekből egyik sem. Mindezek, és még jónéhány dolog, amiket korábban már leírtam összessége.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.09. 21:58:02
  • TDC Geronimo
    #33987
    na itt frémmel nem lesz probléma előzetesek meg GZ alapján. 3 hét már csak :y
  • AntiHero
    #33986
    Egy "game breaking" buggal nem találkoztam 192 óra alatt. :) De biztos, csak az én játék volt a bug mentes. Na mindegy nekem akkor is GOTY. Lezártam :)
  • Moby
    #33985
    Amúgy lehet, hogy ez lesz az, igen. És a szívem szakad meg, hogy nem tud érdekelni :(