121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #34184
    "However, returning to it in 1.08, we find that disabling both blur and motion blur does make a significant improvement on PS4's most troubling areas,"

    igen??? kar, hogy videot nem csinaltak rola...

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.12. 13:57:21
  • SlickAdam
    #34183
    ezt nem tudtam. gaz
  • Kongy
    #34182
    "We now get an average of 30fps"

    Átlag 30 fps nálam 22-25 fps-t jelent a Witcher 3 esetében.
  • TDC Geronimo
    #34181
    Digital Foundry: The Witcher 3 patch 1.08 boosts console performance

    On Xbox One this means that the hard drops to 20fps are now removed. . We now get an average of 30fps here as we turn the corner on the latest patch, and PS4's overall delivery is once again very close to that of patch 1.05's

    As a summary of where things stand, Microsoft's machine continues to give the smoothest performance of the two, though it's shorn of the true, native 1080p output seen on PS4

    However, returning to it in 1.08, we find that disabling both blur and motion blur does make a significant improvement on PS4's most troubling areas,
  • TDC Geronimo
    #34180
    PSen valamiért vannak akár 100 megás mentések is játékokhoz. Boxon néztem ott ilyen pár száz kilobyte egy mentés.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.12. 13:30:33
  • Totti5
    #34179
    Én nem tudom mi a jó. Rosszat viszont tudom. Kevesebb értékű játékot kapnál mint az elofizu és rossz minőségű játékok lennének.
  • n000rbi
    #34178
    A ps4 gyakran 100+ megás save-jeit tekintve rohadt kevés. Nekem nem egyszer telt már meg, a takarítás meg undorítóan nehézkes.
  • Kandurex
    #34177
    he? és ...őőő...és úgy gondolod, hogy ez jó?
  • Totti5
    #34176
    Metacritic szerinti 10-50%os címeket kapsz?!
  • SlickAdam
    #34175
    na igen, ez lehetne ingyenes.
    amugy nem eleg a menteseidnek 1 csiga? :D
  • TDC Geronimo
    #34174
    Az is azért vicces, hogy a cloud saving is ps+ szolgáltatás 2015ben, ráadásul mindössze 1 gb.
  • Kandurex
    #34173
    szerény véleményem szerint, ami egyébként nem sokat ér, lásd. BB, szóval szvsz:

    a plus -os játékok minősége
    az általános sebesség
    nincsennek minőségi hozzáadott szolgáltatások
  • SlickAdam
    #34172
    kifejtenetek ertelmesen, hogy miert fos a PS+ szolgaltatas? mi nem eleg? mi nem mukodik? es mennyivel ad kevesebbet mondjuk MS-nel?

    es le lett mar irva: eves elöfizu ara NEM emelkedik. nyilvan ez a trukk, jobb szereti Sony a 365 napos regisztraciokat.
    na meg amugyis... ki vesz 30/90 naposat? azok eddig is dragak voltak...
  • Kandurex
    #34171
    Pont ma olvastam,...igazából több napja, de mostanra pár hír site is átvette, szóval pont ma olvastam és azon gondolkodtam, hogy mekkora röhej már egy alapvetően fos szolgáltatás árát emelni...és milyen pofátlan módon meg is teszik!
  • Kongy
    #34170
    Ugyan drágul a PS Plus, DE most már mi választhatjuk ki, hogy milyen játékot szeretnénk ingyen kapni! A gond csak az, hogy 3 lehetőség van, és mindhárom noname indie fos :D Most választhatsz a fos és a szar közül, csakhogy meglegyen az az érzés, mintha te irányítanád a dolgokat :D A Sony elmehet a jó büdös picsába ezzel a politikával együtt....
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.12. 12:02:53
  • darkSectorxxx #34169
    :)
  • zzeN
    #34168
    Ohh köszi szépen:)
  • Kongy
    #34167
    Elsőre nagyon tetszett, másodjára remasterként engem is kiábrándított.
  • darkSectorxxx #34166
    Szerintem a DMC maga volt már kiábrándító.
  • Moby
    #34165
    Neked meg HBD! :)
  • darkSectorxxx #34164
    Kamerakezelés nincs a játékban? :D
  • darkSectorxxx #34163
    Nekem nem lenne gond ha jön bB 2. :D
  • Seth
    #34162
    Kiábrándító. Egy DMC után hogyan sikerült ilyen uncsi harcrendszert összehozni? Teljesen súlytalan.
    A környezet is a lastgen-es időket idézi, egy Horizon után egy nulla
  • TDC Geronimo
    #34161
    Hát ez harmatgyenge egyelőre
  • Moby
    #34160
    Ez a ninja theory 10 éve minden női karakterének ilyen távolülő juhászkutyaszemeket rajzol :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.11. 21:17:48
  • Moby
    #34159
    Nem, ez nem hiba. De hogy nagytöbbségnek bejött így is. És a topik azért lehet jó mintavétel, mert ha csak Fromszüzekre zúdult volna az újdonság, akkor dobhatnánk is. De itt Darkon kívül talán senki nem volt fromszűz. Talán te vagy az egyetlen ortodox közöttünk. Mittudomén :)
  • Totti5
    #34158
  • Kandurex
    #34157
    Fasztuggya, lehet bennem van a hiba, elismerem...
  • Moby
    #34156
    Remélem a DaS3-hoz is lesz. Bár szerintem így is eldőlt mire veszem.
  • Moby
    #34155
    Namost izé. Ha csak a topikot vesszük mintavételnek, akkor te vagy az egyetlen, aki konklúziót kapott a BB-től :D Ha a metát nézzük kb ugyanez. Ha az eladásokat, szintén. Innentől fogalmam sincs kinek szrencse ez :D
    A sonynak mindenképp. Azontúl már minden véleményes.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.11. 21:06:07
  • Kandurex
    #34154
    Toljad csak, toljad :)
  • Kandurex
    #34153
    Az a szerencséjük, hogy egy platformra jött, a másik 70% kimaradt a buliból és persze a konklúzióval.
  • Moby
    #34152
    A helyzet az, hogy DSFIX-el még a DaS is bokafosatóan néz ki. Nem csillog minden mint a salamontöke, de odabasz a látvány. Őrület mennyit hoz rajta a dsfix...
  • Kandurex
    #34151
    Csak a grafikát hozzák a többit hagyják ott...:)
  • Moby
    #34150
    A youtube livestreamjei is egy fosok. Sajnos ezek normális bitrátán/setuppal soha nem fogják nyomni(érthető okból). Egyszer majd százévmúlva talán olyanok lesznek, mint a huffington post volt 3 éve :D
    De amúgy igen. Ebből a featurelistből tényleg az az egyetlen, aminek valódi haszna is van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.11. 20:55:33
  • TDC Geronimo
    #34149
    Egyedül, ami ér valamit az a youtube streaming. Dark streamelhetsz jobb minőségben majd! :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.11. 20:25:14
  • Kongy
    #34148
    Én sosem voltam egy felbontásbuzi, a kis HD ready tévémen nekem speciel hót mindegy, hogy 720p vagy 900p vagy 1080p, ugyanúgy néz ki minden :D
  • Moby
    #34147
    Vesszük, persze, dehogy....biztos, hogy 720p-ben? :D
  • Kongy
    #34146
    Így van. Eddig sem igazán érte meg 1 hónapra előfizetni, most meg egyáltalán nem fogja megérni.

    Moby: azt hittem alap, hogy vesszük a Battlefront-ot :D Elég nagy cím.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.11. 20:16:08
  • Moby
    #34145
    Az nem UI probléma, az erőforrásgazdálkodás probléma. Nincs lófasz se fenntartva a rencernek, hogy a mancikakompjuterből kiguruljon a pé. Hogy az ikszpériensz egy fos, az meg úgyse érdekel senkit.